برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد فوق العاده برای مدیران کانال ها و پیج ها و سایت ها

کسانی که از این سیستم استفاده کرده اند: چقدر راضی هستید؟

• عالیه

Votes: 2 25.0%
  • خوبه

Votes: 1 12.5%
  • بد نیست

Votes: 1 12.5%
  • متوسط

Votes: 0 0.0%
  • خوشم نیومد

Votes: 4 50.0%

• Total voters
    8

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان❤
تو این پست میخوام براتون یه کسب و کار که تازه تاسیس شده رو معرفی کنم که واقعا میتونه کلی پول براتون بیاره! به نظر من که خیلی جالبه.
کسایی که کانال یا پیج یا سایت دارن حتما بخونن!
یه سیستم همکاری در فروش هست به نام علی لند (aliland) که با عضویت توش میتونین لینک مختص خودتون رو دریافت کنین.
مزیت این سیستم اینه که شما ۵۰ درصد مبلغ فروش رو دریافت میکنین!!!!!!!
این سیستم مختص فروش کتاب متافیزیک ۶۰ هستش که خدایی کتاب عالی و پرطرفداریه.
بعد کافیه لینکتون رو در سایت و یا کانال تلگرام و یا پیج اینستاتون بذارین و تمام!
aliland.ir
بعد اینکه لینک رو گذاشتین هر کاربری که روی لینک کلیک کنه یه کوکی به مدت یک سال تو سیستمش ذخیره میشه. این یعنی اون کاربر به مدت یک سال هر خریدی که از سایت علی لند انجام بده ۵۰ درصدش برا شماست! در حال حاضر قیمت کتابی که تو این سیستم فروخته میشه ۱۲ هزار تومنه که ۶ هزار تومنش برا شماست!
کلیه گزارشات فروش شما به صورت زنده تو پنلتون نمایش داده میشه!
نکته جالب دیگه اینه که شما میتونین برا خودتون زیرمجموعه هم بگیرین! هر کاربری که از طریق لینک شما عضو سیستم بشه زیرمجموعه شما حساب میشه و هر کتابی که بفروشه ۱۲۰۰ تومنش برا شماست!!!!!!
خلاصه اینکه این سیستم دوست داره پول تو جیبتون بریزه!
مراحل ثبت نام خیلی آسونه و به شرح زیره:
1. وارد سایت www.aliland.ir میشین.
2. روی بنر سیستم همکاری در فروش کلیک میکنین.
3. تو ۱۰ ثانیه عضو میشین.
4. وارد پنلتون میشین و نام کاربری و کلمه عبورتونو وارد میکنین.
5. لینکتون رو کپی میکنین و میذارین تو کانال، گروه، پیج، سایت، و یا خلاصه هر چیزی که دارین! تمام!

مراحل تسویه حساب از ۲۵ تا ۳۰ هر ماه هستش!
دوستان به عکس زیر توجه کنین که چطور یه نفر یه هفته‌ست که ثبت نام کرده و تونسته ۴ تا کتاب بفروشه و ۲۴ هزار تومن دربیاره!
f1864_Screenshot_20180906-110839.png

هیچگونه محدودیت و سقف برداشت موقع تسویه حساب وجود نداره به عبارتی حتی اگه ۶ هزار تومان درامد داشته باشین میتونین تسویه حساب کنین!
توجه: حتما تو پنلتون یه شماره کارت متصل به شبکه شتاب داشته باشین.
موفق و پولدار باشین...

Last edited:

radair

Registered User
لایک‌ها
82
واقعا 50 درصد ؟؟ . خیلییییی باحاله . رفتم برا شرووع ...

radair

Registered User
لایک‌ها
82
اقا من عضو شدم لینکو فرستادم تو گروه دوستام تا الان شش تا سفارش گرفتم . دمتون گرم . این کتابه سختم پیدا میشه تو بازار. هم معرفی کردم به دوستام هم سود کردم کلیییی

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
اقا من عضو شدم لینکو فرستادم تو گروه دوستام تا الان شش تا سفارش گرفتم . دمتون گرم . این کتابه سختم پیدا میشه تو بازار. هم معرفی کردم به دوستام هم سود کردم کلیییی
آره داداش واقعا سودش عالیه. بهشون بگو برا سفارش دادن باید آنلاین خریداری کنن بعد اتوماتیک 6 تومن به حسابتون اضافه میشه. حتما حتما شماره کارتتونو توی پنل وارد کنین. دقیقا این کتاب توی بازار اصلا موجود نیست تنها تو همین سایتی که معرفی کردم میفروشنش.

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
چقدر این روش بازاریابی تو پی تی زیاد شده.
فکر میکنن اینجا مهد کودکه
مهد کودک پرشین تولز

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
چقدر این روش بازاریابی تو پی تی زیاد شده.
فکر میکنن اینجا مهد کودکه
مهد کودک پرشین تولز
یه بار تستش کن ببین که کاملا واقعیه. واقعا برا من عجیبه ملت برا اپلیکیشنایی که ۱۰ تا دونه تک تومنی پورسانت میدن سر و کله میشکونن حالا یکی اومده همچین سیستم عالی ای رو ساخته همه صداشون در اومده! شما اول تست کن بعد اگه خوشت نیومد بردار جد و آبادشو فوش بده!!!

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
حالا یکی اومده همچین سیستم عالی ای رو ساخته همه صداشون در اومده!
داداش حداقل یه لینک رف دار میزاشتی. بچه ها فکر کنن که سایت مال خودت نیست و داری زیرمجموعه جمع میکنی
این جور تبلیغات زیاد شده توی پی تی. ملت خیلی سخت باور می کنن

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
داداش حداقل یه لینک رف دار میزاشتی. بچه ها فکر کنن که سایت مال خودت نیست و داری زیرمجموعه جمع میکنی
یعنی میگی ملتو گول بزنم؟؟؟ ایرانی همیشه ایرانیه! در هر سطح سوادی که باشه ایرانیه! مشخصه ایرانی حرف زدن بدون فکر کردنه! شما اول یه بار تست کن بعد بیا نظرسنجی رو بنویس خوشم نیدمد! بعد بیا نظر بده! توجه کردین اگه جماعت مشابه رو از ایران حذف کنن ایران ۵۰۰ سال جلو میفته؟؟؟❤
#اول_فکر_بعد_حرف

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
اینم یه سند (عکس ضمیمه کردم) که ثابت میکنه سایت کاملا واقعیه و هرکی کمی زحمت بکشه درامد خوبی میتونه داشته باشه!
همونطور که تو عکس میبینی طرف چهارشنبه هفته پیش ثبت نام کرده و تا الان که یه هفته گذشته ۲۴ هزار تومن در آورده! به عبارتی تونسته ۴ تا کتاب بفروشه! حالا باز بگو بده!

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20180906-110839.png
    Screenshot_20180906-110839.png
    78.5 KB · نمایش ها: 14

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9
اصولا ایرانی جماعت حسادت تو وجودشونه مثل شما که دیگه زدین به سیم آخر❤❤❤

بالا