• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کسب درآمد با معرفی 5 نفر از دوستانتان و کسب 1500 دلار !

newworker

Registered User
لایک‌ها
43
آیا 5 دوست دارید ؟ آیا میخواهید با معرفی فقط 5 نفر از دوستانتان به درامد 1500 دلار برسید ؟ اینبار شاهکار سایت VIRU5 این عمل رو به ما نشون میده که بدون هیچ گونه سرمایه گذاری فقط با معرفی 5 نفر به این درامد باور نکردنی دست یابید!

همین امروز اقدام به ثبت نام کنید و 5 نفر رو معرفی کنید که زیر مجموعه شما شوند حتی دوستان صمیمی شما ! فقط 5 نفر نیاز دارید پس کار سختی به نظر نمیاد :)

شاید واستون سوال پیش بیاد که چرا این سایت داره رایگان این خدمات رو میده که درامدی شگفت اوری داره واسه ما بدون اینکه پولی بدیم و اما فقط با معرفی 5 نفر به ما سود میده ! ! !

پاسخ اینه که سایت تنها هدفش جذب کاربران جدید بوده و خواستار افزایش بیش از پیش کاربران خود میباشد .

ولی این پول از کجا میاد ؟!

این روند کمی ساده یا شاید واسه بعضیا کمی پیچیده باشه ! اما در هر صورت بخش عظیمی از درامد اینترنتی از طریق تبلیغات هست و این روش معمول هم شده از قبل . پس جای سوالی نیست . اما سایت میخواد که روزانه یا هفته ای یکبار روی 5 تا تبلیغی که میده کلیک کنید.

از هر نفری که به سایت از طریق لینک رفرال گیری معرفی میکنید مبلغ 0.05 $ دریافت میکنید.صبر کنید این مبلغ نهایی نیست فقط ادمه مطلب رو بخونید تا دقیق متوجه شید...

همونطور که گفتم از هر نفر که معرفی میکنین 0.05 $ میاد به حسابتون و این پنج نفر هم مسلما هر کدومشون دقیقا وضعیت شما رو دارند .

یعنی آنها هم اگه هر کدامشان 5 نفر دیگر را معرفی کنند درامد کسب میکنند و این درامد همون درامد شماست که برای شما خواهد بودو همینطور بشکل زنجیری ادمه پیدا میکنه. توجه داشته باشید فقط همین 5 نفری که معرفی میکنین اگر آنها هم مثل شما 5 نفر دیگه معفی کنن واستون سود تعلق میگیره... روش پرداخت این سایت فقط پی پال میباشد (paypal). پس اگه پی پال ندارید میتونین یا از صرافی های معتبر کمک بگیرید که درامد شنا را نقد کنند یا شخصا یک حساب پی پال وریفای شده با مدارک معتبر افتتاح کنید.و این خدمات حرفه ای رو تنها سایتی که با سابقه بیش از 5 سال ارائه میدهد میتونین تهیه و دریافت کنید: www.payment24.ir میباشد.(بنده پی پال رو از همین سایت تهیه نمودم).

هم اکنون فرمول رو میذارم براتون تا دقیق متوجه بشید به چه شکلی پیش میره...

50x 5 x 5 x 5 x 5 x $0.05 = $1,562.50 USD

(دوستان دوباره تاکید میکنم هیچ گونه سرمایه ای نیاز نیست بگذارید ، فقط تبلیغ کنید و 5 نفر رو معرفی کنید تمام... )
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بنده به آدرس money4u.ir میتوتنین مراجعه کنید . خیلی خوشحال میشم :)
اگر سوال یا مشکلی داشتید در قسمت نظرات مطرح فرمایید یا با آی دی یاهو: smartsms93 (در صورت آنلاین بودن) در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت

newworker

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان قضاوت بد نکنید این سایت تازه اول کارشه ، و نیازی به سرمایه گذاری نیست . پس ارزش امتحان کردنشو داره... بی زحمت متن رو کامل بخونید بعد نظر بدید.
با تشکر.

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
دوستان قضاوت بد نکنید این سایت تازه اول کارشه ، و نیازی به سرمایه گذاری نیست . پس ارزش امتحان کردنشو داره... بی زحمت متن رو کامل بخونید بعد نظر بدید.
با تشکر.
مطمئنم شما زیر 18 سال دارید و تازه با PPC آشنا شدید
هنوز رویای پولدار شدن از این طریق دارید

صد البته در انتهای این راه چیزی جز حسرت وقت با ارزشتون که از دست دادید ، براتون نمیمونه . دریغ از یک سنت

