برگزیده های پرشین تولز

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان عزیز
در این پست میخوام سایتی رو بهتون معرفی کنم که قبلا مشابه این سایت (MPA) رو یکی از دوستان بنده در این انجمن معرفی کردن
قبل شروع یه نکته رو عرض کنم
سند برداشت تا دلتون بخواد همه جورشه ارائه میدم
ولی سند برداشت من فقط یه جمله است که اگه طرف مقابل واقعا سند برداشت میخواد همین کافیه واسش و اگه نه دنبال بهانه اس من موقع برداشت شماره حساب طرف رو هم بدم و برداشتی من به حسابش واریز شه باز میگه دروغه و این سایتها اسکم هستن
سند برداشت من این جمله هستش:
تبلیغ سایتی که اسکم باشه چه سودی واسه معرف داره؟ من زمانی کمیسیون دریافت میکنم از ثبت نام شما که سایت معتبر باشه و پرداختی داشته باشه، پس بیکار نیستم این همه وقت بذارم و روشهای بیخود و الکی رو معرفی کنم. در ضمن درامد من از همین راهه و هیچ وقت کسی با دروغ تیشه به بیزینس خود نمیزنه!
هدف من از ایجا وبلاگ و معرفی سایتهای سرمایه گذاری یکی سود بیشتر خودمه و دوم کمک به بقیه جوونهای هم سن خودم تا تغییری در زندگیشون ایجاد شه

همه ما یه مسیری رو طی کردیم و رسیدیم اینجایی که الان هستیم و اگه همین مسیر رو ادامه بدیم اخرش به جایی بهتر از اینجا نمیرسیم و این یه امر بدیهی هستش! اما من حدود 6 ماه پیش ریسک کردم و به این تغییر مسیر بله گفتم و خدا رو شکر از این تغییر مسیر خیلی راضیم.
تغییر مسیر من اشنایی با همین سایتهای سرمایه گذاری روشیر بود که با سیستم هایپ متفاوت هستش که در ادامه توضیح میدم

my-24-hour-income-review.jpg
بطور کلی نحوه ی کار در این سایت به صورت خرید سهام های تبلیغاتی می باشد که با خرید پک های مختلف در سود روزانه ی سایت شریک خواهید شد. مدیر سایت my24 “درو برتون” یک نتورک مارکتر، بین سایت های خرید سهام (روشیر Revshare) یا همان سرمایه گذاری از افراد سرشناس می باشد که توانسته بدون هیچ گونه سرمایه گذاری و فقط با جذب زیرمجموعه بیشترین درآمد را داشته باشد!
در سایتهای تبلیغاتی دیگه افراد دیگه این سایت رو فقط و فقط با اسم صاحبش تبلیغ میکردن و کاری به درصد سودش و اینا نداشتن پس خودتون حساب کار در مورد صاحبش دستتون بیاد

جزئیات پلنها:

• بازگشت تا 130% مبلغ سرمایه گذاری شده (100% اصل + 30% سود)
  • سود روزانه 3.8%-1.8%
  • کمیسیون سطح یک زیرمجموعه 8% سطح دو 2% و سطح سه 2%
  • حداقل برداشت 10$
  • پرداخت سریع در هر 7 روز هفته
  • بدون کارمزد برداشت و خرید
  • کمیسیون قابل برداشت
  • تقسیم کمیسیون زیرمجموعه های آزاد بین همه ی کاربران که فوق العاده اس (سایت کاربرانی داره که زیرمجموعه کسی نیستن و کمیسیون این کاربران به خود سایت میرسه و صاحب سایت رایگان این مبلغ رو ما بین کاربران تقسیم میکنه و مهمتر اینکه این مبلغ کمیسیون قابل برداشته)
my24-72890.gif

توی سایت پکیج های 5، 15، 35 و 75 دلاری به شرح زیر به فروش می رسه:

پلن شماره یک:

• قیمت پکیج: 5 دلار
    • اعطای سود سهام مشارکت: 110 درصد
    • ماکزیمم تعداد پکیج: 100
    • سود روزانه در حال حاضر 3.4 %
پلن شماره دو:

• قیمت پکیج: 15 دلار
    • اعطای سود سهام مشارکت 115 درصد
    • ماکزیمم تعداد پکیج: 100
    • سود روزانه در حال حاضر 3.8%
پلن شماره سه:

• قیمت پکیج: 35 دلار
    • اعطای سود سهام مشارکت: 120 درصد
    • ماکزیمم تعداد پکیج: 200
    • سود روزانه در حال حاضر 3.8%
پلن شماره چهار:

• قیمت پکیج: 75 دلار
    • اعطای سود سهام مشارکت: 130 درصد
    • ماکزیمم تعداد پکیج: نامحدود
    • سود روزانه در حال حاضر 1.9%
کیف پول های مجازی پشتیبانی شده: perfect money, payza, payeer, bitcoin

حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری 10 دلار میباشد ولی با توجه به مبلغی که میذارید باید انتظار سود داشته باشید

سند سرمایه گذاری من در این سایت:
my24 depo.jpg
my24 depo (1).jpg

اگه مایل به فعالیت و سرمایه گذاری بودید پیام بدید آموزشهای لازم جهت فعالیت در این سایتها رو بهتون یاد بدم.
برای راحتی ارتباط شما لینک ایدی تلگرامم رو پایین گذاشتم که با کلیک بر روی آن مستقیم به پی وی بنده وصل میشوید

Telegram ID: @Success1401

در صورت ریپورت بودن از طریق گروه تلگرام پیام بدید

telegram.png

برای ثبت نام در این سایت روی بنر زیر کلیک کنید
my24.gif
دوستان موقع ثبت نام مشخصات خودتون رو صحیح وارد کنید و با مشخصات حساب پرفکت مانی مطابقت داشته باشه و به اسپانسر هم دقت کنید که حتما جلوش 6007 - Ezel-7 باشه

هدیه از طرف اسپانسر: اگه از لینک ما ثبت نام کنید 4% مبلغ سرمایه گذاری شده هدیه داده میشه

نکات آموزنده:
- هیچ وقت رو کل سرمایه تون ریسک نکنید
- برای به حداقل رساندن ریسک تو چندین سایت معتبر سرمایه گذاری کنید

و در اخر خدمت دوستان عزیز عرض کنم که ما در گروه فیس همه سایتهایی که فعالیت میکنیم عضو هستیم و با کابران خارجی هم در ارتباطیم تا اخبار سایتها رو به موقع دریافت کنیم، سرمایه گذاری چه مجازی و چه در دنیای حقیقی همراه با ریسک هستش و هر کس باید با توجه به ظرفیت خودش ریسک کنه اما تلاش ما به عنوان اسپانسر بر اینه که با اگاهی از شرایط و روند کاری سایتها این ریسک ها رو به حداقل برسونیم. دوستانی که قصد فعالیت داشتن هم همیشه با ما در تلگرام در ارتباط باشن تا راهنمایی های لازم صورت بگیره.

در ضمن خود من در 4،5 سایت سرمایه گذاری کردم تا اگه خدایی نکرده یه سایت کم آورد سایتهای دیگه جبران کنه (البته این فقط واسه به حداقل رسوندن ریسکه) و اینکه روش کار ما اینه که بعد مدتی اصل سرمایه رو میکشیم بیرون و با سودش ادامه میدیم.

در ادامه سندهای برداشت ارائه خواهد شد

از اینکه واسه مطالب این پست به خاطر داشتن آینده ای متفاوت و بهتر وقت گذاشتین ممنونیم

موفق باشید

Last edited:

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سند برداشت کلی من از سایت my24 تا این لحظه
سند از خود اکانتم

my24with.png

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سند برداشت من با حساب پرفکت

perfect.jpg

به شماره حساب پرفکت سایت دقت کنید مشخصه از سایت my24 واریز شده

1perfect.jpg
2perfect.jpg
با این عکس که سند سرمایه گذاریم در این سایته مقایسه کنید

my24 depo (1).jpg

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سند برداشت من از سایت MPA که دوست عزیزم قبلا در این انجمن خدمت شما معرفی کرده
new withdrawal.jpg

لینک ثبت نام در سایت mypayingads

و توضیحات بیشتر در وبلاگم

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
احسنت؛ خیلی عالیه.

من چون با چند سطحی مشکل دارم دیگه معرفی نکردم این سایتو.
من امروز رو 520 دلار بودم. مرسی از معرفی.

اینم برداشتای من از ام پی ای (صرفاً واسه انگیزه شدن واسه دیگر دوستان) :
upload_2016-10-23_19-50-27.png

مای 24 (صرفاً واسه انگیزه شدن واسه دیگر دوستان) :
upload_2016-10-23_20-2-54.png
متاسفانه خیلی ها با نااگاهی یا اینکه دوس دارن یه شبه پولدار میشن میرن سایتای دیگه ای که اصن نه مدیرشو می شناسن نه کارشو میدونن سرمایه میریزن و می بازن و کل سرمایه گذاری آنلاین رو می برن زیر سوال. نمیدونن با یه ذره مطالعه و محتوای بیشتر و بهتر میشه از همین سرمایه گذاری تبلیغاتی میلیونر شد. ما که شدیم!

حالا هی هم بگیم که به ما چی برسه ما اینا رو معرفی میکنیم؟ میخوایم خودتون موفق بشید. کسی گوش نمیده. شمام منتظر شنیدن واژه هایی مث کلاهبردار و حروم خور و اینا باش ;)

موفق باشی و به امید پیشرفت روز افزون :)

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
احسنت؛ خیلی عالیه.

من چون با چند سطحی مشکل دارم دیگه معرفی نکردم این سایتو.
من امروز رو 520 دلار بودم. مرسی از معرفی.

اینم برداشتای من از ام پی ای (صرفاً واسه انگیزه شدن واسه دیگر دوستان) :
مشاهده پیوست 970547

مای 24 (صرفاً واسه انگیزه شدن واسه دیگر دوستان) :
مشاهده پیوست 970551
متاسفانه خیلی ها با نااگاهی یا اینکه دوس دارن یه شبه پولدار میشن میرن سایتای دیگه ای که اصن نه مدیرشو می شناسن نه کارشو میدونن سرمایه میریزن و می بازن و کل سرمایه گذاری آنلاین رو می برن زیر سوال. نمیدونن با یه ذره مطالعه و محتوای بیشتر و بهتر میشه از همین سرمایه گذاری تبلیغاتی میلیونر شد. ما که شدیم!

حالا هی هم بگیم که به ما چی برسه ما اینا رو معرفی میکنیم؟ میخوایم خودتون موفق بشید. کسی گوش نمیده. شمام منتظر شنیدن واژه هایی مث کلاهبردار و حروم خور و اینا باش ;)

موفق باشی و به امید پیشرفت روز افزون :)

انشالله با گذر زمان همه اینا حل میشه دوست عزیز
خوب انتقاد و تهمت و اینا عادیه تو کار ما، به قول خودتون ما به حرف بقیه کاری نداریم و به راهی که میریم ایمان داریم
فدات شما هم موفق باشید

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برداشت اخیرم از My24

1with.jpg

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سرمایه زیادی گذاشتی که روزی 400$ از پولتو داره برمیگردونه ، مواظب باش
حدود 6500 تا گذاشتم اما حدود 45 روز فقط سودش رو زدم به خودش، فدات دادا حواسم هست. هیچ وقت بدون در نطر گرفتن شرایط سایت همچین ریسکی نمیکنیم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
حدود 6500 تا گذاشتم اما حدود 45 روز فقط سودش رو زدم به خودش، فدات دادا حواسم هست. هیچ وقت بدون در نطر گرفتن شرایط سایت همچین ریسکی نمیکنیم
خوبه ، امیدوارم همینجوری بهت سود بده ، راستش من تجربه بدی از هایپ گرفتم ، چندین سایت پول گذاشتم ، همه داشتن سود میدادن خیلی خوب بود بعد دوتاشون زدن و جمع کردن ، ضرری زدن که کل اون مدت هرچی پول جمع شده بود تقریبا یر ب یر شد ، دیگه زده شدم ادامه ندادم

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوبه ، امیدوارم همینجوری بهت سود بده ، راستش من تجربه بدی از هایپ گرفتم ، چندین سایت پول گذاشتم ، همه داشتن سود میدادن خیلی خوب بود بعد دوتاشون زدن و جمع کردن ، ضرری زدن که کل اون مدت هرچی پول جمع شده بود تقریبا یر ب یر شد ، دیگه زده شدم ادامه ندادم
ممنون دوست عزیز، بابت ضرری که تو سایتهای هایپ کردین خیلی متاسفم. انشالله جاهای دیگه جبران کنید، من همیشه به دوستان متذکر شدم که هایپ ریسکش بالاست و احتمال شکستش زیاد

به هر حال در این زمینه سوالی داشتین من در خدمتم و خوشحال میشم بتونم کمکی باشم
موفق باشید

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برداشت جدیدم از My24

4with.jpg

هدایا از طرف اسپانسر:
اگه از لینک ما ثبت نام کنید 50% مبلغ کمیسیون هدیه داده میشه
پشتیبانی و حمایت کامل برای همیشه

دوستان عزیز لطفا بعد از ثبت نام حتما در تلگرام با ما در ارتباط باشید تا به صورت کامل آموزشهای لازم داده شه

Telegram id: @Success1401

siamak222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این سایت My24 اوایل که شروی به کار شد می خواستم سرمایه گذاری کنم اما دیدم حساب پرفکت مانی انها وریفایی نیست تا چند روز پیش هم چک کردم هنوز وریفای نکردن!!! متعجبم که اکثر این تریپ سایتها حساباشون وریفایی هست و همینطور یک سقفی برای برداشت روزانه دارن اما این سایت نداره بنظر من یک تیکت بزن بهشون که چرا حساب پرفکت وریفای نیست.

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این سایت My24 اوایل که شروی به کار شد می خواستم سرمایه گذاری کنم اما دیدم حساب پرفکت مانی انها وریفایی نیست تا چند روز پیش هم چک کردم هنوز وریفای نکردن!!! متعجبم که اکثر این تریپ سایتها حساباشون وریفایی هست و همینطور یک سقفی برای برداشت روزانه دارن اما این سایت نداره بنظر من یک تیکت بزن بهشون که چرا حساب پرفکت وریفای نیست.
سلام دادا
راستش ما هم خودمون قبلا پیگیر شدیم که خوذ شخص درو بورتون در جوابش گفت این درصد رقم خیلی ناچیزیه و به چشم نمیاد، البته اینم عرض کنم که حساب پیزا وریفای شده است.
در مورد سقف برداشت هم عرض کنم که این سایت نمیشه از ایرنینگ بالانس پک خرید، باید هر روز برداشت بزنی و بعد دوباره بزنی به سایت! خوب واسه همین نمیشد سقف برداشت بذاره، چون تا همین الانش برداشت 2000 به بالا میشه از سایت و گذاشتن مکس برداشت یه ایراد بزرگ محسوب میشد
باز سوالی بود من در خدمتم، میتونید در تلگرام با این ایدی با من در تماس باشید Telegram id: @Success1401

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برداشت امروزم از My24

with5.jpg

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
trust number پرفکت مانیش چقدره ؟

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برداشت دو روز اخیرم از My24

3with.jpg

with7.jpg

هدایا از طرف اسپانسر:

دوستان عزیز لطفا بعد از ثبت نام حتما در تلگرام با ما در ارتباط باشید تا به صورت کامل آموزشهای لازم داده شه

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
خوب شما لطف کنید بگید برای برداشت روزانه اینمقدار که 400$ یا 500$ جمعا چقدر سرمایه گذاشتید.
یا به طور کلی الان برای روزی 10$ یا 100$ چقدر سرمایه لازمه؟
راستی شما که روزی اینهمه درامد از اینجا دارین چرا دنبال کمیسیون از رفرال ها هستین؟

Ezel7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
برداشت دو روز اخیرم از My24

3with.jpg

with7.jpg

هدایا از طرف اسپانسر:

خوب شما لطف کنید بگید برای برداشت روزانه اینمقدار که 400$ یا 500$ جمعا چقدر سرمایه گذاشتید.
یا به طور کلی الان برای روزی 10$ یا 100$ چقدر سرمایه لازمه؟
راستی شما که روزی اینهمه درامد از اینجا دارین چرا دنبال کمیسیون از رفرال ها هستین؟

سلام
تو کامنت های قبلی عرض کردم که حدود 6500 دلار اینا گذاشتم ولی حدود 50 روز تمام سود سایت رو به خودش زدم، سیستم سایت طوریه نمیشه از داخل زد هی برداشت زدم و بعدش زدم به سایت پک خردیم ( سود مرکب) این روش باعث میشه سودش روز به روز بیشتر شه تا الان که رسیدم به روزی 450 دلار که باز واسه خودم برداشت نمیکنم!

خوب درصد پلنها مشخصه و به راحتی میشه فهمید برای روزی 10 دلار حدود 300 دلار باید پک فعال داشته باشید و برای روزی 100 هم تقریبا حدود 2700 تا
درضمن دوست عزیز این درامد روزانه سود خالص نیست، درصد بیشترش اصل پول + درصدی سود
و در اخر خدمت با سعادت شما عرض کنم که هدف من فقط دریافت کمیسیون نیس و اشنایی بقیه با این روش کسب درامد هم هست و هم اینکه کی از پول بیشتر بدش میاد؟ خود شما روزی 100 دلار درامد داشته باشید دلتون نمیخواد بشه 120 تا؟ یا 500 دلار رو بکنین 600 تا؟
موفق باشید

بالا