برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری فروشگاه آنلاین دارای نماد 5 ساله

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
معمولا تاپیک زده میشه برای تهدید فروشگاه که دارم پابلیک میکنم پولمو ندی آدرستو میزارم.
به جای اینکه کلاه بردار بترسه

اینا میترسن اسمشو بیارن که به پولشون نرسن ؟ چه منطقیه

خیلی زیباست !

---

به نظرم این کاربران سرطانی باید محروم کرد از سایت

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
به جای اینکه کلاه بردار بترسه

اینا میترسن اسمشو بیارن که به پولشون نرسن ؟ چه منطقیه

خیلی زیباست !

---

به نظرم این کاربران سرطانی باید محروم کرد از سایت

اینها اکثرا سن کمی دارن کالایی خریداری میکنن عمدتا بدون اطلاع خانواده

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
احتمالا خریدار محترم خودش هم شک داره که ازش کلاهبرداری شده یا نه وگرنه خیلی راحت اسم سایت رو میزاشت.میترسه اونا برن ازش به بهانه افترا و ...شکایت کنن.البته این نظر منه و بر اساس مطالب عنوان شده

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
احتمالا خریدار محترم خودش هم شک داره که ازش کلاهبرداری شده یا نه وگرنه خیلی راحت اسم سایت رو میزاشت.میترسه اونا برن ازش به بهانه افترا و ...شکایت کنن.البته این نظر منه و بر اساس مطالب عنوان شده

به نظر منم همینه. من یه پهپاد گرفتم 3 تومن چند سال پیش، طرف 4 ماه نه پول رو داد نه پهپاد. می گفت توی گمرک گیر کرده، همینی که هست. یه بار پشت خط بهش گفتم خب تو اگه پول چند نفر رو همین طوری گرفته باشی داری از سودشون استفاده می کنی، طرف گفت من شکایت می کنم ازت به خاطر افترا، داری تهمت می زنی و فلان و بهمان.

جدا از خرید های آنلاین هم هر جا به هر کلاه برداری گفتیم حقمون رو خوردی پول رو پس بده گفته می رم شکایت می کنم ازت به خاطر تهمت و افترا!

اینا هم خوب بلدن از قوانین ایران چطوری استفاده کنن که به ظلم خودشون راحت ادامه بدن. قوانین باید تغییر کنه، تا موقعی که مظلوم رو به خاطر گفتن اینکه حقش رو خوردن می تونن بگیرن ببرن زندان کی جرات می کنه از ظالم حقش رو بخواد؟

این بدبخت استارتر هم اگه اینجا اسم سایت رو بنویسه براش دردسری می شه که سال ها درگیرش باشه.

• Like
Reactions: hsn

stockpc

Registered User
لایک‌ها
144
مرد حسابی 1 ماه ملت رو گذاشتی سر کار که اسم یه فروشگاه رو بیاری اخرشم نگفتی ؟خیلی جالبه طرف سرش کلاه گذاشته میترسه اسمشو اینجا بگه -استارتر مگه میخای اطلاعات نظامی ایران رو به اسرائیل بدی که میترسی !!!!!!!!!!! صد در صد استارتر کم سن و سال هستش

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
این تاپیک بی مصرف بسته بشه خیلی قشنگ تره

♥gorg♥

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان گرامی
یه راهنمایی انجام بدم بهتون که درصد دزدی این قبیل سایت ها تقریبآ 70 درصد کم میشه
- قبل خرید نمادها راچک کنید نماد اعتماد و ...
- شماره تماس داشتن از نحوه تحویل کالا یا پرداخت وجه مطلع شوید(مهم این هست که نحوه تحویل کالا - زمان تحویل)
- بعد از مراحل خرید عکس بگیرید و پرداخت و ....

که مشتری های ساده ، فردا روز نیان بگن پول گرفتید و کالا را تحویل ندادید

من بازاریابی می کنم خیلی هم تو کارم خوب پیش رفتم شکر خدا مستقیم با مشتری سرکار دارم و با سایت اصلی هم قبل تبلیغات حرف زدم که نحوه کار من این هست وقبول کردن
هم خودم راضی هستم هم مشتری و هم صاحب امتیاز

در کل جناب مرتضی شما بدون هیچ ترسی از حق خودت شکایت کن
یعنی واریز وجه در فلان زمان - تحویل ندادن کالا توسط شخص به هر نحوی نبود محصول گیر کردن در گمرک(محصول مجوز نداشته باشه) پای خود طرف گیرتر هست

نترس از حقت دفاع کن

من با روش خودم حال چند تا سایت بزرگ هم گرفتم

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
به نظر منم همینه. من یه پهپاد گرفتم 3 تومن چند سال پیش، طرف 4 ماه نه پول رو داد نه پهپاد. می گفت توی گمرک گیر کرده، همینی که هست. یه بار پشت خط بهش گفتم خب تو اگه پول چند نفر رو همین طوری گرفته باشی داری از سودشون استفاده می کنی، طرف گفت من شکایت می کنم ازت به خاطر افترا، داری تهمت می زنی و فلان و بهمان.

جدا از خرید های آنلاین هم هر جا به هر کلاه برداری گفتیم حقمون رو خوردی پول رو پس بده گفته می رم شکایت می کنم ازت به خاطر تهمت و افترا!

اینا هم خوب بلدن از قوانین ایران چطوری استفاده کنن که به ظلم خودشون راحت ادامه بدن. قوانین باید تغییر کنه، تا موقعی که مظلوم رو به خاطر گفتن اینکه حقش رو خوردن می تونن بگیرن ببرن زندان کی جرات می کنه از ظالم حقش رو بخواد؟

این بدبخت استارتر هم اگه اینجا اسم سایت رو بنویسه براش دردسری می شه که سال ها درگیرش باشه.

لینک دانلود کتاب چگونه مطمئن خرید و فروش کنیم
نوشته دکتر ارنست چایکوفسکی
ویراست هفتم
ترجمه عین الله جعفر نژاد قمی اصل تبریزی مراغه ای بابلی آملی کاشانی دربندسری
فایل PDF رایگان

من با شما موافق نیستم که اینا خوب بلدن از قوانین استفاده کنن
بلکه نظرم بیشتر روی اینه که اینا خوب بلدن چطور از شماها استفاده کنن

اولا شما رفتی داخل سایتشون ببینی که چه قوانینی دارن برای خرید و تحویل دادن
مثلا چه نوع پستهایی داره ؟ اکسپرس یا معمولی یا فلان
دقت کردی کنار هرکدوم چه مدت زمانی زده
مثلا اکسپرس 15 روز تا یک ماه
معمولی حداکثر دو ماه

بعد ازشون پرسیدی که آقا اگر بنا به هر دلیلی (گمرک - کرونا-داعش-ترور حاج قاسم- و .....) بسته من دیر رسید آیا شما جریمه دیرکرد میپردازین یا نه ؟
بعد اگر گفتن آره ازشون پرسیدی اگر تا چه مدت نرسید من میتونم کنسل کنم و هزینه رو پس بگیرم ؟
بعد ازشون پرسیدی در طول شبانه روز چندبار نون ببر کباب بیار بازی میکنن ؟
بعد ازشون پرسیدی .... ؟

ببین این کد رهگیری یه بسته پیشتازه که برا یکی ارسال کردم
199659920000058270006111
داخل این سایت وارد کن ببین چند روز طول کشیده برسه

بسته پیشتاز حداکثر باید تو 72 ساعت کاری برسه و ویژه هم 24 ساعت
اگر بیشتر بشه پست غرامت میده و من رفتم اداره مرکزی پست میدون ولیعصر غرامت بستمو (دوبرابر هزینه ارسال) گرفتم

یا مثلا دیروز یه مانیتور توی این تاپیک فروختم
عکس زیرو ببین چطور با خریدار قوانین خرید و فروشو طی کردم

الان شما میگی من زنگ زدم بهشون گفتم داری سود پول منو بقیه رو میگیری باهاش میری تایلند صفا میکنی
خب بره . به شما چه ربطی داره . مگه توی قوانین سایتش گفته حق نداره پول شمارو بزاره بانک سودشو بگیره
مگه من میتونم به پست بگم برای چی پول منو گذاشتی بانک سودشو میگیری
جالبه وقتی به پست گفتم بسته من بجای 3 روز 7 روز طول کشیده باید غرامتش بیشتر باشه گفت یک سالم طول بکشه دوبرابر هزینه پستیه که رفتم تو سایتشون دیدم درست میگه
وقتی یک جایی قانون داره و تو میدونی که قانون داره و رفتی قوانینشو خوندی و قواینینشو قبول کردی دیگه نه حق اینو داری که بهشون بگی برا چی پول منو گذاشتی بانک نه اینکه لازمه بهشون بگی اگه ندی میرم شکایت میکنم که اون بگه افترا زدی فلانت میکنم
تا یک روز دیرتر شد سریع برو شکایت کن معطل نکن نیازی هم نیست تهدیدشون کنی و براشون تاپیک بزنی (منظورم تاپیک برای تهدید هستش نه اطلاع رسانی که کار خوبیه )

بنظر من بجای اینکه قوانین تغییر کنه این ماییم که باید تغییر کنیم اونم به این شکل که از جای بدون قانون خرید نکنیم و اگرم جایی قانون داره اول خوب بخونیم اگر قبول داشتیم خرید کنیم . السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

d.jpg

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
من با شما موافق نیستم که اینا خوب بلدن از قوانین استفاده کنن
بلکه نظرم بیشتر روی اینه که اینا خوب بلدن چطور از شماها استفاده کنن

اولا شما رفتی داخل سایتشون ببینی که چه قوانینی دارن برای خرید و تحویل دادن
مثلا چه نوع پستهایی داره ؟ اکسپرس یا معمولی یا فلان
دقت کردی کنار هرکدوم چه مدت زمانی زده
مثلا اکسپرس 15 روز تا یک ماه
معمولی حداکثر دو ماه

بعد ازشون پرسیدی که آقا اگر بنا به هر دلیلی (گمرک - کرونا-داعش-ترور حاج قاسم- و .....) بسته من دیر رسید آیا شما جریمه دیرکرد میپردازین یا نه ؟
بعد اگر گفتن آره ازشون پرسیدی اگر تا چه مدت نرسید من میتونم کنسل کنم و هزینه رو پس بگیرم ؟
بعد ازشون پرسیدی در طول شبانه روز چندبار نون ببر کباب بیار بازی میکنن ؟
بعد ازشون پرسیدی .... ؟

شما ماشالا انگار وکیل فروشنده بودی که این طوری یقتو جر دادی براش. بدون اینکه هیچیییی بدونی از قضیه ماشالا قاضی هم شدی.

بله دوست عزیز، ازشون پرسیدم گفتن توی انبار ایران موجود هست از همینجا می فرستیم. بعد گفتم چقدر طول می کشه برسه؟ گفتن دو تا 5 روز کاری. حالا باید دست نوشته با امضا ازش می گرفتم پشت خط؟ قوانین سایت هم جاییش ننوشته قطعا که ما تا سال های سال می توانیم پول شما را بگیریم و برایمان مهم نیست شما چه می کنید. (در ضمن خرج تغییر قوانین سایت یه دکمه به روز رسانی هست، احیانا شما فکر کردی قانون اساسی کشوره؟)

هر چیزی روز اول گفت رو برعکسش عمل کرد، حالا ما به جای اینکه شاکی بشیم باید بریم کتاب چگونه خرید کنید رو بخونیم تا یه بچه با یه فروشگاه اینترنتی پولمون رو 4 ماه نگه نداره؟

البته الان پولم رو گرفتم (50 هزار تومن کمتر پس داد)، ولی با داد و هوار پس گرفتم.

شما هم تا از چیزی خبر نداری با پای لخت نپر وسط رای صادر کن. مگه کلاه بردار ندیدی تا الان؟ کسی که آخرش 50 تومن کمتر پول بر می گردونه حروم خوری بیش نیست (پولی نیست ولی نشون می ده هدف چیه).

مرد حسابی با جعل امضای پدربزرگم توی شهرستان 100 هکتار زمین از ما خوردن (قیمت حدود 30 میلیارد) هر موقع جر و بحث شده سر زمین هم گفتن چیزایی که شما می گی تهمت افترا هست، ما هم شکایت می کنیم.

هر جا هر کلاه برداری می شه طرف کلاه بردار هم می گه ما به جرم افترا شکایت می کنیم (جدا از خرید و فروش!).

خودت ببین دیگه استارتر جرات نمی کنه اسم فروشگاه رو بیاره! نمی بینی؟ به خاطر همین ترس از شکایت به خاطر افترا هست. شما محکوم نمی شی توی دادگاه به خاطر افترا (به احتمال زیاد) ولی همین که فروشنده می تونه برات دردسر درست کنه و وقتت رو بیشتر از اینا بگیره ترس ایجاد می کنه برای خریدار.

باید قانون طوری تغییر کنه که کلاه بردار از ترس آبروش هم که شده کلاه برداری نکنه. نه اینکه اینقد تلاش بشه که جایگاه شخص کلاه بردار حفظ بشه توی اجتماع! و کلاه بردار مطمئن باشه که کسی نمی فهمه چی کار کرده.

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
شما ماشالا انگار وکیل فروشنده بودی که این طوری یقتو جر دادی براش. بدون اینکه هیچیییی بدونی از قضیه ماشالا قاضی هم شدی.

بله دوست عزیز، ازشون پرسیدم گفتن توی انبار ایران موجود هست از همینجا می فرستیم. بعد گفتم چقدر طول می کشه برسه؟ گفتن دو تا 5 روز کاری. حالا باید دست نوشته با امضا ازش می گرفتم پشت خط؟ قوانین سایت هم جاییش ننوشته قطعا که ما تا سال های سال می توانیم پول شما را بگیریم و برایمان مهم نیست شما چه می کنید. (در ضمن خرج تغییر قوانین سایت یه دکمه به روز رسانی هست، احیانا شما فکر کردی قانون اساسی کشوره؟)

هر چیزی روز اول گفت رو برعکسش عمل کرد، حالا ما به جای اینکه شاکی بشیم باید بریم کتاب چگونه خرید کنید رو بخونیم تا یه بچه با یه فروشگاه اینترنتی پولمون رو 4 ماه نگه نداره؟

البته الان پولم رو گرفتم (50 هزار تومن کمتر پس داد)، ولی با داد و هوار پس گرفتم.

شما هم تا از چیزی خبر نداری با پای لخت نپر وسط رای صادر کن. مگه کلاه بردار ندیدی تا الان؟ کسی که آخرش 50 تومن کمتر پول بر می گردونه حروم خوری بیش نیست (پولی نیست ولی نشون می ده هدف چیه).

مرد حسابی با جعل امضای پدربزرگم توی شهرستان 100 هکتار زمین از ما خوردن (قیمت حدود 30 میلیارد) هر موقع جر و بحث شده سر زمین هم گفتن چیزایی که شما می گی تهمت افترا هست، ما هم شکایت می کنیم.

هر جا هر کلاه برداری می شه طرف کلاه بردار هم می گه ما به جرم افترا شکایت می کنیم (جدا از خرید و فروش!).

خودت ببین دیگه استارتر جرات نمی کنه اسم فروشگاه رو بیاره! نمی بینی؟ به خاطر همین ترس از شکایت به خاطر افترا هست. شما محکوم نمی شی توی دادگاه به خاطر افترا (به احتمال زیاد) ولی همین که فروشنده می تونه برات دردسر درست کنه و وقتت رو بیشتر از اینا بگیره ترس ایجاد می کنه برای خریدار.

باید قانون طوری تغییر کنه که کلاه بردار از ترس آبروش هم که شده کلاه برداری نکنه. نه اینکه اینقد تلاش بشه که جایگاه شخص کلاه بردار حفظ بشه توی اجتماع! و کلاه بردار مطمئن باشه که کسی نمی فهمه چی کار کرده.

نوشته های قرمز رنگ صحبت های شما هستن و مشکی رنگ صحبت های بنده

من قاضی نیستم کارم جر دادن یقه هستش برای افرادی که حق بقیه رو خوردن ولی در ادامه میگم قاضی چی میگه بهتون در این موارد

بله دوست عزیز، ازشون پرسیدم گفتن توی انبار ایران موجود هست از همینجا می فرستیم. بعد گفتم چقدر طول می کشه برسه؟ گفتن دو تا 5 روز کاری. حالا باید دست نوشته با امضا ازش می گرفتم پشت خط؟
خب شما چرا نرفتی دادگاه بگی آقا قاضی به من پشت خط گفت تو انبار داریم . بنظرت به قاضی میگفتی "آقای قاضی به من پشت خط گفت تو انبار داریم" قاضی میگفت بله حق باشماست و پول پهپادو با جریمه دیرکرد و هزینه دادرسی از طرف میگرفت ؟ تا حالا از سه کیلومتری دادگاه رد شدین که میخواهید برید برای خرید و فروشتون شکایت کنید و حتی استارترم ترغیب میکنید بره دادگاه شکایت کنه . میدونید به امثال شماها تو پلیس فتا چی میگن و چقدر بد باهاتون برخورد میکنن . دیدی اون آقا که بهش مانیتور فروختم چطور ازش دست خط گرفتم که اگر مانیتور خراب رسید مسئولیتش با من نیست . اصلا این سایتی که ازش خرید کردی چیزی به اسم قانون داره و اگر داره چیزی به اسم بازه زمانی تو قوانینشون هست و اگر هست چیزی به اسم دیکرد یا کنسلی بعد از یه مدت زمان خاص هست . همه اینارو ول کردی میگی یارو گفتم داداش تو انباره اونم گفت آره تو انباره . داداش تو انباره شد قانون خریدو فروش ؟ حالا فهمیدی که دیگه چیزی میخوای بخری نباید به جمله داداش تو انباره اکتفا کنی

هر چیزی روز اول گفت رو برعکسش عمل کرد، حالا ما به جای اینکه شاکی بشیم باید بریم کتاب چگونه خرید کنید رو بخونیم تا یه بچه با یه فروشگاه اینترنتی پولمون رو 4 ماه نگه نداره ؟ البته الان پولم رو گرفتم (50 هزار تومن کمتر پس داد)، ولی با داد و هوار پس گرفتم.
شما هر چقدر دوست داری شاکی شو ولی این شاکی شدنت به هیچ دردی نمیخوره . ای خاک بر سر من که یه بچه 19 ساله با فروشگاه اینترنتی پول صد نفر مثل شمارو چهار ماه نگهمیداره سود بانکیشو میگیره آخرشم 50 تومن کمتر به حسابتون برمیگردونه و شما هم دستتون به هیچ جا بند نیست . این یعنی اینکه یا شما نمیدونید برای بردن دادگاه چه مدارکی باید داشته باشید یا اینکه فروشنده میدونه چه مدارکی نباید دست شما بده برای نباختن دادگاه . بنظر خودت کدومش درسته . بنظر من دومی درسته چون تو هر دو شما نمیدونی ولی تو یکی از موارد فروشنده میدونه .

من کلاهبردار دیدم برای همینم میگم به امثال این عزیزان نمیگن کلاهبردار و نباید در موردشون بحث کرد . کلاهبردار به کسی میگن که برخلاف قانون عمل کنه و پول بقیه رو بگیره بهشون پس نده و از دادگاه فراری باشه . شماها خودتون با کله میدوئید کلاهتونو میدین دست اینا بعد میاید بهشون میگین کلاهبردار . پس چرا اداره پست وقتی بیشتر از 72 ساعت رسیدن بسته من طول کشید نتونست کلاه منو برداره ؟ اگر اون مانیتور خراب میرسید دست اون آقا میتونست به من بگه کلاهبردار ؟ میشه بگی این آقا که پهپاد شمارو چهارماه نداد برخلاف کدوم قانون عمل کرد و اینکه چرا شما نکشوندیش دادگاه . حوصله دادگاه نداشتی عزیزم ؟ یا بعید میدونستی برنده بشی یا مشغله کاری داشتی یا پولی نبود بخوای براش اعصابتو خورد کنی یا .... ؟ تا وقتی امثال شماها همچین دلیلای مسخره ای برای دادگاه نرفتن داشته باشین طبیعیه یه همچین افرادی نیازی به قانون ندارن برای اینکه پول شمارو بگیرن چهار ماه بزارن بانک بعد پس بدن . نهایت کاری که میتونید بکنید اینه که بگین اگه پولمو ندی تاپیک میزنما . اونم چون دستبالارو داره میگه تاپیک بزنی خشتکتو پرچم میکنم . شماهام میگین ببخشید غلط کردم . چرا ؟ چون قانونی نیست تو خریدو فروشتون .

یعنی انقدر مملکت کشکه 100 هکتارو با جعل امضا بگیری ؟ اطرافیانتون هندی که صحبت نمیکنن ؟ چرا اینایی که زمین پدر شمارو گرفتن زمین بقیه رو بالا نکشیدن . فقط لنگ یدونه زمین پدر شما بودن ؟ مگه برا گرفتن زمین فقط یه جعل امضا لازم نیست . خب هر امضاییو دویست بار تمرین کنی میتونی جعل کنی چرا زمینای بابای منو بقیه رو بالا نکشیدن . یه کمدی استند آپ مدیدیم یارو توش میگفت همه ما ایرانیا پدرمون اون قدیما یه زمین داشته که مفت از چنگش دراوردن الان اینو تعریف کردی یاد اون بابا افتادم . ضمنا یه نگاه به صاحب این تاپیک بنداز . یه زمین فروخته به ارزش 30 ملیارد هم قیمت زمین شما . ببین یه موقع زمینای پدربزرگ شمارو نفروخته باشه . اگه خودش بود مژدگانی یادت نره .

جالبه که آخرشم فرد کلاهبردار پیروز میشه برای اینکه رفته هزار بار قوانین خریدو فروش تو هر زمینه ای که کلاهبرداری میکنه خونده ولی فرد خریدار اندازه انسان از قوانین خریدو فروش چیزی بلد نیست . یکی اومده بود چند روز پیش رم بخره ازم بهش گفتم این رو مینبرد 775 ممکنه جواب نده وقتی هم رمو تست کردم بهش دادم گفت چرا هیت سینکش سرده . خلاصه رمو برد گفت اینکه خرابه تصویر نمیده هیت سینکشم سرد بود بهم دادی از رو سیستم برنداشته بودی و بهم گفت تو شیاد هستی و دزدی میرم ازت شکایت میکنم . وقتی رمو اورد تست کردم از خجالت آب شد و بهش گفتم چرا تست نکردی رم رو چه سیستمی و سیم موس به چه سیستمی وصله . حکایت اون بابا الان حکایت شماهاست که به همه میگین کلاهبردار ولی خودتونو محقترین فرد عالم در زمینه خریدو فروش میدونید .

نمیدونم چی بگم در جواب این جملت . دچار فروپاشی درونی شدم . یعنی پول دادی به طرف بعد چهار ماه 50 تومنشم خورده ولی برا اینکه برات ترس ایجاد نشه و تو دردسر نیوفتی میگی باشه داداش پولم پیشت بمونه هر موقع خواستی بده 50 تومنشم نگهدار برا خانوم بچه ها پرتقال تامسون بخر بخور کرونا نگیری ؟ الان من با چندبار خوندن این جملت هی دارم گیجتر میشم . بالاخره شماها دارید به فروشنده افترا میزنید یا نه ؟ اگر عالم هستین به اینکه دارید افترا میزنید که خب برای چی افترا میزنید برید یه چیز دیگه بزنید یا حداقل دیگه از این چیزایی که میزنید نزنید . اگرم قوانینو میدونید برید شکایت کنید یعنی چی میگی میترسم شکایت کنم بعد بفهمم شکایت نکردم افترا زدم برام دردسر ایجاد بشه . یعنی استارتر تاپیک و شما انقدر از داستان پرت هستین که اصلا نمیدونید الان حق با شماست یا با فروشنده ؟ برای چو تو گفتار خودتونو محق میدونید ولی تو عمل میترسید برید دادگاه یا اسم طرفو تو تاپیک بیاری .

