برگزیده های پرشین تولز

کاملترین و حرفه ای ترین دیکشنری ها با MsDict Viewer

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
آموزش نصب:

فایل اتچ شده رو دانلود و بعد از حال زیپ خارج کنید. سپس MsDictViewer.cab رو به مموری گوشی انتقال بدید و تو حافظه جانبی ذخیره کنید ولی اجرا نکنید.
بعد گوشی تو رو تو حالت Disk drive به کامپیوتر وصل کنید ، به فولدر Program files رفته و بعد برید به فولدر MSDICT.

...
:rolleyes::cool:

به نظرتون وقتی هنوز برنامه رو اجرا نکنیم؛ به صرف کپی کردنش تو حافظه جانبی؛ پوشه ای به نام برنامه در program files ایجاد میشه؟:blink:
واسه من که نشد!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نظرتون وقتی هنوز برنامه رو اجرا نکنیم؛ به صرف کپی کردنش تو حافظه جانبی؛ پوشه ای به نام برنامه در program files ایجاد میشه؟:blink:
واسه من که نشد!
منظورم از ذخیره نصب بود . پست اول رو هم ادیت میکنم.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

farnam_0020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
گوشی من nokia n95 8gb هستش.اما متاسفانه نتونستم کرکش کنم
لطفا راهنمایی کنید.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

masoud d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من MSDICT رو از حالت زیپ خارج کردم ولی MSDICT VIEWER با فرمتcab پیدا نکردم.

Last edited:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام. من MSDICT رو از حالت زیپ خارج کردم ولی MSDICT VIEWER با فرمتcab پیدا نکردم.

خود همون فایل (همون زیپ ) یه کپ هست، خود فایل رو بریزید رو دستگاه و اجراش کنید...

موفق باشید

masoud d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
MSDICT رو پچ کردم و توی حافظه ریختم. ولی وقتی که می خوام برنامه رو باز کنم این پیغام رو نشون می ده:
The file 'MSDICT' cannot be opened. either is not signed with a trusted certificate, or one of its components cannot be found.

masoud d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل قبل حل شد. ولی یه مشکل دیگه. مشکل اینه که با وجود نصب کردن دیکشنری ها بازم MSDict پیغام no active dictionary می ده.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اگر طبق پست اول نصب کرده باشید نباید مشگلی باشه.

برنامه رو مجدد ریمو کنید و از اول راه رو برید...

احتمال داره برنامه تو ریجستر دستکاری کرده باشه برا همین شاید نیاز به هارد ریست باشه.

masoud d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای ریمو باید چی کار کنم؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز اول ببین گوشی شما و رام شما چه ورژنی هست...

به نظر من شما از اول همه ی این بخش رو بخون چون فکر کنم تازه با ویندوز موبایل آشنا شدید.

بعد از خوندن این بخش از این گونه سوالها نمیپرسید،لطفا وقت بزارید، خودتون لذتش رو میبرید

با تشگر

qtek9000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر . msdict نصب شد .اما دیکشنری هایی که دانلود میکنیم بعد از نصب یه فایل جدا رو program میاد که باز نمیشه
تو خود viewer هم میزنه no active dic

MAHDISANEI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من اول دیکشنری رو نصب کردم و سپس MSDICT رو نصب و کرک کردم. حالا موقع اجرای MSDICTVIEWER پیغام NO ACTIVE DICTIONARY رو میگیرم. موقع کرک کردن دیکشنری هم پیغام NO VALID KEY میگیرم. میشه منو راهنمایی کنید.

hypo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
سوال اینجاست آقا پویا، اونایی که گوشیشون فایلهای .cab رو نمیتونه اجرا بکنه باید چیکار بکنن؟ مثل گوشی من که نوکیا 5250 هستش، من الان دارم از ورژن های آزمایشی این دیکشنری ها استفاده می کنم. من چطور میتونم اینارو کرک بکنم؟
پیشاپیش ممنون از شما

moj047

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، عزیزم فایل MSDICT.exe را باید از کجا بیارم ؟ داخل فایل آتچ که زیپ هست دوتا فایل که بیشتر نیست یکی فایلMsDictViewer.Cab و یکی هم فایل Patcher.exe . اگر میشه واضحتر راهنمایی کنید . ممنون

moj047

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ،
باز هم یه خواهش دیگر ، میشه مراحل نصب را برا گوشی htc مدل Wildfire A3333 توضیح بدهید ، چون من واقعاً نتونستم اون programs files را تو گوشیم پیدا کنم و همینطور مسیری که گفته بودید. ممنون

بالا