برگزیده های پرشین تولز

چه جوری پست ها رو با خط جدا کنیم؟

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم مطتاب پست هام رو با خط یا نقطه چین از هم جدا کنم چه تگی رو باید در قالبم بذارم؟
آدرسم:
http://alinonline.blogspot.com
هزار حرف نگفته

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
همانطوري كه دوستان گفتند تگ <BR> رو بايد قبل از تگ </BLOGGER> بذاريد توجه داشته باشيد هر چيزي كه بين دو تگ بلاگر (<blogger></blogger>) بذاريد در هر پست تكرار ميشه. بعد اينكه من به وبلاگتون هم سرزدم منوهاي سمت راست اشكال دارند. بهتر اون رو هم درست كني

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
همانطوري كه دوستان گفتند تگ <BR> رو بايد قبل از تگ </BLOGGER> بذاريد توجه داشته باشيد هر چيزي كه بين دو تگ بلاگر (<blogger></blogger>) بذاريد در هر پست تكرار ميشه. بعد اينكه من به وبلاگتون هم سرزدم منوهاي سمت راست اشكال دارند. بهتر اون رو هم درست كني

1) ببين من منوي هاي سمت راست رو تغير دادم در صدش رو درست شدند؟

2) اون تگي كه ميگي براي خط ه اگه بخوام نقطه چين باشه چي ؟ رنگشو چه جوري تعيين كنم ؟

مرسي

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از a744n :
1) ببين من منوي هاي سمت راست رو تغير دادم در صدش رو درست شدند؟

2) اون تگي كه ميگي براي خط ه اگه بخوام نقطه چين باشه چي ؟ رنگشو چه جوري تعيين كنم ؟

مرسي
مثلا <"hr color="#0000FF" size="3> برا رنگ و ضخامت خط.

نقظه چين تشكيل شده از هوار تا دات!! :D

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگر ميشه بخش رفرنس (مراجع) رو حذف كني تا قالبت به هم نريزه علت به هم ريختگي همانطوري كه قبلا بهتون گفتم لينكهاي مراجع هستند كه اگر طولاني بشه اين مشكل پيدا خواهي كرد بهتر راه براي گذاشتن اين مراجع در پايين وبلاگ هستش.
براي جدا كردن پستها هم مي توني از اين استايل زير استفاده كني:
کد:
.space       { line-height: 150%; 
                    border-left-width: 1; 
                    border-right-width: 1; 
                    border-top-width: 1; 
                    border-bottom: 1px dotted #0000FF; 
                    margin-top: 0; 
                    margin-bottom: 0 }
مي توني خودت به دلخواه خودت مشخصات بالا رو تغيير بدي.
بعد قبل از تگ </blogger> بنويس <br class="space">
توجه داشته باش شما هر تگي بين دو تگ بلاگر (<blogger></blogger>) بذازي به صورت يك حلقه گردشي (Loop) عمل خواهند كرد به اين معني كه در هر پست اون چيزيهايي كه بين دو تگ هستش تكرار خواهد شد.
اميدوارم اين جواب كمكتون بكنه اگه مشكلي داشتي يه خبر بده در خدمتيم ;)

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين من گيج شدم به حرف مشاهير گوش بدم يا اي بابا بيخيال ؟؟؟؟؟؟؟ :wacko:
حالا موندم چكار كنم اخه روش هاتون هم از زمين تا آسمون با هم فرق داشت !!!
ميشه بگين دو راه حل با همديگه چه فرقي دارن؟
و من در چه موقعي بايد از كدومشون استفاده كنم؟

2) منظورت اينه كه سيستم مراجعه رو بيارم پايين سمت راست صفحه ؟
زير آرشيو نه؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
a744n عزيز فرق گفته من با دوست عزيز اي بابا بيخال اينه كه اون از يك تگ استفاده و من از استايل كه تقريبا هر دو يك كار انجام ميدن و اين بستگي به نظر شما هستش كه دوست داشته باشي كدام استفاده كني....
در مورد اون مراجع من فقط يه نظر دادم و اين هم بستگي به شخص شماست. من گفتم كه مي توني اون رو زير بخش پست (ستون مربوط به بخش پست) بذاري كه فضاي زياد استفاده مي كنه و باعث به هم ريختگي قالب هم نميشه. البته اين فقط يه نظر هستش....

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
a744n عزيز فرق گفته من با دوست عزيز اي بابا بيخال اينه كه اون از يك تگ استفاده و من از استايل كه تقريبا هر دو يك كار انجام ميدن و اين بستگي به نظر شما هستش كه دوست داشته باشي كدام استفاده كني....
در مورد اون مراجع من فقط يه نظر دادم و اين هم بستگي به شخص شماست. من گفتم كه مي توني اون رو زير بخش پست (ستون مربوط به بخش پست) بذاري كه فضاي زياد استفاده مي كنه و باعث به هم ريختگي قالب هم نميشه. البته اين فقط يه نظر هستش....

مشاهیر عزیز:
ممکنه بگی دقیقا استایل تو رو باید کجا قرار بدم ؟؟

و اینکه استایل تو با اون یکی دیگه دقیقا آیا مثل همه یا یه فر قایی دارن ؟اگه فرق دارن دقیقا فرقاشون چیه ؟

ای بابا بی خیال یه جا گفته<hr >رو بذار قبل از</BLOGGER> ویه جا شما گفتی<BR> بلا خره کدوم؟
ممنون از کمک هات

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از a744n :
مشاهیر عزیز:
ممکنه بگی دقیقا استایل تو رو باید کجا قرار بدم ؟؟

و اینکه استایل تو با اون یکی دیگه دقیقا آیا مثل همه یا یه فر قایی دارن ؟اگه فرق دارن دقیقا فرقاشون چیه ؟

ای بابا بی خیال یه جا گفته<hr >رو بذار قبل از</BLOGGER> ویه جا شما گفتی<BR> بلا خره کدوم؟
ممنون از کمک هات
دوست عزيز شما مي توانيد كدهايي كه من نوشتم رو داخل تگ استايل، قبل از head قرار بدي به صورت زير:
کد:
<style>
<!--
YOUR CODE HERE
-->
</style>
</head>
بعد همان طوري كه گفتم اون تگ BR و يا هر تگ ديگري رو قبل از بسته شدن تگ </blogger> بذاري. يا همانطوري كه اي بابا بيخال گفتن تگ <hr> رو بذاري. هر دو يك كار مي كنند. اين بستگي به شما داره از كدام استفاده كني وبا كدام راحتر باشي....

بالا