اگر کلاهبردار زندان نمیوفته برای اینه که گافی دست بقیه نمیده (بقیه قوانینو نمیدونن) چون اگر گاف بده دادگاه محکومش میکنه . امیدوارم الان یاد گرفته باشین که از سایتهایی خرید کنید که بتونید ازشون طبق قوانینشون شکایت کنید اگرم همچین سایتایی نیستن تو ایران پس دیگه نیاید بگین پولمو گرفته بعد چهارماه 50 تومنشم نداده چون اونوقت قانون این سایتا میشه اینکه پولو میگیره هر موقع خواست جنسو میده . اگر این قانونو میفهمید و قبول ندارید پس چرا خرید میکنید ؟ مخلص کلام اینجا ایرانه و هرچیزی قانون داره . قانونشم اون چیزی نیست که نوشته شده اون چییزیه که هست یبار تجربه کن و دیگه مرتکب اون اشتباه نشو . الان داستان شماها جوریه که فروشنده با اسم دادگاه شمارو میترسونه بجای اینکه برعکسش باشه ولی بازم میگین نه حق با شماست و شماها کارتون درسته و این قوانین کشور و فروشنده ها هستن که درست نیستن .

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
خرید از فروشگاه های دیگه غیر از دیجیکالا حماقت محضه. همون دیجی کالا هم بعضی جنس هاش تقلبی و خراب هست که مرجوع میکنی.
من از بهرام شاپ هم خرید کردم و راضی بودم، چون قبلا تعریف بهرام شاپ را از سایر دوستان شنیده بودم

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
نوشته های قرمز رنگ صحبت های شما هستن و مشکی رنگ صحبت های بنده

من قاضی نیستم کارم جر دادن یقه هستش برای افرادی که حق بقیه رو خوردن ولی در ادامه میگم قاضی چی میگه بهتون در این موارد

بله دوست عزیز، ازشون پرسیدم گفتن توی انبار ایران موجود هست از همینجا می فرستیم. بعد گفتم چقدر طول می کشه برسه؟ گفتن دو تا 5 روز کاری. حالا باید دست نوشته با امضا ازش می گرفتم پشت خط؟
خب شما چرا نرفتی دادگاه بگی آقا قاضی به من پشت خط گفت تو انبار داریم . بنظرت به قاضی میگفتی "آقای قاضی به من پشت خط گفت تو انبار داریم" قاضی میگفت بله حق باشماست و پول پهپادو با جریمه دیرکرد و هزینه دادرسی از طرف میگرفت ؟ تا حالا از سه کیلومتری دادگاه رد شدین که میخواهید برید برای خرید و فروشتون شکایت کنید و حتی استارترم ترغیب میکنید بره دادگاه شکایت کنه . میدونید به امثال شماها تو پلیس فتا چی میگن و چقدر بد باهاتون برخورد میکنن . دیدی اون آقا که بهش مانیتور فروختم چطور ازش دست خط گرفتم که اگر مانیتور خراب رسید مسئولیتش با من نیست . اصلا این سایتی که ازش خرید کردی چیزی به اسم قانون داره و اگر داره چیزی به اسم بازه زمانی تو قوانینشون هست و اگر هست چیزی به اسم دیکرد یا کنسلی بعد از یه مدت زمان خاص هست . همه اینارو ول کردی میگی یارو گفتم داداش تو انباره اونم گفت آره تو انباره . داداش تو انباره شد قانون خریدو فروش ؟ حالا فهمیدی که دیگه چیزی میخوای بخری نباید به جمله داداش تو انباره اکتفا کنی

حوصلم نمی شه جوابت رو بدم، فقط یه جمله بگم دوستانه: داداش، یکم صرفه جویی کن.

برو به سلامت.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان واقعا شرمنده من اصلا این تایپیکو یادم رفت به دلیل مشغله های ذهنی و عذر میخوام که این تاپیکو دوباره بالا میارم...

اول اینکه بنده پولمو پس گرفتم... و این ازین موضوع

بعد خیلیا میگن من تاپیک زدم به عنوان تهدیدو فلانو اینا --- من نه اهل این کارم و نه ازین حرکت خوشم میاد بنده در همین پرشین تولز یدفه سرم کلاه رفت طرف 200 امتیاز اون زمان نمیدونم بیشتر از 5 سال پیش بود داشت و بدون اینکه به طرف بگم سریع تاپیک زدمو در مورد کار زشتش توضیح دادم پس این از این

و اما کار این فروشگاه:
یه جورایی میشه گفت زرنگه یه فروشگاه راه انداخته بود که نماد اعتماد نمیدونم شاید تا الان 6 یا 7 ساله داشته باشه تعداد شکایتای پاسخ داده نشدش تا 20 تا میرسید ولی پولارو بعد 6 ماه 3 ماه بستگی به پیگیری طرف داره اخرش پس میداد با پولا یا سود بانکی می گرفته یا یه کاری میکرده سبک کارش این بوده و متاسفانه هنوزم هست نماد اعتمادم که اصلا من دیگه ملاکم برا خرید حساب نمیشه چون با تماسایی که باهاشون داشتم فهمیدم کلا هیچ کارن بهشون گفتم با این همه شاکی چرا هنوز درگاه داره منو میپیچوند میگفت فلان سایت میتونید ازش شکایت کنیدو اینو خلاصه که هم پولو پس گرفتم و هم تجربه شد...

نتیجه گیری:خرید حضوری کنید مجبور بودید اینترنتی فقط دیجی کالا حتی اگه گرون تر باشه...

ممنون میشم تاپیکو قفل کنید یا پاک کنید چون من زیاد نمیام انجمن فردا پس فردا باز در موردم قضاوت میشه و منم نخونده و بیجواب میذارم

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
نتیجه گیری:خرید حضوری کنید مجبور بودید اینترنتی فقط دیجی کالا

چشم
دیگه اینترنتی چیزی نمیخریم فقط حضوری
اگرم خواستیم بخریم تنها به دیجیکالا اعتماد میکنیم

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
چشم
دیگه اینترنتی چیزی نمیخریم فقط حضوری
اگرم خواستیم بخریم تنها به دیجیکالا اعتماد میکنیم
دوست عزیز حرف من ممکنه به شما بر بخوره ولی امتیاز بازارچه ملاک خرید نیست دیگه ....که اینطوری نسبت به حرف من جبهه گرفتید هنوز اون خاطره ی خرید از پرشین تولز از ذهنم نرفته جالبه خود شما هم اسکرین شات گذاشتید که طرف مانیتورو بیاد حضوری چک کنه خوده شما میاید به طرف پشنهاد میدید حضوری بیاد بخره بعد اینطور عکس العملی از خودت نشون میدی خنده داره......

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام دوستان من دو ماه پیش از فروشگاهی خرید کردم 1 ماهو نیم محصولو با امروز فردا کردن بهم گفت تحویل میده که نداد بعد درخواست برگشت وجه کردم که جواب نداد نو نماد اعتماد ازش شکایت کردم اونجا هم هر چهار روز یک جواب چرتی میده و میره مثلا شماره کارتتونو بدید در صورتی که توی تیکت داده بودم یا میاد میگه دادیم بررسی کننو ازین چرتو پرتا که از طرز پاسخ دادناش معلومه پولو نمیخواد بده و با پاسخای چرتش نمیخواد اخطار بگیره سابقه فروشگاهم در اوردم دیدم 5 سال کلا روشش اینه که پول میگیره و اینجور قضایا الان سوالم اینه این چرا هنوز نماد داره؟ چرا باهاش برخوردی نشده؟ من الان چطوری میتونم با نماد تماس بگیرم و بگم این از بخش شکایاتشم منو اسکول کرده اصلا بخش شکایاتشو خودشونم نگا میکنن چی به چیه ممنون میشم یکی راهنمایی کنه من نماد اینو معلق کنم تا کسبو کار اینجور افرادی که با کارشون ضربه به فروشگاهای انلاین میزننو جمع کنم.
چقدر بد شده دیگه نمیشه به فروشگاه های دارای نماد اعتماد کرد
یکی شون حدود ۳ ماه پیش من فریب داد
تا چند روز دیگه کامل تو یه تاپیک توضیح میدم

بالا