برگزیده های پرشین تولز

چگونه سايتهايمان را تبليغ كنيم

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
خب مي تونيد يه كم بشينيد!!! وكيل عزيز قابل نداره اين چندر غاز پستاي حقير سرتاپا تقصير ، براي شما!!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آقا شما اين به قول خودتون چندرغاز رو به همه هديه دادين كه.. كي بياد تحويل بگيره ؟؟ :D

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شار چرا اهانت ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بابا تو كوتاه بيااااا !

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام دوستان!
من عاشق هر چيزي ام كه به تبليغ ربط داشته باشه !

يكي از دوستان در مورد زمان لود شدن صفحه ى اصلى سايت گفته بود ... به نظر من خيلي از سايتهاى ايرانى به اين نكته توجه نميكنن. شايد فكر مى كنن دارن در خارج از كشور طراحى مي كنن كه سرعت خطوط بالاست! :p
راستى يه چيزى ميخواستم بگم در مورد لود شدن كارهاى فلشى مخصوصا اونهايى كه flash player ندارن كه وقتى وارد سايتى ميشن كه با فلش كار شده زمان زيادي ميبره كه بخواد لود شه و اين زمان زياد ممكنه كه اصلا به نفع اون سايت نباشه . اين چيزهايى كه گفته شد همه در زمينه ى لود شدن سايت بود .
حالا ممنون ميشم كه اين بحث بازم ادامه پيدا كنه !!! و اگه ميشه نظر خودتون رو در مورد اين سايت بگين! :. با تشكر .: <a href='http://www.Sabzine.com' target='_blank'>www.Sabzine.com</a>

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
تقصير اين امضات.
هر جا ميرم ياد بي احترامي شار مي افتم.

بابا تقصير خودشه.. تازه من كه براش درخواست وكيل كردم .. اي بابا :rolleyes:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان!
من عاشق هر چيزي ام كه به تبليغ ربط داشته باشه !

همه انيميشن هاي فلش كه به فرم intro هستن بايد يه دكمه skip داشته باشن.. اونم واضح و نه اينكه قايم كنن.. اين سايت هم معرفي كردين به نظرم بهتره مطابق با رزولوشن 600×800 طراحي كنن ;)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام عابر عزيز !
ممنون كه نظر خودتو گفتى . اگه شما يا بقيه بچه ها خواستيد با هم گپى بزنيم ميتونيد به من توى ياهو پيغام بدين . خوشحال مى شم در مورد اين جور چيزا صحبت كنيم . در ضمن اگه مايل باشي جواب شما رو در چت بدم !!؟
ID: fireboy8766
:: شاد باشيد ::

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوست عزيز.. در مورد اين جور چيزا اگر همينجا بنويسي هميشه هست و بقيه هم مي تونن بخونن و كسي هم كه چند ساعت بعد برسه اون هم مي تونه در بحث شركت كنه و اينا ويژگي هايي هست كه در چت نيست.. اگر هم كار خصوص داري با كسي زير پست هركسي يه دونه دكمه pm هست كه از اون طريق مي توني خصوصي مطلب رو بگي .. موفق باشي :)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
خوشم اومد عجب قاضي با ديسيپليني!!! مرحبا . . . چاكرتم آقاي عابر!!! ماكسيما بخري ايشاللا!!!! خدا از پياده بودن نجاتت بده!!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
مخلصيم قربان .. من فقط خواستم اون دوستمون بحث رو در فورم ادامه بده که اينجا بمونه و براي بقيه هم در دسترس باشه :)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
حدس ميزدم كه اين جوابو بگيرم .چشم !!!! همين جا ميگيم .
آقاى پياده مى خواستم بدونم كه شما با سايز 1024×768 چه مشكلى دارى .
به نظر من اين سايز رزولوشن رو بايد دور ريخت . من از اولين روزي كه كامي اومد يادم نمياد كه رو اين سايز بوده باشه . راستش من كار طراحى سايت سبزينه رو انجام ميدم و البته نظر شما هم قابل احترام !
::. دوستان بحث و داغ ترش كنيد پلييز , من كه شخصا تا آخرش هستم !!!
شاد باشيد

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حدس ميزدم كه اين جوابو بگيرم .چشم !!!! همين جا ميگيم .
آقاى پياده مى خواستم بدونم كه شما با سايز 1024×768 چه مشكلى دارى . &nbsp;
به نظر من اين سايز رزولوشن رو بايد دور ريخت . من از اولين روزي كه كامي اومد يادم نمياد كه رو اين سايز بوده باشه . راستش من كار طراحى سايت سبزينه رو انجام ميدم و البته نظر شما هم قابل احترام ! &nbsp;
::. دوستان بحث و داغ ترش كنيد پلييز , من كه شخصا تا آخرش هستم !!!
&nbsp; شاد باشيد
مشكل رزولوشن از اونجا پيدا مي شه كه كسي منجمله خودم با رزولوشن 800×600 كار مي كنم چون مانيتورم 15 اينچه و رزولوشن بالاتر اصلآ حال نمي ده و چنانچه امار گير يك سايت پر بيننده رو نگاه كني اكثرآ از 800×600 استفاده مي كنند.مي توني table يا div هارو روي 100 درصد ست كني كه كمي از مشكل حل بشه!

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد تبليغات بحث كنيد كه بحث خوبي خواهد بود.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
والا به خدا من هم 15 اينچ دارم هم 17 اما با 15 1024 هميشه كار ميكنم !
17 هم كه بايد رو 1280×960 باشه !
و همه هم با فركانس حد اقل 70 يا 75 . تازه اين رو فقط من نميگم . خود اين شركت ال جى بى صاحاب هم ميگه , ميتونيد برنامشو از سايت ماديران دانلود كنيد .
خوب بحث ديگه رفت تو كار خريد و فروش مانيتور .
.... از قديم گفتن مشك آن است كه خود ببويد نه آنكه عطار بگويد , اگه كار يا خدماتى كه ما در سايت خودمون ارائه مى كنيم خوب باشه ديگه نياز آنچنانى به كشتن خودمون بره تبليغ تو اين سايت و اون سايت نداريم , سايت خودش جاى خودشو پيدا ميكنه بين سايتهاي ديگه ... اين نظر من بود . ظاهرا من و يكي ديگه متن مينويسيم يا شايد هم حرفاى من چرت ارزش جواب دادن نداره ؟؟
آقا بياين بالا بحث كنيم ديگه !!!!!!!!!!!!!! اه ه ه ه ه ه

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سايت بايد صاحابش احسان باشه ! نمونه بارزش همين وبلاگش هر چند وقت يه بار ميگه من تو تفكرم و روزي 1000 تا بيننده داره .. ! حالا ملت فلان جاي خودشون رو پاره مي كنن كه از 10 تا بره بالا ...(احسان جان به جد نگيري:) بلاخره هر كي ندونه من مي دونم يه موقعي وبلاگت چي بود ...)

بالا