برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری به شیوه بازیگری و خود به خواب زنی !!!

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
سلام دوستان عزیز
اخیرا معامله ای انجام دادم که یک کارت گرافیک msi gtx 770 twin frozer خریدم که مشکل داره اما فروشنده ابتدا خیلی محترمانه سعی داشت اینطوری القا کنه که اطلاعاتش پایین هست و اگر هم موضوعی پیش اومده سهوی بوده و ایشون اطلاع نداشته
اما یواش یواش چهره واقعی خودشو رو کرد و نشون داد که چه مار دوسری هست !!!
من ابتدا خواستم خصوصی مجابش کنم که پول مند برگردونه بخاطر همین از یه کارشناس سخت افزار و یکی از مدیران رو بعنوان ناظر دعوت کردم به گفتگوی خصوصیمون و گفتم شاید از اونها خجالت بکشه ولی این بشر ترسی از آبروش هم نداره
متاسفانه حرف این دو عزیز هم مجابش نکرد و هر بار با یه مساله جدید از مرجوع کردن کالا شونه خالی کرد
...
اگرچه یک میلیون و صد پول کمی نیست ولی الان دیگه قید پولم رو زدم فقط میخوام همه بشناسنش و دیگه نتونه دیگران هم فریب بده
لطفا محبت کنید و با حوصله همه پست ها رو بخونید
واقعا دوست نداشتم در این حد آبروش بره ولی خودش با گستاخی داره انتهاری میاد جلو
لینک تاپیک خدمت شما
https://forum.persiantools.com/threads/باندلamd-fx8350وgtx770وpsu850w.938937/page-2

Last edited:

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
سلام دوستان عزیز
اخیرا معامله ای انجام دادم که یک کارت گرافیک msi gtx 770 twin frozer خریدم که مشکل داره اما فروشنده ابتدا خیلی محترمانه سعی داشت اینطوری القا کنه که اطلاعاتش پایین هست و اگر هم موضوعی پیش اومده سهوی بوده و ایشون اطلاع نداشته
اما یواش یواش چهره واقعی خودشو رو کرد و نشون داد که چه مار دوسری هست !!!
من ابتدا خواستم خصوصی مجابش کنم که پول مند برگردونه بخاطر همین از یه کارشناس سخت افزار و یکی از مدیران رو بعنوان ناظر دعوت کردم به گفتگوی خصوصیمون و گفتم شاید از اونها خجالت بکشه ولی این بشر ترسی از آبروش هم نداره
متاسفانه حرف این دو عزیز هم مجابش نکرد و هر بار با یه مساله جدید از مرجوع کردن کالا شونه خالی کرد
...
اگرچه یک میلیون و صد پول کمی نیست ولی الان دیگه قید پولم رو زدم فقط میخوام همه بشناسنش و دیگه نتونه دیگران هم فریب بده
لطفا محبت کنید و با حوصله همه پست ها رو بخونید
واقعا دوست نداشتم در این حد آبروش بره ولی خودش با گستاخی داره انتهاری میاد جلو
لینک تاپیک خدمت شما
https://forum.persiantools.com/threads/باندلamd-fx8350وgtx770وpsu850w.938937/page-2

دوست عزیز الان در اداره پست بابت ارسال کالا کدملی رو از فرستنده میگیرند
اگر حقی ازتون ضایع شده ظرف مقابل رو میشه پیداش کرد ( غیرممکن نیست ) و قابل پیگیریه
هیچ وقت از کاربری که حتی یک فیدبک خاکستری ( خنثی ) هم داره خرید نکنید چه برسه فیدبک منفی ! وقتی قبح گناه یا خطا برای یکی بریزه دیگه از چیزی ترسی نداره
ضمنا این دست مسایل رو نمیشه پای اعتبار فروم گذاشت
مثل این میمونه بگید چون تو اینستاگرام هزارجور فساد میشه پس مقصر اینستاگرامه که اعتبارش کمه

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
دقیقا بنده هم موافق شما هستم و بخاطر اعتبار فروم دارم تلاش میکنم
اخیرا یه عده سعی میکنن با چند معامله صحیح خودشون رو به سطح متوسطی از اعتبار ، برسونن و بعدش شروع میکنن به کلاهبرداری

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
سلام خدمت دوستان و استارتر عزیز
داداش گلم امتیاز رو برای این روزا گذاشتن
بنده از ایشون ی گوشی s4 خریدم به گفته خودشون خود آک وقتی رسید دستم دیدم گوشی ال سی دیش عوض شده و ریفره حتی کارتنش هم مال خودش نبود وقتی بهشون اطلاع دادم گفتن من نمیدونم خودمم از کسی گرفتم به شما فروختم اگر اون پس گرفت ازت میگیرم اگرم نه مشکل خودته که به هزار بدبختی پول رو با ضرر هزینه های پست پس دادن

miladsooti

Registered User
لایک‌ها
379
سلام . دنبال پولتون برید حتما .
پول کمی نیس

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
بنده از ایشون ی گوشی s4 خریدم به گفته خودشون خود آک وقتی رسید دستم دیدم گوشی ال سی دیش عوض شده و ریفره حتی کارتنش هم مال خودش نبود وقتی بهشون اطلاع دادم گفتن من نمیدونم خودمم از کسی گرفتم به شما فروختم اگر اون پس گرفت ازت میگیرم اگرم نه مشکل خودته که به هزار بدبختی پول رو با ضرر هزینه های پست پس دادن
بهتر بود به این آقا امتیاز منفی میدادید

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342

مخلص داداش گلم
آره والا
راست میگی وقتی امتیاز منفی رو دیدم نباید اعتماد میکردم
گفتم شاید توبه کرده باشه!!!
منتها توبه گرگ مرگه

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
مخلص داداش گلم
آره والا
راست میگی وقتی امتیاز منفی رو دیدم نباید اعتماد میکردم
گفتم شاید توبه کرده باشه!!!
منتها توبه گرگ مرگه

شاید من خیلی بدبینم ولی اصلاح و ... برای کتب و فیلم ها است، وقتی راهی رفتی تا تهش خواهی رفت عین خیالت هم نخواهد بود حق تاحق میشود یا نمیشود !

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
نوشتید فقط روی اسلت 2x کار میکنه ..ولی اسلات گرافیگ 16x و 8x هست ..روی یه سیستم دیگه تست کردید ..اینکه میگید دمای هدسینگ بالاست ..یعنی بین هدسینگ و gpu ارتباط خوبی برقراره
من یه گرافیک داشتم روی یه سیستم اصلا کار نمیکرد و بوق خطا حافظه گرافیک میداد ولی روی یه سیستم دیگه بدون مشکل کار میکرد ...البته گرافیک من 8500gt بود گرافیک قدیمی روی برد سوکت 1155 تصویر نمیداد ولی روی برد 775 تصویر میداد و کاملا سالم بود

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
من تو همین فروم چند سال پیش یه گرافیک 280x خریده بودم فروشنده تبریز بود پول رو براشون واریز کردم گرافیک رو برام ارسال کردن گرافیک توبیشتر بازی ها یک دفعه باعث ریست سیستم میشد . گویا دمای گرافیک میرفت بالا و اتومات سیستم رو ریست میکرد ..باهاشون مکاتبه کردم گفتن باید بایوس گرافیک رو آپدیت کنم . منم بلد نبودم و فکرم نمیکردم با یه آپدیت بایوس مشکل گرافیک حل بشه گرافیک رو براشون مرجوع کردم ایشون بایوس رو آپدیت کرد و گرافیک رو دوباره برام فرستاد و دیگه گرافیک مشکلی نداشت ! برای کاری که کلا یک دقیقه وقت میبرد گرافیک رو از تهران فرستادم تبریز و دوباره برگشت دستم

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
نوشتید فقط روی اسلت 2x کار میکنه ..ولی اسلات گرافیگ 16x و 8x هست ..روی یه سیستم دیگه تست کردید ..اینکه میگید دمای هدسینگ بالاست ..یعنی بین هدسینگ و gpu ارتباط خوبی برقراره
من یه گرافیک داشتم روی یه سیستم اصلا کار نمیکرد و بوق خطا حافظه گرافیک میداد ولی روی یه سیستم دیگه بدون مشکل کار میکرد ...البته گرافیک من 8500gt بود گرافیک قدیمی روی برد سوکت 1155 تصویر نمیداد ولی روی برد 775 تصویر میداد و کاملا سالم بود

سلام
عزیز متوجه عرض بنده نشدید
من نگفتم فقط روی اسلات 2xکارمیکنه !!!
من گفتم حتی روی اسلات های 16×هم روی مود 2x کار میکنه و gpu z هم 2x نشون میده

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
من تو همین فروم چند سال پیش یه گرافیک 280x خریده بودم فروشنده تبریز بود پول رو براشون واریز کردم گرافیک رو برام ارسال کردن گرافیک توبیشتر بازی ها یک دفعه باعث ریست سیستم میشد . گویا دمای گرافیک میرفت بالا و اتومات سیستم رو ریست میکرد ..باهاشون مکاتبه کردم گفتن باید بایوس گرافیک رو آپدیت کنم . منم بلد نبودم و فکرم نمیکردم با یه آپدیت بایوس مشکل گرافیک حل بشه گرافیک رو براشون مرجوع کردم ایشون بایوس رو آپدیت کرد و گرافیک رو دوباره برام فرستاد و دیگه گرافیک مشکلی نداشت ! برای کاری که کلا یک دقیقه وقت میبرد گرافیک رو از تهران فرستادم تبریز و دوباره برگشت دستم
سلام
فروشنده حتی اجازه نداده خمیر رو عوض کنم چه برسه به اینکه بخوام بایوس کارت رو عوض کنم
کاملا مشخصه از عیب کالا خبر داره فقط داره تفره میره
بعدش هم داداش کارت خرابیش بیش از این حرفاست

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
سلام اگر تونستید از gpuz عکس بزارید اینجا ..gpuz رو باز کنید مینیمایزکنید یه بازی رو پلی کنید ...وقتی گرافیک 100 درصد در حالت استفاده است دور فن چند درصده؟

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
فروشنده حتی اجازه نداده خمیر رو عوض کنم چه برسه به اینکه بخوام بایوس کارت رو عوض کنم

من اطلاع ندازم از وضعیت گرافیکی که الان دست شماست ..اگر فروشنده گرافیک رو پس نمیگیره ..شما میخواهید استفاده کنید یا بفروشید ...میتونید برای تست چند تا بایوس این گرافیک رو تست کنید ..آپدیت بایوس گرافیک خیلی راحته ..ولی عوض کردن خمیر گرافیک باید گرافیک رو باز کنید که قابل تشخیصه گرافیک باز شده

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
سلام

من اطلاع ندازم از وضعیت گرافیکی که الان دست شماست ..اگر فروشنده گرافیک رو پس نمیگیره ..شما میخواهید استفاده کنید یا بفروشید ...میتونید برای تست چند تا بایوس این گرافیک رو تست کنید ..آپدیت بایوس گرافیک خیلی راحته ..ولی عوض کردن خمیر گرافیک باید گرافیک رو باز کنید که قابل تشخیصه گرافیک باز شده

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
میخوام اول توسط مدیران محکوم بشه
بعدش به استناد همین پست ها ازش شکایت قضایی کنم

PARSA SYSTEM

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
342
سلام اگر تونستید از gpuz عکس بزارید اینجا ..gpuz رو باز کنید مینیمایزکنید یه بازی رو پلی کنید ...وقتی گرافیک 100 درصد در حالت استفاده است دور فن چند درصده؟

توی تاپیک که لینکش رو در پست اول گزاشتم این تست ها رو کامل انجام دادم و عکسهاش هست

Hamed.Madadi

Registered User
لایک‌ها
208
طبق عکسی که گذاشتید الان نسخه بایوس گرافیک شما متعلق به تا ریخ 30-05-2013هست الان بایوس جدید به تاریخ 30-05-2014 که میتونید تست کنید ..شاید درست بشه ..میتونید از بایوس
بک آپ بگیرید ..که اگر خواستید کارت رو مرجوع کنید بایوس قبلی رو روش بزارید

در صورتی که بایوس بالا جواب نداد میتونید بایوس های زیر رو هم تست کنید
https://www.techpowerup.com/vgabios...sion=&interface=&memType=&memSize=2048&since=

kaveevel

Registered User
لایک‌ها
132
من هم میخواستم این گرافیک را بخرم ولی دیر رسیدم به تاپیکش.
توی پرشین تولز این موارد را نداشتیم تا حالا. به خدا من انقدر pt را دوست دارم به خاطر بچههای گل و کار درستش.
به خدا ارزش نداره دوست عزیز فروشنده، اینکه دوستیها و اعتمادها سلب بشه،
به نظرم دوست بزرگوار فروشنده کارت را پس بگیرید و خودتون از gpu z روی سیستم خودتون اسکرین بزارید، شاید با سیستم شما مشکلی نداشته باشه.
بچههای pt یکی از یکی گل تر هستن خدا را شکر. حیفه به خاطر 1 میلیون این جو زیبا و دوستانه خراب بشه.
من به عنوان کوچکترین عضو این مجموعه نظرم را گفتم. دیگه تصمیم بر عهده شما اساتید و دوست گرامی است.

بالا