برگزیده های پرشین تولز

چند عدد آیفون 4

houmandxb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
قرار هست تعدادی آیفون 4 به دستم برسه ، گفتیم اینجا به فروش برسانیم:)
فروش فوری هست و تعداد هم بسیار محدود
، مالیات و گمرک بهش می خوره
سفارش برای لوازم جانبی گوشی هم پذیرفته میشه
تمام گوشی ها آنلاک فکتوری هست
قیمت 16 در حدود 1.100 و قیمت 32 در حدود 1.300 هست
فقط اگر قصد خرید دارید پیغام بدید و جدا از دادن اسپم خودداری کنید
در صورت خرید تمامی گوشی ها ، تخفیف داده خواهد شد
تمامی گوشی ها به صورت پیشفروش هست

با سلام
آماده تحویله الان ؟
دستگاه کات سیم چطور

با تشکر
هومن زرکش

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
شرمنده من توی تاپیک مزاحمتون میشم
ولی از شما یا سایر دوستان خواهش میکنم

اگر کسی نحوه تشخیص آنلاک آیفون 4 رو میدونه بهم بگه
یکی از اقوام داره میاد می خوام بهش بگم 2 تا واسم بیاره واسه مصرف شخصی

Last edited:

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
سیروس بگو سه تا بیاره منم میخوامممممممممم:p
حالا جدی میتونی ایفون بیاری؟

DANGER3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پسر 32 آنلاک مشکی برام بفرست
مشکل آنتن برطرف شده؟من مردد یکی خریدم از انگلیس دوباره ریپورتش کردم مشکلش اگه برطرف شده برام پی ام کن این آیپد گند زد به استراتژیه اپل حیف شد خدایی میدونم امکان داره مشکل داشته باشه ولی جدیداش شاید برطرف شده باشه درصورتی که خود اپل بیانیه ای نداده

شرمنده من توی تاپیک مزاحمتون میشم
ولی از شما یا سایر دوستان خواهش میکنم

اگر کسی نحوه تشخیص آنلاک آیفون 4 رو میدونه بهم بگه
یکی از اقوام داره میاد می خوام بهش بگم 2 تا واسم بیاره واسه مصرف شخصی

سیروس جان خودت که این کاره ای من هم لاکشو دیدم هم آنلاک سیم رو البته همراه اول با تراشه ی کوچیک منظورم بدون مقوا البته ایرانسل تراشه ی بزرگی داره به آیپد میخوره سیم رو گذاشتی آنتن رو پیدا کرد حله ورژنشم نمیشه دست زد حیفه اگه ریستور هم بشه حله بهترین کار رو گفتم راستی به پارت نامبر توجه کن اینم بگم که یارو گوشی رو از کدوم کشور آورده اینو بگی شاید بهتر کمکت کنیم اگرم گرفتی فقط بفروش چون فعلا مشکل داره من که 3 تا آوردن دوستان همه رو ریپورت کردم برگشت دادم رفت یکی هم فروختم

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
سیروس بگو سه تا بیاره منم میخوامممممممممم:p
حالا جدی میتونی ایفون بیاری؟

نمیشه عزیزیم یکی از آشنا هاست 2 تارام گفت چرا 2 تا می خوای مگه چند نفری :D

سیروس جان خودت که این کاره ای من هم لاکشو دیدم هم آنلاک سیم رو البته همراه اول با تراشه ی کوچیک منظورم بدون مقوا البته ایرانسل تراشه ی بزرگی داره به آیپد میخوره سیم رو گذاشتی آنتن رو پیدا کرد حله ورژنشم نمیشه دست زد حیفه اگه ریستور هم بشه حله بهترین کار رو گفتم راستی به پارت نامبر توجه کن اینم بگم که یارو گوشی رو از کدوم کشور آورده اینو بگی شاید بهتر کمکت کنیم اگرم گرفتی فقط بفروش چون فعلا مشکل داره من که 3 تا آوردن دوستان همه رو ریپورت کردم برگشت دادم رفت یکی هم فروختم

من تا حالا نه آیفون 4 دیدم نه چیزی در مورد نحوه تشخیص آنلاکش میدونم می خوام این بنده خدا بازش نکنه و آک بیاره که اگه دو دل بودم ردش کنم بره چون این مشکل دست گرفتن و اتصال بدنش و آنتنش یه مشکل حادیه

البته جوری که من فهمیدم روی 3g اینجوری ما هم 3g نداریم ولی خوب تا کسی نخره و دستش نبینم نمی تونم به این تاپیک ها و صحبت های دیگران اعتماد کنم

اگه راهی داره از پارت نامبر یا نوشته خاصی فهمید بهم بگید

باز هم از این دوستمون که در تاپیکش مشاوره خواستم عذر خواهی میکنم

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
من تا حالا نه آیفون 4 دیدم نه چیزی در مورد نحوه تشخیص آنلاکش میدونم می خوام این بنده خدا بازش نکنه و آک بیاره که اگه دو دل بودم ردش کنم بره چون این مشکل دست گرفتن و اتصال بدنش و آنتنش یه مشکل حادیه

البته جوری که من فهمیدم روی 3g اینجوری ما هم 3g نداریم ولی خوب تا کسی نخره و دستش نبینم نمی تونم به این تاپیک ها و صحبت های دیگران اعتماد کنم

اگه راهی داره از پارت نامبر یا نوشته خاصی فهمید بهم بگید
مشکل انتن رو که شک نکن داره چون من خودم 2 تا ایفون 4 دست ام گرفتن اون قسمت حساس که شکاف داره سمت چب انتن میرفت راه حل اش هم یک بامپر اپل هست که 29 دلاره
در مورد انلاک بودن و لاک هم بگو از کجا داره میاره؟ اگر سریال و مخصوصا پارت نامبر اش رو بهم بدی میتونم بهت بگم لاک هست یا انلاک فکتوری

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
مشکل انتن رو که شک نکن داره چون من خودم 2 تا ایفون 4 دست ام گرفتن اون قسمت حساس که شکاف داره سمت چب انتن میرفت راه حل اش هم یک بامپر اپل هست که 29 دلاره
در مورد انلاک بودن و لاک هم بگو از کجا داره میاره؟ اگر سریال و مخصوصا پارت نامبر اش رو بهم بدی میتونم بهت بگم لاک هست یا انلاک فکتوری

اگه 100% که فعلا نخرم :( شندیم این مشکل رو قراره حل کنه درسته ؟؟
یه نفره رو اتریش دارم یه نفر هم هر ماه میره چین یکی هم سوئیس
البته روی چین بیشتر حساب میکنم این آشنامون که چین میره 2 ماه یک بار یکی از کشور های اروپایی هم میره واسه کارش

در نتبجه یه روش کلی می خوام چون نی تونم بهش بگم برو فلان شهر فلان فروشگاه خرید کن از هرجایی رسید خرید میکنه فقط تشخیص آنلاکش رو از روی سریال می خوام

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
اگه 100% که فعلا نخرم شندیم این مشکل رو قراره حل کنه درسته ؟؟
البته روی چین بیشتر حساب میکنم این آشنامون که چین میره 2 ماه یک بار یکی از کشور های اروپایی هم میره واسه کارش

در نتبجه یه روش کلی می خوام چون نی تونم بهش بگم برو فلان شهر فلان فروشگاه خرید کن از هرجایی رسید خرید میکنه فقط تشخیص آنلاکش رو از روی سریال می خوام
قرار بود اش که اپل گفته با اپدیت فریمور 4.01 یا 4.1 مشکل رو حل کنه اما به نظرم مشکل سخت افزاری هست چون ساعت ها با این گوشی ور رفتم فقط تو اون نقطه حساس انتن میرفت و عقل سالم هم میگه هیچ مشکل نرم افزاری نمیتونه باشه مگر اینکه اپل بیاد تو فریمور بعد درصد انتن رو الکی ببره بالا. اما به هر حالا من پیشنهاد میکنم حتما بامپر بخرید چون ا بامپر حتی 1 درصد هم مشکل انتن نخواهید داشت
در مورد تشخیص انلاک فکتوری و لاک هم هر گوشی پشت جعبه اش پارت نامبری دارد که با توجه به اون پارت نامبر میشه تشخیص داد لاک هست یا انلاک از جایی هم که پارت نامبر هم هر ماه بهش اعداد و رقم اضافه میشه الگوریتم خاصی نداره شماره پارت نامبر رو دیدی توی سرچ انجیم گوگل مثلا بزن سریع متوجه میشی لاک هست یا انلاک چون سایت های معرفی پارت نامبر به روز بسیار زیاد هست

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
مشکل سخت افزاری چطوری با اپدیت نرم افزاری حل میشه ؟ خودشونم توش موندن جابز به غلط کردن افتاده !

با این حال نمیدونم چطور پر فروش ترین گوشی این ماه شد !!!!!!

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
قرار بود اش که اپل گفته با اپدیت فریمور 4.01 یا 4.1 مشکل رو حل کنه اما به نظرم مشکل سخت افزاری هست چون ساعت ها با این گوشی ور رفتم فقط تو اون نقطه حساس انتن میرفت و عقل سالم هم میگه هیچ مشکل نرم افزاری نمیتونه باشه مگر اینکه اپل بیاد تو فریمور بعد درصد انتن رو الکی ببره بالا. اما به هر حالا من پیشنهاد میکنم حتما بامپر بخرید چون ا بامپر حتی 1 درصد هم مشکل انتن نخواهید داشت
در مورد تشخیص انلاک فکتوری و لاک هم هر گوشی پشت جعبه اش پارت نامبری دارد که با توجه به اون پارت نامبر میشه تشخیص داد لاک هست یا انلاک از جایی هم که پارت نامبر هم هر ماه بهش اعداد و رقم اضافه میشه الگوریتم خاصی نداره شماره پارت نامبر رو دیدی توی سرچ انجیم گوگل مثلا بزن سریع متوجه میشی لاک هست یا انلاک چون سایت های معرفی پارت نامبر به روز بسیار زیاد هست

ممنون بابت توضیحاتتون لطف کردید

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
بحث تاپیک کاملا عوض شد:D
برا این بحثا برید اینجا http://forum.persiantools.com/t158237.html
سیروس اپل ادعا میکنه این مشکل رو با فریمور جدیدش که به زودی میاد حل میکنه
باید دید چه میکنن
بعضی هم فقط منتظر یه فرصتن تا بگن اپل بده:hmm:
راستی صاحب تاپیک چرا گم و گور شده:
اقا این ایفونات رسیدن:blink:

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
بحث تاپیک کاملا عوض شد
برا این بحثا برید اینجا http://forum.persiantools.com/t158237.html
سیروس اپل ادعا میکنه این مشکل رو با فریمور جدیدش که به زودی میاد حل میکنه
باید دید چه میکنن
بعضی هم فقط منتظر یه فرصتن تا بگن اپل بده
راستی صاحب تاپیک چرا گم و گور شده:
اقا این ایفونات رسیدن
اپدیت فریمور دیشب اومد متاسفانه مشکل انتن دهی حل نشد!

Niax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گارانتي هم داره ؟

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
گارانتی برا ایفون؟
یه خورده بیشتر تحقیق کن:blink:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اگه 100% که فعلا نخرم :( شندیم این مشکل رو قراره حل کنه درسته ؟؟

عزیزم برای رفع این مشکل باید نوار چسب کاغذی روی اون قسمت بچسبونی

امروز تو Bbc Persian داشت در باره اپل 4 توضیح میداد و گفت برای اینکه آنتنش کم نشه نوار چسبی رو اونجا

بپسبونید ( کاغذی ) تا مشکلتون بر طرف بشه :)

0-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
4-3 تا آیفون دست دوم قراره تا 1هفته دیگه دستمون برسه، آیا خریداری داره؟

sir.m7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا قیمت ۱۶ سفید یا مشکی انلاک فکتوری رو پی ام کنید ! ممنون

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
سلام دوستان
4-3 تا آیفون دست دوم قراره تا 1هفته دیگه دستمون برسه، آیا خریداری داره؟

مناسب باشه من خریدارم
چه 2g چه 3g چه 3gs و بهتر از همه 4

بالا