برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از طریق تماشا ویدیو و تبلیغات خودکار

azimility

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اونایی که وقت آزادشون یکم زیادی زیاده :) میتونن از این روش استفاده کنن.من خودم برداشتی داشتم و اینم سندش
Untitled.jpg
ویدئو از برداشتی هامم گرفتم که در صورت نیاز میفرستم
لینکشم خط پایین گذاشتم که ریفرال هستش و میتونیم مثه یه تیم سریعتر کسب درآمد کنیم
در این سایت شما میتونید با دیدن ویدیو ها و تبلیغ به کسب درامد بپردازین.لینک سایت
در این سایت هم شما با دیدن تبلیغ بنر و... کسب درامد میکنید اما با یه سری قابلیت های به خصوص , اول اینکه این سایت افزونه ای داره که با نصب اون به صورت خودکار تبلیغ نمایش داده میشه و شما کسب درامد میکنید، امکان بعدی این هست که شما پس از کسب درامد میتونید انتخاب کنید پولتون رو دریافت کنید یا اینکه خودتون با توجه به درامدتون تبلیغ توی سایت قرار بدین، حداقل برداشت توی این سایت ۰.۰۳ دلار هست.
در این سایت سه روش عالی برای درامدزایی وجود دارد ویزیت سایت یعنی دیدن سایت فقط کافیست صفحه مروگر شما باز باشد و پول به حساب شما انی واریز میشه مثلا من به حساب دلاری payeer واریز میکنم حساب های دیگه هم وجود داره که می توانید در قسمت withdraw ملاحظه فرمایید مثل webmoney دیدن فیلم که باز هم دلار به حسابتان واریز می شه جذب زیرمجموعه که باعث می شه درامد شما چندین برابر شود.
برای ثبت نام ابتدا پس از وارد شدن به سایت به قسمت create account شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید و بعد به قسمت Extension رفته ومرورگر خود را انتخاب می کنید که از چه مرورگر می خواهید استفاده کنید مثلا chrome یا Mozilla firefox یا opera یکی را انتخاب کنید من خودم از کروم استفاده می کنم خیلی عالسیت و تبلیغات در زیر صفحه براحتی باز مشه و دلار به حسابم واریز می شه و بعد از انتخاب ان را نصب کنید و بعد از add کردن بلافاصله در گوشه سمت راست مرورگر نمایان می شه در اینجا کار تمام است هر وقت صفحه مرورگر مثلا کروم باز بشه خودش شروع به کار کردن می کنه و شما احتیاج نیست کاری انجام بدین و از این به بعد لذت ببرید من که بارها از این سایت دریافتی داشتم موفق و پیروز باشید.
آیدی تلگرام بنده واسه راهنمایی @azimaniac

azimility

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

ویدئو کوتاه از برداشتی خودم و انتقال برداشتی به کیف پول payeer(y)

azimility

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سند برداشتی برای چندمین بار از سایت

من الان level 47 هستم و تمام هدفم اینه که به 100 برسم و ثمرشو ببینم
لینک هم پایین تر گذاشتم واسه دوستانی که علاقمندهستند و صبووور;)

در این سایت شما میتونید با دیدن ویدیو ها و تبلیغ به کسب درامد بپردازین. لینک زیر رو کلیک کنید وباهم تیم تشکیل بدیم تا واسه همه اعضا سوددهی داشته باشه https://surfe.be/1152105

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
تمام تبلیغات سایت رو ببینی روزی تقریبا چند سنت میشه؟
و با رسیدن به لول بالاتر درامد بیشتر میشه؟

azimility

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تمام تبلیغات سایت رو ببینی روزی تقریبا چند سنت میشه؟
و با رسیدن به لول بالاتر درامد بیشتر میشه؟
این سایت خوبیش اینه تقریبا همیشه تبلیغ داره.تنهایی زمان بیشتری میبره تا به لول بالا برسی.الان من لول 50 هستم و هر 15 ویدئو یا تبلیغ سایت 10 الی 20 ثانیه ای که میبینم 1 سنت میده اونم بدون ریفرال !
اگه تیم بشیم و با ریفرال فعالیت کنیم سرعتش تا 4 برابر افزایش پیدا میکنه!!!

azimility

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
1.jpg
level 52
2.jpg
کیف پول بنده جهت مستند بودن واریزی و امنیت سایت
با روزی یک الی دو ساعت وقت صرف کردن در کمتر از دوماه به حداکثر واریزی و همچنین امتیازات ویژه ای که سایت میده به درآمد فوق العاده خوبی میرسیم

دوستانی که علاقه مند هستند فرصت رو از دست ندین و از لینک زیر استارت بزنین و یه تیم فعال باشیم.قطعا ابتدای کار مبالغ واریزی کم هستش و دندون گیر نیس ولی درانتهای کار قدردان صبور بودنتونو خواهید بود

لینک سایت

بالا