برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
جبارف داره میره با سپاهان قرارداد امضا کنه

این تیام هم بعید مید ونم آخرش بیاد استقلال ... می خواست بیاد تا الان میومد فقط دنبال اینه پولش رو بگیره بره

الان 11 نفر برامون موندن ؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
منتظری هم ساز جدایی زده..چشمی هم شایعه شده میخواد بره قطر

واقعا چه خبره؟

یعنی همش تاثیر افزایش قیمت دلاره؟؟!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دلم برای وریا غفوری میسوزه وقتش رو توی استقلال تلف داره میکنه
عاقل بود اینم می رفت قطر
وزارت ورزش امسال حس کرد شاید استقلال شانس قهرمانی داشته باشه و رقیب پرسپولیس باشه طوری زدش زمین که امسال واسه لیگ دسته 1 بجنگه
مدیرهای استقلال خائن هستن وگرنه الان همگی استعفا میدادن و شاید یک سری آدم ها یک تکونی بخورن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اَی خِـــدا...جباروف چی میگه دیگه؟ اینم میخواد بازی در بیاره؟

l0kpbsy0i6fz.jpg

منبع: خبرورزشی

خدا نکنه امیرحسین صادقی بجای منتظری بیاد! حاشیه اش تیمو داغون میکنه- پژمان منتظری هم که در سختترین شرایط عمرش هست! مونده بین چندین میلیون دلار و استقلال!

Last edited:

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
از وقتی شفر گفت میخوام استقلالی بسازم که چندین سال مدعی قهرمانی ایران و آسیا باشه داستان شروع شد!چند ماه پیش باید شفر رو توجیه می کردن که این حرفو نزنه . . .
پول رو که از تیم بگیری رثال و بارسا هم باشی با سر می خوری زمین ، اینام برعکس دو سه تا تیم که بی حد و مرز دارن پول خرج می کنن ، پول رو از استقلال گرفتن تا شفر نتونه هدفش رو عملی کنه.ستاره سوم خیلیا رو نابود می کنه!!! صد در صد الان از اومدن شفر هم پشیمونن و فکر نمی کردن اینقدر موفق ، پیگیر و با دانش باشه.
این فصل باید با همین بازیکنای جوون استقلال بسازه و هیچ کاریش هم نمیشه کرد.خدا کنه از همین جوونا چند تا خوب در بیان این فصل

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,174
خیالات رو بزارین کنار :confused: بازیکنی که میره جام جهانی دیگه از دست رفته
تیم همسایه برد کرد که 2 تا بازیکن داشت نه 4 تا .
قبل جام باید به فکر بودن برای قراداد بلندمدت که حداقل اگه خواستن فسخ کنن درآمدزایی بشه

یه طرف قیمت دلاره که حتی نصف پیشنهاد خارجی رو هم نمیتونن بدن
از یه طرف دیگه هم بازیکنان مثل سایر مردم دارن از ایران فرار میکنن :(

اگه پژمان نمیرفت دسشوری o_O شاید مجید حسینی الان پیشنهاد خارجی نداشت و میموند

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
جام جهانی جایی است که دفاع اتوبوسی و مترویی در آن افتخار است و در همان مرحله اول حذف میشوی، ولی بهترین بازیکنان تیم محبوبت رو انتخاب و هوایی میکنند و به قطر و ترکیه میفرستند و دیگر به آنها دسترسی نخواهی داشت! مرگ بر جام جهانی!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
لقب زیدان آسیا چطور به مجتبی جباری رسید؟
مجتبی جباری :
*قبل از جام جهانی ۲۰۰۶ با تیم ملی در ژاپن بازی کردیم. یکی از روزنامه‌های ژاپنی نوشت من زیدان آسیا هستم. من واقعاً به بازی زیدان علاقه داشتم. همیشه شکل بازی‌اش برای من جذاب بود.
*بعد از چند جلسه تمرین در ژاپن به من گفتند زیدان آسیا. البته با فاصله، دو مربی هم قبلاً به من گفته بودند سبک بازی‌ام شبیه زیدان است. برایم جالب بود دقیقاً لقب من اسم همان بازیکنی است که به او علاقه دارم.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شفر کوه تجربه ای است که کنار دست سید رضا افتخاری بود ولی کمترین توجه به توصیه هایش شد! تا آنجا که صدای شفر را بلند کرد و روز گذشته پیش از ترک تهران به زبان آمد و گفت: «بارها گفتم قرارداد بازیکنان را قبل از جام جهانی و بدون شرط فسخ تمدید کنید»!

افتخاری می گوید ابراهیمی می ماند ما (باشگاه استقلال) همین پول (حدود 11 میلیارد تومان) را به او می دادیم. واقعا اگر این همه پول داشتید چرا مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه تا استانبول رفتند؟ چرا جپاروف 134 هزار دلار باقیمانده پول فصل قبلش را در اردیبهشت نگرفت تا همان زمان تمدید کند و حالا خبر سپاهانی شدنش تیر دیگری به سینه هوادار استقلال نشود؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خبرهایی به گوش میرسه :

توفیقی همه پست های مرتبط با استقلال رو پاک کرده از پیجش و خبرهایی هست که همزمان با آمدن فتحی به هیات مدیره تاج به جای قریب...توفیقی هم از کار برکنار خواهد شد ..شایعه شده نظری جویباری که چند پست رو اخیرا رد کرده به جای توفیقی معاون افتخاری میشه.

یه خبری هم اومده در مورد بازیکن آلمانی سابق منچستر یونایتد و اکنون لیگ ترکیه که قراره به استقلال بپیونده مارکوس نوئمایر. که فعلا اظهار نظر رسمی در این باره نشده.

ظاهرا انتقال سید مجید حسینی به دلیل مخالفت باشگاه استقلال به لیگ ترکیه منتفی شده.

شنبه ساعت ۱۰ صبح قراره مجددا تجمعی در اعتراض به شرایط باشگاه در نقل و انتقالات در خیابان سئول تهران برگزار بشه. اینکه ایندفعه چند نفر به این تجمع خواهند آمد فردا مشخص میشه!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دکتر نوروزی بیانیه داده که ما همه مشکلات این بابا رو مثل جباری به باشگاه گفتیم و تلویحا داره میگه این بابا معلول شده و بعیده راه هم بتونه بره

فقط قضیه اینه که چون صدای هوادار دراومده و خواستن ساکتشون کنن این معلول رو جذب کردن جتی توی خبرها اومده تست پزپشکی تراکتور هم رد شده بوده

این افتخاری لعنتی تا استقلال رو زمین نزنه هیج جایی نمیره

این تیام و جباروف هم فیلمه آخرش اینا از سپاهان و جای دیگه سر در میارن

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
این چه وضعشه خدایی..
هر چی بازیکن مصدومه دارن میگیرن..
اون از آقاخان و تیموری..اینم از کریمی که دکتر نوروزی تو بیانه اش عملا گفته مصدومه..
معلوم نیست تیم فوتباله یا هلال احمر...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دیسک کمر؟؟؟؟؟؟ علی کریمی با دیسک کمرش چطور امروز استارت زده؟

01320463.jpg

نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال: به افتخاری گفته بودم که کریمی مصدومیت دیسک کمر دارد
با تست‌هایی که از علی کریمی هافبک جدید آبی‌ها گرفته بودیم متوجه شدیم که او مشکل دیسک کمر دارد و ما این موضوع را به باشگاه اطلاع دادیم.
این موضوع را با نامه کتبی به استحضار باشگاه رساندیم و مدیرعامل نیز از مشکل دیسک کمر علی کریمی مطلع شد. حال این دیگر به خود مدیرعامل مربوط می‌شود که بخواهد بازیکنی با چنین شرایطی را برای تقویت باشگاه جذب کند یا خیر.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
01318793.PNG

3 خارجی استقلال به استانبول رسیدند
هر 3 بازیکن خارجی استقلال برای مذاکره با مدیران باشگاه هم اکنون در استانبول حضور دارند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال قصد دارد قرارداد تیام و جپاروف را در این تیم نگه دارد، ضمن اینکه با درخواست شفر قرار است نیومایر، هافبک 32 ساله آلمانی هم با این باشگاه قرارداد امضا کند.
نکته جالب اینکه هر 3 باشگاه مدیربرنامه مشترک دارند و هم اکنون در استانبول هستند تا بعد از ظهر با حضور در کمپ کارتپه با مدیران استقلال پای میز مذاکره بنشینند.
اگر اتفاقی رخ ندهد این 3 بازیکن امشب قراردادهای خود را امضا می کنند و از فردا در تمرین استقلال شرکت می کنند .

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دیسک کمر؟؟؟؟؟؟ علی کریمی با دیسک کمرش چطور امروز استارت زده؟

01320463.jpg

نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال: به افتخاری گفته بودم که کریمی مصدومیت دیسک کمر دارد
با تست‌هایی که از علی کریمی هافبک جدید آبی‌ها گرفته بودیم متوجه شدیم که او مشکل دیسک کمر دارد و ما این موضوع را به باشگاه اطلاع دادیم.
این موضوع را با نامه کتبی به استحضار باشگاه رساندیم و مدیرعامل نیز از مشکل دیسک کمر علی کریمی مطلع شد. حال این دیگر به خود مدیرعامل مربوط می‌شود که بخواهد بازیکنی با چنین شرایطی را برای تقویت باشگاه جذب کند یا خیر.
این بابا دو بار زمین بخوره یا روی هوا بخواد هد بزنه دیسکش عود میکنه باید تا ته فصل بشینه روی نیمکت
چون دیسک در شرایط سخت عود میکنه

بالا