• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
01003154.jpg

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دیگه از این به بعد باید منتظر حضور جدی تر از دست های پشت پرده برای زمین زدن تیم محبوبمون هم باشیم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
قضیه امیر حسین صادقی از طرف امیرخان بیشتر به استراتژی مقابله با دار و دسته لالیگایی برمیگرده . تمام حرفاش علیه صادقی یا برای تلنگر به این بشر بوده یا داستانی پشت این مسئله بوده

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب مبارکه...بازیکن روسی 28 ساله هم در راه است..البته منتظر نظر امیرخانه (به امیرخان یک میلیارد پول بدی، 950 میلیونش رو میره هافبک میخره...خخخخخخخخخ)

دیما هافبک 28 ساله دیناموکیف در انتظار نظر قلعه نویی

طالب لو افت کرده یا نه نمیدونم ولی کل بازی، پیکان فقط همون فرصت تک به تک رو داشت. چطور از رادیو فهمیدید افت کرده؟ اصلآ توپ نیومد طرفش. ولی سبک بزن زیرش کیروشی رو بازی قبل داشتیم اما این بازی رو پیکان داشت و ما هم تقریبآ شبیه قطر بودیم تو بازی با ایران.
میگم که ......بازی رو ندیدم ولی گزارشگر رادیو ورزش جوری گزارش میکرد که دستگیرم شد طالبلو افت کرده..البته گناه نداره بنده خدا هم سنش رفته بالا هم مدتی از استقلال دور بوده

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بچه ها به نظرتون بازی بعدیمون با گسترش توی تبریز رو میتونیم ببریم؟

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
از حالا میترسه استقلال قهرمان بشه از حالا داره حرف میزاره دهن مربیا میخواد جو داوری رو به ضرر استقلال کنه
میگه اگه استقلال قهرمان بشه میگن قهرمانش کردن عجب

saeedsh7j

Registered User
لایک‌ها
5,702
از حالا میترسه استقلال قهرمان بشه از حالا داره حرف میزاره دهن مربیا میخواد جو داوری رو به ضرر استقلال کنه
میگه اگه استقلال قهرمان بشه میگن قهرمانش کردن عجب
انگار فقط تو همین بازیه که اشتباه داوری انجام شده و بقیه بازی ها همش بدون اشتباس! تا اخر فصل!
علتش سوختگیه شدیده داداش.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خوشحالم که خواب رو ترجیح دادم به خضعبلات کیروشی پور...
اینطور که از پستهای دوستان برمیاد در مورد داوری به نفع استقلال صحبت کرده باشه
این مردک بیجا میکنه در مورد استقلال صحبت میکنه!
متاسفم که یه مرد پیدا نمیشه زبون این کیروشی پور رو. ......
متاسفانه هیچ اتحادی هم علیه اش شکل نمیگیره

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
فردوسی پور داره نهایت تلاشش رو برای به هم زدن جو به ضرر استقلال میکنه ... جمله ای که گقت اگه استقلال قهرمان بشه تیمای دیگه میگن فلان ، نشون دهنده ی عمق سوزش در ایشون هست که خب دیگه کار از آب ریختن روش گذشته

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
زندی تو تمرین استقلال حضور پدا کرده ولی ظاهرا نمیتونه به عنوان بازیکن بازی کنه
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931121000318

امیر عرب برگشت!
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، طی حکمی از سوی بهرام افشارزاده، امیر عرب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب شد. در این حکم آمده است:
برادر گرامی جناب آقای امیر عرب
احتراما با عرض سپاس و قدردانی از حضور اثر بخش جنابعالی در باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نظر به نظارت بر برنامه های اجرایی باشگاه وحضور مستمر در مسابقات لیگ باشگاههای کشور و سایر فعالیتهای جمعی به موجب این ابلاغ به سمت مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب می گردید.
امید است با اتکا به عنایات خداوند متعال و همت و کوشش جنابعالی و با همکاری سرمربی و سایر اعضا کادر فنی شاهد موفقیت های ارزشمندی در آینده نزدیک باشیم.
موفقیت روز افزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
بهرام افشارزاده

------------------------------------
آقاي فردوسي‎پور، مشکلات گذشته را واکس نزنند
افشارزاده: برنامه نود حرمت‌ها را خدشه‎دار می‌کند

