• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
820_Goal-1398-07-06_1569620692.jpg

اینم میگه از آسیا حذفمون کردن!!!
پندار توفیقی هم احتمالا مدیر عامل آینده میشه!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
820_Goal-1398-07-06_1569620692.jpg

اینم میگه از آسیا حذفمون کردن!!!
پندار توفیقی هم احتمالا مدیر عامل آینده میشه!!!
بنظر من بهتر که حذف شیم
مشخصه با این تیم جوون سخته تو آسیا نتیجه بگیریم
هرسال که نباید تو آسیا باشیم؟
بخاطر همین آسیا استهلاک تیم بالاست
تو یکی از همین روزنامه ها خوندم خظیر گفته استرا پژمان ر میخواسته و اونو با بوفون مقایسه کرده
بنظرم مدیر عامل یا حاجی یا واعظ.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
قبلا خیلی فعال بودی :rolleyes:
از کجا میتونیم ببینیم چندتا پست گذاشتیم ؟
فعال بودم دیگه
الان پیر شدیم:دی

برای اینکه هر تاپیکی ببینی چندتا پست گذاشتی
فقط کافیه موس رو نقطه سبز رنگ قرار بدی
Untitled.png

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
به گزارش ایسنا، امیرحسن فتحی مدیرعامل استقلال درباره احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متاسفانه شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال هستند و هر بار به هر بهانه‌ای به دنبال این کار هستند؛ یک بار با شایعه تغییر مدیرعامل، یک بار با شایعه حذف استقلال از آسیا و یک بار هم با شایعه محرومیت استقلال به خاطر بدهی به پروپئیچ.

وی ادامه داد: بیش از دو ماه است که باشگاه استقلال رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال دارد و همه مدارک را در اختیار سهیل مهدی قرار داده است. بعد از بررسی یک هفته تا ۱۰ روزه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای، مدارک استقلال به استیناف خواهد رفت و در آنجا بررسی خواهد شد. متاسفانه اخبار منتشر شده به هیچ وجه درست نیست و باعث نگرانی هواداران شده است.

او درباره شایعاتی مبنی بر وجود افرادی در داخل و خارج از باشگاه استقلال که موارد بدهی این باشگاه را به AFC گزارش می‌دهند هم توضیح داد: من بی‌اطلاع هستم اما قطعا شیطنت، واژه گسترده‌ای است و دوستان خارج و داخل آرامش استقلال را به هم می‌ریزند. امیدوارم آخر این ماجرا برای استقلال ختم به خیر شود.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
دیگه همین مونده بود با ریحون بازی کنیم! بازی رو از دست ندید(ایشالا که ببریم)

گل ریحان البرز

1398/07/08 18:15

استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
ولی اگه خوب خونده باشی بحث فقط قلعه نویی نبود. شفر منصوریان مظلومی!!!
شفر که با معاون ورزشی وقت باشگاه (علی خطیر) به مشکل خورده بود !
منصوریان هم بعد از ثبت رکورد سنگین‌ترین شکست تیم‌های ایرانی در آسیا برای استقلال باید استعفا میداد ! چون تیمش از نظر روانی پاشید و توانایی جمع کردنش رو نداشت !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
https://www.varzesh3.com/news/1638520/یادداشت-نیمه-پر-آندره-آ-استراماچونی
با توجه به تفاوت کیفیت مهره‌های تیم، صالح مصطفوی و مهرداد خانبان دو آنالیزور و مربی سابق تیم ملی که ویژه برنامه آنتن در ساعت دربی شرکت کرده بودند، سرمربی ایتالیایی استقلال را برنده تاکتیکی این بازی ارزیابی کردند.
استقلال آنالیزور جدید به خدمت گرفت

با درخواست آندره‌آ استراماچونی استقلال یک آنالیزور جدید به خدمت گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، با درخواست آندره‌آ استراماچونی و موافقت مدیرعامل باشگاه استقلال، صالح مصطفوی به عنوان آنالیزور به کادرفنی این تیم پیوست.
مصطفوی مدتی عضو کادرفنی تیم ملی ایران در دوره کارلوس کی‌روش بود.
او همچنین سابقه دستیاری والتر زنگا در تیم‌های النصر و الجزیره امارات را دارد.
صالح مصطفوی در سالهای ۹۵ و ۹۶ هم به عنوان دستیار در تیم استقلال حضور داشت.

انتهای پیام/

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
.بازیکن سرعتی میخواهیم..علی کریمی تو خط هافبک خیلی کنده ..شاید سر زن خوبی باشه ولی اصلا سرعت لازم رو نداره و توپ پخش کنه خوبی نیست..یه جورایی ایستا بازی میکنه مثل مجتبی جباری ولی جباری کجا این کجا خدایی

یادش بخیر چند ماه پیش گفتم این بازیکن مفتش گرونه ولی کسی گوش نکرد...یعنی یک بازیکن بدرد نخور تمرینات اول فصل رو بپیچونه بعد با التماس بازم باهاش برن تمدید کنن اخرسرم تو دربی خودشو نشون بده که چقدر یک بازیکن میتونه افتضاح باشه.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
یادش بخیر چند ماه پیش گفتم این بازیکن مفتش گرونه ولی کسی گوش نکرد...یعنی یک بازیکن بدرد نخور تمرینات اول فصل رو بپیچونه بعد با التماس بازم باهاش برن تمدید کنن اخرسرم تو دربی خودشو نشون بده که چقدر یک بازیکن میتونه افتضاح باشه.
ایجنت خوبی داره !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
حالا که بناست یه بازی تو آزادی داشته باشیم بعلت تخلفاتی که کمیته انضباطی برامون در نظر گرفته
1- یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی
2- یک جلسه محرومیت برای سیاوش یزدانی
3- دو جلسه محرومیت برای عارف غلامی
4- علی کریمی هم چون پنالتی رو گل نکرد با یه بوس کوچولو بدرقه میشه!
https://www.varzesh3.com/news/1639926/احکام-بی-سابقه-کمیته-انضباطی-برای-متخلفین-دربی

بدجوری رو دنده بدشانسی هستیم بدجوری!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: نکته ای که مهم است این است که از زمانی که به استقلال آمدم سعی کردم تیم هجومی داشته باشم و با سیستمی که خودم از همه بهتر می‌شناسم با 2 مهاجم تیمم را به زمین بفرستم ولی از اول فصل به خاطر کمبود بازیکنان با یک مهاجم بازی می‌کردیم. بعد از مدتی تصمیم گرفتم دیگر به اینکه بازیکنان را ندارم اهمیت ندهم. من بازیکنان پرفکت را برای سیستم خودم ندارم. وقتی استقلال من را استخدام کرد فکرم این بود تیمی قوی برای استقلال بسازم. حتی الان که بازیکنان خط حمله‌ و جلوی زمینم را ندارم ولی برنامه‌ام تغییر نمی‌کند.در حال حاضر نه روی نیمکت و نه در زمین بازیکنان صد در صد هجومی را ندارم و نمی‌توانم هر زمان که بخواهم تغییر بدهم. من دوست دارم ساختاری درست کنم تا زمانی که نقل و انتقالات آغاز شود ولی فلسفه ما جلو خواهد رفت. این نکته را دوست داشتم بگویم که همه در جریان قرار بگیرند.

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری گفت: متاسف هستم که تا الان نتوانستیم ببریم. اگر بازی های ما را دیده باشید متوجه می شوید که فاصله ما با حریفان زیاد است و خوب کار می‌کنیم. خیلی ها موافق حرف من هستند که یکسری امتیازها در شرایط سخت از دست رفت. جایگاه استقلال اینجای جدول نیست ولی باز هم تاکید می‌کنم تلاش می‌کنم تیمی قوی بسازیم. من بهانه نمی‌آورم ولی سعی می‌کنیم طوری کار کنیم که موفق شویم.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
چرا در مسابقه دربی به تو اجازه ندادند که پنالتی را بزنی؟

منشا : در رابطه آن پنالتی یک داستان شگفت انگیز وجود دارد؛ وقتی من توپ را برداشتم و از پاتوسی گرفتم، او به تصمیم من احترام گذاشت، چون می دانست که من بهتر از او پنالتی می زنم. پاتوسی منطقه را ترک کرد ولی بعد مهدی رحمتی از دروازه بیرون آمد و گفت نه. گفت باید پنالتی را به آن فرد ( فرشید اسماعیلی ) بدهم. گفت که او می داند چطور پنالتی بزند و برای سال ها پنالتی زن استقلال بوده است. در واقع مهدی رحمتی، فرشید اسماعیلی را برای زدن پنالتی کاندیدا کرد و من دیگر انتخابی نداشتم و توپ را رها کردم.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
چرا در مسابقه دربی به تو اجازه ندادند که پنالتی را بزنی؟

منشا : در رابطه آن پنالتی یک داستان شگفت انگیز وجود دارد؛ وقتی من توپ را برداشتم و از پاتوسی گرفتم، او به تصمیم من احترام گذاشت، چون می دانست که من بهتر از او پنالتی می زنم. پاتوسی منطقه را ترک کرد ولی بعد مهدی رحمتی از دروازه بیرون آمد و گفت نه. گفت باید پنالتی را به آن فرد ( فرشید اسماعیلی ) بدهم. گفت که او می داند چطور پنالتی بزند و برای سال ها پنالتی زن استقلال بوده است. در واقع مهدی رحمتی، فرشید اسماعیلی را برای زدن پنالتی کاندیدا کرد و من دیگر انتخابی نداشتم و توپ را رها کردم.
اگر اشتباه نکنم یادمه سید قسم خورد که اون نگفته کی پنالتی بزنه!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
حالا که بناست یه بازی تو آزادی داشته باشیم بعلت تخلفاتی که کمیته انضباطی برامون در نظر گرفته
1- یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی
2- یک جلسه محرومیت برای سیاوش یزدانی
3- دو جلسه محرومیت برای عارف غلامی
4- علی کریمی هم چون پنالتی رو گل نکرد با یه بوس کوچولو بدرقه میشه!
https://www.varzesh3.com/news/1639926/احکام-بی-سابقه-کمیته-انضباطی-برای-متخلفین-دربی

بدجوری رو دنده بدشانسی هستیم بدجوری!
بازیه بعدمیخوان کیا رو دفاع بزارن؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا