برگزیده های پرشین تولز

کدام مدیریت محتوا بهتره؟؟

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
جوملا سیستم بسیار منعطف و بروزی هست سعی کنید باهاش کنار بیاید.

آره،اما نمیپسندمش،مشکل هم که پیدا کرده جدیدا.پشتیبانیش هم خوب نیستش!جومفا که دیگه گند زده با این پچشتیبانیش،تی سی جوملا هم که نمیشه توش عضو شد(ایمیل فعال سازی نمیاد)
جای دیگه هم نمیشناسم:(

Qomes-Host.ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من جومفا چه مشکلی تو پشتیبانی داره
من خودم عضو کروه پشتیبانی هستم همه سعیمون پاسخگویی سریع به کاربرا هست!!!

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
دوست من جومفا چه مشکلی تو پشتیبانی داره
من خودم عضو کروه پشتیبانی هستم همه سعیمون پاسخگویی سریع به کاربرا هست!!!

اولا تا اونجایی که من شنیدم مصطفی رفتش پی سی فیوژن و مدیر کل نداره جومفا
دوما من از بعد تعویض انجمن به phpbb نیومدم،3 روز بعد از تعویض انجمن تاپیک زدم تا 1 هفته بعدش کسی جوابی ندادش،هنوز دوباره چک نکردم!
سوما خیلی از سوالاتم رو سربالا جواب دادن و بعد از کلی التماس اومدن جواب درست رو گفتن!

Qomes-Host.ir

Registered User
لایک‌ها
0
اولا تا اونجایی که من شنیدم مصطفی رفتش پی سی فیوژن و مدیر کل نداره جومفا
دوما من از بعد تعویض انجمن به phpbb نیومدم،3 روز بعد از تعویض انجمن تاپیک زدم تا 1 هفته بعدش کسی جوابی ندادش،هنوز دوباره چک نکردم!
سوما خیلی از سوالاتم رو سربالا جواب دادن و بعد از کلی التماس اومدن جواب درست رو گفتن!

ظاهرا به جومفا کمتر سر میزنید آقای علوی در جومفا حاضرند و مدیر کل و فعالیت میکنند و اینکه به یک سئوال شما پاسخ داده نشده دلیل بر غیر فعال بودن انجمن نیست پاسخ نگرفتن شما میتونه دلایل زیادی داشته باشه.

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
در مورد جومفا که معتقدم یکی از بدترین خدمات رو ارائه میده تو پشتیبانی!من خودم 100 تا سایت با جوملا زدم،هیچ کدوم از اونایی که براشون کار کردم از پشتیبانی جومفا راضی نبودن،یا میگفتن جواب نمیدن،یا سربالا میگن،یا میگفتن شدیدا مغرور شدن!
در هر صورت فعلا که جوملا بهترین سی ام اس بودن خودش رو به دروپال داده تو آمارگیری،با اینکه دروپال شدیدا تازه کاره
انصافا دروپال از لحاظ هسته و سئو خیلی قویتر از جوملاست،درسته نوپاست اما به زودی هیچ کس به گرد پاش هم نمیرسه.

Qomes-Host.ir

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد جومفا که معتقدم یکی از بدترین خدمات رو ارائه میده تو پشتیبانی!.

اعتقادتون براتون محترم

امیدوارم تیم ما در جومفا بتونه با مدیریت آقای علوی موجب رضایت مراجعین بشه
موفق باشید

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
اعتقادتون براتون محترم

امیدوارم تیم ما در جومفا بتونه با مدیریت آقای علوی موجب رضایت مراجعین بشه
موفق باشید
اعتقاد من نیست فقط،تو ادد لیست یاهوم بالای ۴۰-۵۰ نفر دارم که به امید جومفا سمت جوملا جذب شدن ولی الان ناراضین!!

DrupalCMS.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اگر بخواهیم بر اساس رتبه های جهانی در نظر بگیریم ، متوجه میشوید که دروپال قویترین سیستم مدیریت محتوای کد باز موجود در جهان برای سال های متمادی شناخته شده است .
این سیستم از لحاظ فنی و امنیتی بسار کامل بوده و با توجه به ماژولار بودن آن قابلیت ایجاد هر نوع سایت شخصی، تجاری ، فروشگاه، نیازمندی ،مدیریت داده و... در آن وجود دارد .
اگر شما برنامه نویس PHP هستید یا یک کاربر عادی می توانید از این سیستم برای استفاده یا گسترش استفاده نمایید.
دروپال تمامی امکانات مورد نیاز یک برنامه نویس با استعداد را بر طرف کرده و تقریبا می تواند هر چیزی را برای یک وبسایت بسازد .
سایت هایی مانند facebook ، myspace، Yahoo و opensourcecms نیز در برخی از سرویس های خود از دروپال استفاده کردند .
اگر موافق باشید در مورد این سیستم تبادل نظر نماییم
شما می توانید آخرین نسخه دروپال فارسی شده را از وبسایت http://www.DrupalCMS.ir را دریافت و اقدام به نصب نمایید. نسخه آزمایشی نیز قابل مشاهده است .

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
وردپرس: زیبا، ساده، قالبهای متنوع و رایگان، کدنویسی ساده و قابل ادیت، ... دیگه چی بگم؟
امنیت هم که اگر مدام به روزش کنید مشکل نداره

بهترین گزینه بدون شک برای اکثر سایتها وردپرس هست!

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
آره،اما نمیپسندمش،مشکل هم که پیدا کرده جدیدا.پشتیبانیش هم خوب نیستش!جومفا که دیگه گند زده با این پچشتیبانیش،تی سی جوملا هم که نمیشه توش عضو شد(ایمیل فعال سازی نمیاد)
جای دیگه هم نمیشناسم:(

شكي نيست كه جومفا مرده مامبو لرن چند ماهي هست كه جوملا هم ساپورت ميكنه;)

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سلام دوستان
اگر بخواهیم بر اساس رتبه های جهانی در نظر بگیریم ، متوجه میشوید که دروپال قویترین سیستم مدیریت محتوای کد باز موجود در جهان برای سال های متمادی شناخته شده است .
این سیستم از لحاظ فنی و امنیتی بسار کامل بوده و با توجه به ماژولار بودن آن قابلیت ایجاد هر نوع سایت شخصی، تجاری ، فروشگاه، نیازمندی ،مدیریت داده و... در آن وجود دارد .
اگر شما برنامه نویس PHP هستید یا یک کاربر عادی می توانید از این سیستم برای استفاده یا گسترش استفاده نمایید.
دروپال تمامی امکانات مورد نیاز یک برنامه نویس با استعداد را بر طرف کرده و تقریبا می تواند هر چیزی را برای یک وبسایت بسازد .
سایت هایی مانند facebook ، myspace، Yahoo و opensourcecms نیز در برخی از سرویس های خود از دروپال استفاده کردند .
اگر موافق باشید در مورد این سیستم تبادل نظر نماییم
شما می توانید آخرین نسخه دروپال فارسی شده را از وبسایت http://www.DrupalCMS.ir را دریافت و اقدام به نصب نمایید. نسخه آزمایشی نیز قابل مشاهده است .

دروپال واقعا جا برا كار داره متاسفانه در ايران تا لان جا نيفتاده
اميدوارم موفق باشيد

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
دروپال واقعا جا برا كار داره متاسفانه در ايران تا لان جا نيفتاده
اميدوارم موفق باشيد

الان ترتیب برتین cms ها اینه:
1.دروپال
2.وردپرس
3.جوملا
البته این رنک مال ایران نیستش:D
من که با وردپرس آوردمکش بالا،ایشالا در آینده ای نه چندان دور دروپالش میکنم:)

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
دروپال و وردپرس خوبن ...

Yexan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میشه تفاوت ها و شباهت های 2 سیستم e107 و جوملا رو بطور خلاصه بگین؟
و اینکه در کل کدومیک پیشنهاد میشه؟
البته اگر بطور کلی بگین متوجه میشم. چون به HTML و PHP نسبتا وارد هستم.
با تشکر

Tyrax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک زمانی سایتم HTML استاتیک بود .. بعد شد وردپرس .. الان چند ماهی میشه رفتم سراغ دروپال.
من اونقدر صاحب نظر نیستم که در مورد بهتر یا بدتر بودن CMS ها نظر کلی بدم .. ولی برای من دروپال الان بسیار خوب داره کار میکنه، شاید بهترین گزینه نبوده باشه ولی هیچ وقت از کار کردن باهاش پشیمان نشده ام.
برای سایت شخصی که توش چیزی زیادی نوشته نمیشه و در حداکثر فعالیت تمرینهای مربوط به درس رو توش میگذارم که دانشجوهام بردارند و یا نمره ها :دی خوب بود. نه خیلی پیچیدگی داشت که آدم گیچ بزنه و نه خیلی ساده که جا برای پیشرفت نباشه. برای من خیلی خوب بود.

یک مقدار توی قاطی بودن فارسی و انگلیسی مشکل هست که اون هم مشکل از سواد من ـه :دی

leilaazad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من یک برنامه سایت ساز میشناسم که خیلی خوب میشه باهاش به راحتی ساختن یک وبلاگ سایت بسازی:پhttp://www.cms4website.com/

بالا