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
بزرگترین سرمایه وقت وانرژی شماست که در این راه به هدر میره رفیق.وگرنه گرین هورز هم نیازی به سرمایه نداشت و با جذب زیر مجموعه به درامد 100 هزار دلاری میرسیدی یک نصیحت از من که از بچگیم یعنی 17 سالگی تا الان که 31 سال دارم زن و بچه دارم دستم تو اینترنت و این چیزا بوده بهت میکنم خواهش میکنم گوش کن
دور سایتهای کلیکی که بابت کلیک سنت دلار یا بیت کوین میدن رو کلا خط بکش /دور سایتهای زیر مجموعه گیری رو کلا خط بکش /دور سایتهای اوتو سورف رو کلا خط بکش/دور سایتهایی که فری بیت کوین میدن یعنی بیت کوین مجانی اونم خط بکش/دور هایپها و سایتهای سرمایه گذاری رو خط بکش/سایتهایی که مثلا سهام میدن رو هم خط بکش/ هر کار دیگه گیرت اومد تو اینترنت جز اینا انجام بده ماین کردن کریپتو کارنسی ها اونم با تجربه و عاقلانه بورس یا ترید ارزهای دیجیتال اونم نیاز به تجریه داره داشتن سایت پر بازدید و دانلود و..... اینا نونی توش هست ولی دنبال اون مسخره بازیا نرو به خدا نرو و سعی کن تجربش نکنی که هر روز عمرت میگذره منتظر گذشت عمرت و رسیدن به زمان خاصی برای پولدار شدن هستی و مدام با شکست مواجه میشی پش دورشو خط بکش

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بزرگترین سرمایه وقت وانرژی شماست که در این راه به هدر میره رفیق.وگرنه گرین هورز هم نیازی به سرمایه نداشت و با جذب زیر مجموعه به درامد 100 هزار دلاری میرسیدی یک نصیحت از من که از بچگیم یعنی 17 سالگی تا الان که 31 سال دارم زن و بچه دارم دستم تو اینترنت و این چیزا بوده بهت میکنم خواهش میکنم گوش کن
دور سایتهای کلیکی که بابت کلیک سنت دلار یا بیت کوین میدن رو کلا خط بکش /دور سایتهای زیر مجموعه گیری رو کلا خط بکش /دور سایتهای اوتو سورف رو کلا خط بکش/دور سایتهایی که فری بیت کوین میدن یعنی بیت کوین مجانی اونم خط بکش/دور هایپها و سایتهای سرمایه گذاری رو خط بکش/سایتهایی که مثلا سهام میدن رو هم خط بکش/ هر کار دیگه گیرت اومد تو اینترنت جز اینا انجام بده ماین کردن کریپتو کارنسی ها اونم با تجربه و عاقلانه بورس یا ترید ارزهای دیجیتال اونم نیاز به تجریه داره داشتن سایت پر بازدید و دانلود و..... اینا نونی توش هست ولی دنبال اون مسخره بازیا نرو به خدا نرو و سعی کن تجربش نکنی که هر روز عمرت میگذره منتظر گذشت عمرت و رسیدن به زمان خاصی برای پولدار شدن هستی و مدام با شکست مواجه میشی پش دورشو خط بکش
تشکر دارم چهارتا بد گفتی چهارتا هم خوب میگفتی البته بنده یک خوبشو میگم که چندساله بچه ها دارن ازش کسب درامد میکنن انجام تسکه تاپیک 120 دلار رو مطالعه کنید

newworker

Registered User
لایک‌ها
43

داداش گلم من زیر 17 سال ندارم و 21 ساله هستم. این رو حالا بیخیال منم میگم 90% سایت های کسب درامد کلاهبردارن و همچنین تجربه ای حرفه ای که توی نت از حدود 15 سالگی تا الان (21 سالگی) دارم ولی چون دیدم رایگان هست خواستم یک هفته ای رو امتحانش کنم. ولی چطور میتونی در مورد سایت های کلیکی پر طرفدار و با سابقه بیش از 5 سال مانند نئوباکس(2008) و پروباکس(2012) این حرف رو بزنی که دورشو خط بکشم ؟! :| بنده خودم روزانه حدود 1 - 5 دلار از پروباکس در میارم اونم فقط با 100 رفرال ! هر چند هدف بنده 2000 رفرال هستش اما اگر استراتژیک کار با این سایت رو ندونید مسلما ضرر خواهید کرد. در واقع اگه 2000 رفرال داشته باشید هر رفرال که در این بازه مبلغی 0.27 $ هزینه داره که 2000 * 0.27 $ واسه یک ماه میشه 540 $ . میانگین کلیک های اونها اگه روزانه 1 کلیک هم باشه سود قابل توجهی داره . واسه اثبات: 2000 * 0.01 $ (ارزش هر کلیک رفرال که انجام میده در حالت گلدن) برابر با 20 دلار سود روزانه میشه ! ( اونم فقط با یک کلیک در روز!) و در ماه میشه 600 دلار . و سود خالص 60 دلار ماهیانه میشه (540-600) . خب این نکته رو هم بگم میانگین کلیک های رفرال های من روزانه 1 نیست بلکه حدودی متغیر بین 1.5 تا 2 و بعضی اوقات هم 3 - 4 کلیک هستش. پس هر طور ک حساب کنید کلی سود نصیب ما میشه البته اگه کاربر طلایی (گلدن) باشید. و اما ممکنه شما کاربر رایگان باشید که به جای 0.01 $ در حالت گلدن به شما 0.005 $ از هر کلیک رفرال اجاره ای بده. و این طور اگه روزانه 1 کلیک در حالت کاربر رایگان یا همون استاندارد اگه حساب کنید حتما متضرر خواهید شد. پس نیازه که حسابتون رو به طلایی ارتقا بدید (ممکنه شما اینکارو نکرده باشید + عدم داشتن استراتژیک قبل از سرمایه گذاری) . اگه طلایی باشید صد البته سود خواهید کرد هرچند محدودیت رفرال گیری طلایی 2000 تا هست اما در رایگان 200 تاست و قابل مقایسه باهم نیستند باضافه انکه ویژگی ها و امکانات دیگر و تخفیفاتی نیز در کاربران طلایی در نظر گرفته شده است .
دوستان اگه خواستند استراتژیک نحوه کار با پروباکس و نحوه اجاره رفرال و رفرالگیری آشنا بشند به این آدرس مراجعه کنند لطفا :
http://www.money4u.ir/post/29
همچنین اگه مایل به عضویت در این سایت بودید میتونین از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

اگه سوالی بود در خدمتم.

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
همش چرته فقط اجام تسک تو نئو باکس چندر غاز بهت میده من کلا همشو رد میکنم چون راههای بهتری است که تو یک ضرب گاهی میشه تا یکی دو میلیون کاسب شد

bitco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
همش چرته فقط اجام تسک تو نئو باکس چندر غاز بهت میده من کلا همشو رد میکنم چون راههای بهتری است که تو یک ضرب گاهی میشه تا یکی دو میلیون کاسب شد
معولا تو تاپیک های که دوستان معرفی میکنن چه خوب چه بد شما تاپیک سعی دارید منحرف کنید
یک کم رعایت کنید

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
معولا تو تاپیک های که دوستان معرفی میکنن چه خوب چه بد شما تاپیک سعی دارید منحرف کنید
یک کم رعایت کنید
زیادی دور برداشتی نیومده من فقط در درجه اول راهنمایی کردم در درجه دوم نظر دادم عین اون همه دیگه که تو این پست نظر دادن فکر نکنم برا نظر دادن باید از توی تازه وارد اجازه بگیرم سوم تایپیک منو اقای لرد بت به .... کشید حالا من نظر درست که میدم توی تازه وارد میخوای خ.ودی نشون بدی سینه میدی جلو قلدرم میکنی. هر کسی حق داره تو هر تایپیکی نظر بده و دیگران با در نظر گرفتن تجربه اونایی که نظر دادن تصمصم میگیرن در مورد اون تایپیک که عضو بشن یا نشن خوبه یا بده اینجا انجمنه معنی انجمن رو که میدونی هان؟یا نه اونم باید برات روشن کرد؟
از چی زورت گرفته ؟کل پستهای منو پیدا کن و بهم نشون بده هر کدوم غیر حقیقت بود بعد ادعا کن که من چرت و پرت زیاد میگم این تایپیک هم اگر شما خوشت میاد میتونی عضو بشی استفاده کنی من فقط نظر دادم اون دوستمون که در پست اول درخواست حذف تایپیک رو کرد چی میگی پس .
سعی کن با من کل کل نکنی خوب عزیزم من اعصاب درستی ندارم زیاد به پر و پای من نچرخ .و هیچ وقت دخالت نکن که من چرا پست میدم چرا تایپیک میزنم کلا به تو ربطی نداره اگر پست خلاف قوانین دادم شما حرف بزن . هر کاربری تو هر تایپیکی میتونه نظر بده در مورد اون پست چه منفی چه مثبت چه تو خوشت بیاد چه نیاد میتونه بگه این تایپیک بده یا این تایپیک خوبه من به شخصیت این تایپیک که توهین نکردم فقط در مورد این تایپیک نظر دادم که حق هر کسی هست .به تو یکی هم ربط نداره رفیق من چرا نظر دادم

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
یک کم رعایت کنید
ضمنا امیدوارم با معرفی 5 کاربر پولدار بشی .من فقط از روی دل سوزیه دوست ندارم کسی وقتشو تلف کنه بابت یه چیزی که خیلیا تجربشو داشتن که امثال تو نداشتید.
اره تو راست میگی کاربرایی که حرفه ای ترن اصلا نظر نمیدن ایجور جاها اکثرا و کار خودشونو میکنند من مریضم که دلم میسوزه میگم راهنمایی کنم برو کلیک کن تا عمرت از کلیک کردن تمام بشه و بعد بفهمی که من چی میگفتم

newworker

Registered User
لایک‌ها
43

درسته انجام تسک بدرد نمیخوره زیاد ولی اگه کاربر طلایی باشی که 80 دلار سالیانه هزینشه میشه دو برابر رایگان در آورد . اینم بگم در هر صورت که حساب کنی سود میشه واسه ما ( در طلایی*) . بنظرم وقت تلف کنی نیست و این چیزا ...
میشه بپرسم درامد شما از کدوم سایت معتبره ؟ !

bitco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ضمنا امیدوارم با معرفی 5 کاربر پولدار بشی .من فقط از روی دل سوزیه دوست ندارم کسی وقتشو تلف کنه بابت یه چیزی که خیلیا تجربشو داشتن که امثال تو نداشتید.
اره تو راست میگی کاربرایی که حرفه ای ترن اصلا نظر نمیدن ایجور جاها اکثرا و کار خودشونو میکنند من مریضم که دلم میسوزه میگم راهنمایی کنم برو کلیک کن تا عمرت از کلیک کردن تمام بشه و بعد بفهمی که من چی میگفتم
یک نمونه بازر
مقایسه تاپیک بی ارزش من و امضا شما
و دیگر تاپیک های مشابه
http://forum.persiantools.com/threads/کسب-0-03-دلار-تبدیل-به-بیت-کوین-در-همان-لحظه-در-ازای-ثبت-نام.601774/
به هر حال هر جور خودتان صلاح میدونید بعد به جز هر در دادن وقت چیزی بیشتر نیست
باز هم از همه عذر خواهی میکنم خواستم یک اشاره کوچولو بکنم

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
من از سایتی درامد ندارم البته اخیرا یک سایت هست که توش کار میکنم درامدش خوبه ولی نمیتونم معرفی کنم معرفی کردنش به ضررمه گرچه قابلیت زیر مجموعه گیری هم داره و میشه تا روزی تقریبا در امد ازش 8 دلار است اگر ده ساعت توش فعالیت کنه کسی برای مدت محدودیه مادام العمر نیست ولی بیشتر ترید رو ترجیح میدم با اینکه تو این سایت کار میکنم در کل امیدوارم موفق باشی رفیق بنده قصد جسارت به شما رو نداشتم و امیدوارم مثل دوستمون بد برداشت نکنی من فقط دوست دارم یه کمکی باشم برا همه نه اینکه بخوام کسی رو خراب کنم موفق باشی رفیق
ضمنا من شغلم جوری هست که کامپیوتر و اینترنت مفت در اختیارم هست یعنی امیدم به اینکه از این کار خرج زندگیمو بدم نیست

newworker

Registered User
لایک‌ها
43
اوکی داداش . حالا اگه همون سایتی که توش کار میکنی و اینکه میگی اصلا اعتباری نداره بدی ممنون میشم . چون به تجربه خودم90% سایت ها کلاهبردار هستند و باید توی انتخابش 100% تحقیق کنی ...
با آرزوی موفقیت برای همه...

newworker

Registered User
لایک‌ها
43
خخخخخخخخخخ خب چه ربطی داره این سایت ماله تو نیست که داداش. خب مدیریت سایت دست ادمین دیگه چیش به چیز رفت ؟

rapreader

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
نه اونا تقلب میکردن چون تعداد زیاد بود(ایشون و زیر مجموعه ها) دیگه ادمین فهمید اون روش دیگه جواب نداد.

Last edited:

bitco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من از سایتی درامد ندارم البته اخیرا یک سایت هست که توش کار میکنم درامدش خوبه ولی نمیتونم معرفی کنم معرفی کردنش به ضررمه گرچه قابلیت زیر مجموعه گیری هم داره و میشه تا روزی تقریبا در امد ازش 8 دلار است اگر ده ساعت توش فعالیت کنه کسی برای مدت محدودیه مادام العمر نیست ولی بیشتر ترید رو ترجیح میدم با اینکه تو این سایت کار میکنم در کل امیدوارم موفق باشی رفیق بنده قصد جسارت به شما رو نداشتم و امیدوارم مثل دوستمون بد برداشت نکنی من فقط دوست دارم یه کمکی باشم برا همه نه اینکه بخوام کسی رو خراب کنم موفق باشی رفیق
ضمنا من شغلم جوری هست که کامپیوتر و اینترنت مفت در اختیارم هست یعنی امیدم به اینکه از این کار خرج زندگیمو بدم نیست
ویرایش امضا رو قشنگ اومدی

بالا