برگزیده های پرشین تولز

چگونه بفهمیم گوشی اصل است

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آقا ما که هرجا میریم یه چیزی میگن.یکی میگه گارانتی اصل با سریال اصل، یکی میگه گارانتی متفرقه با سریال اصل،یکی میگه گارانتی اصل با سریال متفرقه، یکی میگه گارانتی متفرقه با سریال متفرقه.و 2-3 نوع قیمت متفاوت به آدم میگن.بالاخره باید کدوم رو خرید؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بستگی به نیازت داره ! به نظر من بهترینش گارانتی متفرقه با سریال اصله ! چون اصلا گارانتی برام مهم نیست !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بچه ها اگر IMEI های جعبه و توی گوشی نخونه چی میشه؟ چه مشکلی ممکنه بوجود بیاد؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
گوشیتو نمی تونی آپدیت کنی و در صورت آپدیت ممکنه گوشیت از رجیستر در بیاد !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بستگی به نیازت داره ! به نظر من بهترینش گارانتی متفرقه با سریال اصله ! چون اصلا گارانتی برام مهم نیست !
چرا گارانتی مهم نیست؟اگه گوشی خراب بشه چی کار باید کرد؟
169.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
چرا گارانتی مهم نیست؟اگه گوشی خراب بشه چی کار باید کرد؟
169.gif

خوب دیگه اینجا رو باید خطر کرد.
گوشی گارانتی دار واقعی قیمتش خیلی بالاست و با پولش میشه یه گوشی بی گارانتی مدل بالا تر خرید
درضمن بیشترین مشکلی برای گوشی ها پیش میاد نرم افزاریه و با 4تا 5 تومن حل میشه .
ولی اگه خواستین گوشی بدون گارانتی بخرین حتما سریال اصلی بگیرین چون اگه مشکلی برای نرم افزارتون پیش بیاد و فلشش کنید باید هزینه تغییر سریال رو هم بپردازید وکلا گوشی سریال اصلی راحت به روز میشه
300.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خوب دیگه اینجا رو باید خطر کرد.
گوشی گارانتی دار واقعی قیمتش خیلی بالاست و با پولش میشه یه گوشی بی گارانتی مدل بالا تر خرید
درضمن بیشترین مشکلی برای گوشی ها پیش میاد نرم افزاریه و با 4تا 5 تومن حل میشه .
ولی اگه خواستین گوشی بدون گارانتی بخرین حتما سریال اصلی بگیرین چون اگه مشکلی برای نرم افزارتون پیش بیاد و فلشش کنید باید هزینه تغییر سریال رو هم بپردازید وکلا گوشی سریال اصلی راحت به روز میشه
300.gif

راستی اگر گوشی گارانتی نباشه...هزینه تغییر سریال چندمیشه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
جواب این سوال من چی شد؟کسی نمیدونه؟ \/

بعید می دونم کار زیادی بتونن بکنند چون یکی دوتا نیست بیشتر گوشیهای سونی اریکسون که دست مردمه(بعضی ها میگن 95 درصد) قاچاقی و با سریال چنج شدست .
248.gif

مثلا بخوان چی کار کنند؟ فوقش یه روزی گوشیهایی که با imei مشترک توی شبکه فعالند رو از کار بندازند.(چندین هزار گوشی)بعدش میگن بیاید و یه پولی بدین تا رجیستر بشه
180.gif
.البته اینها رو از خودم میگم و هیچ جایی چنین چیزی اعلام نکردند.
225.gif

اگه کسی از منبع معتبری چیزی در این باره شنیده بگه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بعید می دونم کار زیادی بتونن بکنند چون یکی دوتا نیست بیشتر گوشیهای سونی اریکسون که دست مردمه(بعضی ها میگن 95 درصد) قاچاقی و با سریال چنج شدست .
248.gif

مثلا بخوان چی کار کنند؟ فوقش یه روزی گوشیهایی که با imei مشترک توی شبکه فعالند رو از کار بندازند.(چندین هزار گوشی)بعدش میگن بیاید و یه پولی بدین تا رجیستر بشه
180.gif
.البته اینها رو از خودم میگم و هیچ جایی چنین چیزی اعلام نکردند.
225.gif

اگه کسی از منبع معتبری چیزی در این باره شنیده بگه

فکر نمیکنم دوگوشی با یک شماره سریال بتونه رجیستر بشه...فوقش گوشی شما توی مخابرات به عنوان گوشی که شماره سریالشو رو گوشی شما گذاشتن شناخته میشه...که در اون صورت هم مخابرات نمیتونه بیاد از تک تک مردم بپرسه ببینه گوشیشون چیه تا بفهمه گوشی شما سریال چینج هست یا نه:f34r: ........ولی فکرشو بکن "نظر سنجی مخابرات گوشی شما چیست؟ مشترکین محترم تا پایان سال وقت دارند در نظر سنجی شرکت کنند وگرنه شماره سریال مشترک مورد نظر از رجیستر مخابرات بیرون خواهد آمد":lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
پست 2959 اخبار گوشی ها .سرویس هاو شبکه روی این مساله که شماره های تکراری سریال در شبکه موجوده تایید میکنه
تداوم بلاتکليفي در مورد گوشی های قاچاق

--------------------------------------------------------------------------------
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار روز شنبه در نشست خبری این شرکت در باره گوشی های قاچاق گفت: گوشي‌هاي موبايل بعضا بطور غيرقانوني تغيير شماره سريال داده مي‌شوند.
این گوشی ها در بازار با عنوان گوشی های Register Change به فروش می رسند.
"وحید صدوقی" گفت: در شبكه شماره‌هاي تكراري وجود دارد که قطعا قابل شناسايي است، ولي هنوز تصميم مشخصي درباره برخورد با افرادي كه اقدام به اين كار می کنند، گرفته نشده است.

برای اطمینان و خوندن کامل پست خودتون ببینید
http://forum.persiantools.com/t14047-page198.html

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
پست 2959 اخبار گوشی ها .سرویس هاو شبکه روی این مساله که شماره های تکراری سریال در شبکه موجوده تایید میکنه
تداوم بلاتکليفي در مورد گوشی های قاچاق

--------------------------------------------------------------------------------
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار روز شنبه در نشست خبری این شرکت در باره گوشی های قاچاق گفت: گوشي‌هاي موبايل بعضا بطور غيرقانوني تغيير شماره سريال داده مي‌شوند.
این گوشی ها در بازار با عنوان گوشی های Register Change به فروش می رسند.
"وحید صدوقی" گفت: در شبكه شماره‌هاي تكراري وجود دارد که قطعا قابل شناسايي است، ولي هنوز تصميم مشخصي درباره برخورد با افرادي كه اقدام به اين كار می کنند، گرفته نشده است.

برای اطمینان و خوندن کامل پست خودتون ببینید
http://forum.persiantools.com/t14047-page198.html

فکر نمیکنم مخابرات بخواد گوشیهای اینجوری رو غیر فعال کنه ......:blush: اگر این کار رو بکنه خیلی از مردم بیچاره میشن...رو میارن به ایرانسل و اعتباری که به نفع مخابرات هم نیست...واسه همینم که شده احتمالا اقدامی نخواهد کرد:f34r:

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
بچه ها
مال من 3 تا کد می خوند، تو اون سایتم IMEI اشو دادم و نوشت ان73
یعنی دیگه اصله؟
یا علـــــــی

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
زیاد سخت نگیر ! 99.99% اصله...

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
N73 اصله. هنوز سونی اریکسون هم نتونسته مشابه اش رو بزنه چه برسه به شرکتهای متقلبی که تکنولوژیشون در اون حد هم نیست

aie_saber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
عجب آشفته بازاریه این بازار موبایل ایران
من دیروز تو تبریز W810i سونی اریکسون رو قیمت کردم این نتایج بدست اومد
سریال چنج چینی بدون گارانتی 260 تومن
سریال چنج مالزی بدون گارانتی 265 تومن
سریال چنج مالزی با گارانتی متفرقه 280 تومن
( یارو می گفت گارانتی متفرقه نه شامل موارد سخت افزاری میشه نه نرم افزاری صرفاً اسم گارانتی داره )
سریال اصلی با گارانتی اصلی 330 تومن

حال قضیه سریال اصلی رو به لطف دوستان فهمیدیم این جریان گارانتی اصلی چیه ؟ چرا 70 تومن از بقیه گرونتره ؟ منطقی هستش ؟

بالا