برگزیده های پرشین تولز

کارت TV با چیپست فیلیپس با ریموت کنترل و گارانتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
سلام دوستان
یک کارت TV Internal با چیپست Philips با مارک IRG با قابلیت های زیر به فروش می رسد
قابلیت ضبط صدا و تصویر با فرمت های مختلف از جمله DVD
رادیو FM
پشتیبانی از تلویزیون کابلی
تله تکست
ورودی S-Video
ریموت کنترل
--------------------------------------------------
2 ماه پیش 37 تومان خریداری شده و علت فروش هم خرید یک کارت DVB هستش:D
قیمت پایه:25 تومان

heical

Registered User
لایک‌ها
4
مارک IRG دیگه چیه؟ کجاییه؟

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
مارک IRG دیگه چیه؟ کجاییه؟
ساخت کشور دوست و همسایه چین هستش اما چیپستش Philiphs هست والا الان دیگه هر کی یه اسم می زنه همه رو هم یه جا تولید می کنه...
دیگه 25 تومن قیمت خوبی خداییش هر اشکالی هم داشت پس می گیرم...
.
.
.
نبود؟؟؟؟؟؟

karim_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خواستم بخرمش ولی رفتم بازار گفت اکبندش 20 تومن هست اگر اشتباه میکنم مدل دقیق رو بزار تا برم سوال کنم اکبندش چنده برا مغازه میخام لطفا سریع پاسخ بده ممنون

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
یه لحضه صبر بفرمایید دوستان
من این کارت TV رو 37 تومن خریدم فاکتور خریدش رو هم دارم ,بری من تقریب شبیه این عکسی که شما نشونش میدینه اما فکر کنم برای من 7730 هستش حالا چک می کنم

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
خیلی معذرت می خوام ولی توی سایت رسمی خودش قیمت نو مدل 7130 رو زده 18000 تومان!!!
http://www.irg-group.com/
اونوقت شما می فرمایید قیمت پایه 25 تومن اون هم واسه دست دوم؟!!! به هر صورت اگه قیمت مناسب بدی من خریدارم.
دوست عزیز حالا چرا می زنی ???من نسبت به قیمتی که خریده بودم قیمت دادم اگه قیمتش اونقدر که می گید افت کرده باشه اصلا نمی فروشمش چون یعنی به فروختنش نمی ارزه...

heical

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز حالا چرا می زنی ???من نسبت به قیمتی که خریده بودم قیمت دادم اگه قیمتش اونقدر که می گید افت کرده باشه اصلا نمی فروشمش چون یعنی به فروختنش نمی ارزه...

:blush::blush:
دوست من شرمنده! مثل اینکه من یک اشتباه کوچیک کردم! فکر کردم شما مدل کارتتون رو فرمودید 7130 در حالی که حالا قشنگ نگاه کردم دیدم یکی دیگه از دوستان این پست رو زده بود!:blush::blush::blush: خلاصه ببخشید اگه ناراحتتون کردم.
حالا بالاخره مدل کارت شما چیه؟ 7130 یا 7730؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا