• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چیکار کنیم تلگرام رو فیلتر کنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
فکر کنم اینجا یه تعداد وبمستر هستیم که داریم اتفاقات حال حاضر رو مورد بررسی قرار میدیم و اینکه شما فکر کنید فقط ما به دنیال درامدیم و ... بی انصافیه .
بی انصافی نیست آقا. عین واقعیته:D ... شما شغلتون اینه و طبعا به دنبال درآمدید. البته این موضوع هیچ اشکالی هم نداره. هدف همه افراد از شغلشون در وهله اول درآمده، خدمت به اجتماع و اعتلای فرهنگ و این حرفا، شعار های جانبیه:D
دید شما شبیه کسانی است که بهشون خورشید رو نشون میدیم و نوک انگشت رو مشاهده میکنند .
دید شما هم شبیه خطباییه که میرن بالای منبر و شعار میدن:p:D. ما گوشمون از شعار و حرف های قشنگ پره :rolleyes:
شما اگه نظرات رو میخوندید دلایلی که برای فی لتر تلگرام در این وضعیت جامعه آورده شده بسیار قانع کننده هست و حتی طبق قانون کشورمون این دلایل سندیت دارند و باید این اتفاق بیفته .
نظرات رو خوندم و اصلا به نظر من قانع کننده نبود. قانون کشورتون هم مشکل داره و باید اصلاح بشه.
درسته تلگرام به سایت های ایرانی ضربه زده که این از صحبت های دوستامون که در این مورد صحبت کردند دلایلش تا حدودی قابل درکه اما خب فکر کنم اینکه شما فکر کنید هر کی مخالفه دنبال سود خودشه توهین به خیلی هاست .
نخیر. اینکه کسی حافظ منافع خودش باشه، عمل زشتی نیست. اینکه من به کسی بگم، شما حافظ منافع خودت هستی هم توهین به اون شخص محسوب نمیشه.
اما اینکه به نفع من باشه که فلان سایت فیلتر بشه و من بیام اینو به منافع جامعه ربط بدم، دو رویی محسوب میشه و عمل زشتیه:general406:
ما دلیل آوردیم که در تلگرام ترویج فساد و فحشا میشه به آزادی تمام . شایعه پراکنی میشه در حد لالیگا اما هیچ برخوردی نمیشه .
ما گفتیم اول برخورد بکنند و جلوی کانالای این شکلی رو بگیرن و شایعه پراکنی و دزدی و دغل و ترویج فساد و فحشا رو بگیرن نه اینکه بزنند فی لتر کنند .
اما متاسفانه در حال حاضر رشته کار از دستشون در رفته و هر کسی اومده خودش یه کانال راه انداخته با دروغ و انتشار عکس دخترای مردم و شروع کارهای حال به هم زن دنبال جذب مشتری هست که نمیدونم شما که میگید ما دلیلمون پول خودمون از این افراد حمایت میکنید یا خیر ؟؟؟؟؟
اگر تصمیم گیری به عهده شما باشه، هر چیزی که خوشتون نمیاد رو بعنوان ترویج فساد و فحشا معرفی میکنید:D. من تا حالا کانال بدی در تلگرام ندیدم. اگر کسی دیده، حتما دنبال اون موضوعات بوده و گشته و پیدا کرده :D... تلگرام هم مثل بقیه اینترنته. اگر از عکس کسی سوء استفاده شده، اون شخص میتونه شکایت بکنه. اگر از کسی دزدی شده، میتونه شکایت بکنه. جمشید مشایخی خودش از اعلام خبر فوتش شکایت نمیکنه، شما مدعی العمومی که شاکی هستی ؟:D
فکر میکنید برای ما وبمسترا سخته یه کانال تلگرام راه بندازیم و با انتشار شایعات دروغ و انتشار فیلم های جنسی و عکس های دخترای مردم و ... تو یک ماه اعضای کانال رو به 500 هزار برسونیم و پول دربیاریم .
نه برادر برای ما سخت نیست فقط ما وبمسترا بعد یه عمر کار کردن با مردم اینقدر شعور داریم که بفهمیم این مردم احترام دارند و نباید اینطور تیشه به ریششون بزنیم تا پول دربیاریم .
ما خودمون تو سایت هامون بارها بحث کردیم که از انتشار پاپ آپ های جنس های بنجل جلوگیری کنیم و نذاریم مردم ضرر کنند تا ما سود کنیم حالا شما اینطور صحبت میکنید کمی که نه خیلی بی انصافیه .
خیلی از کارها هست که ما به دلایل شخصی و خصوصیات اخلاقی خودمون حاضر نیستیم انجام بدیم، اما این مجوز نمیشه که ما به هر کسی که اون کار رو انجام میده، تهمت بزنیم .... مثلا من میدونم که راه انداختن سایت مذهبی درآمد داره:D، اما دوست ندارم این کار رو بکنم .. حالا به نظر شما درسته که بیام اینجا بگم کسانی که سایت مذهبی دارند، از بودجه دولتی می دزدن، ترویج خرافه و تحجر میکنن، تشویق به قمه زنی و لات بازی میکنند ؟:D
به نظر من، به عنوان کسی که کانال تلگرام نداره و منافعش هم در خطر نیست و صرفا به عنوان یک ناظر بی طرف، منافع تلگرام خیلی خیلی بیشتر از مضراتشه و اکثریت قریب به اتفاق کانال هاش هم هیچ مشکلی برای ادامه فعالیت ندارن
شما اگه راهی برای جلوگیری از ترویج فساد و ترویج شایعات در تلگرام دارید بفرمایید نه اینکه کسانی که مخالفن و با دلیل حرف میزنند رو سودجو خطاب کنید .
همونطور که گفتم، هیچ ترویج فسادی در تلگرام وجود نداره. اگر فسادی هست در جامعه وجود داره و تلگرام چیزی رو رواج نداده
در مورد شایعات هم نگران نباشید. اگر واقعا شایعه باشند، حداکثر 48 ساعت دوام می آورند و بعدش دروغ بودنشون مشخص میشه و به کسی هم ضرری نمیخوره. شایعه ای که مردم باور میکنند، حتما ریشه ای در حقیقت داره:D
سودجو هم حرف زشتی نیست. شما هر چی دوست داری به من بگو "سودجو" :D، من ناراحت نمیشم. متاسفانه در جامعه شعارزده ایران که بعضی ها بجای "رئیس"، دوست دارن "خدمتگزار" معرفی بشن:D، همه دوست دارن طوری نامیده بشن که مفهوم ایثارگری و از خود گذشتگی و خدمت به خلق داشته باشه.
شما هم داری برای اعتلای فرهنگ جامعه فی سبیل الله فعالیت جهادی در فضای نرم مجازی میکنی ... اگر دوست داری که اینجوری بگم:p:D

پ.ن: شما چه دوست داشته باشید، چه نداشته باشید، جو جامعه ایران داره به سوی غیر مذهبی شدن پیش میره. با زور چماق و فیل تر هم نمیشه جو رو عوض کرد. شما نمی تونید اعتقاداتتون رو به دیگران تحمیل کنید، اگر بخواهید که اعتقاداتتون در بلندمدت از فراموش شدن نجات پیدا کنه، باید حرفی برای گفتن داشته باشید. چطور اونا با بقول شما چند تا شایعه میتونن 500 هزار نفر رو جذب کنن، اما شما نمیتونید با حرف های خوب و مفید، افراد رو جذب کنید ؟:general703:

Last edited:

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
بی انصافی نیست آقا. عین واقعیته:D ... شما شغلتون اینه و طبعا به دنبال درآمدید. البته این موضوع هیچ اشکالی هم نداره. هدف همه افراد از شغلشون در وهله اول درآمده، خدمت به اجتماع و اعتلای فرهنگ و این حرفا، شعار های جانبیه:D

دید شما هم شبیه خطباییه که میرن بالای منبر و شعار میدن:p:D. ما گوشمون از شعار و حرف های قشنگ پره :rolleyes:

نظرات رو خوندم و اصلا به نظر من قانع کننده نبود. قانون کشورتون هم مشکل داره و باید اصلاح بشه.

نخیر. اینکه کسی حافظ منافع خودش باشه، عمل زشتی نیست. اینکه من به کسی بگم، شما حافظ منافع خودت هستی هم توهین به اون شخص محسوب نمیشه.
اما اینکه به نفع من باشه که فلان سایت فیلتر بشه و من بیام اینو به منافع جامعه ربط بدم، دو رویی محسوب میشه و عمل زشتیه:general406:

اگر تصمیم گیری به عهده شما باشه، هر چیزی که خوشتون نمیاد رو بعنوان ترویج فساد و فحشا معرفی میکنید:D. من تا حالا کانال بدی در تلگرام ندیدم. اگر کسی دیده، حتما دنبال اون موضوعات بوده و گشته و پیدا کرده :D... تلگرام هم مثل بقیه اینترنته. اگر از عکس کسی سوء استفاده شده، اون شخص میتونه شکایت بکنه. اگر از کسی دزدی شده، میتونه شکایت بکنه. جمشید مشایخی خودش از اعلام خبر فوتش شکایت نمیکنه، شما مدعی العمومی که شاکی هستی ؟:D

خیلی از کارها هست که ما به دلایل شخصی و خصوصیات اخلاقی خودمون حاضر نیستیم انجام بدیم، اما این مجوز نمیشه که ما به هر کسی که اون کار رو انجام میده، تهمت بزنیم .... مثلا من میدونم که راه انداختن سایت مذهبی درآمد داره:D، اما دوست ندارم این کار رو بکنم .. حالا به نظر شما درسته که بیام اینجا بگم کسانی که سایت مذهبی دارند، از بودجه دولتی می دزدن، ترویج خرافه و تحجر میکنن، تشویق به قمه زنی و لات بازی میکنند ؟:D
به نظر من، به عنوان کسی که کانال تلگرام نداره و منافعش هم در خطر نیست و صرفا به عنوان یک ناظر بی طرف، منافع تلگرام خیلی خیلی بیشتر از مضراتشه و اکثریت قریب به اتفاق کانال هاش هم هیچ مشکلی برای ادامه فعالیت ندارن

همونطور که گفتم، هیچ ترویج فسادی در تلگرام وجود نداره. اگر فسادی هست در جامعه وجود داره و تلگرام چیزی رو رواج نداده
در مورد شایعات هم نگران نباشید. اگر واقعا شایعه باشند، حداکثر 48 ساعت دوام می آورند و بعدش دروغ بودنشون مشخص میشه و به کسی هم ضرری نمیخوره. شایعه ای که مردم باور میکنند، حتما ریشه ای در حقیقت داره:D
سودجو هم حرف زشتی نیست. شما هر چی دوست داری به من بگو "سودجو" :D، من ناراحت نمیشم. متاسفانه در جامعه شعارزده ایران که بعضی ها بجای "رئیس"، دوست دارن "خدمتگزار" معرفی بشن:D، همه دوست دارن طوری نامیده بشن که مفهوم ایثارگری و از خود گذشتگی و خدمت به خلق داشته باشه.
شما هم داری برای اعتلای فرهنگ جامعه فی سبیل الله فعالیت جهادی در فضای نرم مجازی میکنی ... اگر دوست داری که اینجوری بگم:p:D

پ.ن: شما چه دوست داشته باشید، چه نداشته باشید، جو جامعه ایران داره به سوی غیر مذهبی شدن پیش میره. با زور چماق و فیل تر هم نمیشه جو رو عوض کرد. شما نمی تونید اعتقاداتتون رو به دیگران تحمیل کنید، اگر بخواهید که اعتقاداتتون در بلندمدت از فراموش شدن نجات پیدا کنه، باید حرفی برای گفتن داشته باشید. چطور اونا با بقول شما چند تا شایعه میتونن 500 هزار نفر رو جذب کنن، اما شما نمیتونید با حرف های خوب و مفید، افراد رو جذب کنید ؟:general703:
مطربا جان از سخن دل میگویی :general711:;)

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
امیدوارم خیلی زود فیلتر بشه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209

شما هم اون دسته افرادی ک چنین کانالی داری:):).در ضمن الان هر کانالی میری تبلیغ جنسی و چرت و پرت و اراجیف هست.80 درصد کانال هایی که میری چنین چیزایی دیده میشه.هر کی میگه نیست قطعا خودش تو همین کارا هست

