• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
کلا خیلی لیگ مسخره ای شده دو تیم که متعلق به یک جا هستن برای قهرمانی و نایب قهرمانی تلاش میکنن
احتمالا جام حدفی و لیگ هم بین خودشون تقسیم کنن
نفت و ذوب هم اینقدر خوب هستن که رتبه سوم و چهارم رو پر کنن
تازه اگر هیچ تیمی دیگه ای پدیده نشه و تیم های دیگه در هون حد خودشون بمونن
کلا وقتی بررسی کنید میفهمید چقدر سیستماتیک استقلال و پرسپولیس رو دارن نابود میکنن
اول ضعیف شون کردن و بعد براشون حاشیه درست کردن که باید خصوصی بشن و در آخر بعد از چند بار ناکامی در لیگ کم کم هوادار عادت کرده به رتبه پنجم تا هشتمی این دو تیم و دیگه اعتراض های شدید نمیکنن

این پستی که شما گذاشتی یه پروژه بیست ساله بودش برای در جه دو و یا درجه سه کردن تیم های استقلال و پرسپولیس !!!

هیچ از خودتون پرسیدید که تراکتور با این ظرفیت چه طور به ناگاه با اغاز لیگ حرفه ای رفت دسه یک و دیگه هم بالا نیومد و بداز هفت یا هشت سال یه دفعه انقدر بزرگش کردن ؟؟؟

بله چون باید تو این سالها تیمی به اسم سپاهان باید برای خودش تاریخ سازی میکردش یا چه طور تیم ابومسلم مشهد نابود کردن !!

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
خانه از پای بست خرابه! وزارت ورزش و فدراسیون کلا یه مشت.....! نمونه ش همین افشار زاده تنها راهش مالک خصوصی داشتن این دو باشگاس کاملا غیر دولتی! کاملا جدا! که نمیذارن و نخواهند گذاشت
همه چیز در این کشور امنیتیه!
داداش تو ایران اصلا چیزی به اسم خصوصی وجود خارجی نداره که اصلا بیاد باشگاه بخره از دولت !!!

امثال بابک زنجانی و انصاری و هدایتی و سیاسی ... همشون مترسگ و عرسوک خیمه شب بازی هستن دست حکومت که خودش بزرگشون کرده تا از هرکدومشون بجای خودش در زمان مناسب استفاده کنه اینا که خودشون مترسگ هستن بد تو میخوای انتظار بکشی اینا بیان مارو نجات بدن !!!

دوستان ما که تو بازار هستنو قدیمی قسم میخوردن بابک زنجانی سال 87 سیسصد میلیون چک برگشتی داشت پول نداشت بده از ترس فرار کرده بود سوراخ موش چه جوری شد یه دفعه شد مولتی میلیاردر همین هدایتی و انصاری هم چیزی شبیه این هستن!!

بفرما مظلومی هم اب پاکی رو ریخت رودستمون اقا زورمون نمیرسه !

http://fararu.com/fa/news/238846/مظلومی-قول-قهرمانی-در-سال-دوم-را-داده‌ام

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آقا مظلومی بنده خدا کاری از دستش بر نمیاد
منصوریان هم بود فقط شانس گرفتن سهمیه ما بیشتر میشد
الان شرایط سپاهان و تراکتور که هر دو برای یک سازمان هستن دقیقا مثل رئال مادرید و بارسلونا شده که هر کدوم اندازه بقیه تیم های لالیگا رو هم پول دارن !!! از اول فصل هم نتیجه لالیگا معلومه کدوم تیم ها اول و دوم هستن !!!
یا حتی جام حذفی چی میشه
من به تیم امید داشتم ولی وقتی دقیق به سپاهان و تراکتور و هزینه هایی که میکنن و بازیکن هاشون دقت کردم دیدم ما انتظار بی خودی داریم برای قهرمانی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مسعود حسن زاده - محسن مسلمان
دو تا بازیکنی که عمرا ذوب آهن اجازه بده از کنار باشگاه استقلال هم رد شن....این همه کینه نمیدونم برای چیه؟
برای حسن زاده که باشگاه نامه زده به ذوب اهن....جواب نامه هم کاملا مشخصه جواب منفیه..هر چند امیری گفته فقط توافقات مالی مونده
محسن مسلمان هم بنده خدا گفته فصل بعد هر جا باشم ذوب اهن نمیمونم و غیر مستقیم اظهار تمایل کرده بیاد استقلال و من حدس میزنم دیگه خسته شده از اینکه به صورت قرضی بره تو یه تیم بازی کنه و میخواد قرارداد ببنده
سایت آی اسپورت هم گزینه معرفی کرده به عنوان آچار فرانسه و اون کسی نیست جز ساموئل! بنظرم دوران ساموئل افول کرده و این بازیکن دو فصل پیش تموم شد مگر اینکه اتفاق جدیدی بیفته !
(البته در بدترین حالت پیشنهادبدی هم شاید نباشه چون استدلال کرده که یعقوب کریمی و میثم مجیدی چپ پاهایی هستن که بیشتر تهاجمین و دفاع کردن بلد نیستن و ساموئل میتونه از پس این نقش بربیاد همینطور با توجه به اینکه دفاعمون تغییر کرده یه گزینه مطمئن برای کمک به دفاع لازم هست که ساموئل میتونه کمک کنه)

حاجی هم که دستش درد نکنه حسابی ته دلمون رو خالی کرد....
  • نمی‌دانم مظلومی با چه ضمانتی تیم را تحویل گرفته است آنهم در صورتی که هنوز مدیرعامل نیست. مشخص نیست افشارزاده چه کار است. مشاور وزیر است یا مدیرعامل باشگاه استقلال؟! در حالی که استقلال یک نفر را می‌خواهد که تمام وقت بایستد و کار کند. اگر به جای افشارزاده بودم می‌گفتم اجازه دهید هیأت مدیره خودم را بیاورم تا ساز مخالفی زده نشود. دو تیم استقلال و پرسپولیس در این فصل بلاتکلیف هستند و باید شرایط آنها بهتر شود.
  • من به دوستان هم گفتم برای استقلال یک دوره بیشتر توان ندارم. سنی از من گذشته و باید جایم را به جوانان بدهم. من استقلال را برای یک دوره سه ساله می‌خواهم آن هم با کسانی که حامی من باشند. از همه لحاظ می‌گویم چه وزیر و چه افراد دیگر که در کنار تیم هستند. تیم را دوم و سوم آسیا کرده‌ام و فقط مانده قهرمانی قاره کهن را به دست آورم و خداحافظ کنم اما نمی‌خواهم در هر شرایطی بیایم تا بسوزم.
  • فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه مظلومی می‌تواند استقلال را موفق کند، تصریح کرد: همانطور که من دوست دارم به استقلال بیایم اما به هر قیمتی حاضر نمی‌شوم مظلومی هم به هر قیمتی نباید حاضر شود. او به دلیل اینکه پست بگیرد نباید هر چیزی را بپذیرد. می‌گویند هر چیزی که مظلومی خواسته جذب کرده‌ایم. آیا واقعا این موضوع بوده است؟! آیا مظلومی این بازیکنان را می‌خواست؟! با این بازیکنان تیم قهرمان نمی‌شود

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
نمیدونم چرا ولی من این مصاحبه های پرویز خان رو که میخونم دلم گرم میشه و امیدوارم میشم چون آدمیه که صاف و صادقه، یه جورایی پاسخ حاجی رو محترمانه داد
مصاحبه اش رو الان دیدم تو سایت کاپ، این نکاتش جالبه

• ما هنوز چند جای خالی داریم و چند بازیکن از لیگ یک و تیم امید نیز جذب می کنیم.
  • بازیکنانی همچون ابراهیمی، حیدری، کریمی و کرار در لیست ما هستند و باید قراردادشان تمدید شود. بازیکنان فعلی هم با مبالغ زیادی جذب نشده اند و با کمترین قرارداد به استقلال آمدند.
  • وی درباره راهنمایی های فتح الله زاده گفت: من قول قهرمانی ندادم که بخواهم شرمنده شوم. برای سال اول قول کسب سهمیه داده ام و نیم نگاهی به جام دارم.
  • از دروازه تا نوک مهاجم الان بازیکنان جوانی را جذب کردیم که در تیم خود ستاره بوده اند. چه زمانی استقلال می خواست پوست بیاندازد؟ آرام آرام استقلال را باید جوان کنیم و به یک باره نمی شود استقلال را جوان کرد. در تمام پستها 4 بازیکن مدنظر داشتیم که شاید در برخی از پست ها نتوانستیم نفر اول را جذب کنیم، البته بیشتر نفرات اول لیست من جذب شده اند.
  • وی همچنین اذعان داشت: آقای فتح الله زاده که می گویند به هر قیمتی، باید در این شرایط سخت آمد. اگر از خودتان می خواستند که بیایید، نمی آمدید؟ چند گزینه قبل از من بودند اما من هم برنامه ام را داده بودم و حالا که به من نیاز شده، باید بیایم و کمک کنم.
  • مظلومی در پایان گفت: افشارزاده درست است که مشاور وزیر است اما شبانه روز برای استقلال وقت می گذارد. من از جلسات 6 صبح می ترسم که باید بعد از نماز صبح به جلسه برویم.

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این رحمتی و طالب لو از الان قهر کردن و جدا تمرین میکنن و مسخره بازی در میارن و تیم رو میبرن تو حاشیه

من نمیدونم چرا وقتی این دو تا نمیسازن اصرار هست که دوتاشون باشن
حداقل فروزان رو نگه میداشتن نه طالب لو که دشمنی دیرینه با رحمتی داره

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
حداقل فروزان رو نگه میداشتن نه طالب لو که دشمنی دیرینه با رحمتی داره

رحمتی کینه‌ای با وحید مشکل داره، نه وحیدی که واسه آشتی با روی خوش پیش قدم شد و ایشون اون برخورد بد رو کرد! من خودم سیدمهدی رو دوست دارم ولی متاسفانه اخلاقش صفره...

Sent by using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
رحمتی کینه‌ای با وحید مشکل داره، نه وحیدی که واسه آشتی با روی خوش پیش قدم شد و ایشون اون برخورد بد رو کرد! من خودم سیدمهدی رو دوست دارم ولی متاسفانه اخلاقش صفره...

Sent by using Tapatalk
به هر حال دروازه بان اول و آخر رحمتی هست و فکر نکنم در دو سال آینده بیشتر از 3 یا 4 تا بازی به طالب لو برسه
خوب یا بد باید هوای رحمتی رو داشته باشن الان که آوردنش

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
وقتی قلعه نویی پیشنهاد 30 میلیاردی ملوانی ها را رد کرد!

امیر قلعه نویی در حالی از استقلال جدا شد که تنها چند روز پس از جدایی اش از این تیم شایعه شد او با برادران شفیع زاده به توافق رسیده است و قرار است لیگ برتر پانزدهم را در جنوب ایران مربیگری کند.

همین چند روز پیش بود که خبر رسید براداران شفیع زاده قرار است امتیاز فولاد نوین را خریداری کنند تا دوباره نام استقلال اهواز را در لیگ برتر زنده کنند. آنها که از استقلالی های"تیر"هستند بلافاصله پس از جدایی قلعه نویی از تیم آبی پوش پایتخت مذاکره با قلعه نویی را آغاز کردند که به نظر جواب امیر به آنها "نه "بوده است.

این در حالی است که نزدیکان سرمربی سابق استقلال از پیشنهادی دیگر برای قلعه نویی پرده برداشتند. پیشنهادی اغوا کننده که البته او این بار هم جواب منفی به آن داده است.

بر اساس اخبار رسیده مالک متمول باشگاه ملوان پیشنهادی 30 میلیارد تومانی به قلعه نویی داده تا بیاید و خودش تیم را جمع و جور کند. (تیم را ببندد و بازیکنان لازم را جذب کند.) با این حال حتی این رقم هم نتوانسته سرمربی سابق استقلال را برای حضور در این باشگاه پر طرفدار ترغیب کند. هنوز معلوم نیست که قلعه نویی برای فصل جدید چه تصمیمی خواهد گرفت و اصلا آیا در لیگ برتر پانزدهم مربیگری خواهد کرد یا نه؟

پ.ن : کاش نگه میداشتیم اش و بعد 30 میلیارد به ملوان میفروختیمش خرج یکسالمون در اومده بود :general304:

Last edited by a moderator:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
احتمالن 3 میلیارد درسته نه 30 تا

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
لیست اولیه پرویز :سید مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، آندرانیک تیموریان یا جواد نکونام، وحید امیری، ایمان مبعلی و لوسیانو ادینهو
بقیه بازیکنان را از لیست دوم و سوم مظلومی به خدمت گرفته است: جابرانصاری، عبدالله چشمی، میثم مجیدی و حاج محمدی.

http://www.varzesh3.com/news/1250309/جویباری-خبرهای-خوشی-برای-هواداران-داریم

یکی تیکه از حرفاش گفته بازیکنایی ک میخوایم بگیریم هوادارا دوسشون دارن ، من شکم به فریدون زندی میره چون گفته دنبال بازی ساز هستیم
خدایا یعنی میشه هوادارو سوپرایز کنن مجی جباری رو بیارن ؟؟:general307:
فریدون زندی بیاد خوبه ولی خب فریدون که برزیلی نیست! نظری جویباری البته خیلی دو پهلو صحبت کرده ولی گفته یکی ا دو تا بازیکن برزیلی رو خوب میشناسید...
بنظرم شاید مهاجم برزیلی همون برونو سزار باشه- هافبک برزیلی هم شاید منظورش فرناندو گابریل یاشه..جفتشونم هم برزیلی هستن هم شناخته شده
البته احتمالا برونو سزار خیلی بیشتره

مجی جباری هم به خاطره ها پیوست دوست عزیز...مجتبی بدجور آب و گندم قطربهش ساخته؛ به گزینه های جدیدتر بیاندیش دوست عزیز:
مسلمان دوباره گزینه استقلال می‌شود؟ :general405::general405::general405::general405::general405::general405::general405:
دیدار ناگهانی فریدون زندی و برانکو در فرشته! (فریدون فقط آبی میپوشه:general105:)

Last edited:

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
واقعا مظلومی نیومده داره برا تیم حاشیه درست میکنه
اون از کل کل با تیم حریف که من سلطان داربی هستم و...
دوم نگه داشتن طالبلو و رحمتی در کنار هم که سالیانه درازه با هم مشکل دارن
سوم بحث سیدجلال حسینی که یکی میگه رحمتی دلاله، یکی مبگه حسینی هرسال استقلال رو سر کار میزاره، یکی میگه پیره.
اینجوری بخواد پیش بره نمیتونه تیم رو جمع کنه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خبر خوش برای هواداران استقلال/حیدری و ابراهیمی در استقلال ماندنی شدند(امیدوارم خبر درست باشه)

این بهنام برزای هم از بس ختافه ختافه کرد، باشگاه ختافه از رو رفت گفت بذار بیاد یه دو سه تا تست بده اسپانیا رو هم ببینه دوباره برگده سرکارش!
واقعا مظلومی نیومده داره برا تیم حاشیه درست میکنه
اون از کل کل با تیم حریف که من سلطان داربی هستم و...
دوم نگه داشتن طالبلو و رحمتی در کنار هم که سالیانه درازه با هم مشکل دارن
سوم بحث سیدجلال حسینی که یکی میگه رحمتی دلاله، یکی مبگه حسینی هرسال استقلال رو سر کار میزاره، یکی میگه پیره.
اینجوری بخواد پیش بره نمیتونه تیم رو جمع کنه
حکایت مظلومی حکایت معمایی هست که یه نفر میخواست با یه قایق، علف و بزی و گرگه رو از این ور رودخونه ببره اون رودخونه....بعد میشستیم فکر میکردیم که اول علف بره یا بزی بره که کدوم یکی اون یکی رو نخوره!! قایق هم ظرفیت یه کدومشون رو داره.....الان واقعا شده معما، آی اسپورت حرف قشنگی زده:
آی اسپورت - در دنیای فوتبال، همیشه دشمن دشمن من، دوست من نیست. جواد نکونام و مهدی رحمتی دو مخالف بزرگ قلعه‌نویی هم نمونه بارز این ماجرا هستند. پرویز مظلومی بعد از بازگشت به استقلال می‌خواست همه مخالفان ژنرال را در تیمش جمع کند اما رحمتی علاوه بر قلعه‌نویی، لیست سیاهی طولانی دارد. نکونام بعد از قلعه‌نویی و کی‌روش، صدرنشین لیست سیاه رحمتی است. دروازه‌بان استقلال مستقیم و غیرمستقیم نکونام را عامل دوری‌اش از تیم ملی می‌داند و اصلا دلش نمی‌خواهد دوباره با او کار کند.
مظلومی در این مدت با هزار زحمت، رحمتی و طالب‌لو را کنار هم نگه داشته اما بحث نکونام متفاوت است. رحمتی و نکونام آنقدر رابطه تیره‌ای دارند که بعد از جذب رحمتی مظلومی دیگر با نکونام تماس نگرفت. موضوعی که نکونام در مصاحبه آخرش حسابی از آن انتقاد کرد. مظلومی قبل از تماس با هر بازیکنی برای حضور در استقلال باید اول لیست سیاه رحمتی را چک کند. لیستی طولانی که شاید برای استقلال لیگ پانزدهم دردسرساز شود.

Last edited:

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
سایت ورزش 3 نوشته مالک جدید صبا روزبه چشمی رو برمیگردونه
مگه اینا رضایت نامه اش رو نگرفتن؟
مسخره بازیه ها

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سایت ورزش 3 نوشته مالک جدید صبا روزبه چشمی رو برمیگردونه
مگه اینا رضایت نامه اش رو نگرفتن؟
مسخره بازیه ها
سیروس محجوب که هنوز مالک باشگاه نشده و کاندید مالکیت باشگاه صباست چنین ادعایی کرده، بعدش هم وقتی رضایتنامه صادر شده باشه که دیگه قانون عطف به ما سبق نمیشه! بنظرم همین فردا اگر قرارداد چشمی ثبت نشده باید سریع ثبتش کنن که دیگه هر کی از راه نرسه ان قلت بیاره!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خسرو موند و باز هم باید اون بازی های افتضاح و کسل کنندش رو دو فصل دیگه تحمل کنیم
بنده خدا یه حرفی زد که آدم میمونه بهش بخنده یا بدترین توهین ها رو نثارش کنه! جواد نکونام بیاد تیم ما رو جمع کنه؟؟؟؟!!!!!!! تیم یعنی انقدر بی صاحب و خر تو خر شده ؟؟؟!!!! خب بگو میخوام باز تیم ملی دعوت شم دیگه! این حرفای خنده دار چیه میزنی!
اون پست رو خالی بذاریم بهتر از اینه که اون الدنگ بیاد و قدم بزنه و هِی حاشیه درست کنه
اینشالا تا فردا هم قرارداد امید ابراهیمی ثبت میشه و خیالمون رو توی این پست تا حدودی راحت میکنه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
صحبت های خسرو متاسفانه حاکی از یه دو دستگی در تیم هست!
وقتی میگه جواد نکونام بیاد تیم رو جمع و جور کنه یعنی الان سید مهدی که کاپیتان شده عرضه جمع و جور کردن تیم رو نداره و این حاکی از وجود حداقل دو طیف در استقلال هست
یکی طیف سید- و یکی هم طیف آنتی سید که اگر نکونام بیاد میشه سردسته طیف دوم
با این وضف مظلومی کار چندانی نخواهد داشت- مظلومی اگر زرنگ باشه دیگه دفترچه خاطرات استقلال رو ورق نزنه و بی خیال آندو و نکونام بشه!

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا