برگزیده های پرشین تولز

کتابخانه دیجیتال : معرفی و درخواست کتاب - ebook - سایت و ...

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
دو تا تایپک ارزشمند داخل همین انجمن رو اینجا معرفی میکنم من کتابای ایشون رو خریدم و واقعا راضی بودم هم کیفیت هم قیمت ایشون رو تایید میکنم

160 کتاب صوتی فارسی !

»فروش مجموعه كتابهاي صوتي براي علاقمندان به كتاب و دوستداران زبان انگليسي«

گفتم خبری داده باشم !

ضمنا لینک هرکتابی رو خواستید بگید میزارم

خوش باشید ...

ممنون بابک جان، نظر لطفتونه:)

موفق باشی.

=--=-=-==-

ضمنا هر یکی از دوستان عزیز که لیست کتابها رو میخواد میتونه Pm بزاره یا به 2 تاپیکی که بابک جان معرفی کردند ، سری بزنه.

تنکس.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
عجب تاپیکی شد :)
بابا دستتون درد نکنه همه تون کمک کردیدیه گوشه از تاپیک رو گرفتید خدا خیرتون بده !

Babak جان از بابت لینک هات ممنون ، البته من هرکدوم رو تست کردم مثل اینکه فایلش پاک شده بود به جر اولی حالا اگر بگردم احتمالا یه چند تایی پیدا میکنم .

Behnaz60t جان factfiles جالب به نظر میرسه مخصوصا گه میگی لهجش بریتیش اه ولی خیلی ممنون میشم یه سری بیشتر اطلاعات در بارش بهمون بدی .

seymour جان تورنت پیشنهاد خوبی اه فقط من نمیتونم ازش استفاده کنم چون روی اینترنت پرسرعتی که دارم بستست :(

Dash Ashki جان این کتابهات که روی DVD هست از librivox اه یا درست حسابی و توی استدیو ضبط شده ؟ چون librivox ها رو خودمممیتونم دانلود کنم ولی به کارم نمیاد ، خیلی جالب نیستند .

بازم ممنون از همه دوستان . امیدوارم که این تاپیک پربارتر بشه تا هم به درد من بخوره هم آیندگان !

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
خواهش میکنم
تایپک سنگین شده بود

لینک رو داخل پرشین گیگ آپلود کردم بهتر شد خیلی
smilingsmiley.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
آره دستت درد نکنه خیلی بهتر شد ;)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اون رو ندارم ولی اگر میخوای لغت حفظ کنی میتونم بهت یه نرم افزار عالی رو معرفی کنم

http://www.memorylifter.com/

یه جعبه لایتنر اه که مجانی اه و با دات نت 2 نوشته شده فقط باید روی دستگاهت دات نت فریم ورک 2 رو داشته باشی بعد میتونی نرم افزار رو اجرا کنی و توش لغت هایی رو که میخوای حفظ کنی وارد کنی و با سیستم جعبه لایتنر اینقدر باهات کار میکنه تا حفظ بشی ، امکانات خوبی هم داره . از جمله اینکه هم میتونی جواب را تایپ کنی و هم میتونی از بین سه گزینه انتخاب کنی . کاری که توصیه میکنم بکنی اینه که سیستم سه گزینه ای رو انتخاب کنی ولی جوابها رو نگاه نکنی توی دلت بگی و اگر درست گفته بودی جواب درست رو علامت بزنی .
من خیلی باهاش تا حالا بیشتر از 1200 تا لغت حفظ کردم که خیلی هاش فقط توی یه سری موتون خاص استفاده میشه برای همین توی فیلم و ایناها تکرار نمیشه و جواب هم گرفتم .
البته بهتره که مجموله لغات خودتون رو داشته باشید ولی اگر بخواهید میتونم دیکشنری که خودم تا به حال گرد آوری کردم برای این برناه رو هم در اختیارتون بذارم ! :)

e.ghotbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از منابع خوب برای کتاب های زبان انگیلیسی و صدای صوتی کتابها(کاست ) englishtips.org است البته زبان پیش فرض این سایت روسی است اما خدارو شکر امکان تبدیل به حالت انگلیس رو هم داره
در ضمن حتما برای دین لینکهای دانلود باید رجیستر شوید تا لینکها براتون نمایش داده بشه
امیدوارم که بدردتون بخوره
تنها ایراد این سایت اغلب لینکها از رپید شیر یا مگا اپیلود هست .

اگر نتونستید کتابی که دنبالش میگردید پیدا کنید
پست بزارید من و دیگر دوستان از لونه موش بکشیمش بیرون .:lol:

سلام
من خيلي دنبال كتاب Longman Preparation Course for the TOEFL(R) Test(PBT-CBT گشتم ولي نتونستم پيدا كنم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

با تشكر
احسان

e.ghotbi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون ميشم اگه يكي از دوستان كتاب تافل لانگمن براي PBT و CBT رو اگه داره لينكش رو بگذاره. من خيلي دنبالش گشتم ولي نتونستم پيداش كنم.

