• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چگونه سفر ارزان به استانبول داشته باشیم ؟

webafra.com

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
7 جولای 2014
نوشته‌ها
50
لایک‌ها
4
سن
34
محل سکونت
تهران
قیمت تور استانبول
استانبول که در اوایل به نان قسطنطنیه شناخته می شد و پایتخت روم شرقی محسوب میشد پس از ورود امپراطوری عثمانی به این شهر سبک معماری و فرهنگ و هنر غنی ای پیدا کرد و در زمان جمهوری ترکیه دیگر پایتخت ترکیه به حساب نمی آمد و نام شهر از قسطنطنیه به استانبول تغییر کرد و امروزه این شهر بزرگ پایتخت تجارت و فرهنگ و هنر ترکیه به حساب می رود.

مردم استانبول مردمی مهمان نواز هستند و همیشه روابط گرمی با گردشگران ایرانی داشته اند. مردم استامبول از نظر دین و فرهنگ، تشابهات نزدیکی با ما ایرانی ها دارند و همین مورد سبب روابط گرم استامبولی ها با ایرانی ها شده است.

%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84.jpg


سفر به ترکیه یک سفر اقتصادی و به صرفه می باشد، با توجه به ارزان بودن قیمت تور استانبول عده ی زیادی از مردم کشورمان با تور به این شهر سفر میکنند و از خیابان هایی که بافت تاریخی دارند و سنگ فرش هستند دیدن می کنند. طعم غذا های استانبول که بسیار شبیه به غذاهای ایرانی میباشد را میچشند و از بازار های استانبول که برندهای معتبر جهان را در خود جای داده اند دیدن می کنند.

همچنین کسانی که به ساحل علاقه دارند می توانند در ساحل های استانبول که بسیار تمیز و زیبا هستند به شنا و استراحت بپردازند.

استانبول مساجد تاریخی و زیبایی دارد که از جمله این مساجد میتوان به مسجد آبی و مسجد سلطان محمد اشاره کرد که با 6 مناره هایی که دارند منظره ی زیبایی را برای گردشگران رغم می زنند.

استانبول همچنین دارای بهترین کافه ها و شیرینی فروشی های ترکیه می باشد، روستا های زیادی در اطراف استانبول وجود دارد که شباهت زیادی به روستاهای ایرانی دارند.

اگر به استانبول سفر میکنید حتما چتر همراه خود داشته باشید چرا که باران در استانبول خبر نمیکند و یک باره شروع به باریدن میکند!! البته بارش ناگهانی باران هم باعث شده که دست فروشان چتر هم در کنار خیابان بفروشند، ولی برای تهیه چتر با کیفیت تر میتوانید به یکی از فروشگاه های معتبر بروید و چتری با جنس مناسب تر خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت تور استانبول و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت نت تورز دیدن فرمائید.
 
بالا