برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
مدیونید اگر فکر میکنید امیر قلعه نویی بعد از بازی دیشب که ۹۰ هزار نفر بهش فحاشی کردن و ۳ بازیکن ۳ اخطاره تیم رقیب که باید کارت میگرفتن ( طبق نظر همه کارشناسان از جمله مظفری زاده) و نگرفتن و تیمش نتونست به صدر بچسبه بعد بازی اومد و مصاحبه کرد و یک کلمه حرف زد! مدیونید! ایشون هیچ مصاحبه ای نکرد!
حالا بازم مدیونید اگر فکر کنید همین بازی اگر با تیم استقلال که ایشون رو بزرگش کرده در آزادی بود بعد بازی مصاحبه نمیکرد! و اراجیف نمی گفت.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
امروز رو بتونیم ببریم واقعا لیاقت قهرمانی رو دارن با توجه به فوتبالی که سایر مدعیا ارائه میدن و بازی های خوبی که در نیم فصل دوم ارائه دادیم تقریبا با اختلاف بهترین بازی ها رو انجام میدیم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
چرا روزبه چشمی رو گذاشتی دفاع ؟؟؟
خداحافظ جناب شفر :rolleyes:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با عالیجناب شفر باختن به تیم های بالای جدول و حذف از آسیا تخصص ماست
تا روزی که این پیرمرد آلزایمری و با اون پسر معلول ذهنیش سرمربی استقلال باشن بنده قول میدم ما رنگ هیچ جامی رو نبینیم و تو آسیا هم وضعمون معلومه

اول هر فصل هم 10 تا بازیکن می خره که تهش هیچ فرقی واسه تیم نداره دو ساله اومده ما هنوز یک گل زن توی این تیم نداریم و یکی مثل اون مصطفی مطهری دو ساله داره التماس میکنه بیاد استقلال یک پیشنهاد خشک و خالی بهش ندادن بعد رفته منشاء رو جذب کرده !!!
یک جو الکی هم ایجاد کردن که همه بگن عالیجناب شفر و از این حرف های مزخرف که بتونن تا روز مرگش این پیرمرد آلزایمری رو توی استقلال نگه دارن و خیالشون از قهرمان نشدن استقلال راحت باشه
اگر قراره جام نگیریم و چند صد هزار دلار به این مفت خور بدیم میدادیم دست منصوریان و قلعه نوعی و پاشازاده تهش همین بود دیگه حداقل از خانواده استقلال بودن
شاید با قلعه نوعی توی هر 4 سال یک سالش قهرمانم میشدیم

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
پدیده 1-0 استقلال

arya2000c

Registered User
لایک‌ها
1,081
دیگه وقت رفتن این پیرمرده،من واقعا تاکتیک خاصی از این مربی ندیدم،تو اگثر بازیهای بزرگ و حساس هم که باختیم و یکی دو تا بازی هم که بردیم صد درصد رو خلاقیت بازیکنایی مانند پاتوسی بوده،من جای مدیریت باشگاه باشم تا سهمیه هم از دست نرفته همین امشب شفر و دارودسته ش رو می اندازم بیرون از باشگاه وتا آخر فصل مجیدی رو میزارم جاش.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
تا روزی که این پیرمرد آلزایمری و با اون پسر معلول ذهنیش سرمربی استقلال باشن بنده قول میدم ما رنگ هیچ جامی رو نبینیم و تو آسیا هم وضعمون معلومه
البته جام حذفی پارسال رو با ایشون گرفتیم !
دو ساله اومده
ضمنا یک سال و نیم !

Last edited:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
خیلی امید داشتم تیم برگرده ولی متاسفانه نشد.نمیدونم تعویض مربی کار ساز هست یا نه....

912

Registered User
لایک‌ها
472
قلعه نویی عشقه
اصن یه پرستیژ خاصی داره
قلعه نویی یعنی استقلال ، استقلال یعنی قلعه نویی
من عاشق ترکیب استقلال قلعه نویی مجید صالح هستم
در ضمن من از اون طرفدارایی هستم که حتی اگه استقلال به دسته 1 هم سقوط کنه بازم عاشقشم خواهشن گارد نگیرین من نظر شخصیمو گفتم
ممنون

912

Registered User
لایک‌ها
472
کاش به مهدی قائدی بیشتر بازی میدادن حدودای دیقه 80 اینا بود اومد کاش از 60-65 تعویضش میکردن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
قلعه نویی عشقه
اصن یه پرستیژ خاصی داره
قلعه نویی یعنی استقلال ، استقلال یعنی قلعه نویی
من عاشق ترکیب استقلال قلعه نویی مجید صالح هستم
در ضمن من از اون طرفدارایی هستم که حتی اگه استقلال به دسته 1 هم سقوط کنه بازم عاشقشم خواهشن گارد نگیرین من نظر شخصیمو گفتم
ممنون
نه داداش گارد چی قلعه نوعی ثابت شده هست
اون سالی که رفت تیم تازه صعود کرده مس کرمان رو تیم هفتم جدول لیگ برتر کرد من بهش ایمان آوردم
در ضمن قلعه نوعی و منصوریان و مجیدی هم از خانواده استقلال هستن و واسه این تیم زحمت کشیدن و احترامشون واجبه
قلعه نوعی هم به اندازه کافی برای استقلال جام گرفته که خودش رو ثابت کرده باشه
قلعه نوعی اگر باندی هم داشت بخاطر مبارزه با باند هایی بود که درون تیم تشکیل میشد و چند دستگی ایجاد میکرد یا روی سکو ها تنش ایجاد میکردن
حداقل اون کارش باعث میشد تیم از حاشیه دور باشه و بازیکن ها هم حساب کار دستشون بیاد نه اینکه سرمربی توی دربی بگه کی پنالتی بزنه اما بازیکن ها سر زدن پنالتی بحث و دعوا کنن !!!! و سرمربی رو آدم حساب نکنن
البته من با خیلی چیزهاش مشکل دارم اما به عنوان یک استقلالی اصیل و بهترین سرمربی حال حاضر ایران کاملا قبولش دارم

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
شفر الهلال رو میبره میشه بهترین مربی !!!
میبازه باید بره!!
منصوریان و قلعه نویی هم داستان همین بود
تیم امروز واقعا بد نبود
اول بازی هجومی بودیم که غافلگیر شدیم و بعدش هم اتوبوس رو گذاشتن که اگر هافبک های شوت زنمون دقت میکردن میتونستیم نتیجه بگیریم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
دوستان استقلالی یک سوال فنی من خیلی بازیهای تیم محبوبمون و لیگ ایران رو پیگیری نمیکنم فقط نتایج رو گاهی میبینم و نه بیشتر، اما چرا منصوریان وقتی تو استقلال بود آخر با شعار کچل پیتزا فروش رفت و در واقع بیرونش کردن اما توی ذوب آهن داره نتیجه میگیره به نسبت قابل قبول این قضیه اش چیه؟
قصدم دفاع یا توهین به منصوریان نیست ولی عجیبه واسم چجوری میشه که استقلال منصوریان آنقدر بد بازی میکنه که دو تا پاس ساده هم نمیتونن بهم بدن ولی ذوب اهن منصوریان بازی باخته رو کام بک میزنه یا تو نفتم که بود خوب نتیجه میگرفت
دلیل فنی نداره ! به نظر من منصوریان (مثل شفر) اقتدار لازم برای سرمربیگری یک تیم بزرگ رو نداشت (هنوزم نداره) و بازیکنان ازش حساب نمیردن :general602:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
میبازه باید بره!!
تیم امروز واقعا بد نبود
اول بازی هجومی بودیم که غافلگیر شدیم و بعدش هم اتوبوس رو گذاشتن که اگر هافبک های شوت زنمون دقت میکردن میتونستیم نتیجه بگیریم
من همیشه حمایت کردم اما دیگه موندنش به صلاح نیست !
گلی که خوردیم روی غافلگیری نبود !! چشمی در بازی با ماشین سازی هم جا مونده بود و دیگه نباید در خط دفاعی (پست غیر تخصصی) ازش استفاده میشد که متاسفانه شد :general602:

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
میبازه باید بره!!
تیم امروز واقعا بد نبود
تیمی که نوک حمله بدرد بخور نداشته باشه بخواد امیدش به گل زنی هافبک اونم روی شوت از راه دور باشه که بازیکن های ایرانی توش در حد فاجعه هم نیستن وضعش معلومه
شفر هم چیزی که من الان میدونم تیمش که قشنگ بازی نمیکنه . تمام بازی های حیاتی هم که داره میده میره . دربی هم که باخته . جام هم که این فصل خبری نیست . اون حسابی هم که اوایل ازش میبردن رو دیگه کسی ازش نمیبره نمونه اش شجاعیان امروز
شفر چندین میلیارد داره پول میگیره حداقل تیمش رو در حد تیم رقیب باید بتونه بسازه دیگه نه اینکه اینقدر بی برنامه و عشقی برن تو زمین به امید گل شانسی !!!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
مجیدی موافق تغییر دوباره ترکیب نبود؟!

وینفرد شفر دست از تغییر در ترکیب استقلال برنمی‌دارد. شاید تعدد بازیکن باعث شده تا او مدام در ترکیب تغییرات ایجاد کند.

به گزارش خبرورزشی، در فصل جاری یکی از مسائلی که باعث شد تیم او فراز و نشیب داشته باشد همین تغییرات بود. او حتی به ترکیب تیم برنده‌اش دست می‌زند، همان‌طور که حتی بعد از بازی با الهلال و سپاهان هم دوباره به ترکیب تیم برنده‌اش دست زد و جابه‌جایی داشت. این مسئله باعث شده بعضی از اعضای کادر فنی هم اعتراض داشته باشند. به عنوان مثال در دیدار با الهلال وینفرد شفر تصمیم گرفت تا روزبه چشمی و علی کریمی را در میانه میدان به کار گیرد. با این تصمیم، امید نورافکن که در ترکیب قرار گرفته بود به جناح چپ رفت تا به عنوان وینگر بازی کند. ایسما هم از ترکیب بیرون ماند. منابع خبری در استقلال فاش می‌کنند فرهاد چه قبل و چه بعد از بازی تأکید داشت این تغییرات به صلاح تیم نبوده و نیست و ممکن است باعث شکست آبی‌ها شود. پیش‌بینی فرهاد پیش از بازی حتی باعث تعجب بعضی از مسئولان تیم شد چراکه تأکید داشتند او توانسته به خوبی اتفاقات بازی را پیش‌بینی کند.

فرهاد ظاهراً اعتقاد داشت حضور نورافکن به عنوان وینگر چپ به صلاح تیم نیست، چون او در پست هافبک دفاعی جا افتاده است. امید در بازی رفت مقابل الهلال هم در این پست بازی کرد. همان‌طور که در دیدار با سپاهان هم در پست هافبک دفاعی جواب داد. شفر، اما تصمیم گرفت روزبه چشمی را کنار کریمی بگذارد و به این ترتیب امید از پست خود دورتر شد. هر چند نورافکن در طول مسابقه عملکرد بدی نداشت و خیلی دوید ولی خودش هم تأکید داشت در پست هافبک دفاعی راحت‌تر است. از سویی فرهاد اعتقاد داشت بازیکنی مثل ایسما در چنین دیداری می‌تواند به درد تیم بخورد. این بازیکن قدرت بدنی بالایی دارد و کم‌کم خودش را در ترکیب جا کرده است، هر چند هنوز به وضعیت ایده‌آلی در تیم نرسیده است. تأکید فرهاد بیشتر این بوده که نباید تیم این تغییرات را داشته باشد ولی در هر صورت وینفرد شفر است که تصمیم آخر را درباره ترکیب تیم می‌گیرد. مدیران استقلال گویا اعتقاد داشتند بهتر بود بیژن طاهری هم در بازی با الهلال کنار تیم باشد ولی اصرار خود شفر این بود که او بماند و با چند بازیکن تیم در تهران کار کند. شفر از ابتدای فصل جاری تا امروز، نتوانسته ترکیب استقلال را به ثبات برساند. او البته از زمان حضورش در استقلال همواره در ترکیب تغییرات داشته است و این تغییرات در آینده هم وجود خواهد داشت. شفر در خیلی از پست‌ها تغییر گردشی داشته است. مثلاً فرشید اسماعیلی در فصل جاری در چهار پست هافبک دفاعی، پشت فوروارد، وینگر چپ و وینگر راست بازی کرده. وضعیت داریوش شجاعیان هم همین بوده است. گادوین منشا هم از زمان حضور در پست‌های وینگر و نوک بازی کرده است. اکثر بازیکنان در فصل جاری دو بار تغییر پست را در ترکیب داشته‌اند. مثلاً روزبه چشمی هم دفاع آخر بوده، هم هافبک دفاعی. منتظری هم در پست دفاع آخر بازی کرده و هم دفاع راست. البته گاهی این تغییرات به خاطر شرایط تیم بوده و شفر مجبور شده آن را ایجاد کند ولی آنچه بسیار مشخص بوده این است که مرد آلمانی نتوانسته به ثبات در ترکیب آبی‌ها برسد.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,725
من جای مدیریت باشگاه باشم تا سهمیه هم از دست نرفته همین امشب شفر و دارودسته ش رو می اندازم بیرون از باشگاه وتا آخر فصل مجیدی رو میزارم جاش.
اگه بندازنشون بیرون باید مبلغ قرادادشون رو تمام و کمال پرداخت کنن !!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تیم استقلال با شفر بسیار بسیار ترسو بازی میکنه . هر وقت بازی شروع میشه ما 1 گل از حریف عقب هستیم چون از اول بازی رو دفاعی شروع میکنیم و امید به ضد حمله داریم بعد که گل خوردیم تازه یادمون می افته باید حمله کنیم که چون برنامه برای حمله هم نداریم به جایی نمیرسه
همون استقلال مظلومی حداقل اش این بود از اول بازی هجومی شروع میکرد

شفر عیارش همین قدره اگر امید دارید فصل های بعد فرقی کنه سخت در اشتباهید
شفر هر وقت پسرش رو انداخت بیرون و دو تا آنالیزور واسه تیم آورد تازه می افته توی خط صحیح مربیگری
بعد شفر هم قطعا مجیدی رو میارن که مجیدی هم نه تجربش رو داره نه توان فنی اش رو نه کاریزمای این کار رو
در نتیجه اونم تبدیل به یک مهره ی سوخته میشه مثل همین کاری که با منصوریان کردن
یک سری طرفدار تیم رقیب که توی وزارت ورزش و فدراسیون هستن خیلی منتظر خراب کردن منصوریان و مجیدی پیش هوادارها بودن و هستن

arya2000c

Registered User
لایک‌ها
1,081
اگه بندازنشون بیرون باید مبلغ قرادادشون رو تمام و کمال پرداخت کنن !!
خب پرداخت کنن این همه پول تو این مملکت حیف و میل میشه اینم روش،شفر دیگه به هیچ عنوان کار آیی نداره،این فصل چند تا بازی مهم بود که فرصت داشتیم بریم صدر و از افت پرسپولیس استفاده کنیم و قهرمان بشیم ولی با ترکیب های عجیب و غریب شفر همه چیز رو از دست دادیم،خرید های شفر هم به جز پاتوسی بقیه واقعا افتضاح بودن و ایسما و منشا و حتی تبریزی هیچ کدوم مهاجم گلزن نیستند. تاتکیک ایشون این بود که یه گل یا از روی ضد حمله یا ضربه های آزاد بزنیم و دفاع کنیم و هر وقت گل اول رو خوردیم دیگه نتونستیم به بازی برگردیم چون هیچ تاکتیک و پلن بی نداشتیم،امیدوارم این فصل حداقل سهمیه رو بگیریم.

بالا