با تشكر
احسان

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان تجربه شخصی من اینه که این کتابها رو لااقل توی ایران بخریم بصرفه تره تا بخوایم دانلود کنیم ، چون پول پیرینتش از پول کتابها بیشتر میشه ، اگرم بخوایم روی ماینتور بخونیم چند تا دلیل دارم که کتاب بهتره
اولا که توی امتحان آیلتس به علت ذیغ وقت مجبوریم که کلی تست رو خط خطی کنیم مخصوصا توی ریدینگ و زیر کلمات به اصطلاح کلیدی رو خط بکشیم و از طرف دیگه بعدشم میتونیم هرقدر دلمون خواست کتاب رو خط خطی و ماژیک کاری کنیم .
از طرف دیگه کسایی مثل من که صبح تا شب دارن به مانیتور و به حالت نشسته کار میکنن حاضرن خیلی بیشتر از 2500 تومن پول کتاب بدن به جاش همچین شب دراز بکشن با خیال راحت کاغذ رو مطالعه کنن نه مونیتور رو .
البته منکر نمیشم که داشتن این PDF این کتابها هم خالی از طلف نیست لااقل قبل اینکه بخری میدونی چی میخوای بخری ! من خودم همش روی توی یه CD خریدم .

راستی یکی از دوستان به من توصیه کرد که با کتاب IELTS Pactice Tests Plus شروع کنم و منم میخوام که به شما توصیه کنم اگر تا حد قابل قبولی گرامر و وکبلریتون خوبه از اینجا شروع کنید وگر نه یه مدت کتاب English Grammar in Use رو بخونید و با اخبار BBC دایره کلماتتون رو گسترش بدید بعد این کتاب رو شروع کنید .

Mr_Abouzar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان و سروران عزیز

برای اینکه ما بتونیم یک زبان جدید رو یاد بگیریم باید اول کار دارای یک بانک لغت غنی از زبان مورد نظر باشیم و من برای اینکه به دوستان عزیزم کمک کوچیکی کرده باشم یک مجموعه شش جلدی از لغات انگلیسی رو از سری کتاب های پنگوئن رو اینجا قرار میدم که مجموعه ای در نوع خود بی نظیر هستش!

من که به شخصه خودم در اینترنت جایی رو ندیدم که این مجموعه به صورت کامل در اختیار دوستان قرار گرفته شده باشد!

دانلود این کتب رو به همه دوستان زبان آموز پیشنهاد می کنم!

البته من از این مجموعه باز نیز کتاب هایی رو دارم که با توجه به استقبال دوستان حتماً در سایت قرار خواهم داد.

http://rapidshare.com/files/48319888/Start.doc

http://rapidshare.com/files/48328712/Test_Your_Vocabulary_1.doc

http://rapidshare.com/files/48338125/Test_Your_Vocabulary_2.doc

http://rapidshare.com/files/48344589/Test_Your_Vocabulary_3.doc

http://rapidshare.com/files/48352485/Test_Your_Vocabulary_4.doc

http://rapidshare.com/files/48365881/Test_Your_Vocabulary_5.doc

با آرزوی موفقیت و سربلندی همه دوستان

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
Dash Ashki جان این کتابهات که روی DVD هست از librivox اه یا درست حسابی و توی استدیو ضبط شده ؟ چون librivox ها رو خودمممیتونم دانلود کنم ولی به کارم نمیاد ، خیلی جالب نیستند .

سلام...
شرمنده 1-2 روزی نبودم این تاپیک رو ندیدم :rolleyes:

این کتابها از librivox نیستش ;) و منبعش جای دیگخه هستش و ارتباطی با این سایت نداره :cool:و بقول شما درست و حسابیه و کیفیتش هم مطلوبه و بعضی از کتابها صدای مرد هستش و بعضیها هم صدای زن.

راستی لیست کتابها رو هم براتون Pm داده بودم:)

تنکس:)

.

tbooti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول ... دستت درد نکنه. اتفاقا منم واسه حفظ کردن لغت ( toefl و gre ) میخواستم.
بخصوص gre که لغاتش به درد هیچ جای دیگه نمیخوره.
اون مجموعه لغات خودتون رو هم اگه بذارین ممنون میشم.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این لینک های مستقیمش که تو pm پرسیده بودین:
همونطوری که نوشته اولی مال کسایی اه که دات نت فریم ورک 2 روی ماشینشون دارن که فقط 5 مگ رو باید دانلود کنند دومی مال کسایی اه که این رو ندارند .
دیکشنری خودم رو هم بعدا میذارم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اینم دیکشنریم : http://www.rooznamechi.com/mldic.rar

البته واضحه که دیکشنری هر کشی برای خودش مفیده ! ممکنه تو یاین کلماتی باشه که شما میدونید یا به درد شما نمیخوره از طرف دیگه کلماتی که شما لازم دارید که حتما بدونید توش نباشه !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ممنون الان دارم دان ميكنم!!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا به نظرت خودم ديكشنري درست كنم يا يه دونه لود كنم روش؟!!

Behnaz60t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
منم از شما سپاسگزارم
منم دارم دانلود مي كنم و ببينم چه جوريه!

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
H-r جان
من گرفتم و خيلي برنامه خوبي هست
بعد چه جوري كار مي كنه كه شبيه جعبه لايتنر مي شه؟

angryvolcan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی سی دی این دو سری کتاب رو داره یا اطلاع داره از کجا میشه تهیه کردشون .
NEW HEADWAY ENGLHSH COURSE-1 از انتشارات OXFORD
2-AMERICAN CUTTING EDGE که فکر کنم از انتشارات LONGMAN هستش .

این کتابها برای امتحان IELTS خوبه / کدوم بهتره ؟

با تشکر .:)

بالا