برگزیده های پرشین تولز

کانال های تلگرام چطور ممبر جذب میکنن ؟

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
باید اولش یه ذره هزینه کنی تو سایت ها و کانالای بالای 500k تبلیغ کنی تا ممبرات بیان بالا
با شماره مجازی هم باید اعضای فیک بریزی
میتونی تا مرز 50 تا هم ربات ادد کنی تو کانال(واسه شروع خوبه)
نباید تبلیغ دروغی بکنی مثلا هک تلگرام و تبلیغات مستهجن و...
و یکی هم اینکه تو سوپرگروهها تبلیغ کنی
موفق باشی

سلام
چرا شماره مجازی رو پیشنهاد دادید ؟

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53
سلام تضمینی + تبلیغات در سایت ( پاپ اپ ) روزی ۱۰۰۰ ممبر واقعی و تضمینی . در خدمت هستم . ۱۰ ها نمونه کار
۰۹۳۵۳۲۰۰۳۲۵

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
سلام تضمینی + تبلیغات در سایت ( پاپ اپ ) روزی ۱۰۰۰ ممبر واقعی و تضمینی . در خدمت هستم . ۱۰ ها نمونه کار
۰۹۳۵۳۲۰۰۳۲۵

خب اینطور که فایده نداره کلی آدم الان تو این تاپیک اشتراک دارن توضیحات کامل بدید اونا هم ببینن :general601:

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53
خب اینطور که فایده نداره کلی آدم الان تو این تاپیک اشتراک دارن توضیحات کامل بدید اونا هم ببینن :general601:
به روی چشم /
نگاه کنید دوست عزیز ما سایت های متفاوت داریم که حدودا در روز ۵۰ هزار بازدید دارند . ما میام با استفاده از کد پاپ آپ تلگرام که برای هر کاربز یک باز میشود برای شما ممبر میگیریم .
مثال : طرف وارد سایت دانلود آهنگ ما میشه بعد از لود کامل سایت تب تلگرام بالا میاد ( کانال شما ) اگه دوست داشت جوین میده اگه نه هم میبینده
از این طریق تمامی ممبر ها واقعی میباشند . نمونه رو ببینید تست شده فقط بر روی دو سایت در ۲۴ ساعت حدود ۸۰۰ ممبر گرفتیم . بر روی یک کانال صفر و بدون محتوا
لینک زیر رو ببنید : http://s9.picofile.com/file/8300785692/Screen_Shot_2017_07_17_at_1_50_55_PM.png
تاریخ ساخت دیروز ۱۶ جولای
امروز هم ۱۷ جولای تو یک روز تا الان ۸۰۰ تا ممبر گرفته شده ( تازه بدون محتوا هست و اینکه بر روی ۲ سایت ما گذاشته شده است ) ما داری ۱۰ سایت متفاوت با بازدید متفاوت هستیم ..
سوالی بود در خدمتم .

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
به روی چشم /
نگاه کنید دوست عزیز ما سایت های متفاوت داریم که حدودا در روز ۵۰ هزار بازدید دارند . ما میام با استفاده از کد پاپ آپ تلگرام که برای هر کاربز یک باز میشود برای شما ممبر میگیریم .
مثال : طرف وارد سایت دانلود آهنگ ما میشه بعد از لود کامل سایت تب تلگرام بالا میاد ( کانال شما ) اگه دوست داشت جوین میده اگه نه هم میبینده
از این طریق تمامی ممبر ها واقعی میباشند . نمونه رو ببینید تست شده فقط بر روی دو سایت در ۲۴ ساعت حدود ۸۰۰ ممبر گرفتیم . بر روی یک کانال صفر و بدون محتوا
لینک زیر رو ببنید : http://s9.picofile.com/file/8300785692/Screen_Shot_2017_07_17_at_1_50_55_PM.png
تاریخ ساخت دیروز ۱۶ جولای
امروز هم ۱۷ جولای تو یک روز تا الان ۸۰۰ تا ممبر گرفته شده ( تازه بدون محتوا هست و اینکه بر روی ۲ سایت ما گذاشته شده است ) ما داری ۱۰ سایت متفاوت با بازدید متفاوت هستیم ..
سوالی بود در خدمتم .

چطور قیمت گذاری میکنید ؟

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53
چطور قیمت گذاری میکنید ؟
قیمت رو ما واگذر میکنیم به دوستان عزیز . پیشنهاد بدند پذیرفته شد در خدمتیم .
نه قیمت نجومی نه قیمت بسیار پایین
قیمت متعادل باشه که برای شما هم صرف داشته باشه . ما از اون دسته آدمها نیستیم که فقط به فکر خودمون باشیم هر کسی موافق هست لایک کنه !
ممبر های ما کاملا واقعی هستند ( نه آفلاین هست ٬ نه مجازی ) کاملا واقعی
مثال نمونه سایت های که ممبر واقعی میفروشند :
  • سایت معروف ممبر وان
https://www.member1.ir/افزایش-عضو-ممبر-واقعی-کانال-تلگرام/
  • سایت نت فیکس ( قسمت ممبر واقعی کانال از روش پاپ آپ )
http://www.netfixed.ir/
  • تلگرام ممبر ( بخش ممبر پاپ اپ )
http://telegrammember.com/

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
سلام
چرا شماره مجازی رو پیشنهاد دادید ؟
واسه ریختن اعضای فیک تو کانال:)
برنامه های مختلفی مثل smartcall و talk4 وجود دارن که باهاش میتونید حساب تلگرام بسازین(تو نت سرچ کنی برنامه های زیادی میاره)
من یه زمان کانال داشتم و با این روش روز اول حدود 10-15 تا اعضا ریختم تو کانال

etarahan

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
دوست عزیز چندین مورد در داشتن کانال با ممبر زیاد موثره به ترتیب اولویت:
1- موضوع
2- تبلیغ مستمر ( من خودم تیکه تیکه تبلیغ کردم ولی یه نفر میاد یه دفعه در حد پونصد هزار تومن تبلیغ میکنه واونم در خیلی موارد بنری میذاره که اصلا اون مطلب توی بنر گفته شده توی کانال وجود نداره؟!)
3- تعداد پستهای زیاد یا متنوع که کانالهای مشابه نمیذارن
4- بنر جذاب مثلا کانالهای فیلم ادعا میکنن که برای دانلود نهنگ عنبر 2 بریم عضو کانالشون بشیم در صورتی که نهنگ عنبر 2 توی هیچ سایت و کانال وجود نداره؟!!
5- طرز تفکر صحیح داشته باشید یعنی الان من کانالم صد تا عضو داره فکر میکنم اونی که هزار تا عضو داره دیگه داره پول پارو میکنه ولی به نظر خودم با تجربه یکسال و نیم کانال داری تا ده هزار ممبر نداشته باشی به درآمد فکر نکن
6- ممبر فیک و بعدش تبلیغ کانال؟؟!!!
بله درسته ممبر فیک بده ولی وقتی شما تبلیغ کانالت رو توی یه کانال دیگه میکنی وقتی یه نفر میاد میبینه فقط هزار تا عضو داری ول میکنه میره ولی اگه دید 10 هزار عضو داری میمونه توی کانالت خلاصه عقل مردم به چشمشونه

ممبر فیک چجوری بیاریم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بالا