00997609.jpg

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
به عمرم دلالی پست فطرت تر و بی همه چیز تر از فردوسی پور ندیدم. امیر قلعه نویی به این یارو باج نداده و نمیده. برای همین از هر فرصت و بهانه ای برای کوبیدنش استفاده میکنه و این وسط دودش تو چشم استقلال میره. من خودم در خیلی از موارد منتقد قلعه نویی هستم اما تا زمانی که امیر قلعه نویی سرمربی استقلاله نمیتونم اجازه بدم یک دلال ، مغرضانه و بدور از انصاف علیه ایشون این همه جو سازی کنه. قبلاً هم گفته بودم الان هم میگم. ما یک پاپاراتزی لازم داریم که بیافته دنبال پرونده فردوسی پور و روابط کثیفش و زد و بندهایی که میکنه رو کنه. باید معلوم بشه از کیا پول میگیره تا منافعشون رو تامین کنه. یک نفر باید موی دماغ این بشه. اینطوری که نمیشه این قدرت و ابزار و رسانه دستش باشه و هر کاری دلش خواست انجام بده.
یک بار که به طور اساس گوشش کشیده بشه دیگه از این شکرها نمیخوره. مطمئن باشید تا گوشمالی داده نشه دست از این کارش بر نمیداره. کاملاً مشخصه که شمشیر رو از رو بسته. بدبختی ماجرا هم اینجاست که هم تو فدراسیون و هم کمیته داوران هم آدم داره!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
هرچی مصاحبه علیه قلعه نوعی بود پخش کرد و بعدم وقت نداره
انگار به یکی اتهام بزنی و بعدش نذاری از خودش دفاع کنه
ینی ی بچه زیر 14 سال هم قصد و غرض این برنامه رو متوجه میشه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
حالم از فردوسی پور بهم میخوره ... همین

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
من از وقتی مغرضانه علیه استقلال حرف میزنه دیگه برنامه این مرتیکه رو نگاه نمی کنم حتی فوتبالهای که ایشون گزارش میکنه با اکراه تماشا می کنم.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
فردوسی پور خیلی وقته برنامش اون جذابیت قبل رو نداره و خیلی وقته اون بیطرفیه 8 9 سال پیش خودشو از بین برده فقط مختص به تیم ما نیست سر ماجرای اخیر تیم ملی هم دیدیم چطور یه طرفه جبهه گیری کرد وخیلی ماجراهای دیگه هم بوده که یه طرفه به قاضی میره و میخواد حرف خودشو به کرسی بنشونه

یادتون نره سالها میومد نتایج آسیایی قلعه نویی رو غیر مستقیم مدرک حرفهای خودش قرار میداد اما وقتی که به 4 تیم رفتیم هیچوقت اونطوری که شایسته ی تیمی که تو نیمه نهایی آسیا بود در برنامش بهش نپرداخت

چندسالی هست مستقیم داره به ریشه تیم ما تیشه میزنه اصلا هم به قلعه نویی ربطی نداره زمان مظلومی هم همین بود سعی میکرد مدام اختلاف بندازه میان قلعه نویی و مظلومی و یا بردهای پی در پی در دربی رو خیلی کمرنگ جلوه میداد با تیم دوممون وقتی تو دربی بازی برده رو باختیم طوری فاجعه سازی کرد که تا چند هفته تیم به حاشیه رفت و خیلی چیزهای دیگه.... الان هم بیکار ننشسته و داره یک اشتباه داوری رو چنان بزرگ میکنه تا یه جوی راه بندازه و صدای تیم های بالای جدولی را در بیاره و تیم رو وارد حاشیه کنه

بهترین کار این هست که کادر فنی اجازه نده تیم وارد حاشیه بشه و تمرکزشون رو تیم و بازیهای پیشرو باشه و وارد بازیهای رسانه ای با فردوسی پور نشن و آخر فصل با قهرمانی جواب کوبنده ای بهش بدن

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
درباره ی گل مردود پیکان

زاهد بحريني ناظر داوري ديدار استقلال و پيکان پيرامون صحنه‌هاي مشکوک اين بازي به نود گفت: در نيمه اول بازي پيکان و استقلال غير از صحنه برخورد مدافع سفيد با مهاجم آبي‌پوش اتفاق ديگري رخ نداد که در اين صحنه هم تورج حق‌وردي کاملا درست قضاوت کرد و وقتي در صحنه آهسته اتفاقات رخ داده را مرور کرديم ديديم حق‌وردي بدون اشتباه دستور به ادامه بازي داده است.
بحريني در ادامه افزود: گل پيکان هم به درستي مردود اعلام شد چون مهاجمان اين تيم روي دروازه‌بان آبي‌پوش مرتکب خطا شدند و در شرايطي که وي بر توپ تسلط داشت اجازه ندادند کارش را به درستي انجام دهد لذا به اعتقاد من حق‌وردي و دستيارانش هيچ اشتباه تأثيرگذاري نداشتند که در روند نتيجه بازي تغيير ايجاد کند به خصوص تيم داوري روي اعلام آفسايدها کاملا حرفه‌اي عمل کردند و با قضاوت درست در اين صحنه‌ها نشان دادند حسابي بر شرايط بازي اشراف دارند.
بحريني در پايان تأکيد کرد: تصور مي‌کرديم بازيکناني که از استقلال به تيم حريف پيوسته‌اند در جريان اين بازي مشکل ايجاد کنند و روي روند اتفاقات آن تأثير منفي بگذارند اما خوشبختانه اين پيش‌بيني درست از آب در نيامد و بازيکنان سابق استقلال در مقابل تيم‌ قبلي‌شان به گونه‌اي عمل کردند که جاي هيچ حرف و حديثي باقي نگذاشت.
سيار:
پرويز سيار کارشناس داوري هم به مرور اتفاقات ديدار ديروز استقلال در برابر پيکان پرداخت و در اين باره به 90 گفت تيم داوري در اين ديدار خيلي خوب و مسلط سوت زدند. در صحنه‌اي که خيلي‌ها اعتقاد داشتند امکان دارد مدافع پيکان روي مهاجم استقلال مرتکب خطاي پنالتي شده باشد اين اتفاق رخ نداده بود و تيم داوري کاملا درست دستور به ادامه بازي دادند. در ضمن گل پيکان در دقايق پاياني نيمه دوم به درستي مردود اعلام شد چون خطاي مهاجمان اين تيم روي طالب‌لو کاملا محرز بود و جاي هيچ حرف و حديثي را باقي نگذاشت.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من قبلا تا 3 صبح 90 رو میدیدم...الان چند ماهی هست که ترجیح میدم به جای نگاه کردن به این برنامه بشینم 2 تا ویدئو آموزشی نگاه کنم یا یه قسمت از یه سریال مورد علاقه م رو ببینم! حتی اگه استقلال ببره و بازی رو ندیده باشم هم 90 رو نمی بینم..ترجیح میدم برم ورزش 3 ویدئو های بازی رو نگاه کنم.
فردوسی پور هم بره بشینه فکر کنه که چرا مخاطبین یکی از پر افتخار ترین تیم های ایران و آسیا رو از دست داده! حتما مشکلی توی برنامه ش هست! وگرنه ما هوادارا که ذی نفع چیزی نیستیم! که منافعمون به خطر بیفته و ....!
تنها چیزی که میشه گفت اینه که بسوز آقای عزیز! چون تیم ما بالای جدوله! با مشکلات مالی ! ولی تیمت با همون مشکلات مثل همیشه پایین جدوله! و این چیزیه که آقا بر نمی تابه.تیم مورد علاقه ت لیورشوت انگلیس هم همین بلا سرش اومده و به هیج جا نمیرسه! چون دورانش به سر اومده!
اولین باری که توی استادیوم شعار دادن که فردوسی پور دلاله...دشمن استقلاله ( حالا کاری نداریم دلال هست یا نیست! اصلا برفرض که نیست! ولی دشمن استقلال هست! ) بغض کرده بود توی برنامنه زنگ زد به فتح الله زاده تا یه ذره بیاد عذرخواهی کنه ازش و آروم بشه!!!
توی برنامه ای مجیدی رو دعوت کرده بود سعی کرد با طرح مسائل نژاد پرستانه و اینکه شما نباید عکس مدیر عربت رو زیر پراهنت میذاشتی!!! ( من جای مجیدی بودم میگفتم مگه شما نژاد پرستی؟؟ الان اگه مدیر من آفریقایی بود و عکسش رو میذاشتم مشکلی نبود دیگه؟؟نکونام عکس مدیر باشگاه اوساسونا رو بذاره زیر پیرهن چون عرب نیست مشکلی نیست ؟ فقط چون عربه و مردم ما هم بعضیاشون نژاد پرستن و از عربا متنفرن شد بد؟ ) جو رو علیه مجیدی کنه! فرهاد هم برعکس کریمی چندان سیاست نداشت در لحظه حالش رو بگیره! یه کم هم سر جهانبخش خودش رو ضایع کرد! سر تیتر روزنامه هم من بودم میگفتم آره اون جمله رو من گفتم ولی ناراحت بودم! ولی الان خوشحالم که به پرسپولیس نرفتم و اون موقع هم وقتی آروم تر شدم و فکر کردم دیدم از ته قلبم نگفتم و نرفتم! اینجوری حال فردوسی پور هم گرفته میشد!

Last edited:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
پژمان نوری شده ستاره ملوان....!
تبریک میگم بهش هم برا ما خوب شد هم برا خودش:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا