برگزیده های پرشین تولز

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
وقتی رو گزینه برداشت میزنیم فیلد دوم نوشته 100 که احتمالا باید 100 سیلور قسمتی که replenish account نوشته داشته باشه و اولی هم باید ادرس حساب پایر داد ولی برای من میزد موجودی کافی نیست همچی نوشته ای!
نه عزیز قسمت [Withdrawal] باید 100 باشه که بشه 1 روبل !
راستی توی امضات این لیت کوین من هرچی میزنم نمیتونم برداشت کنم میشه ادرس لیت کوین اشتباهه!

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اینجوری ک خیلی طول میکشه ممنون که گفتی من لینک رو وارد میکنم نمیدونم چرا نشون نمیده!
لینک کامل رو این تاپیک گذاشتم:
https://forum.persiantools.com/threads/بازی-ساده-برای-کسب-بیت-کوین.927945/
خواهش میکنم ببین من لینک ltc که توی پایر دارم میزنم ولی میگه invalid address یعنی امتیاز هارو واریز نمیکنه !

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من از پایر اطلاع ندارم خودم از طریق کوین پیمنت coinpayment ادرس لایتکوین گرفتم و بعد باید اون ادرس رو به فاست هاب هم اضافه کنید.

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من از پایر اطلاع ندارم خودم از طریق کوین پیمنت coinpayment ادرس لایتکوین گرفتم و بعد باید اون ادرس رو به فاست هاب هم اضافه کنید.
گرفتم دستت درد نکنه توی اون پستت این توضیح بده که ملت فکر نکنن سایتش الکیه!

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
امروز بعده مدتها بهش سر زدم رو برداشت که رفتم نوشت 10 روبل ریپلنیش میخواد یعنی اینم مثه گلدن تی و .. بدون سرمایه گذاری و زیرمجموعه ی سرمایه گذار پرداخت نداره

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
امروز بعده مدتها بهش سر زدم رو برداشت که رفتم نوشت 10 روبل ریپلنیش میخواد یعنی اینم مثه گلدن تی و .. بدون سرمایه گذاری و زیرمجموعه ی سرمایه گذار پرداخت نداره
سلام دوست عزیز 10 روبل را برای اینکه حساب شما فعال شود میگیرد. تا نشان دهید که الکی ثبت نام نکردید و شما با همین 10 روبل میتوانید پرنده لول بالاتر بخرید و نیاز به سرمایه گذاری یا زیر مجموعه فعال ندارید که البته داشته باشید در امدتتون بالا میره ولی برای فعال شدن حساب باید حتما 10 روبل واریز کنید.

قیمت 10 روبل در حال حاضر (2500 تومان) میباشد که میتوانید از صرافیها تهیه کنید یا اگر زیر مجموعه بنده هستید بگید میتونم 10 روبل بهتون بفروشم.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
از لینک شما رفتم. پس اگه مطمئنین بعد از برداشت حدود نیمی از سرمایه، زیرمجموعه نمیخاد بعد شاید سرمایه بذارم چون خیلی دیر به برداشت میرسه و احتمالا با گذاشتن 10 روبل هم بعده یک هفته تازه 1 روبل بشه! (موجودی روبلی دارم) درضمن تا همین دو سه ماه قبل هر حدود 70 روبل یک دلار شده بود و دلارم که رسیده به 11 ت پس 10 روبل کمتر از 2500 میشه

Last edited:

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
سلام دوست عزیز 10 روبل را برای اینکه حساب شما فعال شود میگیرد. تا نشان دهید که الکی ثبت نام نکردید و شما با همین 10 روبل میتوانید پرنده لول بالاتر بخرید و نیاز به سرمایه گذاری یا زیر مجموعه فعال ندارید که البته داشته باشید در امدتتون بالا میره ولی برای فعال شدن حساب باید حتما 10 روبل واریز کنید.

قیمت 10 روبل در حال حاضر (2500 تومان) میباشد که میتوانید از صرافیها تهیه کنید یا اگر زیر مجموعه بنده هستید بگید میتونم 10 روبل بهتون بفروشم.

سلام . عزیز من 10 روبل رو واریز کردم و فقط حدود 3 روبل برداشت کردم . الان که میخوام برداشت بزنم میگه شما به اندازه کافی طلا ندارید . طلای من الان 0.58 هست .

4odw_payed.jpg

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
سلام . عزیز من 10 روبل رو واریز کردم و فقط حدود 3 روبل برداشت کردم . الان که میخوام برداشت بزنم میگه شما به اندازه کافی طلا ندارید . طلای من الان 0.58 هست .

4odw_payed.jpg
دوست عزیز سایتهای این چنینی تماما همین الگو رو دارند یا باید زیرمجموعه فعالی یعنی کسی که پول واریز کرده به حسابشون داشته باشی یا باید پول واریز کنی که نهایتا یک سوم رو میتونی برداشت کنی.
از اینجور سایتها پرهیز کنید

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
از لینک شما رفتم. پس اگه مطمئنین بعد از برداشت حدود نیمی از سرمایه، زیرمجموعه نمیخاد بعد شاید سرمایه بذارم چون خیلی دیر به برداشت میرسه و احتمالا با گذاشتن 10 روبل هم بعده یک هفته تازه 1 روبل بشه! (موجودی روبلی دارم) درضمن تا همین دو سه ماه قبل هر حدود 70 روبل یک دلار شده بود و دلارم که رسیده به 11 ت پس 10 روبل کمتر از 2500 میشه
سلام من خودم 10 روبل ریختم اولش برای برداشت وقتی 10 روبل داد شروع کردم به سرمایه گذاری و زیر مجموعه گیری
در ارتباط با قیمت روبل هم حق با شماست از صرافی که روبل میخریدم بعد دیدن پیام شما بهشون گفتم گفتن شده 2000 تومان هر 10 روبل ولی تو سایتشون قیمت اپدیت نکرده بودن برای همین شرمنده که قیمت دستم نبود

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سلام من خودم 10 روبل ریختم اولش برای برداشت وقتی 10 روبل داد شروع کردم به سرمایه گذاری و زیر مجموعه گیری
متاسفانه نمیتونم باور کنم این سایت با بقیه سایتای روسی فرق داشته باشه چون همونطور که گفتم در تسکهای سایت روسی بیشتر تبلیغ و زیرمجموعه گیری برای goldentea و weblider بود و چون دیدم وبلیدر پرداختی داره همیشه چند برابر برداشت رو سرمایه میذاشتم تا اینکه چند روز تصمیم گرفتم دیگه مبلغی نذارم و بعد از چند روز نوشت هش و پاور تموم شده و باید زیرمجموعه فعال داشته باشین. منطقی هم نیست بدون زیرمجموعه پرداخت کنن چون اونچه زیاده سرمایه گذار میلیونیه خارجیه و اگه بدونن سایتی فقط با سرمایه گذاری راحت پرداخت داره سریع اسکم میشه. در مورد گلدن تی هم حتی اون فرد روسی که زیرمجموعش شدم 10 روبل اولیه برای سرمایه گذاری رو برگردوند ولی ازش پرسیدم جواب نداد که باید زیرمجموعه فعال داشته باشم و معلوم بود اونا هم فقط بفکر خودشونن

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

4odw_payed.jpg
سلام من 10 روبل ریختم بدونه سرمایه گذاری 10 روبل خودم رو برداشت کردم بعد شروع به گرفتن زیر مجموعه و سرمایه گذاری کردم.
ولی سایت اصلا با گلد کار نمیکنه که نوشته گلد شما کم هست اگر میشه یه عکس هم از امتیازی که کنار [Withdrawal] هست لطفا بزار ببینم چطوری شده

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
متاسفانه نمیتونم باور کنم این سایت با بقیه سایتای روسی فرق داشته باشه چون همونطور که گفتم در تسکهای سایت روسی بیشتر تبلیغ و زیرمجموعه گیری برای goldentea و weblider بود و چون دیدم وبلیدر پرداختی داره همیشه چند برابر برداشت رو سرمایه میذاشتم تا اینکه چند روز تصمیم گرفتم دیگه مبلغی نذارم و بعد از چند روز نوشت هش و پاور تموم شده و باید زیرمجموعه فعال داشته باشین. منطقی هم نیست بدون زیرمجموعه پرداخت کنن چون اونچه زیاده سرمایه گذار میلیونیه خارجیه و اگه بدونن سایتی فقط با سرمایه گذاری راحت پرداخت داره سریع اسکم میشه. در مورد گلدن تی هم حتی اون فرد روسی که زیرمجموعش شدم 10 روبل اولیه برای سرمایه گذاری رو برگردوند ولی ازش پرسیدم جواب نداد که باید زیرمجموعه فعال داشته باشم و معلوم بود اونا هم فقط بفکر خودشونن
تو گلدن تی باید 1000 روبل بریزی تا اکانتت فعال بشه بعد بهت روزی 0.5 تا انرژی میده برای برداشت که اونم میشه 0.5 روبل روزانه من خودم توش کار کردم اما دیدم اینطوریه ولش کردمو 100 روبل هدر دادم ولی اینجا خوب داشت پیش میرفت مگر تازه تغییر رویه داده باشه

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
تو گلدن تی باید 1000 روبل بریزی تا اکانتت فعال بشه بعد بهت روزی 0.5 تا انرژی میده برای برداشت که اونم میشه 0.5 روبل روزانه من خودم توش کار کردم اما دیدم اینطوریه ولش کردمو 100 روبل هدر دادم ولی اینجا خوب داشت پیش میرفت مگر تازه تغییر رویه داده باشه
گلدن تی هم اولش با همون 10 روبل میشد برداشت کرد و بوته چای کاشت همونطور که در تصویر مشخصه من 130 روبل سرمایه گذاشتم و فقط 41 روبلش رو میشد برداشت کنم. برای وبلیدر هم تقریبا دو برابر گلدن ضرر کردم

gt.JPG

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
سلام من 10 روبل ریختم بدونه سرمایه گذاری 10 روبل خودم رو برداشت کردم بعد شروع به گرفتن زیر مجموعه و سرمایه گذاری کردم.
ولی سایت اصلا با گلد کار نمیکنه که نوشته گلد شما کم هست اگر میشه یه عکس هم از امتیازی که کنار [Withdrawal] هست لطفا بزار ببینم چطوری شده

ببین عزیز

jjbi_payed.jpg

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
همونطور که بشما قبلا هم گفتم تو قوانین اون قسمتی که نوشته 40 درصد احتمالا همون حداکثر برداشت بوسیله سرمایه گذاریه. البته اونایی که سرمایه گذاشتن میتونن تیکت بدن که معمولا در جواب تیکت هم همون قانون برداشت رو مینویسن

Getting payoffs by the user is restricted by availability of gold on the account. 1 gold gives the right to withdraw 1 RUB. Gold is credited for: your replenishments of the account (40% of the sum); replenishment of the account by a referral of the 1st level, 20% go to the gold; replenishment of the account by a referral of the 2nd level, 5% go to the gold;

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام دوستان متاسفانه طبق بررسی های صورت گرفته توسط خودم و دوستانی که در این انجمن فعالیت موثر دارند قوانین سایت گلدن فارم به تازگی عوض شده و 40 درصد مبلغ سرمای گذاری رو پس میده و باید زیر مجموعه فعال داشت که این سایت دیگه کلا به صرفه نمی باشد برای سرمایه گذاری و غیره پس ثبت نام نفرمایید.
بازهم میگم در این سایت ثبت نام و سرمایه گذاری نکنید.
با تشکر.

بالا