• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کارت گرافیک

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون ازت
10 -20 تومان برام خیلی مهم نیست.

240 و 5670 با توجه به اینکه تقریبا تو یه رنج قرار دارند به نظر شما کدوم بهتره؟

یکی هم اینکه مال کدوم شرکت باشه؟ آژرنگ که حدود 10 تومان از بقیه بالاتر میده.
اصلا ارزششو داره که پول اضافی بابت شرکت بدم؟:eek:

5670 کلا از 240 قویتره
در ضمن 5670 DX11 ساپورت میکنه
بنظر من خرید 5670 معقولتره
تو این بنچ میتونید خودتون مقایسه کنید

در ضمن گارانتی واقعا مهمه مثلا اگه سافایر خواستی بگیری حتما با گارانتی دریا بگیر
طول مدت گارانتی خیلی مهمه حتما بالای1سال باشه

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام و ممنون
از ATI چی؟
یعنی با این هزینه و از برند ATI میشه یه کارت بهتر و قویتر خرید؟
چون من تجربه خوبی با ATI نداشتم و سر همین نمیدونم بخرم یا نه

دوست عزیز مشکل با ATI خیلی کلی گوییه
شما باید ببینی از چه سری بوده و مهمتر از اون کارتت مال چه شرکتی بوده
تفاوت بین کارتها گاهی اوقات واقعا خیلی زیاده

من الان MSI & ASUS & POWER COLOR & XFX رو پیشنهاد میکنم

ممکنه دوستان سافایر رو هم بگند اما مثلا 5670 MSI رو اگه تو دستتون بگیرید با سافایر مقایسه کنید خودتون یه چیزایی دستتون میاد
گویی که در بنچ ها زیاد فرق ندارند
بیشتر مسئله سر خنک کننده هاست و ساختار برد از نظر قطعات است

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سافاير برند اول ati هست كه اين توسط amd تاييد شده . msi رو قبول دارم تا حدي ولي قيمت اسوس بالاست . پاور كار هم نماينده رسمي نداره . سافاير نماينده رسمي داره تو ايران . پاور كالر برداش عالي هستند ولي تو ايران شركت درستي توضيحش نميكنه
vapor-x.gif

King.V@hid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم ATI 5770!
من خودم الان دارم!
3 تا بازی رو باهاش اجرا کردم!
Dirt 2
COD MW2
Geras of war
2 تای اولی Full Hd با تمام جزئیات اصلا کم نمیاره!
ولی سومی رو کم میاره که البته اونم به خاطر cpu , ram ضعیف منه که کلی قدرت گرافیک رو میگیره!(البته اگه یه کم جزئیات رو روی full hd کم کنی راحت میاره)
به هر حال فکر نمیکنم گرافیکی پایینتر از این همه بازیها رو جواب بده!
;)

سلام دوست عزيز ميشه مدل دقيق كارت گرافيكت رو با مشخصات دقيقش بگب و اينكه چند خريدي ؟ چون منم مي خوام همين مدل رو بگيرم . ممنون ميشم .

King.V@hid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مشکل با ATI خیلی کلی گوییه
شما باید ببینی از چه سری بوده و مهمتر از اون کارتت مال چه شرکتی بوده
تفاوت بین کارتها گاهی اوقات واقعا خیلی زیاده

من الان MSI & ASUS & POWER COLOR & XFX رو پیشنهاد میکنم

ممکنه دوستان سافایر رو هم بگند اما مثلا 5670 MSI رو اگه تو دستتون بگیرید با سافایر مقایسه کنید خودتون یه چیزایی دستتون میاد
گویی که در بنچ ها زیاد فرق ندارند
بیشتر مسئله سر خنک کننده هاست و ساختار برد از نظر قطعات است

سافاير برند اول ati هست كه اين توسط amd تاييد شده . msi رو قبول دارم تا حدي ولي قيمت اسوس بالاست . پاور كار هم نماينده رسمي نداره . سافاير نماينده رسمي داره تو ايران . پاور كالر برداش عالي هستند ولي تو ايران شركت درستي توضيحش نميكنه
vapor-x.gif

سلام دوستان عزيز

اقا من مي خوام يه كارت با مدل 5750 يا 5770 يا 5830 بگيرم .

اين رو گفتني هستم كه من بازي ها رو اخرين جزئيات بازي نميكنم و هميشه رو رزولوشن 10248768 بازي ميكنم و انتي ها رو هم در حد مديوم كه همون 4 ايكس هستش قرار ميدم .

حالا كه مي خواستم كارت گرافيك بگيرم از بين اين سه مدل بهترين برند و با كيفيت ترينش و البته با خدمات پس از فروش خوب اگه ميشه بهم معرفي كنيد .

راستي مي دونم 5830 بهترينه اما منم بودجه ام محدود هستش و به همين خاطر مي خوام عاقلانه و به قول معروق اقتصادي خريد كنم

حالا ممنون ميشم دوستان براي اين اين 3 مدل بالا بهترين برند ممكن رو با جزئيات و قيمت روز بذارن تا من بتونم از بيناين سه تا بر اساس بودجه ام خريدداشته باشم و بهترين رو انتخاب كنم . با تشكر .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
5770سافاير انتخاب هوشمندانه اي هست

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان عزيز

اقا من مي خوام يه كارت با مدل 5750 يا 5770 يا 5830 بگيرم .

اين رو گفتني هستم كه من بازي ها رو اخرين جزئيات بازي نميكنم و هميشه رو رزولوشن 10248768 بازي ميكنم و انتي ها رو هم در حد مديوم كه همون 4 ايكس هستش قرار ميدم .

حالا كه مي خواستم كارت گرافيك بگيرم از بين اين سه مدل بهترين برند و با كيفيت ترينش و البته با خدمات پس از فروش خوب اگه ميشه بهم معرفي كنيد .

راستي مي دونم 5830 بهترينه اما منم بودجه ام محدود هستش و به همين خاطر مي خوام عاقلانه و به قول معروق اقتصادي خريد كنم

حالا ممنون ميشم دوستان براي اين اين 3 مدل بالا بهترين برند ممكن رو با جزئيات و قيمت روز بذارن تا من بتونم از بيناين سه تا بر اساس بودجه ام خريدداشته باشم و بهترين رو انتخاب كنم . با تشكر .

دوست عزیز من خوم هم میخوام خرید کنم اما بودجه ام تا 5750 میرسه
در این رده کارت بهترین ها از دید سایتهای معروف و بر اساس بنچ های موجود به این ترتیبه
1 ASUS
2 Diamod
3 Power color
4 vapor-x
5 XFX & MSI & HIS
البته اختلافها بسیار جزیی هستند و بنظر من تو ایران باید بیشتر به گارانتی و مدت زمان اون تکیه کرد تا اعداد بنچها
کلا بهترین برندهای ATI هم به همین ترتیب هستند البته MSI MILITRY CLASS بنظر من در هر رده ای از بقیه برندها سر تره
در کل شما هم ببین چقدر بودجه داری بر اساس رده کارت انتخاب کن و بر اساس شرکت گارانتی کننده و مدت زمان گارانتی
قیمت هم میتونی بری رایان صبا و از قیمتهایی که داده حدود 10% کمتر در نظر بگیری

موفق باشی

Last edited:

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
سلام دوست عزيز ميشه مدل دقيقش رو به همراه قيمت بروزش هم ذكر كنيد تا اقادمبه خريدش كنم . با تشكر .
سلام دوست عزيز
5770 گذينه ي خيلي خوبيه ولي يه پيشنهاد بهتون ميكنم، برو كل مغازه ها رو بگرد وهر كدوم كه ارزون بود بخر ، برد هاي مختلف هيچ تاثيري در در تعداد فريم ريت در بازي ها نداره (نهايت يكي دو فريم) ، سافاير هم برد خيلي خوبيه ولي سعي كن با گارانتي يونيكام بگيري
چون قيمتش نسبت به ساير گارانتي ها مناسبتره !
موفق باشي

ROG

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
5770 گذينه ي خيلي خوبيه ولي يه پيشنهاد بهتون ميكنم، برو كل مغازه ها رو بگرد وهر كدوم كه ارزون بود بخر ، برد هاي مختلف هيچ تاثيري در در تعداد فريم ريت در بازي ها نداره (نهايت يكي دو فريم) ، سافاير هم برد خيلي خوبيه ولي سعي كن با گارانتي يونيكام بگيري
چون قيمتش نسبت به ساير گارانتي ها مناسبتره !
موفق باشي

کاملا با ایشون موافقم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
دريا فقط نماينده سافاير تو ايران ميباشد . شركتهاي ديگه از كانالهاي ديگه تهيه ميكنند . من خودم دريا رو ترجيح ميدم . چون نماينده رسمي هست

shayan_irir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من الان ati club 2900 دارم نمیخوام زیاد خرج کنم واسه pc . ولی چون کارتِ گرافیکم سوخته میخوام یدونه بگیرم . ممنون میشم راهنماییم کنید

tirdad666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من الان 4670 سافایر دارم با پاور 535 گرین.بین 5770 5830 و 460 کدوم بهتره با قیمت مناسب تر بگیرم و اینکه باید پاورم عوض کنم؟

lilipit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین انتخاب gtx460 هست بهتره پاورتون رو عوض کنید و یک پاور 685 یا 885 گرین بگیرید

ehsan2020

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
4
دوستان به نظرتون دو تا 5750 بهتر کراس کنم یا یه دونه 5850 یا 460؟؟؟؟؟؟؟

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
دوستان به نظرتون دو تا 5750 بهتر کراس کنم یا یه دونه 5850 یا 460؟؟؟؟؟؟؟

2 تا 5750 رو که بی خیال به نظرم!:D
5850 از 460 قویتره ولی قیمتش هم فکر کنم 50 تومن بیشتره!
من باشم یه 460 میخرم که فیزیکم داشته باشه!
تا نظر اساتید چی باشه!:happy:

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
دريا فقط نماينده سافاير تو ايران ميباشد . شركتهاي ديگه از كانالهاي ديگه تهيه ميكنند . من خودم دريا رو ترجيح ميدم . چون نماينده رسمي هست

:eek: انقد دریا رو ترجیح میدی اسم یوزرتم همونو گذاشتی ؟!؟! :blink:

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
2 تا 5750 رو که بی خیال به نظرم!:D
5850 از 460 قویتره ولی قیمتش هم فکر کنم 50 تومن بیشتره!
من باشم یه 460 میخرم که فیزیکم داشته باشه!
تا نظر اساتید چی باشه!:happy:

2 تا 5750 بیشتر فریم میده البته تست نکردم ولی تو مقایسه های cf های مشابه اینجوری دیدم.
مثلا مقایسه ی 4730 cf و 3850 اینطوری بوده.
ولی خب خیلی چیزا با کراس فایر کردن این 2 تا تلف میشه : انرژی - گرمای زیاد - هزینه - فریم
در کل راهنمایی ایشون درسته.رو اون 2 تا کارت دیگه حساب کنید بهتره.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
:eek: انقد دریا رو ترجیح میدی اسم یوزرتم همونو گذاشتی ؟!؟! :blink:

دوست عزیز ایشون خودش از بچه های دریا کامپیوتره

تمام پستهاش هم در زمینه تبلیغ کالاهای خودشونه حتی 90% پستهایی که در بخش اخبار سخت افزار میگه باز همینجوره
کالاهایی هم که به بچه ها معرفی میکنه هم همینطوره -- شنیدید میگن یارو از بین همه پیغمبرا جرجیس رو انتخاب میکنه::
ایشون هم اگه مادر برد ازش بخواهی فقط فاکسکان رو میگه و گرافیک فقط سافایر اون هم با گارانتی خودشون و سی پی یو ای ام دی و00000000000000000000
اینجور جانبداری یکطرفه درست نیست و با هدف این جور فارومها که افزایش اطلاعات هست جور در نمیاد
نا سلامتی پی تی یه روزگاری بهترین فاروم سخت افزار ایران بود حیفه اینجوری خراب بشه

بالا