برگزیده های پرشین تولز

کدام بازی در زندگی شما تاثیر گذار بوده است

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
خدمت دوستان عزیزم :rolleyes:

اگر علاقه مند به این موضوع بودید
می توانید در این تاپیک به معرفی بازیهایی که به هر نحو ,
در مسیر زندگی شما تاثیر گذار بوده اند ,
بپردازید .

فکر کنم که دیگر توضیح خاصی نخواهد :cool:, همه چیز از نام این تاپیک مشخص است .;)

سربلند باشید .

:happy:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
فعلا که هیچ بازی تو زندگی من تاثیر نذاشته و نخواهد گذاشت. اونقدر آویزون نیستیم که یه بازی رو زندگیمون تاثیر بذاره
107.gif

خدا بدادمون برسه وقتی تاثیر بذازه
223.gif

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
بدون شك سري GTA كه از تاثيرگذارترين بازيهاي تاريخه.خيلي روي من تاثير گذاشته.
البته نه اينكه برم آدم بكشم! ديدگاه كاراكتر هاي بازي نسبت به زندگي خيلي واسم آموزنده بوده.مثلا فهميدم كه ما چقد زندگيرو سخت ميگيريم يا اون چيزي كه فكرشو نميكني هميشه اتفاق ميفته!

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم هنوز اونقدر تاثیر پذیر نشدم

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
Harvestmoon در همه ورژن ها .
GTA که بهمون کلی فحش خارجی یاد داد .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
از لحاظ اثر روی زندگی فقط و فقط "مافیا"!!
واقعا گیم دیگه ای رو ندیدم که تا این حد داستان قوی و بی نظیری داشته باشه.
هیچ وقت پایان بی نظیر این گیم رو یادم نمیره، خصوصا این جمله بسیار پرمعنی:
"دنیا به وسیله قوانین نوشته شده روی کاغذ اداره نمیشه، دنیا رو مردم اداره می کنند".
این جمله رو از اون به بعد همیشه به یاد سپردم.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
از لحاظ اثر روی زندگی فقط و فقط "مافیا"!!
واقعا گیم دیگه ای رو ندیدم که تا این حد داستان قوی و بی نظیری داشته باشه.
هیچ وقت پایان بی نظیر این گیم رو یادم نمیره، خصوصا این جمله بسیار پرمعنی:
"دنیا به وسیله قوانین نوشته شده روی کاغذ اداره نمیشه، دنیا رو مردم اداره می کنند".
این جمله رو از اون به بعد همیشه به یاد سپردم.

من هيچوقت نتونستم اين بازي رو تا آخر بازي كنم:confused:
هميشه تو يه جا گير ميكردم اونجايي كه ميرفتم تو خونه اون يارو رئيس بده كه بكشمش بعدش ديگه هيچي نميشد!
باگ داشت!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امیر جون بازی خیلی خیلی قشنگیه، ولی فقط یه نقطه ضعف خیلی بزرگ داره و اون هم این که چند تا نقطه این بازی شدیدا سخته و بازیکن، بازی رو ول می کنه و بی خیالش میشه و آخر فوق العاده این بازی رو نمی بینه. :(
خصوصا اون مرحله مسابقه اتومبیل رانی که به طور واقعا غیرمنطقی یی سخت و دشوار است!!
ولی توصیه می کنم حتی شده دوباره نصب کن و آخرش رو ببین، مطمئن باش می ارزه. من هم خودم هیچ جاش به باگ برخورد نکردم. :happy:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
امیر جون بازی خیلی خیلی قشنگیه، ولی فقط یه نقطه ضعف خیلی بزرگ داره و اون هم این که چند تا نقطه این بازی شدیدا سخته و بازیکن، بازی رو ول می کنه و بی خیالش میشه و آخر فوق العاده این بازی رو نمی بینه. :(
خصوصا اون مرحله مسابقه اتومبیل رانی که به طور واقعا غیرمنطقی یی سخت و دشوار است!!
ولی توصیه می کنم حتی شده دوباره نصب کن و آخرش رو ببین، مطمئن باش می ارزه. من هم خودم هیچ جاش به باگ برخورد نکردم. :happy:

شدیدا تایید می شود . . . :cool:

من خودم یک بار و برای اولین و آخرین بار در مرحله مسابقه اتومبیل رانی ! دچار این مشکل شدم و برای چندین ماه بازی رو گذاشتم کنار . . .

البته بعد با جدیت هر چه تمام به کار ادامه دادم . . .

:happy:;)

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
میبینم توماس برگشت و اینجا یه تکون خورد....

فکر کنم بازی مکس پین.نمیدونم دقیقا چرا ولی واقعا رو من تاثیر گذاشت(حالا شاید تو زندگی نه ولی در کل میگم)از پیچیدگی شخصیت مکس خیلی خوشم اومد.اینکه تو زندگی بعد از خانوادش هیچ کس رو نداشت و تو یه حالت دپرس دایمی بود!شاید تنها باری بود که با تمام وجود با یه شخصیت بازی همذات پنداری کردم و دلم میخواست جای اون میبودم.این بازی همون طور برای من مهمه که مافیا برای توماس

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
من هم از سری بازی های کماندوز خیلی خوشم میاد. البته نسخه آخری که اکشن هست را نمی گم.

کلا بازی جذابی بود.
:)

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
حالا كه بيشتر دقت ميكنم ميبينم WoW بيشتر تو زندگيم تاثير گزاشته تا بقيه بازيها دليلش هم بيشتر به خاطر اينه كه بيشتر از اوني كه با هوش مصنوعي سر و كار داشته باشي با انسانها سر و كار داري و يجورايي تو يه جامعه اي هستي كه به اندازه جامعه واقعي خودت ميتونه تاثير گزار باشه.

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
قارچ خور
302.gif

ولی اگه بخوام جدی بگم من زندگیم کلا با بازی های کامپیوتری گره خورده
اونم گره کور که نمیشه بازش کرد
308.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
duke 3D : آخه اون موقع دبیرستان بودم و درس نمیخوتندم فقط بازی میکردم ! بعد اون موقع هم که مثل حالا نبود کامپیوتر یه چیز خارق العاده ای بود ! پدر مادر مام دم به دقیقه این سیستم ما رو جمع میکردن میذاشتن توی کمد درش رو قفل میکردند ! برای همین من اون روز های انواع اقسام کلک ها رو برای بازکردن در کمد ( شامل لولا در اوردن ) سریع سر هم کردن اجرای کامپیوتر ، شامل از کارتون در اوردن ، استفاده از کامپیوتر در سخت ترین شرایط غیر انسانی و به سرعت پاک کردن تمامی آثار جرم جا نداختن در کمد و گرفتن قیافه بچه ای که وقتی کسی خونه نبوده درس خونده و کنکور دوسال دیگه رو حتما قبول میشه !

البته فقط بازی نبود اون موقع شبکه های BBS هم بودند !ولی این duck 3D هم نقش بسزایی داشت ! خلاصه که خیلی کارایی که الان بلدم رو اون موقع یاد گرفتم :) چه دورانی بود !

روی خودم به طور لحضه ای بازی keepsake خیلی اثر گذاشت واقعا پایان غم انگیز و عجیبی داشت !همینطور بازی Medal of honor و call of duty خیلی موقع بازی کردن من رو میگرفت ! (تمام ورژن هاش ) و همینطور بازی NFS هم این ورژن pro Street خیلی روم تاثیر گذاشت و فهمیدم که هر چیز خوبی یه روز تموم میشه یکیش هم بی نظیر بودن NFS هاست !

بالا