برگزیده های پرشین تولز

چگونگی کار فریلنس برای کشورهای خارجی

exitxhu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سوالی داشت خدمتتون که چطوری میشه از ایران برای کشورهای خارجی فریلنس کار انجام داد؟
توی سایتهاییی مثل اینویتو و فریلنس دات کام هم رفتم ولی برای وریفای شدن اکانت به ایران سرویس نمیدن!

اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

tent

Registered User
لایک‌ها
32
باید به سایت های داخلی که اینجور خدمات رو ارائه میدن، هزینه ای بدین که یک اکانت ویرفای شده تحولتون بدن
و یا هم با یک آشنایی یا کسی رو در خارج از کشور می شناسین یک اکانت ویریفای شده براتون درست کنند

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
اکانت وریفای رو باید بخرین از سایت های ایرانی

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام دوستان
سوالی داشت خدمتتون که چطوری میشه از ایران برای کشورهای خارجی فریلنس کار انجام داد؟
توی سایتهاییی مثل اینویتو و فریلنس دات کام هم رفتم ولی برای وریفای شدن اکانت به ایران سرویس نمیدن!

اینواتو خودش وریفای لازم نداره فقط باید ip عوض کنی برای دریافت دلار هم حساب پی پال داشته باشی کفایت میکنه
برای نقد کردن هم لازم نیست خودت اکانت داشته باشی میتونی اکانت دوستان معتبر فعال در این زمینه رو بهشون بدی و تومان بگیری

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
اینواتو خودش وریفای لازم نداره فقط باید ip عوض کنی برای دریافت دلار هم حساب پی پال داشته باشی کفایت میکنه
برای نقد کردن هم لازم نیست خودت اکانت داشته باشی میتونی اکانت دوستان معتبر فعال در این زمینه رو بهشون بدی و تومان بگیری
چه کسایی معتبر هستن و میشه بهشون اعتماد کرد؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
چه کسایی معتبر هستن و میشه بهشون اعتماد کرد؟
توی همین فروم قسمت پرداخت اینترنتی افراد محترم و قابل اعتمادی هستند شما میتونی مبالغ کم تبدیل کنی مثلا هر 100 دلار نقد کنی تا برداشت بعدی

lordsuperboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
هر کسی نیاز داشت درامد ارزیشو ریال کنه می تونم کمکش کنم

exitxhu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون
سرنخ هایی که دادید بسیار بدردم خورد

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان

سلام من اکانت فول وریفای فریلنسر رو دارم همراه اکانت پی پال وریفای شده و متصل بهش با شماره و سرور مجازی همشون رو با هم جمعا 2 میلیون و 200 هزار تومن خریدم و الان نمیخوام فعالیت کنم نصف قیمتی که خریدم میفروشم

بالا