برگزیده های پرشین تولز

چگونگی ثبت یک شرکت اینترنتی

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ali_55 :
از من میشنوید شرکت ثبت نکنید ! اگر واقعآ احتیاج به دادن فاکتور رسمی به جایی دارید خیلی شرکتها هستن که این فاکتور رو با درصد ناچیزی در اختیارتون میزارن ولی ثبت شرکت مستلزم دادن مالیات و دردسرهای غیره خودشه!
من سال 77 یه شرکت ثبت کردم و قبل از پایان همون سال هم منحلش کردم،با این وجود در طول این 10 ماهی که شرکت وجود داشت(البته فقط ظاهری چون کاری انجام نشد) مبلغ 700 هزار تومن مالیات بریدن برامون که پارسال با احتساب جریمه های اضافه شده بهش مجبور به پرداخت 2 میلیون پول زور ! مالیات شدیم:( پس از من به شما نصیحت که تو این کشور بی قانون سعی کنید زیاد دنبال کارهاتون به روال قانونی نباشید !

صد درصد تاييد ميشه !!! :p :p :p
البته ميشه دفاتر رو طوري تنظيم كرد كه ماليات زياد نياد ;) راه و روش داره كه تابلو نشه :f34r: :f34r:
منم توصيه نميكنم شركت شدن رو
اگه نياز به قرار داد هست ميتونيد بصورت فاميلي يه شركت تعاوني ثبت كنيد و با افراد قرار داد ببنديد كه اينطوري كسي حق شركه هم نداشته باشه يقتونو بچسبه ;)
شايان جان
در مورد اون سوال كه نوع شركت از نظر حقوقي بايد همه جا بياد
اين متوني كه ميبينيد از قوانين فرانسه ترجمه شده اومده اينجا :D
معمولا نوع شركت ( سهامي - مسئوليت محدود ، تصاومني و ... ) در قرار دادهاي رسمي مياد

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
نميشه شركت دفتر نداشته باشه؟ مثلا فقط روي اينترنت فعاليت كنه؟ فقط با يه آدرس اينترنتي مشخص و فوقش به علاوه يه شماره تلفن يا موبايل.

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
نميشه شركت دفتر نداشته باشه؟ مثلا فقط روي اينترنت فعاليت كنه؟ فقط با يه آدرس اينترنتي مشخص و فوقش به علاوه يه شماره تلفن يا موبايل.
آقا حالا کسی نیست اینکارو اینترنتی انجام بده
اينا سوالايه منم هست كسي نيست جواب بده

بالا