• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
ضعف تیم تو مهاجماشه
نمیشه محسن کریمی. تبریزی .قاعدی .مهره هجومی تاپ دونست

دکور
بازیساز هست ولی فعلا اذری هم نشون نداده ک روش حساب کنیم تا بازی دربیاره
نظر من اینه استراماچونی به جونها میخاست بیشتر بازی بده زمانی ک ما میتونیکک راحت ببریم ولی فعلا تیم تو حاشیه نمیشه راحت برد
مرتضی تبریزی وینگره ! محسن کریمی و قاعدی هم همینطور ! اما سجاد آقایی مهاجم نوکه که هیچکس حرفی ازش نمیزنه :general210:
اصلا توجیه خوبی نیست ! حساستر از بازی دربی داریم مگه ؟ که سرمربی تیم حریف مهاجم بیست ساله-شو وارد زمین کرد !!
اولین بازی، اولین دربی ، اولین ضربه و اولین گل/ مهدی عبدی ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
گزینه مدنظر استقلال از سری C ایتالیا سر درآورد!

بازیکن مدنظر استقلال، فوتبالش را در لیگ دسته سوم ایتالیا ادامه خواهد داد.

۰۴ مهر ۱۳۹۸
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بوکاری درامه، مدافع فرانسوی که سابقه بازی در تیم‌های ایتالیایی کیه‌وو، آتالانتا و اسپال را داشت، پس از یک سال دوری از میادین، با حضور در سری C ایتالیا فوتبالش را از سرخواهد گرفت.

باشگاه استقلال در تابستان سال جاری به دنبال به خدمت گرفتن این مدافع 34 ساله بود، اما باتوجه به قوانین سازمان لیگ ایران، از جذب این بازیکن منصرف شد. این مدافع فرانسوی به دلیل انجام تنها پنج بازی رسمی در دو فصل اخیر و همچنین عدم دعوت به تیم ملی کشورش در سه سال گذشته، امکان بازی در لیگ ایران را نداشت، این در حالی است که شرط بازی در لیگ ایران انجام حداقل 10 بازی در این بازه زمانی است.

نسخه ایتالیایی سایت «گل» خبر داد که درامه 34 ساله با باشگاه پاگانزه ایتالیا به توافق رسیده و فوتبالش را نه‌ در سری A و نه در سری B، بلکه در سری C ایتالیا با این تیم ادامه خواهد داد. طبق این گزارش توافق بین طرفین حاصل شده و تنها امضای رسمی قرارداد باقی مانده است. بر این اساس درامه با امضای قراردادی یک‌ساله تا تاریخ 30 ژوئن 2020 برای این تیم دسته سومی بازی خواهد کرد.

در ادامه گزارش «گل» آمده است: درامه در اوایل تابستان نیز مذاکراتی با باشگاه پاگانزه داشت، اما در آن مقطع به توافقی با این باشگاه دست نیافت و در ادامه برای بازی در ایران زیرنظر آندره‌آ استراماچونی در استقلال تلاش کرد، اما به نتیجه‌ای نرسید. حالا اگر مانعی وجود نداشته باشد بوکاری تا پایان ماه ژوئن 2020 برای تیم پاگانزه بازی خواهد کرد.
آخرین تجربه بازیگری بوکاری درامه با تیم اسپال در سال 2018 بوده، جایی که تنها در 5 بازی به میدان رفت.
انتهای پیام/

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
مرتضی تبریزی وینگره ! محسن کریمی و قاعدی هم همینطور ! اما سجاد آقایی مهاجم نوکه که هیچکس حرفی ازش نمیزنه :general210:
انقدر بازی نکرد ک فراموشش کردم :general107:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
انقدر بازی نکرد ک فراموشش کردم :general107:
کریمی پنالتی رو بد زد اما بدتر از اون تبریزی بود که حتی نتونست توپ برگشتی رو در چارچوب بزنه :general304: علی قربانی خیلی بهتر بود !

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بازم گند زدیم ... آرزوی یک برد به دلمون موند
حالا باز بیاید از بازی خوب صحبت کنید و آینده دار بودن تیم حرف بزنید
راستی هنوز 15 جدولیم

arya2000c

Registered User
لایک‌ها
1,085
لعنت بر پدر و مادر کمک دآور که آفساید به اون واضحی رو نگرفت،دو امتیاز مفت رو ازمون دزدیدن بی شرفا

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
لعنت بر پدر و مادر کمک دآور که آفساید به اون واضحی رو نگرفت،دو امتیاز مفت رو ازمون دزدیدن بی شرفا
در صحنه آهسته به نظر میرسید میلیچ آفساید رو پر کرده بود

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
فکر کنم میبردیم فتحی از غارش میومد بیرون
بهتره زودتر برکنارش کنن
یه مدیرعامل درست درمون بیارن برامون
یادمه فتح الله زاده مدیر عاملمون شده بود استقلال کمترین تغییر در مدیرعاملی رو داشت ولی الان افتضاحترین دوران بعد فتح الله زاده داشتیم
بهترین حرفیم ک حاجی زده بود اینه ::: اولا من بدهی باشگاه رو زیاد نکردم ولی اگه میگن من باشگاه رو خیلی بدهکار کردم میگم اقا من تو نستم بدهکار کنم و جام بیارم شماهم بدهکار کنید و جام بیارید.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
فکر کنم میبردیم فتحی از غارش میومد بیرون
بهتره زودتر برکنارش کنن
یه مدیرعامل درست درمون بیارن برامون
یادمه فتح الله زاده مدیر عاملمون شده بود استقلال کمترین تغییر در مدیرعاملی رو داشت ولی الان افتضاحترین دوران بعد فتح الله زاده داشتیم
بهترین حرفیم ک حاجی زده بود اینه ::: اولا من بدهی باشگاه رو زیاد نکردم ولی اگه میگن من باشگاه رو خیلی بدهکار کردم میگم اقا من تو نستم بدهکار کنم و جام بیارم شماهم بدهکار کنید و جام بیارید.
با اینکه تمایلی به برگشت حاجی ندارم اما حداقل از جنس تاجه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
بازم گند زدیم ... آرزوی یک برد به دلمون موند
حالا باز بیاید از بازی خوب صحبت کنید و آینده دار بودن تیم حرف بزنید
راستی هنوز 15 جدولیم
با اینکه از منتقدین استرا هستم اما تیمش فوتبال خوبی بازی کرد امروز ! اما خب صرفا بخاطر بازی خوب که امتیاز نمیدن و در درجه اول برد مهمه :general505:
14 جدولیم ...

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
من آخرش نفهمیدم این تبریزی رو برای چی خریدن؟یاذبا محسن کریمی برای چی تمدید کردن وقتی همیشه مصدومه.
استراماچونی هم انگار بچه دو ساله اس تا چیزی میشه فقط اعتراض میکنه به داور.
کلا عادت کردیم هر هفته اخراجی بدیم.
نکته مهمم اینه ما هنوز با تیمهای سخت مثل سپاهان و تراکتور و پدیده و .... بازی نکردیم و ۱۵ جدول هستیم.وضعیت امسال خیلی خرابه و امیدی هم به بهبود نیست

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
۱۵ م هستیم نه ۱۴ م
با اینکه از منتقدین استرا هستم اما تیمش فوتبال خوبی بازی کرد امروز ! اما خب صرفا بخاطر بازی خوب که امتیاز نمیدن و در درجه اول برد مهمه :general505:
14 جدولیم ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
تو صحنه آهسته فکر کنم میلیچ پر کرده بود.آخرین خبر زده آفساید نبوده.حالا باید منتظر موند بقیه نظرات داوری بیاد.در کل چه آفساید باشه چه نباشه وضعیت دفاع و دروازه بانمون داغونه.به هیچ توپی نه نمیگن
حق با شماست ظاهرا

نوذر رودنیل: گل دوم ذوب آهن به استقلال آفساید بود

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
108
گل دوم ذوب آهن دیگه خیلی آفساید بودo_O
من خودم پرسپولیسی ام. البته زیاد تو فوتبال افراطی نیستم و دیگه دنبال کردن بازیا رو گذاشتم کنار:) ولی چیزی که مشخص هست. امسال استقلال و پرسپولیس وضعیت خیلی خوبی نخواهند داشت:general509:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
پارسال از شفر پرسیدن چرا به حسینی بازی نمیرسه ؟ گفت دروازبان باید با مدافعاش ارتباط کلامی داشته باشه در طول بازی... که حسینی هنوز خیلی کار داره ...
به نظر شفر حق داشت. هرچند مدافعا عوض شدن و تا هماهنگیشون زمان میخواد اما حسینی میتونه این کار رو تسریع کنه
در کل از لحاظ بازی کردن خوب بودیم و پیشرفت تو تیم احساس میشه و مساوی در خانه ی ذوب هم نتیجه بدی بحساب نمیاد اما می تونستیم خیلی راحت بازی رو ببریم

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
108
پارسال از شفر پرسیدن چرا به حسینی بازی نمیرسه ؟ گفت دروازبان باید با مدافعاش ارتباط کلامی داشته باشه در طول بازی... که حسینی هنوز خیلی کار داره ...
به نظر شفر حق داشت. هرچند مدافعا عوض شدن و تا هماهنگیشون زمان میخواد اما حسینی میتونه این کار رو تسریع کنه
در کل از لحاظ بازی کردن خوب بودیم و پیشرفت تو تیم احساس میشه و مساوی در خانه ی ذوب هم نتیجه بدی بحساب نمیاد اما می تونستیم خیلی راحت بازی رو ببریم
شفر انصافا خیلی مربی خوبی بود.
شفر و برانکو کیفیت لیگ پارسال خیلی بالا برده بودن.
استرا و کالدرون در حد این دو مربی اصلا نیستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا