• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کارت گرافیک

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
آقا این کارت با asus p5kpl se مچ می شه ؟
مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

راستی قیمتش الآن چنده ؟ فردا می خوام بخرمش...

5670

14-150-467-TS

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
به نظر من 5670 اگر خواستي بگيري برو سراغ سافاير چون بهترين كارتهاي AMD رو ميزنه . بزرگترين شريك تجاري AMD هست .

havzhen

Registered User
لایک‌ها
8
از اين برندها كدوم رو دوستان تاييد ميكنند
Palit
Gainward
XFX

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سافاير بهترين هست تو همه دنيا اينطوره

imanpod

Registered User
لایک‌ها
0
از اين برندها كدوم رو دوستان تاييد ميكنند
Palit
Gainward
XFX

هر سه تاشون تایید میشه . palit خودش قبلا oem بود یعنی بردهای کارتهای گرافیک رو خودش میساخت . الان نمیدونم هنور oem هست یا نه .
gainward هم همیشه کارتهای خوبی داشته مخصوصا کارتهای اورکلاک شده .
ولی بهترین گارانتی رو تو ایران xfx داره (سازگار ارقام) . در مجموع من xfx رو در بین این 3 برند پیشنهاد میکنم.
xfx قبلا بزرگترین شریک تجاری nvidia بود ولی به دلیل مشکلاتی با انویدیا و همچنین عملکرد و فروش
بسیار خوب سری 4800 ati ، هم شریک ati هست هم شریک nvidia و هر دو سری ati و انویدیاش تو ایران
با گارانتی سازگار موجوده .
نظر شخصی من در مورد بهترین مارکهای ati و nvidia :
برای ati : در درجه اول his , sapphire و در درجه دوم asus , gigabyte و powercolor . البته مارکهای خوب دیگه ای هم هست .
برای nvidia : در درجه اول zotac , bfg , evga , asus و در درجه دوم گیگابایت و xfx و ..........

Last edited:

imanpod

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از تمام دوستانی که کمک کردن . مشکلم حل شد . برای اطمینان یه مانیتور دیگه به سیستمم وصل
کردم (مانیتور خودم 1931bw+ سامسونگ بود . مانیتوری که روش تست کردم 20 اینچ lg بود . مدلش یادم نیست)
در کمال تعجب تصویرم درست شد . بعد از این روی مانیتور تستی lg بازی fallout 3 رو باز کردم . چند دقیقه ای درست
بود که یهو تصویر مانیتور lg هم همونطوری شد . این جا بود که فهمیدم مشکل از بازی هست . در مرحله ی بعدی
بازی fallout 3 رو uninstall کردم و دوباره مانیتور سامسونگ خودم رو وصل کردم . با اینکه بازی رو پاک کرده بودم ،
باز هم مشکل پا بر جا بود . در اینجا درایور نرم افزاری مانیتورم رو هم از device manager uninstall کردم و سیستم
رو ریستارت کردم و مشکلم حل شد . گفتم گزارش بدم شاید اندکی هم به تجربیات دوستان اضافه بشه . باز هم
از همه تشکر میکنم .:)

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
با تشکر از تمام دوستانی که کمک کردن . مشکلم حل شد . برای اطمینان یه مانیتور دیگه به سیستمم وصل
کردم (مانیتور خودم 1931bw+ سامسونگ بود . مانیتوری که روش تست کردم 20 اینچ lg بود . مدلش یادم نیست)
در کمال تعجب تصویرم درست شد . بعد از این روی مانیتور تستی lg بازی fallout 3 رو باز کردم . چند دقیقه ای درست
بود که یهو تصویر مانیتور lg هم همونطوری شد . این جا بود که فهمیدم مشکل از بازی هست . در مرحله ی بعدی
بازی fallout 3 رو uninstall کردم و دوباره مانیتور سامسونگ خودم رو وصل کردم . با اینکه بازی رو پاک کرده بودم ،
باز هم مشکل پا بر جا بود . در اینجا درایور نرم افزاری مانیتورم رو هم از device manager uninstall کردم و سیستم
رو ریستارت کردم و مشکلم حل شد . گفتم گزارش بدم شاید اندکی هم به تجربیات دوستان اضافه بشه . باز هم
از همه تشکر میکنم .:)
شما گفته بودی تو صفحه اول لوگو مادربرد هم این مشکل وجود داشته . این چه ارتباطی میتونه به درایور مانیتور داشته باشه ؟

havzhen

Registered User
لایک‌ها
8
سافاير بهترين هست تو همه دنيا اينطوره

شما بهتر نیست یکم توی جواب دادن به سوالات دقت کنید ؟ بلند نیستید بگید بلد نیستم.

من به جواب هاي مشخص اين اقا حساسيت پيدا كردم راستش ميخاستم قبلش بنويسم خواهان اين درياكو عزيز براي محصولات مشخص دريا كامپيوتر تبليغ نده وساير دوستان جواب بدن
ممنون از دوستان

imanpod

Registered User
لایک‌ها
0
شما گفته بودی تو صفحه اول لوگو مادربرد هم این مشکل وجود داشته . این چه ارتباطی میتونه به درایور مانیتور داشته باشه ؟

والا خودمم در عجبم :eek: . تا حالا همچین اتفاقی برام نیفتاده بود . ولی اطلاعاتی که بهتون دادم دقیق و
درست هست . من هیچ وقت مثل کاربرای begginer ، چرت و پرت نمیگم .:)
من حتی قبل از uninstall کردن درایور مانیتور ، با خود دکمه های مانیتور ، رنگهاشو ریست کردم و کامپیوتر رو ریستارت کردم . ولی مشکل حل نشد .
ولی بلافاصله بعد از uninstall درایور مانیتور و البته uninstall بازی فال اوت 3 و ریستارت کردن کامپیوتر مشکلم حل شد .
در مورد لوگوی مادربورد و صفحه ی بایوس نمیدونم چی بگم . واقعا عجیبه . اگه این تست ها رو نکرده بودم ، یه کارت گرافیک رفته بود تو پاچم .

Last edited:

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
انصافا عجیبه.:-؟؟

mah-di

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

لطفا یک کارت گرافیک خوب در حدود 150 تومان معرفی کنید که فقط فضای 1 اسلات را اشغال کنه چون مادربورد من جا نداره

در ضمن مادربورد من از PCI Express 1.0 پشتیبانی می کنه آیا کارت گرافیک PCI Express 2.0 در این مادربورد کار خواهد کرد یا خیر؟

متشکرم

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان

لطفا یک کارت گرافیک خوب در حدود 150 تومان معرفی کنید که فقط فضای 1 اسلات را اشغال کنه چون مادربورد من جا نداره

در ضمن مادربورد من از PCI Express 1.0 پشتیبانی می کنه آیا کارت گرافیک PCI Express 2.0 در این مادربورد کار خواهد کرد یا خیر؟

متشکرم

بنظر من 5750 بگیر

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
مارك HIS‌ چطوره؟
با اون فنش آدمو قلقلك ميده؟

imageview.php

imageview.php

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
5670 کارت گرمی نیست که زیاد بخواد فنش قابل توجه بهشه بیشتر ظاهر سازیه و پول اسمشو میخوره با برند ICEQ
با همون پول میتونید از برندهای ارزونتر و بنظر من بهتر تا 5770 بردارید که بسیار قویتره مثل پاورکالر

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
من هم تجربه خوبي در مورد كارتهاي HIS ندارم . به نظر من پاور كالر يا سافاير انتخاب بهتري هستند

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از راهنماييون
راستش من الان 4670 سافاير دارم . ميخواستم ارتقاع بدم 5670 اگه 130 بود ميگرفتم. ولي توي سايت rayansaba سافاير رو زده 170 نميدونم دم عيدي گرون شده يا همين قيمت بوده .
حالا يه سوال آيا 4770 هم توي ايران اومده يا نه؟
قيمت 5770 چند هست؟
بنظر شما 5670 رو بگيرم يا 5770 رو؟

بالا