برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد عالی 12000 دلار وب مانی معادل 46 میلیون تومان از معتبرترین سایت پیش بینی فوتبال روسیه ای

tiestomask

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط لایو میبندم ....استراتژی هم دارم ...ولی طمع نمیزاره باخت رو تحمل کنم ....یهو پشت هم میبازم

tiestomask

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پلن و استراتژی دارم ....ولی یکبار که میبازم دیگه کنترل دسته خودم نیست پشت هم میبازم ...طمع نمیزاره

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
مرسی ....ولی خب خیلی بازیا رو نمیشه تماشا کرد چون پخش نمیشه
سایتهایی هستن که بازیها رو آنلاین پخش میکنن
اونایی هم که پخش نمیشن یعنی اهمیتی ندارن و کلا روی بازیهای لیگهای دسته چندم فلان کشورها اصلا نباید شرطبندی کرد

tiestomask

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مورد شماره 3 رو دقت کن
زنده باشی ...مرسی از توجهت ....من بعد از این هفت هشت سال متوجه شدم به خودم میبازم ....متوجه شدم بوکی ها از احساسات و هیجان ادما پول در میارن ....به روشی رسیدم که اگه بتونم حریف این غول طمع بشم حتما جواب میده ....ایشالا که بشه

solisolis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با شات مات نمیشه

یکی از راه های غیر معقول کسب درآمد پیش بینی بازی های ورزی به ویژه فوتبال است.
این کار سبب از دست رفتن اندوخته های مالی ای می شود که زحمت زیادی بابت آن کشیده شده است.
افراد کلاه بردار زیادی هم خودشان فروشنده فرم یا همان پیش بینی فوتبال معرفی میکنند که 99.9% آنها همگی کلاه بردارند و چیزی از فوتبال نمی دانند.
به کسی که فوتبال را پیش بینی می کند Tipster "تیپستر" می گوید که برای شما مهم نیست.

ما می توانیم به رایگان به شما اثبات کنیم که ما یک Tipster "تیپستر" واقعی هستیم ولی چگونه !؟
ما تعدادی پیش بینی به شما میدهیم که نگاه می کنید تا نتایج را ببینید. آگر راضی کننده بود سپس می توانید از ما این پیش بینی یا همان فرم(در اصطلاح کلاه برداران یا ناشی ها) که در حقیقت TIP هستند را می فروشیم.
فراموش نکنید این کار نیازی به هیچ هزینه ای ندارد و ما هم اول اثبات می کنیم و شما هم شرط نمی بندید و فقط نگاه می کنید امتحان آن مجانی است.
با تبانی گول نخورید ، میکس نکنید، عکس هر چی باشه تقلبیه، تیپستر باید اول اعتماد سازی کنه و یا اینکه نتایج در سایتی به صورت آنلاین غیر قابل دستکاری قابل دسترس باشه برای همه وگرنه کلاه برداریه....
در ضمن قیمت فروش هر روز پیش بینی ما 1 میلیون تومان است . بله 1000.000 تومان که 7 روزه فروخته میشه میشه 7 میلیون. چون سوده هستند در پایان هر روز با ضریب 1.7 تا 2.4
چنانچه تمایل به دیدن تیپ داشتید تا در آینده از ما خریداری کنید به ما ایمیل بدهید و منتظر دریافت پیش بینی رایگان ما باشید.
http://pishbini-tazmini.rozblog.com/

بالا