برگزیده های پرشین تولز

کار کارگاهی

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
به نظرم تولیدی لباس یا یه چیزی که خراب نشه بهتر از قارچه هر چند دردسر داره ولی از لحاظ وام و این چیزا خوبه طرح های حمایت کارآفرینی
البته جاتون فکر کنم ظرفیت تعداد زیادی نداره ولی به تعداد افراد وام میدادن قبلا.
ماینر هم از فکرش بیا بیرون دردسر زیاد داره برای جاهای پرت و مزارع کشاورزی خوبه اونم به شرط داشتن برق و در دسترس بودن اینترنت پرسرعت

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
آهان .
ینی اینکه من تو خونه ام کنتور دارم و پول برق میدم ، و سه تا همسایه بالاتر ، یارو برق امام کشیده و داره از شبکه برق ، بار میکشه و پول هم نمیده.
خب این این یارو فکر میکنه زرنگه ولی خب زرنگ، آفتابه اس که مال همه رو دیده. ؛ در صورتیه که ،من خودم در سهم خودم به عنوان کسی که کنتور داره ، راضی نیستم از این فعل
و آقا زرنگه که برق امام کشیده ، یهو ممکنه به سرطان ِ دهانه ِ رَحِم دچار بشه /
F1F90446-2032-41B9-8673-292015F7AC18.jpeg

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
دیگه خبر رو نقل می کنیم انصاف رو رعایت کنیم کامل نقل کنیم،نه مثل صدا و سیما و شبکه های غربی قسمت مطلوب خودمون رو بگیم
به گزارش ایسنا، مدارس دولتی کشور از سال ۱۳۹۸ تاکنون از پرداخت هزینه آب، برق و گاز معاف شده‌اند و از آن زمان تاکنون، اجرای این طرح هر سال مورد موافقت مجلس قرار می‌گیرد؛ امسال نیز بر اساس موافقت اعضای کمیسیون تلفیق در جریان بررسی لایه بودجه، مصوب شد کلیه رده‌های بسیج اعم از حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت، سالن‌های فرهنگی و ورزشی، از پرداخت کلیه حق انشعابات اعم از آب، برق، گاز و عوارض شهرداری معاف شوند.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
آهان .
ینی اینکه من تو خونه ام کنتور دارم و پول برق میدم ، و سه تا همسایه بالاتر ، یارو برق امام کشیده و داره از شبکه برق ، بار میکشه و پول هم نمیده.
خب این این یارو فکر میکنه زرنگه ولی خب زرنگ، آفتابه اس که مال همه رو دیده. ؛ در صورتیه که ،من خودم در سهم خودم به عنوان کسی که کنتور داره ، راضی نیستم از این فعل
و آقا زرنگه که برق امام کشیده ، یهو ممکنه به سرطان ِ دهانه ِ رَحِم دچار بشه /
استخراج بیت کوین در ادارات تهران؟/مصرف برق برخی ادارات ۳ برابر شده!

داده‌های رسمی از رشد بیش از سه برابری مصرف برق در بخش‌های عمومی و دولتی تهران در سال‌های ۹۵ تا ۹۹ حکایت دارد، در حالی که در این مدت رشد سالانه مصرف برق در کل کشور، تنها ۲۱ درصد بوده است./خبر

+به ما میرسه سیستم قطع بعد نشستن بیت کوین استخراج میکنن که علاوه بر سیستم خودشون که قطع برق ما هم قطع بشه

بالا