akisar

Registered User
لایک‌ها
440

برادر انگار شما خیلی سودجوتر هستید و از تلگرام سود خوبی دارید به دست میارید که صحبت های ما رو دقیقا به یه تعبیرات جالب توجهی توجیه میکنید .
بزرگوار اگر من سودجو باشم نمیام تو فروم پرشین تولز بشینم و تحلیل کنم که تلگرام فیل تر بشه یا نشه چون چیزی گیرم نمیاد . سودجو کسیه که برای فیل تر هر کاری بکنه و به قول خود شما اگر ما از اون ادمای دارای نفوذ باشیم که همین الان ترکونده بودیمش .
سودجو از نطر بنده لقب بدی است چون سودجو نفع خودش رو به نفع بقیه ارجعیت میده و شخص بنده و دوستانی که نظر دادند همچین عقیده ای نداشتیم و نداریم حالا شما رو نمیدونم . شاید از تلگرام خوب بهتون سود میرسه که بقیه رو اینطور خطاب میکنید .
من پاسخ دوستمون رو که این تاپیک رو شروع کردند دادم و باز هم میگم با صحبت و بحث در اینجا برای تلگرام هیچ اتفاقی نمیفته و نمیدونم شما چرا فکر کردید اینجا کل قانونای کشور عوض میشه که فکر میکنید ما میخوایم انقلاب کنیم علیه تلگرام .
وقتی که نظر اکثریت برای شما قانع کننده نیست پس مشکل از شماست و بهتره به خودتون یه نگاه بندازید شاید مشکل از شخص شماست .
برادر خیلی نرم افزارا تو ایران هست که دارند کار میکنند مثل واتس آپ و ... که ما هیچوقت بهشون گیر ندادیم اما تلگرام صدای همه رو درآورده و جالبه که تنها مشتریاش ایرانیان . پس نفع من و نفع یکی دیگه نیست .
تازه برادر انگار خوب نظرات رو نمیخونید . ما نوشتیم برخورد با شایعه پراکنان و افراد سودجو در تلگرام بعد اگر نشد و فشار اومد فی لتر .
شما دوست داری خودتون رو روشنفکر نشون بدی و بقیه رو احمق و قدیمی .
من نمیدونم تعریف شما از فشاد و فحشا چیه اما کاش یه تعریفی بکنید تا ما هم بدونیم چی بگیم .
فساد و فحشا یعنی انتشار فیلم های غیر اخلاقی و عکس های غیر اخلاقی که البته کاملا مشخصه منظور از غیر اخلاقی چیه .
راستش من از اینستاگرام هم شاکی بودم اما خب هیچوقت بحثش نشد و قطعا بستن اینستاگرام هم به من سودی نمیرسونه و ضرری نمیرسونه .
تلگرام و اینستاگرام متاسفانه شده مکان هایی برای سواستفاده از اخلاق .
برادر ما دنبالش نگشتیم فقط مدیر سایتیم و اطلاع داریم از وضعیت جامعه . شاید شما بی اطلاع هستی یا هر چی به نفعتون نباشه رو نمیخوای بشنوید و ببینید . اما ما میبینیم و میشنویم چون برامون مهمه .
کمبود اطلاعاتتون بسیار بالاست و بهتره یه مقدار اطلاعاتتون رو بالا ببرید چون در همین زمینه ها که فرمودید روزانه چندین شکایت و چندین مطلب حوادث از سواستفاده در تلگرام داره منتشر میشه و دادگاه ها اعلام میکنند . همچنین جمشید مشایخی شکایت کرد . محمدعلی کشاورز شکایت کرد . احسان علیخانی شکایت کرد و و و و و و و .
اطلاعاتتون پایینه برید یه دوری تو اینترنت بزنید . انگار خیلی تو تلگرام هستید و وقت نکردید اخبار واقعی رو چک کنید و فقط شایعات تو تلگرام رو خوندید و تمام . یه چرخ تو اینترنت بزنید تا از واقعیت ماجراها بفهمید .
من تهمت به شخصی نزدم . عرض کردم برخی افراد با سودجویی در تلگرام با انتشار عکس غیر اخلاقی و فیلم غیر اخلاقی و شایعات دنبال چپاول پول هست که ما این کار رو غیر اخلاقی میدونیم و انجام نمیدیم .
در مورد سایت های مذهبی چند تا مثال بزنید که از این طریق پولدار شدند بعد اظهارنظر کنید . اینطور که معلومه ذهن شما پر اخبار غلطه و احتمال زیاد این اخبار غلط تو همون تلگرام به مغز شما وارد شده .
باز هم عرض میکنم بنده هم گفتم که تلگرام به شرط استفاده درست خوبه اما در حال حاضر خیلی وضع تلگرام داغونه و اگر قراره برخورد جدی نشه بهتره نباشه .
ببینید این حرف شما که در تلگرام ترویج فساد نیست و در جامعست عین اینه که بگید سایت های پورن ترویج فساد نمیکنند مشکل جامعست . سایت های پورن رو بذاریم فعالیت کنند که اگر عقیدتون اینه که من دیگه ادامه بحث با شما نمیدم .
شایعه یک ساعت هم که باشه جنجال بزرگی در کشور به پا میکنه . لطفا اطلاعاتتون رو بالا ببرید .
مثلا یکی از ستاره های معروف گفت که خبر مرگش در تلگرام منتشر شده بود و مادرش با خوندن خبر دچار مشکل قلبی شده بود در صورتی که سالم سالم بود و خبر دروغ . چون این شایعه یهو در تلگرام توسط همه منتشر میشه خب تا چند ساعت بعدش که تکذیب بشه کلی تلفات میده .
البته شاید شما اینا رو درک نمیکنید یا چون سودجو هستید و به سودتون نیست میگید به درک و مهم نیست .
در مثال دیگه ای عکسی رو منتشر کرده بودند و نوشته بودند که دختر شهردار تهران عروسی در حد خدا میلیارد گرفته تا کل ایران این بنده خدا رو گذاشتن زیر فحش بعد سایت ها بعد چند روز اومدن گفتن این عکس مال عروسی دیگه ای بوده اما دیگه خیلیا خبرا رو نمیخونند و همونو باور کردند و منتشر کردند و آبروی این بنده خدا رو بردند .
بازم چون به سود شما نیست قطعا میگید به درک چون به قول خودتون سودجو هستید و بقیه براتون مهم نیستند .
برادر خود بنده چند سایت داشتم که فی لتر شد سایت های پربازدیدی بودند که رنک 500 ایران رو گرفته بودیم . من خودم با فیل تر زیاد موافق نیستم البته تا زمانی که با برخورد بشه ماجرا رو حل کرد .
در ضمن کسی قصد چماق و چماق کشی نداره و باز هم میگم اینجا و تو این سایت قرار نیست انقلابی علیه تلگرام پیش بیاد که من بخوام با چماق به شما تفهیم کنم . فکر کنم دیدتون خیلی مشکل داره . یه مقدار به خودتون توجه کنید .
شایعه وقتی به مردم و ستاره ها و اشخاص بزرگ مربوط بشه قطعا پرطرفداره مثل خبرای داغ در مورد ستاره ها و بزرگا .
مثلا ما خبر ازدواج فلان بازیگر رو میزنیم فوق العاده بازدید داریم پس انتظار زیادی نیست که افراد سودجو با خبر دروغ مرگ همون بازیگر کلی مشتری جمع کنند .
یعنی واقعا شما اینا رو متوجه نمیشید ؟ احساس میکنم خودتون میزنید به اون راه و با کلماتی مثل چماق و منبر و ... میخواید حرفتون رو به کرسی بشونید چون برخی افراد تو ایران هستند که هر وقت دلیلی برای حرفشون ندارند با استفاده از کلماتی مثل بسیجی و آخوند و چماق و منبر و ... میخوان حرفشون رو ثابت کنند و طرف مقابل رو عهد بوقی نشون بدن .
توصیم اینه رو افکارتون بیشتر کار کنید و این عینک سودجو بودن همه رو از چشمتون بردارید و اگر سودجو هستید از این کار هم دست بکشید .
همه به دنبال پول هستیم اما نه اینکه بخوایم با نابود کردن بقیه و سواستفاده پولدار شیم .

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
شما هم اون دسته افرادی ک چنین کانالی داری:):).در ضمن الان هر کانالی میری تبلیغ جنسی و چرت و پرت و اراجیف هست.80 درصد کانال هایی که میری چنین چیزایی دیده میشه.هر کی میگه نیست قطعا خودش تو همین کارا هست
من اصلا تلگرام روی گوشیم هم نصب نیست:D

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
شما نمیتونی به اتکای اعتقادات خودت برای دیگران تعیین تکلیف کنی
احسنت. همینه.
دوستانی که شخصا با یه چیزی مخالفن و به خاطر نظر شخصی میخوان اون رو کلا نابود کنن و ریشه ش رو بخشکونن، لطفا شبی 3 بار از روی این جمله بنویسن.

با تلگرام یا هر ابزار دیگه ای مشکل دارید؟ خیلی ساده ست: استفاده نکنید! ولی حق ندارید برای بقیه تعیین تکلیف کنید و تصمیم بگیرید.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
من سودجو هستم، اما از تلگرام درآمدی ندارم. اگر داشتم، بدون ترس و تعارف می گفتم:p

شما هم مثل من سودجویی، اما خجالت میکشی به واقعیت اعتراف کنی:D
شما طبق گفته خودت صاحب سایت تفریحی هستی و تلگرام رقیبت شده. الان هم حاضری هر کاری بکنی که تلگرام فیلتر بشه، از جمله حمله غیر منصفانه و بدگویی از تلگرام.... بیشتر از این هم زورت نمیرسه:D. اگر زورت میرسید و صاحب نفوذ بودی، بدون بحث فیلترش میکردی:p

ارجحیت بیسوات :p
سودجویی به گفتار نیست. به رفتار و کرداره :D. من گفتار و رفتارم با هم مطابقت داره. شما در گفتار میگی که سودجو نیستی، اما کردارت چیز دیگری رو نشون میده:general405::p

من هم عقیده دارم که با صحبت های اینجا چیزی عوض نمیشه و شما دارید بیخودی زور می زنید:D

اولا که شما از کجا نتیجه گرفتی در اکثریتی ؟:D بیش از نصف نسل دانشگاهی این جامعه الان با هر نوع فیلتری مخالفند
ثانیا که اکثریت نادان هم در بعضی از جوامع جهان سومی ( منظورم ایران نیست) وجود داره و نتیجه اش عقب افتادگی اون جامعه است. در بعضی از قبایل وحشی آفریقا، اکثریت موافق آدمخواری هستن:D

اتفاقا همین موضوع نشون میده که شما دنبال منافعتون هستید. خیلی از اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی، قابلیت های بیشتری برای بقول شما ترویج فساد دارن، اما چون کار و کاسبی شما رو کساد نکردن، بهشون اعتراضی ندارید:D

عنوان تاپیک "چیکار کنیم تلگرام رو فیلتر کنن ؟" است:D... ضمنا برخورد با شایعه پراکنان و افراد سودجو از طریق شکایت افراد قربانی صورت میگیره. اگر شما اجازه بدی، مردم خودشون بلدن از حقشون دفاع کنن. قیم نمیخوان

خیر. من تصویری از دیگران ارائه نمیدم. اگر کسی با حرفاش خودش رو متحجر نشون میده، تقصیر من نیست:D

اون چیزهایی که در عرف بین الملل، فساد حساب میشه
1- پورنوگرافی کودکان 2- قاچاق انسان 3- تشویق به خشونت و عملیات تروریستی 4- اشاعه نفرت 5- تشویق یا آموزش دزدی، هک و دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مردم

از نظر شما تمام فیلم های امریکایی غیر اخلاقیه و تمام عکس های بدون برقع، غیر اخلاقیه:D

کلا شما از همه چی شاکی هستی غیر از سایت راسخون:D

من خیلی هم با اطلاعم. مقصر وضعیت فعلی جامعه همفکران شما هستند. اگر مردم زیر عکس بچه 4 ساله در اینستاگرام فحش مینویسن، مقصرش محدودیت هاییه که همفکران شما ایجاد کردن:rolleyes:

خوشبحال شما که اطلاعاتت اینقدر بالاست :D. مناسفانه یا خوشبختانه من شغلم وبگردی در اینترنت نیست و تک تک اخبار مربوط به بازیگرهای ایرانی رو نمیخونم:D... خب الحمد لله که هر کسی صاحب حقی بوده، خودش زبون داشته و شکایت کرده ... دیگه مشکل شما چیه ؟ هر وقت که خبر مرگ شما رو هم به دروغ منتشر کردن، شما برو شکایت کن، مطمئن باش رسیدگی میکنن:D

100 بار گفتی اطلاعات من پایینه. یه مقداری از این دریای دانشت در اختیار من بذار که اطلاعاتم بالا بره خب :D . من از وقتی که اینترنت در ایران استفاده شد و هنوز فیلتری در کار نبود و سایت های ایرانی به تعداد انگشتان دست بود، در اینترنت گشتم. و شاهد خراب شدنش به تدریج به دست امثال شما بودم:D

خب شما اعتقادت اینه که اون کار رو انجام ندی، اونا هم اعتقادشون اینه که اون کار اشکالی نداره. عکسی که به نظر شما غیر اخلاقیه، از دید یک ایرانی غیر معتقد به اسلام ممکنه هیچ ایرادی نداشته باشه. شما نمیتونی به اتکای اعتقادات خودت برای دیگران تعیین تکلیف کنی

سایت حوزه و اسک دین و تبیان و راسخون و هم میهن و غیره ... ماشالا نصف اینترنت فارسی پر شده از سایت های سفارشی با بودجه دولتی:D

نظر شما برای خودت محترمه:D. مصادیق استفاده درست و غلط رو هر کسی بر اساس اعتقادات شخصیش تعیین میکنه

اولا که تلگرام سایت پورن نیست. ثانیا سایت پورن قانونی هم مطابق چیزی که در کشورهای پیشرفته مورد پذیرش قرار گرفته، از نظر من مشکلی نداره.

شما خیلی کیهان میخونی ؟:D

مادری که از حال بچه اش از طریق کانال تلگرام جوک و تفریحی با خبر بشه، همون بهتر که سکته قلبی بکنه:general304:... یهو بگو ایمیل ها رو هم فیلتر بکنن دیگه، شاید یکی ایمیل بزنه و به دروغ خبر مرگ کسی رو بده:D

شاید هم شما درآمدت بخاطر تلگرام خیلی کم شده، داری ار ناراحتی دق میکنی:p:D

شما از کجا میدونی که خبر اول دروغ بوده و خبر دوم راست بوده ؟:general703:
همین رو میخواستم بشنوم:D. درد اصلی شما 2 چیزه ... اول : کم شدن درآمد سایت تفریحیت بخاطر تلگرام :p و دوم : برملا شدن دزدی و اختلاس اونایی که دوستشون داری در کانال های تلگرام :p
بقیه حرفات توجیهات سستیه که این دو نیت و مشکل واقعیت رو پشتشون مخفی کنی:general406:
با احترام مجدد
شما بهتره در مورد خودتون فقط نظر بدید و البته اطرافیانتون چون احتمالا دور شما پر شده از این افراد سودجو که حاضرند کشورشون رو نابود کنند تا پول بدست بیارند .
من به شخصه حاضر نیستم برای پول و سود دست به هر کاری بزنم اما انگار شما از هیچ کاری دریغ نمیکنید حتی فروش هموطنتون و کشور و فرهنگ و همه چی دیگه . پس همینجا بحث سودجو رو تموم میکنم چون علاقه ای به بحث با کسی که راحت میگه حاضرم برای سود هر کاری بکنم ندارم چون اینطور خودم رو کوچیک میکنم .
ما اینجا صحبت میکنیم درد و دل میکنیم بحث میکنیم چون یه عده وبمستر هستیم که در ایران فعالیت میکنند و حتی در کشورهای جهان اول سایت هایی به این شکل هستند که وبمستران با هم بحث و گفت و گو و درد و دل و ... میکنند که هیچ جای جهان مثل شما نیستند که بقیه رو عقب مونده بدونند و خودشون رو جدیدترین نسل خدا .
اکثریت در نظرات مشخصه که به جز شما و یکی از دوستان سایرین انتقادهای منصفانه ای کردند .
اتفاقا نشون میده ما سودجو نیستیم چون در سایر اپلیکیشن ها به هیچوجه چنین اتفاقاتی که در اینستاگرام و تلگرام پیش اومده رو به خودشون ندیدند . کمترین شکایت ها در دادگاه ها نشون دهنده همینه .
اینطور که شما میفرمایید پس تفنگ بدیم دست مردم بگیم هر کی رو خواستید بکشید بعد خانواده مقتول میان شکایت میکنند بعد پیگیری میشه به بقیه هم ربطی نداره تا زمانی که خودش یا خانوادش کشته شن . ممنون از ایده روشنفکرانه تون . اصلا خراب روشنفکری شما هستم .
اخه از نظر شما هر کس مخالف عقاید شما حرف بزنه متحجر هست که از دسته ادمایی مثل شما در سایت بالاترین به شدت دیدم که به خاطر چند کلمه حرف حساب ما رو به راحتی بلاک کردند و وقتی دلیل پرسیدیم گفتند ما قانونای خودمون رو داریم باید مثل ما باشی وگرنه متحجری و باید گم شی . بازم خراب روشنفکریتون شدم .
عرف بین الملل با فرهنگ ایران متفاوته . عرف بین الملل رابطه زن پس از ازدواج و مرد پس از ازدواج رو هم کاری نداره . عرف بین الملل همجنس بازی که حتی حیوونا هم انجام نمیدن رو کاری نداره . عرف بین الملل زورگویی برخی کشورها به کشورهای ضعیف رو کاری نداره . عرف بین الملل میگه زورگوها هر چی بگن باید بشه وگرنه ضعیفا باید خورده بشن مثل جنگل . حتما اینا رو هم قبول دارید . پس بازم خراب روشنفکریتونم که همه چی رو به خواسته دیگران میدونید نه نفع مردم خودتون .
در ضمن در تعریفی که از فساد داشتید بیش از سه الی چهارتاش به وفور در تلگرام یافت میشه . از پورنوگرافی کودکان تا بره هک و ...
جالبه که شما از زبان ما حرفم میزنی برای اثبات حرف خودت . نخیر . از نظر ما هر فیلم یا عکسی که آلت تناسلی مرد یا زن رو به نمایش بگذاره و موجب تحریک جنسی اکثریت بشه ( توجه کن اکثریت منظورم اینه که برخی با صدای زن تحریک میشن اما اکثریت اینطور نیست . دوباره حرف درنیاری از زبون ما ) ترویج فساد و فحشاست . حالا نمیدونم شما شاید با برقع و اینا مشکل داری مشکل خودته .
ما از هر چیزی که به فرهنگ ایران و مردم ایران لطمه بزنه مخالفیم حالا شما اسمشو هرچی میخوای بزار .
حاضرم شرط ببندم شما بیشتر از من در صفحات اینستاگرام فحش دادید چون از نظراتتون همینجا معلومه که زیاد مشکلی با فحش و ناسزا و بی احترامی ندارید . اتفاقا همفکران من بر این عقیده اند که باید احترام نگه داشت حتی احترام دشمن رو تا زمان جنگ با دشمن حالا نمیدونم شما همفکران من رو کیا میدونید اما قطعا تا به حال من و همفکران من یک فحش در اینستاگرام ندادیم و اتفاقا در سایت هامون به شدت این کار رو سرزنش کردیم .
جواب صحبتتون در مورد شکایت و هروفت نوبتم شد رو بالا دادم . همون جریان سلاح گذاشتن دست مردمه . یا رانندگی که به همه بگیم هر کی هر جور دلش میخواد برونه اگر با من تصادف شد حق دارم شکایت کنم وگرنه خفه شم . ممنون از روشنفکریتون .
جالبه که شما یه بار میگید اصلا در اینترنت نمیگردید یه بار میگید از موقعی که اینترنت اومده دارید میگردید . شما اول حرفای خودتون رو یه چک بکنید اینقدر تناقض نداشته باشه که ما بدونیم جریان چیه .
ما هم دل خوشی از فیل تر نداریم و در نظر قبلی عرض کردم دو سایت قبلی من هم فیل تر شد که کاش روش نظارتی خوبی در ایران بود که اول هشدار و برخورد ملایم میشد و سپس فیل تر که متاسفانه نداریم .
توضیح دادم خدمتتون عکس و فیلم غیراخلاقی از نظر من چیه . حالا اگر شما غیر از این فکر میکنید و از جانب من حرف میزنید دیگه مشکل خودتونه . از نظر من سایت لوتی و شهوانی و ... غیراخلاقیه مثل خیلی از کانالای تلگرام و صفحات اینستاگرام . حالا نمیدونم شاید شما اخلاقی میدونید پس عقایدمون کاملا متفاوته و بحث فایده ای نداره .
اولا سایت هایی که مثال زدید هیچدوم درآمد آنچنانی ندارند نمیدونم شما از کجا اطلاعات دارید که دولت بهشون پول میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط سایت تبیان و هم میهن رو دیدم بازدید بالایی داشته و تفریحی هستند که جالبه در هم میهن که هر جور مطلبی بخواید وجود داره و نمیدونم شما کدوم هم میهن رو میگید . احتمالا همون حرفتون درسته که وبگردی نمیکنید وگرنه اگر وبگردی میکردید متوجه میشدید الان خیلی از سایت ها جلو هم میهن لنگ میندازند . تبیان هم بازدید فوق العاده بالایی از سمت مردم داره و تبلیغاتش مربوط به خودشه و ربطی به دولت نداره . سایر سایت ها تا حالا مسیرم بهشون نخورده اما اگر بازدیدی دارند پس تبلیغات بگیرن و پول بگیرن حقشونه و اگر بازدیدی ندارند و شما ادعا میکنید دولت پول بهشون میده خب مدرک رو کنید نه الکی و در هوا تهمت بزنید .
البته نظرات شما خیلی شبیه نظرات دوستان سایت بالاترین هست و حس میکنم از اعضای اونجا هم باشید چون اونا میگفتند هر کس خلاف عقایدشون باشه دولت بهش پول میده و همه بهش پول میدن و حق اونا رو میخورن . ممنون از روشنفکریتون اما ثابت کنید نه حرف بزنید و تهمت .
مصادیق استفاده درست و غلط رو هر کسی طبق عقاید شخصیش تعیین میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس قانون کشکه . هر کسی هر کاری دوست داره بکنه . همون پورنوگرافی کودکان هم برخی ادما دوست دارند به کسی مربوط نیست . اونا عقاید شخصیشون اینه .
اتفاقا تا حالا روزنامه کیهان رو نخوندم مال کی هست حالا ؟
خب قطعا شما مادر نیستی و درک نمیکنی اما خب وقتی خبر از طریق تلگرام پخش میشه و عده ای به یک مادر زنگ بزنند یا خبری داده بشه که راسته بچت تصادف کرده و مرده قطعا مادر تا بخواد به بچش زنگ بزنه باید قلب بزرگی داشته باشه که اکثر مادران بسیار لطیف تر از این حرف ها هستند . البته شما که مادر نبودی اما از مادرتون این سوال رو بپرسید که اگر دور از جون شما خبر فوتتون رو کسی بهشون بگه تا بخوان باهاتون تماس بگیرن چه حالی میشن . قطعا مادرتون همین وصفی که کردم رو ارائه میکنه .
برادر خیلی وقته تلگرام اومده و تا حالا بحثش نشده بود و اینجا هم دوستی سوالی پرسیده بود که منم نظری دادم . جالبه که اصلا انگار متوجه منظور من نمیشید . برای هزار و یکمین بار میگم تا جایی که میشه باید برخورد بشه با کانال های شایعه پراکن و غیراخلاقی اما اگر وضعیت خیلی خراب شد فیل تر بهتره . چندین بار این جمله رو بخون تو رو به هر کی میپرستی .
اخه ما خودمون سه ماه قبل از انتشار عکسی که پخش شده بود خبر عروسی در یکی از شهرهای شمال رو با عکس های کاملش در سایتمون منتشر کرده بودیم و سودجویانی با سواستفاده از عکس های اون عروسی قصد تخریب یکی از سیاستمداران رو داشتند . برای ما فرق نمیکنه که این خبر در مورد آقای قالیباف باشه یا کس دیگه . وقتی ما خودمون میدونیم دارند دروغ میگن باید بگیم راست میگن . ممنون از روسنفکریتون .
باز هم میگم شما خیلی دوست داری با حرفایی مثل آخوند و بسیجی و کیهان و ... خودتون رو روشنفکر و طرف مقابلتون رو عقب مونده جلوه بدید .
لطفا خواهشا هر حرفی میزنید مستند باشه نه اینکه همینجوری تو هوا حرف بزنید و بگید میگن چون اگر در دانشگاه درس خونده باشید هر دانشجو یا هر شخصی بخواد بدون دلیل و فقط به استناد حرف برخی ادما حرفی رو بندازه مورد تمسخر قرار میگیره . پس بهتره به خودتون احترام بذارید .
در ضمن منظورتون از این شکلکا چیه ؟ مثلا میخواید بگید حرفای ما خنده داره و شما خیلی روشنفکر هستید ؟ سعی کنید در هر بحثی نه در اینجا بلکه در هر جای دیگه به طرف بحثتون احترام بذارید و فکر نکنید خودتون خیلی حالیتونه و بقیه نفهمن .
بنده هم میتونم برای هر جمله شما چند تا شکلک خنده بذارم اما برای شما و نظرتون احترام قائلم و سعی میکنم با احترام با شما بحث کنم .
ممنون

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
تو ایران نه فیلتر جواب میده نه منع و ممنوعیت
تنها راه کار نسل کشی هست به نظر من.. ایراد ما از ریشه هستش والا این تلگرام و 1000 تا نرم افزار مشابه تو همه ی کشور های دیگه هست. ولی به نظرتون کدوم کشور یه برنامه ارتباطی براش یه تهدید بزرگ فرهنگی محسوب میشه جز ایران ؟
پ.ن: همین چند روز پیش خودم به چشم از فاصله نزدیک دیدم که خانومی با بچه خیلی کوچیکش تو خیابون بود ولی چون سرش تو گوشی بوده داشته چت میکرده نفهمیده بود کی بچه 3 ساله اش افتاده تو چاله..

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
اگه روزی تلگرام رو فیلتر کنن .. قول شرف میدم رقص چوپی میکنم .

این تلگرام همه چیز چه تفریحات چه غنای ادبی چع غنای فرهنگی چه خبری .. و چه از لحاظ درامدی همه رو نزول داده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا