برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه چرا میل Yahoo من این Error رو میده !!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من امروز میلمو باز کزدم با این Error روبرو شدم :

Sorry for the inconvenience.
You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing. In fact it may be taken care of now.

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or logging out than back into your Yahoo! account. Hopefully that will take care of things.
If that doesn't fix the problem, please be patient while we sort it out and try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.

If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 1.
Thanks,

The Yahoo! Mail Team​

کسی میدونه باید چکار کنم ؟!! :(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
داره میگه که ما ( = Yahoo ) یه مشکل داریم که خیلی زود حل میشه ... میگه " منتظر بمون ... چندبار رفرش کن " ... احتمالا تا الان حل شده باشه ...
2lcmff6.gif

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اگر مشکلت هنوز حل نشده، همانطور که خودش گفته 'feel free to contact Customer Care about Error Code 1' یک تیکت باز کن و بنویس به ارور کد یک برخوردی!

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز میلمو باز کزدم با این Error روبرو شدم :

Sorry for the inconvenience.
You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing. In fact it may be taken care of now.

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or logging out than back into your Yahoo! account. Hopefully that will take care of things.
If that doesn't fix the problem, please be patient while we sort it out and try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.

If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 1.
Thanks,

The Yahoo! Mail Team​

کسی میدونه باید چکار کنم ؟!! :(

من هم يكي از ميلهام اينطوري شده حتي با ياهو هم تماس گرفتم ولي هنوز درست نشده:wacko:

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
جايي پيدا نكردك سوالمو بپرسم

5/4 روزه ياهووم لاگ اين نميكنه مرتب اين ارور رو ميده همون كه ميگه there was a problem signing into yahoo
plreas try again a little bit later

cachپاك كردم همه كاري كردم نشده
چيكار كنم؟

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر مشکلت هنوز حل نشده، همانطور که خودش گفته 'feel free to contact Customer Care about Error Code 1' یک تیکت باز کن و بنویس به ارور کد یک برخوردی!

عوض یه بار چند بار براشون تیکت پر کردم و فرستادم ولی هنوز درست نشده ! :(

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هم يكي از ميلهام اينطوري شده حتي با ياهو هم تماس گرفتم ولي هنوز درست نشده:wacko:

عوض یه بار چند بار براشون تیکت پر کردم و فرستادم ولی هنوز درست نشده ! :(

چند بار برای دوستان من چنین اتفاقی افتاده بود که محول کرده بودند به من .

اگر تیکت می زنید باید دقت کنید که حتما به دست آنها رسیده باشد . اگر برسد یک اپراتور بلافاصله ایمیل می زند که تیکت شما رسیده است و تحت بررسی است .

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر تیکت می زنید باید دقت کنید که حتما به دست آنها رسیده باشد . اگر برسد یک اپراتور بلافاصله ایمیل می زند که تیکت شما رسیده است و تحت بررسی است .

آره ! ایمیل اپراتور هم به ایمیل دومم اومد ... ولی هنوز درست نشده ! :(

بالا