• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
01346354.jpg

بازهم خطیر بازهم جنجال
سیدحسین حسینی:تو بین من و رحمتی را خراب کردی!
گلر استقلالی ها معتقد است انتقادات از او به دلیل خط دهی برخی افراد است که می خواهند او را پیش هواداران خراب کنند.

به گزارش "ورزش سه"، دروازه بان استقلال در حاشیه تمرین امروز در میان خبرنگاران به صحبت پرداخت. سیدحسین حسینی حرف های خود را در پاسخ به این سوال که چرا استقلالی ها به راحتی بازی را به حریف می دهند گفت: اولین دلیل آن را باید در تغییر فراوان بازیکنان و مربیان دانست. به هر حال از نظر تاکتیکی، تفکرات جدیدی بر تیم حاکم شده و به نظر من بعد از گلی که در دقیقه 95 در بازی با فولاد پذیرفتیم تیم از نظر روحی افت شدیدی کرد و بعد از آن بازی هم در باقی بازی ها جو منفی در تیم افتاده بود که نکند در دقایق پایانی گل بخوریم که همین هم روی ما تاثیر منفی گذاشته بود.

او در پاسخ به این سوال که برخی هواداران می گویند وی با افت روبرو شده است گفت: راستش را بخواهید از روز اولی که من می خواستم قراردادم را تمدید کنم معاونی که اکنون استعفا داده حرف هایی زد مانند این ها که سیدحسین برای تمدید قرارداد شرط گذاشته است و این اولین باشگاهی بود در دنیا یک سری حرف های خصوصی را به رسانه ها داد و در نتیجه من را روبروی هواداران گذاشتند. مسلما از آن روز جو سنگینی علیه من ایجاد شد و من می دانستم کار خیلی سختی دارم. اگر انتقادات از من سازنده باشد من قطعا گوش خواهم داد. هواداران صاحبان اصلی این تیم هستند و حرف آنها برای ما مهم است. من چند سال دروازه بان دوم استقلال بودم اما اگر تشویق های هواداران نبود هرگز نمی توانستم در سه چهار سال اخیر به میدان بروم و همان گلر دوم تیم بودم. اما خب این گونه هم نباید باشد که هر گلی که من دریافت می کنم بیایند بگویند حسینی مقصر است. قطعا وقتی تیم گل بخورد تقصیر همه بازیکنان است و گل هم بزند زحمت همه بازیکنان. این نیست که من از دو قدمی گل بخورم بگویند حسینی و از فاصله دور هم گل بخورم بگویند حسینی. متاسفانه این ها خط دهی از جاهای دیگری هست که بخواهند کار من را خراب کنند و من هم راه دیگری ندارم. تا اینجا با کمک خداوند بالا آمدم و به هواداران هم می گویم که جز تمرین کردن کار دیگری نمی توانم بکنم.

حسینی درباره اینکه عنوان می شود ممکن است بدون رقیب ماندن وی باعث افت او شده باشد گفت: اصلا این که شما رقیب داشته باشید یا خیر چیز مهمی نیست. کدام بازیکن دلش نمی خواهد بهترین شود، ستاره تیمش شود، اما باید برای رسیدن به این ها تلاش کرد.

او ادامه داد:از آقای غلامپور بپرسید من چگونه تمرین می کنم. رقیب مهم نیست مهم تمرین است چرا که من باید دیوانه باشم اگر نخواهم ستاره استقلال شوم و یا بخواهم بگویم که چون رقیب ندارم برای بازی در تیم بزرگ استقلال ناز کنم. این هم بیشتر از رقیب به تمرینات بازیکن برمی گردد. من تلاشم را دو برابر می کنم و مطمئن هستم روزهای خوب این تیم می آید. من در سال های اخیر توانستم خوب دروازه بانی کنم اما معتقد هستم در بازی های امسال و در این پنج بازی بدشانسی آوردم.

گلر آبی ها درباره پیروزی استقلالی ها در دیدار روز گذشته و اینکه این بردها تداوم خواهد داشت یا خیر گفت: ببینید ما اگر در چند بازی مثل بازی با فولاد و یا ذوب را می بردیم 5،6 امتیاز بیشتر بودیم و به همین دلیل دیگر این بحث های طلسم و ... در میان نبود. خداراشکر که بازی دیروز را بردیم و خیلی امیدواریم که با این برد بتوانیم دوباره به شرایط خوب خود برگردیم.

گلر استقلالی ها در پاسخ به سوالی که درباره معاون قبلی باشگاه استقلال پرسیده شد گفت: درباره این آقایی که صحبت کردید باید بگویم او سال قبل مثلا رفیق صمیمی من بود. نمی دانم چه چیزی عوض شده که الان این حرف ها را می زنند. او سال قبل پیش من از مهدی رحمتی بد می گفت و در نهایت در نیم فصل باعث شد تا میان من و آقای رحمتی دعوایی پیش بیاید. این را هیچ کس نمی داند. او به من اس ام اس می داد و زنگ می زد که رحمتی فلان چیزها را پشت تو گفته است و به آقای رحمتی زنگ می زدند و پشت سر من حرف می زدند. آنقدر این حرف های خاله زنکی را ادامه دادند تا در نهایت باعث شدند که نیم فصل بین من آقای رحمتی دعوا شود.

او ادامه داد: الان هم که آمدند و مصاحبه می کنند و به آقایان فتح اله زاده و جویباری می گویند شما از استقلال رفته اید، دست از سر استقلال بردارید! اما در اصل خود ایشان است که دائم دارد درباره استقلال حرف می زند و تیم را به هم می ریزد. آقا مگر شما از استقلال نرفتید؟ مگر استعفا ندادید؟

گلر استقلالی ها در این باره ادامه داد: ایشان 7، 8 ماه در استقلال بوده اما می آید مصاحبه می کند که من فرزند استقلال هستم. آقا از این مسخره بازی ها و از این کارهای تبلیغاتی دست بردارید. ایشان استعفا داده و از ان طرف می آید ورزشگاه و با هواداران موج مکزیکی می رود. کدام معاون را دیده اید که استعفا دهد و بعد برود ورزشگاه موج مکزیکی رود؟ می آید استوری می گذارد که من برای تشویق تیم به مسجد سلیمان می روم! آقا دست بردارید این کارها دیگر قدیمی شده است. به نظر من هواداران استقلال باهوش باشند می بینند که چه کسی در این تیم به دنبال پست و مقام است.

حسینی در ادامه گفت: همین ایشان در فصل قبل که سه بازی مانده بود بازی ها تمام شود قبل از بازی با العین من را دعوت کرد منزل امید روانخواه که بیا تا درباره تمدید قرارداد با هم صحبت کنیم. گفتم من نمی آیم گفتند نه بیا صحبت کنیم برای تمدید قرارداد. که من هم رفتم آنجا برای تمدید قرارداد. ایشان در آنجا حرف هایی زدند که که اگر من بخواهم آنها را بازگو کنم دیگر به ورزشگاه نمی آیند برای موج مکزیکی.

او در ادامه گفت: من فقط خواستم بگویم علیه من جو به وجود نیاورد که حسینی برای بازی در استقلال شرط گذاشته است. شما این حرف را از اول فصل زدید دیگر از این ها استفاده نکنید. آقا اصلا گیرم که من خراب شدم و تمام شد و رفت. شما این وسط برایتان خوب می شود؟ خدا بالای سر است و همه چیز را می بیند و جواب همه چیز را می دهد.

گلر استقلالی ها ادامه داد: برای من جالب است. من می گویم آقای خطیر بعد از بازی با الهلال که ما دو یک بردیم یادت هست که با خنده آمدی و حرف بدی را علیه رحمتی در برابر من به کار بردی، گفتید خوب فلان کردی، خوب بیسار کردی و از این حرف ها... حالا رحمتی شده بهترین آدم و من هم شدم بدترین آدم؟

حسینی در پاپان گفت: به ایشان می گویم که دیگر تمام کند و حرفی به زبان نیاورد چرا که اگر قرار باشد من هم حرفی بزنم همه حرف های او پشت سر بازیکنان و مربیان و مدیران استقلال را که از زبان او شنیدم به رسانه ها می گویم.

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
قیاس مع الفارقه ! 26 ساله بود علی قربانی در اون دربی که گل زد ! سجاد آقایی فقط 20 سالشه !!

برای خط فروارد نباید دنبال سن بود

ما همین محسن کریمی هم اقای گل امید ها بود اوردیمش از 20سالگی تو تیممون بود 25 سالگی فوتبال گذاشت کنار!
سالی هم که پرویز بود اوردش 4-5 گل زد

بهرحال به قول روزبه استقلال همینه چه ضعیف چه قوی !

بازی های سختمون هم مونده !

امیدوارم از تیمای مثل گلگهر و .. امتیاز کامل دیگه کسب کنیم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
برای خط فروارد نباید دنبال سن بود

ما همین محسن کریمی هم اقای گل امید ها بود اوردیمش از 20سالگی تو تیممون بود 25 سالگی فوتبال گذاشت کنار!
سالی هم که پرویز بود اوردش 4-5 گل زد
ارجاعت میدم به صحبتهای علی 30 ثانیه در مورد دیاباته و اللهیار ...

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
مشکلی که من دیدم تبریزی دونده نیست ! بازی با توپشم خوب نیست

فاصله اش همیشه تا 18 خیلی زیاده ! و ازاونجایی که تک مهاجمه ایم.. کسی نیست بهش اضافه بشه

تبریزی باید تو 18 وایسه فقط توپ بگیره و شوت بزنه ! هیچ بازی اضافی باتوپ نکنه

صالح مصطفوی من قبول دارم ! انالیزور خوبیه .. مطمعنم نتیجه میده ! بهترین کار استرا بوده

اکثر پاس هاش هم رو به عقب بود

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آقا فرزاد در دوره ی ساسان مدیر بخش فوتبال بود
آقا مهدی هم از عاشقان امیرخان بودند:D که دوره ی مدیریت علی باهم همکار بودیم
آقا مصطفی هم از کاربرای خوب بودن که الان نمیان...
خیلی از دوستان دیگه مثل دوتا جوادها مجید و... هم بودند:(
بله این دوستان و خیلی از دوستان دیگه
اما کاش دلیل اینکه این کاربرهای قدیمی دیگه نیستن رو هم توضیح میدادید
من با خیلی هاشون در ارتباط بودم و از منم خواسته بودن که دیگه توی این بخش فعالیت نکنم و کلی بحث دیگه که اگر ازشون اجازه داشتم متن پیام هاشون رو پابلیک میکردم تا همه ببینن دقیقا سر این دوستان چی اومد!!!

اگر کاربرهای قدیمی رفتن و بهتر بگم از اینجا هل شون دادن بیرون بخاطر این بود که مدت ها اینجا توسط مدیران تیم رقیب کنترل میشد
پست های استقلالی ها راحت ادیت یا حذف میشد اما توی تاپیک تیم رقیب اصلا از این خبرا نبود
توی بخش تیم رقیب به استقلالی ها یا تیم فحاشی میشد و ما اینجا گزارش میدایدم میدیدم یک هفته فحش ناموسی طرف هنوز هست و هرچی به مدیر ها میگفتیم فقط میگفتن شما جواب ندید مدیرها رسیدگی میکنن !!!اینقدر پستش میموند تا همه بخونن بعد پاک میشد !!! کافی بود یک استقلالی جواب بده تا درجا کارت زرد یا قرمز بگیره !!!
این عزیزان طبق گفته خودشون نتونستن این اجحاف رو تحمل کنن و رفتن
من و یکی دو نفر دیگه از خیلی قدیمی ها هم که موندیم طبق نظر مدیران کاربر پرحاشیه و عنصر نامطلوب کلوپ استقلال هستیم چون سنگر آخر رو نگه داشتیم و بازم اگر همون روال سابق پیش بیاد ما هم روال سابق رو داریم
اگر فضای اینجا الان یکم بازتر شده بخاطر فداکاری همون عزیزان استقلالی با سابقه بوده که الان بینمون نیستن
البته من تا حالا این مطالب رو عنوان نکرده بودم ولی واقعا ناراحت میشم وقتی شما مدیران خودتون بخوبی میدونید داستان چی بوده واینجوری میگید دل آدم بدرد میاد مخصوصا شمایی که من میدونم استقلالی اصیل هستی

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
بله این دوستان و خیلی از دوستان دیگه
اما کاش دلیل اینکه این کاربرهای قدیمی دیگه نیستن رو هم توضیح میدادید
من با خیلی هاشون در ارتباط بودم و از منم خواسته بودن که دیگه توی این بخش فعالیت نکنم و کلی بحث دیگه که اگر ازشون اجازه داشتم متن پیام هاشون رو پابلیک میکردم تا همه ببینن دقیقا سر این دوستان چی اومد!!!

اگر کاربرهای قدیمی رفتن و بهتر بگم از اینجا هل شون دادن بیرون بخاطر این بود که مدت ها اینجا توسط مدیران تیم رقیب کنترل میشد
پست های استقلالی ها راحت ادیت یا حذف میشد اما توی تاپیک تیم رقیب اصلا از این خبرا نبود
توی بخش تیم رقیب به استقلالی ها یا تیم فحاشی میشد و ما اینجا گزارش میدایدم میدیدم یک هفته فحش ناموسی طرف هنوز هست و هرچی به مدیر ها میگفتیم فقط میگفتن شما جواب ندید مدیرها رسیدگی میکنن !!!اینقدر پستش میموند تا همه بخونن بعد پاک میشد !!! کافی بود یک استقلالی جواب بده تا درجا کارت زرد یا قرمز بگیره !!!
این عزیزان طبق گفته خودشون نتونستن این اجحاف رو تحمل کنن و رفتن
من و یکی دو نفر دیگه از خیلی قدیمی ها هم که موندیم طبق نظر مدیران کاربر پرحاشیه و عنصر نامطلوب کلوپ استقلال هستیم چون سنگر آخر رو نگه داشتیم و بازم اگر همون روال سابق پیش بیاد ما هم روال سابق رو داریم
اگر فضای اینجا الان یکم بازتر شده بخاطر فداکاری همون عزیزان استقلالی با سابقه بوده که الان بینمون نیستن
البته من تا حالا این مطالب رو عنوان نکرده بودم ولی واقعا ناراحت میشم وقتی شما مدیران خودتون بخوبی میدونید داستان چی بوده واینجوری میگید دل آدم بدرد میاد مخصوصا شمایی که من میدونم استقلالی اصیل هستی
اینکه در دوره های قبل چه اتفاقی افتاده بقیه باید جوابگو باشند...
اونموقع ها منم یک کاربر فعال بودم مثل یک تعداد از دوستان دیگه ...
زمانی هم که همکار شدم فقط یک دلیل داشت و گرنه من در دنیای واقعی هم به شدت از مدیریت و... متنفرم و اختیاراتم هم در حد همکاران الان هم نبود!!!
منم با خیلیاشون تا حدودی در ارتباط بودم و بیشتر به قول خودشون درگیر مسائل روزمره هستن و یه قول یکی از دوستان که می گفت(( اون موقع که اینجا فعال بودم دانشجو بودم و بیکار الان دوتا بچه دارم و سن بالا رفته و..))
و نمیشه گفت فقط سر مسائل مثل تبعیض و... بوده چون فرزاد و جواد و مهدی همه مدیر و همکار بودن. اتفاقا فرزاد چند ماه پیش یه سر اومد اینجا و حتی گله هم کرد که عنوانش شده کاربر معمولی که به مدیرای بالا گفتم بازنشسته بزنن و درست هم کردن ولی فکر کنم دیگه آنلاین نشده و علاوه بر این از تاپیک پرسپولیس هم خیلی از دوستان دیگه بودن که نمیان مثل ساسان علی مرتضی مرجان و...
و این برای همه بخش های پی تی صادق هست چون واقعیت با رونق گرفتن جامعه مجازی های دیگر کسی حوصله فعالیت در فرم رو نداره و نود درصد کسانی هم که هستن از بچه های قدیمی هستن. خودمم به شخصه تنها دلیلی که میام اینجا وجود همین ادمایی هست که اینجان و همه فوتبال فهم و اکثرا هم اون چهارچوب احترام رو نگه میدارن . ترجیح میدم اینجا وقتم رو بگذرونم تا در جاهایی مثل طرفداری و پیج و گروهای تلگرام و اینستا که اکثرا سن و سال پایینن و شاید حتی دوره ی صمد مرفاوی هم یادشون نیاد. اما خوب من و شما ترجیح میدیم اینجا فعالیت کنیم ولی یه جوان 18 ساله مطمئنا اینجا رو ترجیح نمیده...

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
خطیر و دشمنان استقلال

برای پایان دادن به حاشیه‌سازی هدفمند کاسبان فوتبال که از سلب آرامش تیم‌های پرطرفدار ارتزاق می‌کنند، حقایقی را با هواداران استقلال در میان می‌گذارم.

در آغاز بگویم با بعضی مصاحبه‌های خطیر و از کوره در رفتن‌هایش موافق نبودم. اما اگر کسی سندی دارد که او یک ریال دزدیده، بفرستد منتشر کنم.
فارس نیوز (دوران علیرضا خلیفه)، روزنامه گل، سایت راوی، فرهیختگان و ... هر کدام با انگیزه‌‌هایی که منافع استقلال در آن لحاظ نشده، هواداران را روبروی خطیر گذاشته‌اند.
امیرهوشنگ سعادتی، دلالی با ده‌ها آشنای سردبیر و خبرنگار است که منافع‌شان به هم گره خورده. بازیکنان سعادتی بازیکنان آنهاست. به همین خاطر کلاهی که در انتقال نورافکن به بلژیک سر باشگاه گذاشت را ندیدند. یا فشاری که به بازیکنان جوان می‌آورند تا با سعادتی ببندند. خطیر وقتی مقابل زیاده‌خواهی سعادتی ایستاد، می‌دانست روبروی رسانه‌های او ایستاده.

خطیر اگر ناسالم بود، گزارش ۳۵ صفحه‌ای فساد کروکودیل‌ها را برای بازی با پاناما تهیه نمی‌کرد. می‌توانست چشمش را ببندد و همین الان بجای شکوری، دبیر فدراسیون باشد و ماشین امضا.
اگر آلوده بود استعفا نمی‌داد. چنانچه دیوانه تیم محبوبش نبود یک روز هم از آسایش، خانواده و زندگی‌اش در سوئیس دور نمی‌شد.
برای زدن خطیر، منشا را شاهد می‌گیرند که فاسدترین بازیکن خارجی دهه در فوتبال ایران است.
او ۴۰ هزار دلار طلب داشت اما خطیر طبق قرارداد، بخاطر تمارض در بازی با پدیده (آخرین بازی شفر) که پزشک تیم نیز مصدومیتش را تایید نکرد (و مجیدی کنارش گذاشت) بند جریمه را فعال کرد.
خطیر اگر آن ۲۰ هزار دلار را می‌داد، منشا یک استوری "گودبای مای فرند" هم برایش می‌گذاشت. آیا چنین بذل و بخششی خیانت به استقلال نبود؟
ضمناً منشا ۶۰ میلیون تومان به اموال استقلال آسیب زده. از تخریب تخت تا خراشیدن در و دیوار. عشرتکده‌ای با ... و کلکسیون بطری‌ها، زغال قلیان و ته سیگارهای مارلبرو که فرش ابریشمش را سوزانده.
اگر خطیر می‌گفت فدای سرت که با خانه‌ای که باشگاه در اختیارت گذاشته مثل آخور رفتار کردی، آدم خوبی بود؟
الان سجاد آقایی و شاهین طاهرخانی و محمد بلبلی آنجا زندگی می‌کنند و گواهی می‌دهند که چه بر سر خانه آمده. روزهای اول حتی تنفس برایشان سخت بود. فیک ‌نیوزها خانم صاحبخانه را دریابند که آماده مصاحبه است.

رسانه‌های کاسب + هیاهوی کاذب
اگر خطیر فاسد بود استراماچونی را با ۵۰۰ هزار یورو (قیمت برخی مربیان داخلی) به ایران نمی‌آورد. مثل شفر یک میلیون و ۲۰۰ هزار می‌بست و پسرش هم پشت قباله.
وقتی شواهدی از تخلفات مالی فتحی در شهرداری و پروژه‌های تجاری چیتگر منتشر شد، فیک نیوزها که در اندوه حریم خصوصی منشا می‌نالند، چرا پیگیری نکردند که راست است یا دروغ؟
اگر خطیر مثل پندار توفیقی قرارداد سه ساله با بازیکن بازنشسته می‌بست، کدام ستاره از او می‌رنجید؟
درباره ادعای غیر واقعی حسین حسینی که با تحریک خبرنگاران طرح کرد، امروز شفاف‌سازی امید روانخواه را خوانده‌اید و بحثی باقی نمی‌ماند.

غیر از شاهکار خطیر در باز نگه داشتن پنجره‌های نقل و انتقالاتی، ماجرای طارق هم شگفت‌آور است که ده ماه حقوق نگرفته بود. یعنی فیفا اجازه می‌داد با الزورا ببندند و ۶۵۰ هزار دلار هم از استقلال بگیرد اما خطیر این بحران را بدون یک دلار هزینه برای استقلال حل کرد. تازه اگر ۳۰۰ هزار دلار داشت می‌توانست طارق را نگه دارد اما جیب باشگاه خالی بود.
خطیر داشت دانیال اسماعیلی‌فر و رضا اسدی را هم می‌آورد که چون نفرات آن پست‌ها ماندگار شدند، نیامدند.
شش بازیکن را هیات مدیره در فهرست خروج گذاشت. تعدادی را استراماچونی نخواست. دو نفر هم دوستان خبرنگارشان می‌نوشتند دارند پیشنهادهای لالیگا را بررسی می‌کنند اما جایی نرفتند!
آن وقت خطیر بابت همه اینها فحش خورد. این بی رحمی از کجا می‌آید؟
سه ماه پیش میناوند جعفر کاشانی را متهم به دریافت پاداش ۲۰۰ میلیونی کرد که حقیقت نداشت و دل دیپلمات اخلاقگرای فوتبال ایران را شکست. الان که کاشانی از دنیا رفته، حتماً میناوند پشیمان است.
رسانه‌های نمک‌گیر به طاهری و افتخاری و نبی و شیعی و اسلامیان و ساکت و هدایتی خو گرفته‌اند. آدم بد قلقی مثل خطیر و سماجتش در تاراندن سودجویان و مراقبت از منافع باشگاه، باب طبع‌شان نیست.

@Mehdi_Rostampour

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
رسانه‌های کاسب + هیاهوی کاذب
اگر خطیر فاسد بود استراماچونی را با ۵۰۰ هزار یورو (قیمت برخی مربیان داخلی) به ایران نمی‌آورد. مثل شفر یک میلیون و ۲۰۰ هزار می‌بست و پسرش هم پشت قباله.
افزایش قرارداد استراماچونی بدون دخالت هیئت‌مدیره
یکی از مباحث جنجالی که در جلسات هیئت‌مدیره استقلال در نقل‌وانتقالات صورت گرفت، افزایش قرارداد آندره‌آ استراماچونی بود. در ابتدا قرارداد این مربی ۵۵۰ هزار دلار عنوان شد اما به یکباره قرارداد وی تبدیل به ۷۰۰ هزار یورو شد. در این بین اعضای هیئت‌مدیره از مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال خواستند که دو دستیار ایرانی در کنار این مربی قرار بگیرد، اما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آنها اعلام کردند در توافقی که در کشور ترکیه با نماینده این مربی داشتند، نام مربی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایرانی را در آن ذکر نکرده و نمی‌توانند در کنار این مربی ایتالیایی مربی ایرانی قرار بدهند. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برای زدن خطیر، منشا را شاهد می‌گیرند که فاسدترین بازیکن خارجی دهه در فوتبال ایران است.
او (خطیر) تصریح کرد: ایسما، پاتوسی و منشا را شفر نمی‌خواست و باشگاه آن‌ها را آورد.

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
یکی از مباحث جنجالی که در جلسات هیئت‌مدیره استقلال در نقل‌وانتقالات صورت گرفت، افزایش قرارداد آندره‌آ استراماچونی بود. در ابتدا قرارداد این مربی ۵۵۰ هزار دلار عنوان شد اما به یکباره قرارداد وی تبدیل به ۷۰۰ هزار یورو شد. در این بین اعضای هیئت‌مدیره از مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال خواستند که دو دستیار ایرانی در کنار این مربی قرار بگیرد، اما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آنها اعلام کردند در توافقی که در کشور ترکیه با نماینده این مربی داشتند، نام مربی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایرانی را در آن ذکر نکرده و نمی‌توانند در کنار این مربی ایتالیایی مربی ایرانی قرار بدهند. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

او (خطیر) تصریح کرد: ایسما، پاتوسی و منشا را شفر نمی‌خواست و باشگاه آن‌ها را آورد.

آندره آ استراماچونی در تعطیلات لیگ به ایتالیا نمی رود
با وجود اینکه استقلالی ها 3 الی 4 روز تعطیل خواهند بود اما استراماچونی در تهران ماندنی است و راهی کشورش نخواهد شد. سرمربی ایتالیایی استقلال در این مدت برای مرخصی راهی کشورش نشده و در تهران تمرینات و امروز تیمش را پیگیری کرده است. وی حتی در زمان برپایی اردوی تیم ملی در هنگ کنگ که مصادف با عاشورای حسینی بود در تهران نفرات غیر ملی پوش استقلال را آماده مسابقات کرد.

به نقل از فارس، استراماچونی ظاهرا تصمیم دارد دیدار امیدهای استقلال و پرسپولیس را هم از نزدیک تماشا کند.

جهت اطلاع شما و افرادی که میگن استرا تمایل داره اخراج بشه و دلش با تیم نیست

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486

منبع رسمی این خبر هم اعلام کن !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
منبع رسمی این خبر هم اعلام کن !
از مهدی رستم پور هم منبع خواستی ؟ یا همینجوری باور کردی ؟
خلیل‌زاده (عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال) درباره اینکه سایت های ایتالیایی از قرارداد 1 میلیون و 600 هزار یورویی استراماچونی با استقلال پرده برداشته اند، تاکید کرد: این را سایت های ایتالیایی زدند ولی چیزی که ما داریم، قرارداد 700 هزار یورویی با سه دستیار است که این قرارداد را منتشر می کنیم. به محض اینکه استراماچونی وارد ایران و قراردادش عملی شد، از من بخواهید این قرارداد را منتشر کنم.

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
از مهدی رستم پور هم منبع خواستی ؟ یا همینجوری باور کردی ؟

پست من اطلاع رسانی بود رستم پور و خطیر به معنای تایید و یا رد حرفا نیست !

رستم پور از زاویه دیگه نگاه کرده ..

هرجای رستم پور مشکل داشت و صحت نداشت

منبع خبری بیار و نقض کن حرفاشو !

---

درمورد استرا هم که گفتی تمایل داره اخراج بشه و کار نکنه دلش نیست و ...

اعلام کرده میمونه و تعطیلات جایی نمیره .. امروزم بازیکن معرفی کرده به باشگاه

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
سلام
متاسفانه دلم نمیخواد اینطور بگم ولی چیزی که من از استقلال امسال میبینم هیچ امیدی به این بازیکنها نیست
در هیچ بخش از زمین حرفی برای گفتن نداریم
نه دفاع نه هافبک نه حمله
بهترین مربی هم باشه یا بیاد با این بازیکنها به جایی نمیرسه
من با تمام احترام به نظر دوستان خیلی تمایل داشتم شفر بمونه تیم با انگیزه بازی میکرد و هماهنگ دفاع خوب و...
این پست من بمونه یادگار امسال تو جمع 4 تیم اول هم نخواهیم بود

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
من با تمام احترام به نظر دوستان خیلی تمایل داشتم شفر بمونه تیم با انگیزه بازی میکرد و هماهنگ دفاع خوب و...
نظر هواداران اهمیتی نداشت ! جناب خطیر تمایل نداشت شفر بمونه !!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
این تیم داره از اون تیمها میشه که هوادار رو 90 دقیقه ضجر بده!
1- چرا سجاد آقایی دقیقه 80 باید بیاد تو زمین؟ سجادی که بازی قبلی خوش درخشید
2- حسینی باید تمریناتشو روی ریباند بیشتر کنه..والا پنالتی رو گرفته بود و الان یه باریکلا داشت
3-تیم سراسر حمله است قبول..ولی شاید تیمای دیگه نصف این موقعیتا رو داشتند آوراژ گلشون بیشتر بود! (نبود مهاجم ششدانگ) بنظرم تیم با حملات زیاد هم خسته میشه و وقتی گل نمیزنه روحیه اش خراب میشه
4- سوتی های بدی تو دفاع داریم غیر صحنه پنالتی موارد دیگه کم نبودن...
5- دیشب بهتاش فریبا تو رادیو ورزش روی دستیار ایرانی استراماچونی اصرار داشت
6-کی فکرشو میکرد روزی روزگاری وریا غفوری از لیست تیم ملی خط بخوره!!! حالا سید حسین حسینی که هر بازی یه گل میخوره هیچی! وریا واقعا افت کرده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا