برگزیده های پرشین تولز

چه پیرینتری به کاره من میاد

sss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه پیرینتر برای کارای بد می خوام نمیدونم چه مارکی بگیرم اپسون . اچ پی . البته فکنم لیزری خیلی بهتره قیمتش زیره یه تومن باشه 600 / 700/... راستی کسی رو آشنا دارین که کاغذهای مختلف و بشناسه. دیگه باید بدونید برا چی میخوام ممنون از همتون ;)

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز در مورد پرينتر در بخش مشاوره بحث هايي مطرح شده ، يه نگاه به آدرس زير بنداز و تصميمت رو بگير كه مي خواي با پرينتر چي كار كني ، بعد در همون قسمت مربوط به پرينتر سوالت رو واضح تر مطرح كن ، تا اگه خدمتي از دستمون بر بياد انجام بديم .
موفق باشي

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر برای جواب دادن دیر نشده نکات زیر را در نظر داشته باش

اصولا کارهای بد به چند دسته تقسیم می شود .
اگر برای جعل و اینجور چیزها می خواهی بهتره یک اپسون بگیری که کیفیتش از همه پرینترهای جوهر افشان بهتره (البته اوایلش ) قیمتش هم مناسبه مدلهای مختلفی هم داره حدود 100 تومنی هاش کارت را عالی جواب می ده فقط کمی هزینه مواد مصرفی اش بالاست
اگر برای چاپ عکس و اینجور چیزها می خواهی
که اصلا فکر پرینتر را از سرت بیرون کن بهتره با یکی که کپی رنگی داره ( و برای دستگاهش هم ورودی کامپیوتر گرفته ) صحبت کنی برات انجام بده که هم کیفیتش روی کاغذ های معمولی عالیه و هم قیمتش مفت (یک صفحه آ 4 حدود 300 تومان )
تازه دستگاه های چاپ عکس دیجتال هم هست که سایز 10*15 را چاپ می کنند 150 تومان کیفیت هم کیفیت عکس

اگر هم می خواهی پرینتر بگیری با هزینه مواد مصرفی پایین اچ پی بهتره ولی کیفیتش هم پایینتره البته مادایران هم جدیدا کاتریج های مخصوص اپسون را تولید می کنه با قیمت خیلی مناسب ولی من مصرف نکردم ....

با همه این تفاسیر انشاء الله موفق باشی و هر چه زودتر به راه راست هدایت شوی
و واقعا این کارها آخر و عاقبت نداره

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
متاسفانه هیچ یک از دوستان به کیفیت توپه کانن توجه نمیکنن من یکیشو دارم از خصوصیاتش خرکار زیبا و کم حجم با کیفیت فوق العاده عالی مواد مصرفی ارزون و سازگار با انواع رنگهای مصرفی بازار البته مال من خونگی اگه مال اداره هاشو بخری که دیگه نور علا نوره من بت کانن رو پیشنهاد میکنم حتما کانن رو امتحان کن از اپسونم جدا پرهیز کن که خیلی مزخرفه من پرینترم رو با یک سال گارانتی کانولای ایران فقط 48 هزار تومان خریدم یه گشتی بزن تو بازار مدل پرینتر من ای 250 هستش که 4480در 1400 رزولاسیونشه خوشحال میشم اگه کمکت کرده باشم.

بالا