برگزیده های پرشین تولز

کسی از کانگورور دریافتی داشته؟

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
برای ما هم نوشتن !!!!!!!!!!!!
اصلا بررسی نمیکنن ها فقط این متن رو کپی میکنن و تو پنل کاربران قرار میدن
گفتن که منظورشون از این متن عدم واریز نیست و پرداخت میکنند
و باید قبلش ای پی ها را بررسی کنند !

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
89
چند نفر مسدود شدن سر این قضیه؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
این سیستم تازگی از هفته قبل درامد خیلی از کاربران رو نداده توی این تایپک هم مشخصه .امروزهم بی احترامی کامل رو به بنده و وب سایت ما کردند
یه تصویری پیوست کردند میگه این یکی از کمپین هاست که تمامی کلیک های ارسالی بی اثر و غیر طبیعی بوده .واقعا این جمله بیانگر چیه؟؟؟بیانگر این که شما تمام کلیک هاتون تقلبیه .چطور سه هفته کار کردین نگفتین یک درصد غیر طبیعیه الان میگین تمام کلیک هاتون بی اثره.
اگر کلیک صحیح نباشه چطور سیستم شمارش انجام میده؟!!!!!!!!!!!
تمام کلیک ها بی اثره!!!!!!
یه وب سایت 20 هزار بازدیدی تمام کلیک ها بی اثر و غیر عادیه؟؟؟!!!
پس از این به بعد یادمون باشه یک لایت باکس بندازیم کاربر گرامی داری کلیک میکنی محکم تر کلیک کن رفتی داخل تبلیغ هم کل سایتو زیر رو کن تا کلیک اثر بخش بشه

Last edited:

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
89
با این تفاسیر دیگه من که جراًت نمیکنم با این سیستم همکاری کنم

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
این سیستم تازگی از هفته قبل درامد خیلی از کاربران رو نداده توی این تایپک هم مشخصه .امروزهم بی احترامی کامل رو به بنده و وب سایت ما کردند
یه تصویری پیوست کردند میگه این یکی از کمپین هاست که تمامی کلیک های ارسالی بی اثر و غیر طبیعی بوده .واقعا این جمله بیانگر چیه؟؟؟بیانگر این که شما تمام کلیک هاتون تقلبیه .چطور سه هفته کار کردین نگفتین یک درصد غیر طبیعیه الان میگین تمام کلیک هاتون بی اثره.
پس از این به بعد یادمون باشه یک لایت باکس بندازیم کاربر گرامی داری کلیک میکنی محکم تر کلیک کن رفتی داخل تبلیغ هم کل سایتو زیر رو کن تا کلیک اثر بخش بشه
مشکل کاملا روشن وواضح هست کلیک ها تقلبی نیست اما این سیستم ها انتظار دارن هر چرتی که میزارن تو تبلیغ و کاربر از سر کنجکاوی میره تو صفحه یه چند صد تایی فروش بره در حالی که این ممکن نیست اصلا این میشه همون همکاری در فروش نه تبلیغات کلیکی با این تفاوت که اینجا فروش هم بره به شما 100 تومن فقط می رسه اقلا همکاری در فروش شرافتش بیشتره یهو همون اول تو یه بند قرارداد بنویسن آقا شما که داری با ما کار می کنی ما هر چی بزاریم باید ضمانت بدی چند صد تایی فروش کنی چون اینجور که معلومه همه این سیستم ها مالک سایت رو مسئول فروختن کالا و خدماتشون می دونن و البته باورشون نمیشه چندهزار آمار بره اما کسی نخره به جای اینکه مشکل رو در خودشون و کالا جستجو کنن نفر اول وبمستر بی نوا میشه کلیک غیر موثر اصلا به ما چه موثره یا غیر موثر ما تا اونجا مسئولیم که کاربر رو تبلیغ کلیک کرده اومده و آمار واقعیه دیگه نمی تونیم گوش کاربرو بگیریم که باید این جفنگی که می بینی رو بخری

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
من که دیگر یا سایت نخواهم داشت یا یه محصول یا خدمات مناسب می یابم خودم کم هم بفروشم خودم و خودم سر سفره دیگری نشستن آخرش همینه آدم خودش باشه اقلا اینقد به شعور آدم توهین نمیشه

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
ببینید من به کیفیت تبلیغات خیلی اعتقاد دارم ، اما دوستان جالبه که این شرکت ها اومدن سایت های ما رو کردند مزرعه لینک هاشون و دارند بکلینک ما رو میفروشن به شرکت های طرف قرار دادشون برید پلن هاشون رو بخونید همشون میگن بکلینک میشه
اما با شما فقط دارن پول کلیک رو حساب میکنند ، واقعا این مسئله باید روشن بشه که چرا این کار رو میکنند

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
چرا با یکتانت همکاری نمیکنی! البته شنیدم شمارش و پرداختی به ازای هر کلیکش مث کانگورو نیست!

هنوز اعتقاد دارم کانگورو از همشون بهتره ولی خب ادامه همکاری باهاشون برای من جایز نبود

ادامه حیات اینا منوط به تبلیغ دهنده هست خب وقتی راضی نباشه اولین کسی ک سرش کلاه رفته ناشر هست!

هر چند این شبکه های تبلیغاتی اعتبارشون نزد نمایش دهنده و اگهی دهنده مخدوش میشه

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
چرا با یکتانت همکاری نمیکنی! البته شنیدم شمارش و پرداختی به ازای هر کلیکش مث کانگورو نیست!

هنوز اعتقاد دارم کانگورو از همشون بهتره ولی خب ادامه همکاری باهاشون برای من جایز نبود

ادامه حیات اینا منوط به تبلیغ دهنده هست خب وقتی راضی نباشه اولین کسی ک سرش کلاه رفته ناشر هست!

یکتا نت هر سالیتی رو قبول نمکینه والبته جدید میگن فعلا جایگاه پر شده و ناشر نیاز نیس

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59

خب بله حیات اینا مال تبلیغ دهنده هست و صد البته نمایش دهنده اما خب اینا یا باید در هنگام قبول تبلیغ درست دقت کنن یا تبلیغ دهنده رو توجیح کنن یعنی من الان بیام یه بنر بزنم سبزی خوردن تازه می فروشم باید انتظار داشته باشم همه بیان بخرن ؟ و اگر نخریدن سایت کلیکش تجاری نیست؟ الان دورانی هست که دیگه مردم به هیچ عنوان کتاب های اندروید رو نمی خرن و این کاملا از محیط کافه بازار معلومه بعد تبلیغات اینم همون کتاب اندروید که طرف 10 هزار تو.منم قیمت زده وقتی چیزی نفروش هست حتی ببری بدی گوگل هم نمی فروشه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستانی که با کنگورو کار میکنند این هفته مبالغشون بررسی و پرداخت شده؟

peyman2194

Registered User
لایک‌ها
14
درود دوستان
من الان نزدیک سه ماه با این سیستم کار میکنم خوبه راضی کننده هستش فعلا
پرداختشون هم روزای یکشنه ها معمولا ظهر ها هستش
ولی فک کنم ی چیزی هستش روزای 5 شنبه ها و جمعه ها سیستموش هنگ میکنه یا چیز دیگه !!! شمارش کم میشه.
به کل خوبه....

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
کانگورو شمارش کم نمیشه پنچ شنبه و جمعه نمایش تبلیغات در موبایل و تبلت رو متوقف میکنه و فقط نمایش دسکتاپ رو داره
خب قاعدتا شمارش و درامد پایین میاد
روز پنج شنبه و جمعه تبلیغاتش خیلی مضحکه مثلا خرس‌های آبی هشت پا یا بلاگ داده فیلی و ...
دو تا راهکار هست یا کدها رو این دو روز بردارید و با سیستم دیگه همکاری کنید
یا کد رو بردارید تا روز شنبه!و با هیچ شبکه تبلیغاتی همکاری نکنید
خودم جمعه ها کد ها رو برمیدارم تا شنبه

peyman2194

Registered User
لایک‌ها
14
درسته تو این دو روز تبلیغات حمایتی میادش همین بلاگ ها ...
ولی این دو روز در آمد خوب بودش بخاطر فروشگاه ها که کمپین جمعه سیاه راه انداختن...
کانگورو شمارش کم نمیشه پنچ شنبه و جمعه نمایش تبلیغات در موبایل و تبلت رو متوقف میکنه و فقط نمایش دسکتاپ رو داره
خب قاعدتا شمارش و درامد پایین میاد
روز پنج شنبه و جمعه تبلیغاتش خیلی مضحکه مثلا خرس‌های آبی هشت پا یا بلاگ داده فیلی و ...
دو تا راهکار هست یا کدها رو این دو روز بردارید و با سیستم دیگه همکاری کنید
یا کد رو بردارید تا روز شنبه!و با هیچ شبکه تبلیغاتی همکاری نکنید
خودم جمعه ها کد ها رو برمیدارم تا شنبه

بالا