برگزیده های پرشین تولز

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
سایت سئو اس.. برداشت پایر رو دوباره فعال کرد.. ظاهرا حسابای پایرشون در ساعاتی بدلیل برداشت بالا با کمبود موجودی مواجه میشن.. درضمن همه این سایتا کارمزد برداشت داره مثلا برای هر 10 روبل حدود 0.6 یا 0.4 روبل کسر میشد پس اصلا ارزش نداره برداشت 1 روبل! همون 10 روبل ک سئواس.. گذاشته مناسبه..
درود بر شما
خود حساب پاییر در شرایط نرمال کارمزدی بابت جابجایی پول دریافت می کند که برابر است با 0.99%. این تارنماها از آنجایی که از پلاگین این بانک ها استفاده می نمایند می توانند در میزان این کارمزد دست ببرند. خب پیشنهاد این است که همیشه میزان بالای یک و نیم روبل برداشت شود اما در هر روی هر میزان که برداشت کنیم مهم این است که پرداخت می شود.
کم کردن کارمزدها توسط این تارنما خود سبب افزایش درآمد دوستان می شود.
دوست بزرگوار اکانت پرشین تولز شما قفل است و نمی توانم پیامی بدهم. برای موردی که دیروز فرمودید در چت روم تارنمای ما پیام بدید و آنلاین باشید تا پاسخ شما داده شود و پیام پاک گردد.
باسپاس

Last edited:

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
دوستان به یاد داشته باشند برای پاسخگویی به تست ها و خواندن رایانامه ها ساده ترین راهکار استفاده از مرورگر کروم می باشد که بتواند خودکار تارنما را برایتان به زبان پارسی یا انگلیسی ترجمه کند.
دوباره یادآور میشوم دوستانی که با لینک ما نام نویسی نمایند هم از راهنمایی های ما می توانند استفاده نمایند و هم می توانند کمیسیون دریافت کنند پس از نام نویسی و انجام ۲۰ بازدید و هم اگر آمار زیرمجموعه ها بالا رود مسابقه هایی از سوی ما برای زیرمجموعه ها برگزار می شود که در آنجا نیز می توانید درآمد کسب نمایید.
سپاس
مشکل اینجاس که من اصلا نمیتونم ثبت نام کنم خوب بود توضیحات کاملی در مورد اینکه لینک رجیستر کجای سایت هست و ... میدادین البته با عکس چون زبانش فقط روسی هس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
مشکل اینجاس که من اصلا نمیتونم ثبت نام کنم خوب بود توضیحات کاملی در مورد اینکه لینک رجیستر کجای سایت هست و ... میدادین البته با عکس چون زبانش فقط روسی هس
درود دوباره
بزرگوار آموزش را کجا بگذارم. اینجا یا درون تارنمای خودمان ؟
لینک رجیستر سمت راست و به رنگ آبی ست و نوشته ی روسی آن регистрировать می باشد.

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
کوشش میکنیم تا چند ساعت دیگر آموزش نام نویسی در این تارنما برای دوستان گذاشته شود.
باسپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود
دوستانی که میخواهند کار جدی خود را آغاز نمایند. آموزش نام نویسی و راه اندازی اکانت در این تارنما را می توانند در لینک زیر بخوانند. امید است مورد استفاده دوستان قرار بگیرد :

دوستان اگر پس از خواندن این آموزش آن را سودمند دانستند با دادن امتیاز به آن ما را در ادامه ی مسیر همیاری نمایند.
باسپاس

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود
درگاه پرفکت مانی این تارنما مشکل دارد و بهتر اتت اگر دوستانی می خواهند کار نمایند با پاییر یا وبمانی پول های خود را برداشت نمایند.
کامزد هر دو درگاه نیز ۲% می باشد.
برداشت چند دقیقه پیش ما از این تارنما در کیف پول وبمانی مان :

bzjhe.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت دیگر ما از این تارنما تنها با انجام یک تسک و دو تست و چند کلیک در کمتر از ۳۶ ساعت (۱۰ ساعت برای تایید تسک زمان برد) - پرداخت به شکل آنی :
CTD1062018102456.jpg

Last edited:

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
درود دوباره
دوستان ایرانی که در زبان انگلیسی و روسی مشکل دارند نگران نباشند اگر بخواهند کار کنند ما تا آنجا که در توانمان باشد دوستان را کمک می نماییم.
اما دوستان هم برای کار جهانی باید اندک اندک کمی زبان خود را تقویت کنند. بنابراین دوستان به هیچ عنوان خجالت نکشند و اگر میخواهند کار کنند و مشکل زبان دارند بفرمایند تا راهنمایی های مورد نیاز به دوستان داده شود.
در هر روی در این آشفته بازار زندگی این روزها همه باید کمک کنیم تا بتوانیم دست در دست یکدیگر پیشرفت نماییم.
باسپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت امروز ما از پروژه. درخواست 5.05 روبل و دریافت 4.94 با کارمزد ۲% به وبمانی :

CTD1362018143320.jpg
********​

دوستان پس از بروز رسانی پرداخت به پرفکت مانی دوباره راه اندازی شده است و دوستانی که میخواهند به شکل یکراست درآمد خود را به دلار دریافت نمایند می توانند از آن استفاده نمایند. کارمزد درگاه پرفکت مانی ۳% و کمینه ی برداشت ۱۰ روبل می باشد.

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
دوستانی که با لینک ما نام نویسی نموده اند چند نکته را به یاد داشته باشند :
- پس از نام نویسی می بایست رایانامه خود را تایید کنید و جنسیت و زمان زادروز (تاریخ تولد) و شماره یک کیف پول خودتان را در سیستم وارد نمایید وگرنه نمی توانید پولی برداشت کنید و ممکن است آگهی های کمتری برایتان بارگذاری گردد.
- به پیام هایی که ما یا سیستم در بخش رایانامه ی داخلی میدهد توجه نمایید.
- کسانی که ۲۰ کار را انجام داده اند درخواست کمیسیون خود را بفرستند.
- شما می بایست چند روز کار کنید تا بتوانید از ۱۰۰% کلیک های خودتان و میزان کمیسیون برگشت پذیر به شما از جانب ما که تا ۸۰% می باشد استفاده نمایید.
- با کسب زیرمجموعه برای خودتان درآمد را بیشتر نمایید.
- برای درخواست راهنمایی در تارنمای ما و در بخش دیدگاه های انن پروژه درخواست خودتان را بفرستید.
باسپاس

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت امروز ما از این پروژه در ۲۴ ساعت. درخواست 10.01 روبل و واریز 9.80 روبل با کارمزد که این میزان برمبنای بهای امروز نسب روبل به دلار برابر است با 0.16 دلار یا همان 16 سنت :

CTD146201817468.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
*** دوستانی که با لینک ما نام نویسی نمایند از این مزایا بهره مند میشوند :
- دریافت ۴۰ کوپک 0.40 روبل پس از نام نویسی و راه اندازی نام کاربری و انجام ۲۰ کار (بازدید،خواندن نامه،پاسخ دادن به تست ها،انجام تسک ها و...)
- راهنمایی درباره بخش های تارنما
- آموزش انجام چند تسک ساده برای افزایش درآمد
- برگزاری مسابقه بین زیرمجموعه ها
دوستان از دیگر پروژه ما نیز بازدید نمایند :
تارنمای کلیکی روسی با توان درآمدی مناسب​
دوستانی که درآمد بیشتر می خواهند میتوان از این پروژه ها بازدید کنند :
دوستان برای دریافت پشتیبانی بیشتر می توانند به تارنمای ما بروند :
دوستان پروژه های بیشتر به زودی افزوده می شوند.
ما با بررسی ریزبینانه پروژه ها گلچینی از بهترین پروژه ها را برای شما فراهم میکنیم تا بتوانید با کم ترین ریسک و آرامش کار کنید و درآمد بدست آورید.
با ما همراه باشید

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت دیگر و امروز ما از پروژه . درخواست 24.34 روبل و واریز 23.85 روبل که برابر 0.38 دلار یا همان 38 سنت می باشد :

CTD156201823359.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت دیگر ما از این تارنما , درخواست 32.76 روبل و واریز 32.10 روبل با کامزد درگاه که برابر 0.51 دلار یا همان 51 سنت آمریکا می باشد در کمتر از 48 ساعت :

CTD176201821038.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
برداشت دیگر ما از این پروژه ی بی نظیر :

CTD2362018175634.jpg

aria770

Registered User
لایک‌ها
30
سخنی با دوستان
دوستان به یاد داشته باشند تارنماهای کلیکی روسی بسیار بهتر از تارنماهای کلیکی انگلیسی زبان برای ایرانیان هستند :
- روسیه همینک با ایران مشکلی ندارد و شما می توانید از کیف پول های روسی که توانایی نقد شدن به تومان دارند استفاده نمایبد.
- شما در تارنماهای روسی پولتان را با کمترین میزان، توانایی برداشت دارید اما در تارنماهای انگلیسی زبان شما باید کمینه ۵۰ سنت تا دو دلار بدست آورید تا بتوانید پولتان را برداشت نمایید، آنهم با قانون های من درآوردی.
- در تارنماهای کلیکی روسی شما گزینه های بیشتری برای کسب درآمد دارید اما درتارنماهای انگلیسی بخش های چون ptc wall و survey برای ایرانیان از سوی همان فرنگی ها مسدود است و با فیل ترشکن هم نمی توانید از آنها استفاده نمایید.
- سرمایه گذاری در تارنماهای کلیکی به شکل کلی کار بی منطقی می باشد ، چراکه شما هم باید سرمایه بریزید و هم یکماه کار کنید تا در سر ماه بتوانید دو تا پنج دلار بیشتر از پول خودتان برداشت کنید که منطقی نیست و بهره کشی ست.
- در تارنماهای روسی شما می توانید با کمترین میزان پول، پس از رسیدن به شرایط مورد نیاز، زیرمجموعه های حقیقی بخرید و یا به کاربران آزاد درخواست دهید تا به تیم شما بپیوندند.
- هیچ پولی بدون کوشش بدست نمی آید و هرگز فریب وعده های درآمدهای میلیونی را نخورید. تا زمانی که شما یک سیستم را از پایه نسازید و بر رویش کوشش نکنید و سختی ها نکشید هرگز نمی توانید جز و جز با کلاهبرداری به درآمدهای میلیونی برسید.
- در این تارنما به ازای هر روز استفاده نکردن از آن، از میزان کمیسیون شما به شکل خودکار کم می شود. برای دریافت ۸۰% کمیسیون زیرمجموعه که به شکل هوشمند می باشد می بایست هر روز در این تارنما کار کنید.
پاینده و بهروز باشید

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
بسیار عالی راهنمایی میکنین. رفرال شدم!

Last edited:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
با لینک شما ثبت نام کردم اما زبان سایت به انگلیسی تغییر نمیکنه حتا با گوگل ترجمه چکار کنم
اخه هیچی نمیشه متوجه شد چجوری باید کسب درامد کنم ممنون

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
با لینک شما ثبت نام کردم اما زبان سایت به انگلیسی تغییر نمیکنه حتا با گوگل ترجمه چکار کنم
اخه هیچی نمیشه متوجه شد چجوری باید کسب درامد کنم ممنون
در ویندوز 10 من با راست کلیک در صفحه گوگل کروم و سپس انتخاب گزینه Translate to English میرم. البته گاهی این گزینه فعال نیست و باید چندبار صفحه رو ریفرش کرد و یا با تاخیر ترجمه میشه و باید چندبار انجام داد. میشه بعد از اینکه پنجره Translated یعنی ترجمه شد اومد رو گزینه option در پایینش کلیک و سپس change languages رو از روسی به انگلیسی بذارین و تیک همیشه ترجمه کن رو بزنین. اونجوری فکر کنم مدت بیشتری زبان رو انگلیسی میمونه!

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
من از مرورگر اندروید استفاده میکنم

بالا