برگزیده های پرشین تولز

کد تقلب و تراینر تمامی بازی ها

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اخه مگه فوتبال هم ترینر میخواد؟؟؟؟الان 2013 بازی میکنم.رئال مادرید رو تو رده سوپر استار 3-0 میبرم : دی.ترینر نداره که فوتبال!جایی نگین بهتون میخندنااااااا

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اقا 40 ضرب دودی توی کمبات رو کی بلده؟ :(

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
اشتباه شد :دی

فایل های ضمیمه

• Dark-Souls-Prepare-To-Die-Edition.png.jpg
    Dark-Souls-Prepare-To-Die-Edition.png.jpg
    160.6 KB · نمایش ها: 56

Hedix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمد بروبکسبچه ها کسی رمز و کدهای تقلب بازی بسکتبال 2011 یا 2012 رو داره?اصلا کد تقلب داره?و همینطوز بازی mw3 اگه کدتقلب داره برام پخ کنه مرسی

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
با سلام خدمد بروبکسبچه ها کسی رمز و کدهای تقلب بازی بسکتبال 2011 یا 2012 رو داره?اصلا کد تقلب داره?و همینطوز بازی mw3 اگه کدتقلب داره برام پخ کنه مرسی
حالا چرا پخ کنه؟:eek::confused:کسی داره بزاره همینجا کل ملت استفاده کنن!
بهتر به جای استفاده از واژه کد که کلمه ای منفرد است از کدها که جمع کد است استفاده نمایید زیرا این بازیها دارای کدهای تقلب هستند.

مرد.آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمامی دوستان عزیز خسته نباشید دوستان من هر چی کد بازی mostwanted رو اول بازی میزنم اصلا اجرا نمیشه چرا؟این کد رو میزنم iammostwanted اول بازی میزنم چرا اجرا نمیشه من نسخه 2005 رو میگم در ضمن یه ترینر بازی هم دانلود کردم ترینر اجرا میشه توی تنظیماتشم محل اجرای بازی رو بهش میدم یعنی ایکون exeرو میدم بازی رو هم اجرا میکنه ولی متاسفانه هیچ تغییری پیش نمیاد از دوستان خواهش میکنم لطفا کمک کنین حداقل بتونم یا پول رو بی نهایت کنم یا اینکه همه ماشینها ازاد بشه یه راهی که تست شده باشه و مظمئن باشه خیلی ممنونم .:)

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
ممنون از همه

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
سلام به تمامی دوستان عزیز خسته نباشید دوستان من هر چی کد بازی mostwanted رو اول بازی میزنم اصلا اجرا نمیشه چرا؟این کد رو میزنم iammostwanted اول بازی میزنم چرا اجرا نمیشه من نسخه 2005 رو میگم در ضمن یه ترینر بازی هم دانلود کردم ترینر اجرا میشه توی تنظیماتشم محل اجرای بازی رو بهش میدم یعنی ایکون exeرو میدم بازی رو هم اجرا میکنه ولی متاسفانه هیچ تغییری پیش نمیاد از دوستان خواهش میکنم لطفا کمک کنین حداقل بتونم یا پول رو بی نهایت کنم یا اینکه همه ماشینها ازاد بشه یه راهی که تست شده باشه و مظمئن باشه خیلی ممنونم .:)

برو تو سايت زير ترينرش هست

اكسين گيم

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
dmc5.jpeg

دانلود ترینر Devil May Cry 5

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918

به جای ترینر یا چیت سیو 100 درصد کامل بازی رو دانلود کن که چند کیلوبایت بیشتر نیست و در فولدر مربوطه بریز همه ماشینها،مراحل و قطعات ماشین آزاد میشه و پول هم خیلی زیاد داره.

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
ترینر بازی strong hold 3 gold version 1.10.27781 رو کسی میتونه پیدا کنه
هر چی گشتم پیدا نشد یا ورژن سازگار نیود یا با نسخه gold سازگار نبود

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
کسی ترینر بازی Masters.of.The.World.Geopolitical.Simulator.3 رو نداره؟؟؟؟

maamadss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
من كد تقلب و ترينر بازي RogueTrooper را مي خواهم ؟
با تشكر

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
فعلا که اینجوریه ولی برای خالی نموندن عریضه اسم این سایتو می زارم بیشتر بازی ها اینجا هست WWW.MEGAGAME.COM

razor_shaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
[h=2]گيم بازاي حرفه اي كمك كنن[/h]
من چند وقته دارم يه بازي آنلاين به اسم godfather five familis kabam online
بازي ميكنم ولي متاسفانه يه سري هكر و چيت باز با برنامه هاي كه ساختن و پخش كردن بازي رو خراب كردن
هرجا ميرم برنامه diamond adder هست ولي pass داره
ميتونيد بدون پسووردشو اينجا بزاريد خيلي متشكرم
biggrinsmiley.gif

بالا