برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد نئوباکس*********

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
من تازه میخوام وارد فعالیت تو نئوباکس بشم و چنتا سوال دارم.
اول اینکه بصورت کلی نظرتون چیه ارزش وقت و سرمایه گذاری هر چند اندک رو داره یا فقط اتلافه؟

با همین آی پی ایرانم فعالیت کنم یا با یه چیز پی ان معتبر خارجی؟
اگر با چیز پی ان باشه آیپی ایستاتیک و ثابت بهتره؟ یا فرقی نداره؟
اینهمه آموزشایی که گذاشتن مثلا استراتژی و برنامه ریزی و این حرفا واقعا احتیاج هست بهشون یا نه کار باهاش ساده س و اون اموزشا بیخودی میپیچونن موضوع رو؟

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
در کل خوبه بد نیست اما اونقدرام خوب نیست که سود خیلی بالا بده (حداقل اوایلش اینطوری نیست)
آیپی ایران اوکیه ولی باهاش نمیتونی مینی جاب انجام بدی
اگه میخوای با چیزپی ان بری آیپیت ثابت باشه چون حساسیت نشون میدن
اما درکل توصیه م اینه که با همین آیپی ایران برید ، مینی جاب هارو از یه سایت دیگه انجام بدید
استراتژی هایی هم که گفتن خوبه اما توو بهترین حالت درنظر گرفتن و اون استراتژی هارو نوشتن ، مسلما نمیشه طبق اونا پیش رفت ولی بهتره اونارو الگوی کار قرار بدید
بدون مطالعه اگه بخواید شروع کنید چند ماه اول ضرر اینا میکنید یا کمتر سود می برید
موفق باشید

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
خیلی ممنون
برای مینی جاب سایت معتبر مثل همین نئوباکس معرفی میکنید؟ نحوه کارش آی پی مورد احتیاجش و ...

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
من یه زمانی توی نئوباکس کار میکردم قبل تابستون بود و آیپی ایران ثبت نام کرده بودم و حدود 100 دلار پول داشتم و یه روز خواستم برداشت بزنم پولمو نداد و چند روز بعد حسابم مسدود شد به همین راحتی البته خیلیا اینطوری حسابشون مسدود شد
الان هم بهت بگم دوره مینی جاب و تسک زدن تموم شده ارزش وقت گذاشتن نداره یعنی شما بخای شروع به کار کنی فردا ه جور بخان میتونن اکانتتون رو مسدود کنن حتی با آیپی اختصاصی
مینی جاب یه زمان خیلی خوب بود ولی الان اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
درسته آدم وسوسه میشه شروع کنه اما نظر دوستانی مثل شما رو که میخونم پشیمون میشم...
اما بعضیا هم میگن که مشکلی ندارن!!

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
یه تاپیک بود در مورد تسک و مینی جاب الان برو ببین خیلی خلوت شده یه زمانی خیلی شلوغ بود و برو بیایی داشت همشون هم بچه هایی که سابقه داشتن و تجربه شون خیلی خوب بود ولی دیگه دورانش تموم شد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اره اوضاع تسک اصلا خوب نیست با اینکه الان توی 4 تا اکانت لول دار تسک 48 سنتی زدم اما دیگه بصرفه نیست
توی این دو سایت تسک زدن بی دردسره اما رقمش کمتر از نئو هستش اولی دیر پرداخت میکنه دومی هم بیت کوین میده که هر روز اتومات واریز میکنه
http://tasks4dollars.com
http://www.bitcoinget.com

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
ممنون دوستان عزیز
خب اگه اوضاع تسک و جاب و ptc اینقدر خرابه
شما چه راه یا راههای دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
میشه در مورد هایپ و بت بیشتر توضیح بدین؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
مگه نمیدونی همه میدونن!
بت که جزء گروه گمبلینگ یا همون قمار هستش هایپ هم جزء گروه اینوستینگ همون سرمایه گذاری

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
من بعد چند مدت چند روز پیش رفتم تسک زدم. با یه اکانت هفت هشت دلار زدم. البته بی دقتی کردم یه تسک خوب اومده بود که میشد 32 دلار زد. مینی جاب دیگه مثل قدیم نیس. اما مطمئنا دوباره مثل قبل میشه. اما کی خدا میدونه

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
من بعد چند مدت چند روز پیش رفتم تسک زدم. با یه اکانت هفت هشت دلار زدم. البته بی دقتی کردم یه تسک خوب اومده بود که میشد 32 دلار زد. مینی جاب دیگه مثل قدیم نیس. اما مطمئنا دوباره مثل قبل میشه. اما کی خدا میدونه

شما با آی پی ایران فعالیت میکنی یا...؟

kahemn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
لطفا واسه خرید ای پی اختصاصی برای منم پ خ کنید

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
شما با آی پی ایران فعالیت میکنی یا...؟
از من به شما نصیحت این کار بدردتون نمیخوره الان که وضعیتش افتضاحه
اون زمان که خوب بود من بهره ای نبردم هر چی زدم این clicfx حرم خور خورد رفت نزدیک 10 دلار درآوردم ولی مینش رو 10 دلار کرد و هر چی سعی کردم به 10 دلار لعنتی برسم تسک نمیومد آخرش پولمو خوردو اکانت رو ساسپند کرد
5 دلار و خورده ای تو نئو باکس کار کردم 4 دلارش دستمو گرفت 2 دلارم از تسک فور دلار کلا شد 7 دلار این برای 3-4 ماه یا بیشتر فعالیت تو اون سایتاست
خدایی از بیت کوین با اینکه میگن کم درمیاد حساب کردم چند برابر این 7 دلار درآوردم اون زمون آی پی اختصاصی و ... هم نمیخواست گیرها کمتر بود حالا دیگه اساتید این کار هم ناراضین شما میخوای براش خرج کنی ؟

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
vbd عزیز
والا اونقدر اوضاع کار تو این مملکت خرابه که جوانا مثل من خونه نشین میشن و بدون توجه به حرف اساتید به این کارها رو میارن..
خب یه توضیح میدی چطور از بیت کویین تونستی چیزی در بیاری ؟:)

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
vbd عزیز
والا اونقدر اوضاع کار تو این مملکت خرابه که جوانا مثل من خونه نشین میشن و بدون توجه به حرف اساتید به این کارها رو میارن..
خب یه توضیح میدی چطور از بیت کویین تونستی چیزی در بیاری ؟:)
والا من تو هر سایتی کار میکنم یا سایت خوبی پیدا میکنم تو تاپیکی که همون زمونا باز کردم میزارم و تاپیکش رو زنده نگه داشتم اگه تاپیکش مرد بدونید منم مردم :(
بیشتر هم جنبه حاشیه ای داره یعنی یجور تفریح بعد نمیدونم یک ساله یا دوسال، 100 دلار هم برام جمع شده با همین قطره ای کار کردن
مثلا وبگردی میکنم یه سر هم به فری بیت کوین میزنم و یه کپچا زدنه دیگه سنگ مفت گنجشک مفت :) یه مقدار ساتوشی جمع میکنم سایتشم همیشه پرداخت داشته از همون زمون تا حالا
البته الان سایتهایی که بیت کوین میدن بیشتر شده کسی که حوصله داشته باشه میتونه بیشتر در بیاره
من فری بیت کوین را برای شرکت در قرعه کشی برزگی که هر هفته داره کار میکنم خدا رو چی دیدی شاید یه بار ما هم برنده شدیم

بالا