برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد دلاری از پاپ اپ (کاملا تضمینی)

soheilnew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان عزیز
امیدوارم حال و احوالتان خوب باشه (در این روزگار سخت وبمستری و اقتصادی)
بدون مقدمه و واژه چینی میخوام برم سر اصل مطلب
من قبلا با سایت های پاپ اپ زیادی مثل زرپاپ ، پاپفا و ... کار کردم
عده ای تعرفه هارو چند برابر کاهش دادن و بعضی ها به کل جمع کردند که دیگه واقعا کسب درامد از پاپ اپ به معنای واقعی غیر ممکن شد و هیچ سودی نداشت برام
تا گذشت بعد از مدتی با سایت خارجی پاپ اپ توسط یکی از دوستانم اشنا شدم که در این شرایط گرانی دلار واقعا یکی از بهترین درامد هایی بود که داشتم و دارم
میخوام شمارو با سایت معتبر پاپ اپ خارجی پاپ کش آشنا کنم
خلاصه وار میخوام بگم که یکی از بهترین سایت های خارجی در زمینه پاپ اپ هست

پرداختش هم به دلار و هم ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و لایت کوین هست

حداقل واریزیش هم 10 دلاره و اگه سایت پربازدید و یا متوسط دارید به زودی میتوانید به سقف برداشت برسید

دوستانی که میخواهند برای 24 ساعت هم که شده تست کنند اگر راضی بودند ادامه بدند

اگر خواستید برای حمایت از من هم از لینک های زیرمجموعه گیری منم عضو بشید ممنون میشم

صفحه عضویت در سایت پاپ کش

صفحه اصلی سایت پاپ کش

هر سوالی هم داشتید اینجا بپرسید راهنمایی میکنم در حد توان

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام دوست عزیز
درسته این سایت یکی از بهترین ها در زمینه پاپ اپ هستش ولی تنها بعضی از ip های خارجی را شمارش میکنه و تا برسه به یک دلار پدر ادم در میاد .. من خودم با سایت موسیقی و بازدید 2000 در روز زدم تقریبا هر ماه یک دلار میشد .. اخرین باری که سر زدم بهش 5 دلار داشتم خواستم بیت کویین بده که نوشت تا 50 دلار نداشته باشی امکان نداره .... قبل از عید بهترین سیستم پاپ اپ همون زر پاپ اپ بود که هم شمارش خوبی داشت هم پرداختی الانم که همشون فعلا تعطیلن

برای این سایتی که معرفی کردین بهتره زبان سایت اینگلیسی باشه و کلا برای کاربران خارج از ایران طراحی شده باشه

soheilnew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوست عزیز
درسته این سایت یکی از بهترین ها در زمینه پاپ اپ هستش ولی تنها بعضی از ip های خارجی را شمارش میکنه و تا برسه به یک دلار پدر ادم در میاد .. من خودم با سایت موسیقی و بازدید 2000 در روز زدم تقریبا هر ماه یک دلار میشد .. اخرین باری که سر زدم بهش 5 دلار داشتم خواستم بیت کویین بده که نوشت تا 50 دلار نداشته باشی امکان نداره .... قبل از عید بهترین سیستم پاپ اپ همون زر پاپ اپ بود که هم شمارش خوبی داشت هم پرداختی الانم که همشون فعلا تعطیلن

برای این سایتی که معرفی کردین بهتره زبان سایت اینگلیسی باشه و کلا برای کاربران خارج از ایران طراحی شده باشه
سلام
ممون از اینکه نظرت خودتون را به اشتراک گذاشتید
ای پی ایران هم میشماره ما تمام کاربرانمون ای پی ایران و داخلی هست
بار اول 51 دلار لایت کوین برداشتم
الانم داره مسرسه به 50 دلار حدودا و دوباره برداشت میزنم
طبیعی هست که هرچه بازدید سایت بیشتر باشه درامد هم بیشتر خواهد شد

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
50 دلار را در چند روز به دست میارین متوسط ؟ ...
ولی اینا میدونم که ای پی های ایرانی را شمارش نمیکنه ها ... اگه اینطوری باشه با این قیمت دلار این پاپ اپ های ایرانی باید کلا باید ناپدید میشدن از روی وبسایت ها ...

soheilnew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
50 دلار را در چند روز به دست میارین متوسط ؟ ...
ولی اینا میدونم که ای پی های ایرانی را شمارش نمیکنه ها ... اگه اینطوری باشه با این قیمت دلار این پاپ اپ های ایرانی باید کلا باید ناپدید میشدن از روی وبسایت ها ...
تقریبا حدود 2 هفته 50 دلار شد

بالا