برگزیده های پرشین تولز

کدوم بانک سود بیشتری واسه سبرده میده؟

masihpnu

Registered User
لایک‌ها
322
اشتباه کردم گذاشتم قوامین...الان سینا بودم گفت یه طرحی دارم به نام .... ( اسمشو خوب نفهمیدم ) که روز شمار 20% میدیم فقط 1 ماه اول نمیتونید اصل پولتون رو بردارید و همجنین اگر بعد از 1 ماه تا 6 ماه پولی رو خارج کنید 19% محاسبه میشه...سودشم مستقیم میره تو عابر بانکت و هر وقت خواستی میتونی برداشت کنی.

این خیلی بهتره..فردا برم بزارم سینا.

خوب دوست عزیز این طرح راهم قوامین داره میده 22 درصد

Sent from my HD2 using Tapatalk 2

nima-1390

Registered User
لایک‌ها
16
اشتباه کردم گذاشتم قوامین...الان سینا بودم گفت یه طرحی دارم به نام .... ( اسمشو خوب نفهمیدم ) که روز شمار 20% میدیم فقط 1 ماه اول نمیتونید اصل پولتون رو بردارید و همجنین اگر بعد از 1 ماه تا 6 ماه پولی رو خارج کنید 19% محاسبه میشه...سودشم مستقیم میره تو عابر بانکت و هر وقت خواستی میتونی برداشت کنی.

این خیلی بهتره..فردا برم بزارم سینا.

مگه قوامين يك ماه بعد از سپرده گذاري با 22% نميده؟
پس چطور سينا بهتره؟
نكنه بخاطر اينكه سينا عضو شتابه ميگي؟

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
واسه پولی که 4-5 ماه قراره راکد باشه هم ظاهرا پیش خرید پراید گزینه بدی نیست... الان سود 25% مشارکت داره... که واسه این مدت کوتاه هیچ بانکی این مقدار سود! :lol: پرداخت نمی‌کنه! (انصراف هم 22%) البته با این پیش فرض که در موقع تحویل قیمتش با بازار آزاد برار باشه چون احتمال پایین یا بالاتر بودنش هم هست!

پی نوشت: سود! :lol: ... خودمم خنده ام میگیره ... تورم رسمی حداقل 31% (هر چند که می‌دونیم بیشتر از این هاست) و مثلن سود 20 درصدی ! :lol:

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
الان اشتباه ترین کاری که یه آدم میتونه بکنه به نظرم پول خابوندن توی بانکه

میتونید باهاش کار کنید

نتونستید هم سکه گرمی بخرید انگار ندارید ؛ خاک کنید یه جا انگار سپردا گذاشتید

تو سال 2 برابر میشه

ma1317

Guest
لایک‌ها
7
دوستان من مرداد90 1ملیون گذاشتم بانک ملی بلند مدت 2ساله که ماهی 10تومن سود میده!
الان میخوام پولمو برش دارم و بزارم بانکی که ماهی 20تومن حداقل بده آیا میشه و چجوری!؟:hmm:

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان من مرداد90 1ملیون گذاشتم بانک ملی بلند مدت 2ساله که ماهی 10تومن سود میده!
الان میخوام پولمو برش دارم و بزارم بانکی که ماهی 20تومن حداقل بده آیا میشه و چجوری!؟:hmm:

بانک باید 5 ساله بازکنی . اما موسسه میزان 20 درصد میده واسه روزشمار که میشه ماهی 16400 تومن
موسسه مهر هم میتونی ‌ سما 1 ساله بزاری که هر 3ماه سودش پرداخت میشه به مبلغ 532,750 ریال یعنی ماهی 177583 ریال

ma1317

Guest
لایک‌ها
7
بانک باید 5 ساله بازکنی . اما موسسه میزان 20 درصد میده واسه روزشمار که میشه ماهی 16400 تومن
موسسه مهر هم میتونی ‌ سما 1 ساله بزاری که هر 3ماه سودش پرداخت میشه به مبلغ 532,750 ریال یعنی ماهی 177583 ریال
ممنون از جوابتون/ نگفتید چجوری مبتونم پولمو از بانک ملی بردارم!!؟ چون نمیخوام تا مرداد ماه صبر کنم!!:eek:

majid2012

Registered User
لایک‌ها
18
ممنون از جوابتون/ نگفتید چجوری مبتونم پولمو از بانک ملی بردارم!!؟ چون نمیخوام تا مرداد ماه صبر کنم!!:eek:

اگه الان بردارید از سودش کم میشه ولی بانک ملی دو ساله 18درصد میده که یه تومنش میشه ماهی حدود 15 تومن چرا شما میگید 10 تومن ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
قوامین 1 ساله 22% میده..نه روز شمار که هر وقت خواستی بری پواتو برداری.

سینا عضو شتابه...سود ماهانه یک راست میره تو کارتت بدون دغدغه.

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
بانک آینده-دی و روز شمار 20%میدن.اکثر نوسساتدهم روز شمار 20%میدن

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ma1317

Guest
لایک‌ها
7
دوستان رفتم سایت بانک ملی بخش محاسبه سود سپرده زده بود 1ساله 17٪ میده!! آیا واقعیت داره؟؟ 48ملیون دارم میخوام بزارم ماهی 680هزار میده، درسته!!؟:rolleyes:

majid2012

Registered User
لایک‌ها
18
به نقل از ma1317 :
دوستان رفتم سایت بانک ملی بخش محاسبه سود سپرده زده بود 1ساله 17٪ میده!! آیا واقعیت داره؟؟ 48ملیون دارم میخوام بزارم ماهی 680هزار میده، درسته!!؟:rolleyes:

بانک ملی برای یکساله بالای ده میلیون تومن 19 درصد میده که سود پول شما میشه ماهی 760 هزار تومن .

myreza_12345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من حدود 6ماه پیش رفتم یه حساب موسسه صالحین(بانک آینده) باز کرده بودم که مسول باجه گفت سود روز شمار ما 18.5 هست. البته تا حالا نه به اصل و نه به سودش دست نزدم. البته اینو هم بگم که بعد شش ماه هنوز عابر بانک بهم ندادن

الان موسسه کوثر داره به حسابهای روزشمارش 20درصد میده. به نظر شما برم حسابمو ببندم و تو موسسه کوثر حساب باز کنم
ممنون

H T C

Registered User
لایک‌ها
35
سلام بهترین کار خرید اوراق بانک کشاورزیه . به صورت روز شما 20 درصد میده. به ازای هر 1 میلیون ماهی 17 هزار تومن. هروقتم خواستی میتونی اوراقو پس بدی و سودش رو همون روز میدن. سو هر ماه به حساب واریز میشه .فقط باید هر ماه کوپن هاشو ببری که بریزن به حسابت سودشو. چیز خوبیه. فقط باید از اوراقت حسابی مواظبت کنی. اگرم این کارو نکردید میتونید بعضی موسسات که سود 18 درصد میدن پولتون رو بزارید.

nikoohadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من امروز از بانک گردشگری پرسیدم سپرده 4 ماهه ویژه دارن با سود 22 درصد. سود این حساب به یه حساب روز شمار 17 درصدی واریز میشه. بانک دی هم طرح اشتیاق رو تمدید کرده روزشمار 19 درصدی. فقط نمیدونم به سودش هم 19 درصد تعلق میگره یا میره تو یه حساب 7 درصدی. پولم 25 میلیونه سود این دو نوع حساب حدود 50 تومن فرق میکنه فقط. به نظر شما کدوم مناسبتره؟ اگر هم کسی مورد مناسبتره سراغ داره ممنون میشم بهم بگین

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام
من حدود 6ماه پیش رفتم یه حساب موسسه صالحین(بانک آینده) باز کرده بودم که مسول باجه گفت سود روز شمار ما 18.5 هست. البته تا حالا نه به اصل و نه به سودش دست نزدم. البته اینو هم بگم که بعد شش ماه هنوز عابر بانک بهم ندادن

الان موسسه کوثر داره به حسابهای روزشمارش 20درصد میده. به نظر شما برم حسابمو ببندم و تو موسسه کوثر حساب باز کنم
ممنون
بنده هم قبلاً مثل شما بودم در صالحین حساب روزشمار باز کردم ولی مدت اندکی نگذشته بود که اصلاً کارشون رو نپسندیدم!! بعد بردم کوثر، تازه 20 درصد روزشمار میده، خیلی از مؤسسه راضی هستم. کارت هاش هنوز غیرشتاب هست.

بالا