برگزیده های پرشین تولز

کسب دلار با گوشی

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
سلام. در این روزها همه در مورد یک اپلیکیشن صحبت میکنن که میتونی با سرمایه گذاری حداقل سه یا سه و نیم میلیونی در اون در مدت دو هفته دلار کسب کنی و اون دلار کسب شده رو میبرن عابربانک و تبدیل به ریال میکنن.
کسی در این مورد چیزی میدونه؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
همه این طرح ها پانزی هستن به هیچ وجه هیجا همچین پولی رو مفت نداده به کسی و نخواهد داد.

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
همه این طرح ها پانزی هستن به هیچ وجه هیجا همچین پولی رو مفت نداده به کسی و نخواهد داد.
از آشناهای ما و اطرافیان هستند که از این طریق به سودهای میلیونی رسیدند و برداشت هم داشتند. متاسفانه وقت نمیکنم برم پیش اونها و اطلاعات کسب کنم.
مفت نمیده و یه کارایی میکنن که در مدت دو هفته اندازه همان پولی که گذاشتن رو برمیدارن

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
فکر کردی این برنامه ها از روز اول کلاهبرداری می کنن . اول به یه عده پول میدن و بعد که تعداد نفرات و سرمایه زیاد شد خداحافظ. چیز جدیدی هم نیست از سال ها قبل این نوع کلاهبرداری وجود داشته .
اگه شدنی بود طرف خودش هر دو هفته یک بار پولش دو برابر میشد و اصلا نیازی به سرمایه گذاری بقیه نداشت.

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
فکر کردی این برنامه ها از روز اول کلاهبرداری می کنن . اول به یه عده پول میدن و بعد که تعداد نفرات و سرمایه زیاد شد خداحافظ. چیز جدیدی هم نیست از سال ها قبل این نوع کلاهبرداری وجود داشته .
اگه شدنی بود طرف خودش هر دو هفته یک بار پولش دو برابر میشد و اصلا نیازی به سرمایه گذاری بقیه نداشت.
پسر یکی از آشناها چهل میلیون سودش رو برداشته یعنی تبدیل به پول ایران کرده و اون سرمایه اولیه سه ونیم میلیونی سر جاش هست. اگر هم در آینده کلاهبرداری باشه فقط همان سرمایه اولیه اش از بین میره در حالیکه هر هفته سودش رو همان لحظه میکشه بیرون

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
پسر یکی از آشناها چهل میلیون سودش رو برداشته یعنی تبدیل به پول ایران کرده و اون سرمایه اولیه سه ونیم میلیونی سر جاش هست. اگر هم در آینده کلاهبرداری باشه فقط همان سرمایه اولیه اش از بین میره در حالیکه هر هفته سودش رو همان لحظه میکشه بیرون
مساله اینجاست که هر لحظه ممکنه پول ها رو بالا بکشه و فرصت خروج نباشه.

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263

خب دیگه دوست عزیز فکر کردی پانزی چطوریه ؟ اونایی که زودتر ورود میکنن و خوش شانس تر بودن اگر طمع نکنن نه تنها اصل پول بلکه سود هم میبرن .اون سایت از پول جدیدی که وارد میشه پول قبلی ها رو میده. این روال تا جایی ادامه پیدا میکنه که تعداد اعضا بیشتر بشه,اعتمادسازی بشه و مبلغ بیشتری جمع بشه تا اینکه نهایتا یک مرتبه جمع میکنن و میرن و سر 90 درصد افراد کلاه میره .

اگر اخلاقی هم بهش نگاه کنی اون افرادی که زودتر وارد شدن و خوش شانس بودن و سود گرفتن در واقع سودشون از پول مالباخته ها هست.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
منظور استارتر دقیقا اینه:

نظر مثبتتون در ارتباط با دلارهایی که میبرن عابربانک و ریال میگیرن چیه؟ :D

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
دوستان دقت کنید تاپیک های چه سالی رو بالا میارید:D
استارتر یا الان کلی پول دراورده از روشهایی منطقی تر و یا هر راهی دیگه
شایدم خارج کشور باشن شایدم تو ایران و شرایط کلی عوض شده .ممکنه ذهنیت استارتر کلی تغییر کرده باشه

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
فکر کنم تو خوندن تاریخ دچار اشتباه شدین تاپیک یکشنبه ایجاد شده
آهان ببخشید
من تاریخ عضویت اون استارتر رو سریع دیده بودم و دقت نکردم
هنوزم با این اتفاقا و اطلاع رسانی های کم و بیش تو مجازی،متعجبم که عده ای دنبال این روشها هستن
پس ناامیدتر شدم از اوضاع

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
آهان ببخشید
من تاریخ عضویت اون استارتر رو سریع دیده بودم و دقت نکردم
هنوزم با این اتفاقا و اطلاع رسانی های کم و بیش تو مجازی،متعجبم که عده ای دنبال این روشها هستن
پس ناامیدتر شدم از اوضاع
دوست عزیز اطرافیان بنده هر دو هفته از یک اپلیکیشن صد دلار یعنی حدود سه میلیون تومان سود برداشت کردند. این اپلیکیشن هر لحظه ممکنه جمع کنه و بره ولی تا الان هر دو هفته یکبار این دوستان پول زدن به جیب

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
منظور استارتر دقیقا اینه:

نظر مثبتتون در ارتباط با دلارهایی که میبرن عابربانک و ریال میگیرن چیه؟ :D
منظور من این هست که آیا شما از این اپلیکیشن خبر دارید یا نه؟ که ظاهرا خبر ندارید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
دوست عزیز اطرافیان بنده هر دو هفته از یک اپلیکیشن صد دلار یعنی حدود سه میلیون تومان سود برداشت کردند. این اپلیکیشن هر لحظه ممکنه جمع کنه و بره ولی تا الان هر دو هفته یکبار این دوستان پول زدن به جیب
خوب دوست عزیز مشکل قضیه همینه
تا الان کار کرده و پرداختی داشته ولی ممکنه یه سال دیگه هم کار کنه ممکنه یه ساعت بعد جمع کنه بره
اینی که ما میگیم ریسکش هست دیگه
آماده باختن پولی که با زحمت به دست آوردی هستی؟اگه مثلا 3 میلیون گذاشتی و امشب دیدی پولت رفته ،آمادگیش رو داری که بگی اصلا مهم نیست این سه تومن؟اصلا تحقیق کردی با این پول شما رو چه حسابی سود میدن؟یعنی کجا میذارن؟و کجا بجز بانک دیدی سود ثابت بدن ؟هر جایی صاحبان این اپ سرمایه گذاری کنن با پول شما(که نمیکنن و بهش میگن پانزی) بانک که نیست و بجز بانک هرجا سود ثابت دادن سریع فرار کن.نیازی نیست من و دوستان اختصاصی درباره این اپ بدونیم .کلیت کار رو بدونی کافیه
تو بازارهای نوسانی با نوسان خیلی زیاد مخصوصا تو این زمان، رو چه حسابی سود ثابت میدن؟در حالیکه خیلی از بازارها تو رکودن و درامد ثابتی اصلا نیست.پس بدون پانزی هست و از سرمایه گذاری قبلی ها بهت میدن

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
شما اپ را نصب میکنی و شارژ میکنی معمولا ترون است چون هزینه انتقالش خیلی کمه
روزانه یک بار کلیک میکنی روش برات سود میده / شما اگر نفر بیاری از اون هم برات سود میده
ولی
در اصل کلاهبرداری است
هر کی اول افتتاحیه حساب باز کرده بود و افراد جمع کرده بود زیر مجموعه ش سود خوبی برده ( این مورد بستگی داره به شانس یا.... ممکنه هر لحضه ناپدید بشن )
7 میلیون کردن توی پاچه ما چند روزی سود داد و بسته شد
مواظب باش چون در این زمانه زن خود آدم هم بهش مجانی حال نمیده

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,309
یکی از دوستهای من چند ماه پیش پیشنهاد داد اما قبول نکردم تا جایی که یادمه برنامه برای اسیای جنوب شرقی بود

الان که تاپیک را خوندم بهش زنگ زدم

گفت که اول صد دلار میذاری و ماهی یکبار برداشت میکنی.گفت حدود 18 میلیون سود برداشته و حسابش با موجودی 700 دلار بسته شده و یک برنامه دیگه معرفی کردن.خلاصه که هر چند وقت یکبار اسکم میشن و دوباره روز از نو روزی از نو

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
توی تلگرام
( ترون )
به فارسی یا انگلیسی سرچ کنی برات میاره کانال هاشو

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
صاحب برنامه ها به طور همزمان پول ها را بالا کشید.

بالا