• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کسب درامد از اپارات !!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
نظر منو بد متوجه شدید من برای درامد از اپارات اینکارو نکردم دلیل دیگه ای داشت برای یکی از اپلیکیشن ها اپلود می کردم

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
نظر منو بد متوجه شدید من برای درامد از اپارات اینکارو نکردم دلیل دیگه ای داشت برای یکی از اپلیکیشن ها اپلود می کردم

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
پولی که در نظر گرفته هر 2 بازدید ویدیو 1 تومان خخخخخ

طی دو روز گذشته 40 هزار بازدید کانالم بود از این مقدار 10 هزار تبلیغات رو دیده بودند و مبلغی که برای این مقدار تبلیغات در حساب کاربریم اومد فقط 5000 هزار تومان بود

جای تعجب داره که چطور اینقدر پایین حساب می کنند تازه من جز 50 تا و به نظر خودم جز 10 تای برتر اپارات هستم با این حساب فکر نکنم بتونه به جایی برسه
جزو 50 کانال برترشون بودید و کلی بازدید دارید گفتند تماس بگیرید و اکانت ساختند و .... بعد همش اینقدر ؟!!!
شما هدفتون چیز دیگر بود اما کسی که بخواد درامدزایی کنه براش بصرفه نیست و فقط بیگاریه برای درامد بیشتر مدیر اپارات. جای تاسف داره برای گردانندگان اپارات. وقتی اینهمه سایت هست که برای هر اپلود پرداختی دارند و یوتیوب این اپاراتیها اینقدر لخرجی میکنند فکر میکنم فردا بشن 1 دنیا!!!:general304:

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ببینید همین اقدامشون یک حرکت مثبت هست
اگر درآمدی پرداخت نمیشد بدتر نبود؟ الان بد هست ....
جمله بندیت از پهنا تو حلق جوات :|
اگه منظورت اینه که همین از هیچی بهتره نه عزیز این یه توهین بیشتر نیست!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
جمله بندیت از پهنا تو حلق جوات :|
اگه منظورت اینه که همین از هیچی بهتره نه عزیز این یه توهین بیشتر نیست!
آره برای کسی که نمی دونه چطوری گفتم جمله بندی در حد عرفان 4 ساله از تهران بود :دی

به نظر من همین از هیچی بهتره :دی

clivia_no.1

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان من یه کانال آپارات دارم ولی نمیدونم چجوری بازدیدشو افزایش بدم ، البته یه 20 تا فالوور دارم ولی ویدیوهام زیاد بازدید نمیخوره
دوتا ویدیو اولم رو 2 ساعت رفتم بیرون اومدم دیدم حدود 100 تا سین خورده ولی ویدیو های جدید که میذارم در حد 10 تا بازدید میخوره
لطفا یه روش بدید فالوور و بازدید هامو زیاد کنم ، خیییییییییییلی ممنون

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان من یه کانال آپارات دارم ولی نمیدونم چجوری بازدیدشو افزایش بدم ، البته یه 20 تا فالوور دارم ولی ویدیوهام زیاد بازدید نمیخوره
دوتا ویدیو اولم رو 2 ساعت رفتم بیرون اومدم دیدم حدود 100 تا سین خورده ولی ویدیو های جدید که میذارم در حد 10 تا بازدید میخوره
لطفا یه روش بدید فالوور و بازدید هامو زیاد کنم ، خیییییییییییلی ممنون
به نظرم اگر هر ویدئو آپلود کردید یک روز برید بیرون بگردید بیایید حداقل 1000 تا سین میخوره.

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
در یوتیوب شما میتونین با نت ورک ها برای تبلیغات در کانالتون قرار داد ببندید

ولی در اپارات اونا دوست دارن قبل ویدئو های شما تبلیغ بزارن و به شما هم ربطی نداره

داداش اینقدر **** طالبان برات مهمه عکسشو گذاشتی

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
جزو 50 کانال برترشون بودید و کلی بازدید دارید گفتند تماس بگیرید و اکانت ساختند و .... بعد همش اینقدر ؟!!!
شما هدفتون چیز دیگر بود اما کسی که بخواد درامدزایی کنه براش بصرفه نیست و فقط بیگاریه برای درامد بیشتر مدیر اپارات. جای تاسف داره برای گردانندگان اپارات. وقتی اینهمه سایت هست که برای هر اپلود پرداختی دارند و یوتیوب این اپاراتیها اینقدر لخرجی میکنند فکر میکنم فردا بشن 1 دنیا!!!:general304:
اگه قرار بود به همه پول بده اونم خوب که تبدیل میشد به یه سایت مضخرف که روزانه کلی فیلم آپ میکردن واسه پول !
درضمن کسایی که از آپارات استفاده میکنن واقعا بهش نیاز دارن و واسه درآمدش که درآینده زنگ بزنن یا نه ازش استفاده نمیکنن
در نتیجه نیاز نبود برای نگه داشتن مخاطب پول بدن , چون طرف در هر صورت استفاده میکنه .
پس پرداخت مبلغی به اعضای اصلیشون یه جور لطفه .
دمشون گرم که همینقدر معرفت دارن و هوای کاربراشون رو دارن . من خودم از این به بد اگه بخوام فیلم و کلیپ آپ بکنم اونجا میزارم . واسه کارم میخواستم یوتیوب استفاده بکنم . اما الآن از آپارات هم استفاده میکنم و نه واسه پولش . واسه قدر شناسیشون;)

clivia_no.1

Registered User
لایک‌ها
26
اگه قرار بود به همه پول بده اونم خوب که تبدیل میشد به یه سایت مضخرف که روزانه کلی فیلم آپ میکردن واسه پول !
درضمن کسایی که از آپارات استفاده میکنن واقعا بهش نیاز دارن و واسه درآمدش که درآینده زنگ بزنن یا نه ازش استفاده نمیکنن
در نتیجه نیاز نبود برای نگه داشتن مخاطب پول بدن , چون طرف در هر صورت استفاده میکنه .
دمشون گرم که همینقدر معرفت دارن و هوای کاربراشون رو دارن . من خودم از این به بد اگه بخوام فیلم و کلیپ آپ بکنم اونجا میزارم . واسه کارم میخواستم یوتیوب استفاده بکنم . اما الآن از آپارات هم استفاده میکنم و نه واسه پولش . واسه قدر شناسیشون;)
شما فقط حرف بزن من عکس پروفایلتو نگاه کنم ، هرموقع این عکسو میبینم غـــــــــــش میکنم وای
گلمبرت ها همه جا هستن :p
آی ام گلمبرت

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کاربر مورد نظر به حالت تعلیق است.
شما اگه به یوتیوب دقت کنین افرادی بهتر از مجری ها میان کانال میزنن و توش فیلم های فوق العاده ای میذارن هدفشون هم دقیقا پوله خروجی هم ، هم پوله هم فیلم عالی ، مشکل ما نبود کپی رایت و ضعف قانون و پرخوری های مسئولینه!
بی فرهنگی افتضاح ملت مثل قضیه اسپمر ها و هک تلگرام و درآمد میلیونی!
شما فقط حرف بزن من عکس پروفایلتو نگاه کنم ، هرموقع این عکسو میبینم غـــــــــــش میکنم وای
گلمبرت ها همه جا هستن :p
آی ام گلمبرت
درگیر :general710:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خود یوتیوب پول نمیده

یا ادسنس فک کنم تبلیغ وصل میکنه به کانال و یا نت ورک ها

بحث اصلی سایت های تبلیغاتی هستن که از کانال تبلیغات میگیرن

ولی تو اپارات خودشون پیشفرض و رایگان بدون اجازه کاربر تبلیغات رو گرفته

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

clivia_no.1

Registered User
لایک‌ها
26
الان من توی کانالم دو تا ویدیو آخرم بیشتر از 500 بار دیده شده ولی کسی نیومده تا کانالم
چند تا ویدیو بالایی هم اصلا دیده نشده ! چه کنم؟:general106::general107:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
الان من توی کانالم دو تا ویدیو آخرم بیشتر از 500 بار دیده شده ولی کسی نیومده تا کانالم
چند تا ویدیو بالایی هم اصلا دیده نشده ! چه کنم؟:general106::general107:
واسه کسایی که ویدیو هاشون تفریحیه این مدلیه توی آپارات: دنبالشون کن تا دنبالت کنن :D

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
برای شما این شاید قدرشناسی باشه توهین نباشه اما من اینو توهین میدونم. وقتی درامد هنگفتی از این اپارات درمیاره چند قرون بمن بده نه تنها خوشحال نمیشم بلکه ناراحتم میشم. یجور توهین میدونم این مبلغو . شما میتونی کلا از اپارات استفاده بکنید از یوتیوب هم اصلا استفاده نکنید! در ضمن کاربر با کیفیت کارنکنه طرفدار و دنباله کننده با کیفیت پیدا نمیکنه. یوتیوب پولیه اما همه چیزاش بیکیفیت نیستند!
در مورد اینکه گفتید لطفه. خیر لطف نیست اگر اینطور بود باید تو مجموعه سایتهاشون اینکارو میکردند همگی کاربر محور هستند. این مبلغ به کاانال پربازدید تعلق میگیره تا تشویق بشن برای فعالیت بیشتر در نتیجه درامد هنگفت بیشتر برای اپارات
مجموعه صبا کارشون دلالی هست تو تمام سایتهاشون فقط کاربر فعالیت میکنه. فعالیت رایگان و مفت کاربران = درامد زیاد برای مجموعه صبا
اگر خود مدیران صبا میخواستن زحمت بکشن مطلب تولید کنند الان اینجا نبودند و ژست و ادای گوگل و کمپانیهای مطرح را درنمیاوردند.
مطمنا با ورود رقیبان جدید و با کیفیت اپاراتم مجبور میشه درامد بیشتری را با کاربرانش تقسیم کنه!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
برای شما این شاید قدرشناسی باشه توهین نباشه اما من اینو توهین میدونم. وقتی درامد هنگفتی از این اپارات درمیاره چند قرون بمن بده نه تنها خوشحال نمیشم بلکه ناراحتم میشم. یجور توهین میدونم این مبلغو . شما میتونی کلا از اپارات استفاده بکنید از یوتیوب هم اصلا استفاده نکنید! در ضمن کاربر با کیفیت کارنکنه طرفدار و دنباله کننده با کیفیت پیدا نمیکنه. یوتیوب پولیه اما همه چیزاش بیکیفیت نیستند!
در مورد اینکه گفتید لطفه. خیر لطف نیست اگر اینطور بود باید تو مجموعه سایتهاشون اینکارو میکردند همگی کاربر محور هستند. این مبلغ به کاانال پربازدید تعلق میگیره تا تشویق بشن برای فعالیت بیشتر در نتیجه درامد هنگفت بیشتر برای اپارات
مجموعه صبا کارشون دلالی هست تو تمام سایتهاشون فقط کاربر فعالیت میکنه. فعالیت رایگان و مفت کاربران = درامد زیاد برای مجموعه صبا
اگر خود مدیران صبا میخواستن زحمت بکشن مطلب تولید کنند الان اینجا نبودند و ژست و ادای گوگل و کمپانیهای مطرح را درنمیاوردند.
مطمنا با ورود رقیبان جدید و با کیفیت اپاراتم مجبور میشه درامد بیشتری را با کاربرانش تقسیم کنه!
همه اینا ایراد نیست
هوش این مجموعه رو نشون میده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا