برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
تبریک به دوستان بابت این تیم..
واقعا کار بزرگیه سپاهانی که تیمهای رقیب رو دو تا دو تا تو خونشون میزنه رو تو خونه خودش اینجوری اسیر خودمون بکنیم..
تو تمام 90 دقیقه سرتر بودیم..
پنالتی ای که به قول خدادا عزیزی از کره ماه هم معلوم بود رو برامون نگرفتن..
این تیمی که من این چند بازی دیدم خیلی حرفها برای گفتن داره..
تازه دور برگشت ما بازیهامون راحتت تره..هر دو تا بازی اصفهانمون و دو بازی تبریزمون رو خارج خونه انجام دادیم و برگشت میزبانیم..همینطور با نساجی هم تو خونه خودش بازی کردیم که بردنش تو زمین خودش کار هر تیمی نیست..
با همین روند جلو بریم احتمال قهرمانی نیم فصلم میشه داد..چون بازی سپاهان و پدیده با هم مونده که اونم نتیجه اش برامون مهمه..
با داوری هم نمیتونن متوقفمون کنن..
در کل به قول ووریا غفوری باید به این تیم افتخار کرد..خود قلعه نوئی هم بعد بازی گفت استقلال خیلی بهتر از ما بازی کرد

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
⚽️حق استقلال خورده شد

#سعید_مظفری_زاده کارشناس داوری فوتبال در خصوص صحنه‌ مشکوک به پنالتی دیدار استقلال و سپاهان اظهار داشت: در محوطه جریمه توپ به صورت واضح به دست کی‌روش برخورد کرد و یک پنالتی اتفاق افتاد. تعجب می‌کنم چطور داور این صحنه را ندید. /مهر

⚽️ #استراماچونی: ۵۰ هزار نفر پنالتی استقلال را دیدند به جز داور!

سرمربی تیم فوتبال استقلال:
در نیمه اول نزدیک به ۷۰ درصد مالکیت را در اختیار داشتیم.
به خاطر عکس‌العمل بازیکنانم بعد از آن صحنه‌ای که پنالتی گرفته نشد خوشحال هستم.
متاسفانه بهترین سرزن ما یعنی یزدانی هم مصدوم شد.
از عملکرد تیمم راضی هستم. به خاطر اینکه سپاهان از اینکه در زمین خودش مساوی کرد خوشحال بود.
نمی‌توانم بپذیرم که پنج کمک او صحنه‌ای را که ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه دیدند، ندیده باشند/ ایسنا

#فتحی: در اصفهان سر ما را بریدند

مدیرعامل استقلال:
زاهدی‌فر به تنهایی 12 امتیاز از ما گرفته است. هندی که داور برای ما پنالتی نگرفت، هند نبود؛ آبشار والیبال بود. استنلی اگر در دقیقه 15 اخراج می‌شد و پنالتی ما گرفته می‌شود چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد.

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
با اختلاف قابل ملاحظه ای بهترین تیم ایرانیم
فقط یک سوال برای من پیش اومده - تو اکثر بازی ها استرا قائدی رو تعویض میکنه - بعدشم همیشه استقلال یه افت شدید تو فاز هجومی پیدا کرده - این تعویضم هیچ وقت نتیجه ندادش
حالا چرا باید این تعویض همیشه انجام بشه - قائدی بازیکنی که تو یه ثانیه میتونه تاثیر بزاره تو نتیجه بازی

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
چیزی که واضحه این تیم حتما باید تقویت بشه چون به شدت کمبود بازیکن داریم
در بسیاری از پست ها بازیکن میخوایم الان تصور کنید یه بازی وریا نباشه کسی رو نداریم جاش بزاریم
احتمالا سیاوش یزدانی هم یک ماه نباشه..

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
واقعا لذت میبرم از بازی های این روزهای تاج کبیر
امروز استقلال در مقابل سپاهانی قرار گرفت که بعد از اینکه گل اول رو زد و دید زورش به استقلال نمیرسه روی به دفاع اتوبوسی آورد. وقتی گل اول رو استقلال خورد از روحیه بازیکن ها می شد فهمید که این استقلال تیمی نیست که به راحت تن به شکست بده، مصمم بودن و جنگندگی خیلی مشهود بود در تاجی ها، روی گل دوم سپاهان هم طبق معمول همیشه باز هم بدشانسی آوردیم و توپ از لای پای دو بازیکن رد شد! اینو دیگه کاری نمی شه کرد. البته که به نظر من حسینی علیرغم یک واکنش خوبی که داشت اون دروازه بان کم نقص و شش دانگ که باید باشه نیست.
سیاوش یزدانی هم ظاهرا مصدومیت جدی نیست و در خبرها اومده احتمالا به بازی بعدی خواهد رسید

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
استراماچونی سرِ هندِ کیروش استنلی انقدر متعصبانه اعتراض کرد که من یه لحظه احساس کردم 50 ساله هوادار استقلاله!!!:)) دمش گرم!
هر چیم بگید بخاطر کارنامه اشه و میخواد خودشو نشون بده ولی بازم من تو کتم نمیره! یعنی یه هوادار سه آتیشه استقلال رو بیارن تو زمین که سر اون صحنه بهداور اعتراض کنه بهتر از استرا نمیتونه!:) داشت هنسفری داور رو در میاورد:))) خواستید تو خلاصه بازی هست...
تیترهای قشنگی کار کرده:

تیم قابل افتخاری شده....دقت کردید؟ هم تا بازی با تراکتور و هم بازی با سپاهان گل اول رو خوردیم ولی شیرازه تیم از هم نپاشید و بازی رو نباختیم!!انشالله که این فصل قهرمان فصل میشیم...این ببعی چکار کرده که بیرون از ترکیبه؟ دانشگر رو میگم..حداقل از این سیاوش یزدانی بهتره!

تبریک به دوستان بابت این تیم..
واقعا کار بزرگیه سپاهانی که تیمهای رقیب رو دو تا دو تا تو خونشون میزنه رو تو خونه خودش اینجوری اسیر خودمون بکنیم..
تو تمام 90 دقیقه سرتر بودیم..
پنالتی ای که به قول خدادا عزیزی از کره ماه هم معلوم بود رو برامون نگرفتن..
این تیمی که من این چند بازی دیدم خیلی حرفها برای گفتن داره..
تازه دور برگشت ما بازیهامون راحتت تره..هر دو تا بازی اصفهانمون و دو بازی تبریزمون رو خارج خونه انجام دادیم و برگشت میزبانیم..همینطور با نساجی هم تو خونه خودش بازی کردیم که بردنش تو زمین خودش کار هر تیمی نیست..
با همین روند جلو بریم احتمال قهرمانی نیم فصلم میشه داد..چون بازی سپاهان و پدیده با هم مونده که اونم نتیجه اش برامون مهمه..
با داوری هم نمیتونن متوقفمون کنن..
در کل به قول ووریا غفوری باید به این تیم افتخار کرد..خود قلعه نوئی هم بعد بازی گفت استقلال خیلی بهتر از ما بازی کرد

اینکه از قول خداداد عزیزی نوشتی امروز صبح مجری رادیو ورزش هم دقیقا همین کنایه(از کره ماه هم معلوم بود!) رو بکار برد!:))

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
میگم عصبانیم از مدیریت باشگاه بمن حق بدید! امید نورافکن بازیکن خوبیه ولی خوب هنوز بری کنترل کردن احساساتش خیلی جوونه!! یه بازیکن رقیب هم اینقدر خوشحالی نمیکنه که امید خوشحالی کرد!!!! تقصیر نورافکن نیست تقصیر فتحیه بنظرم!(اسپویلر رو ببینید)

01455337.jpg

امید هر دو عشقش را دوست دارد؛
تعظیم طولانی مدت نورافکن برای طلب بخشش !
امید نورافکن بود که با شوتی با پای غیرتخصصی همه چیز را در مهم ترین نبرد هفته دوازدهم تغییر داد ولی شاید در آینده این گل تحت تاثیر جشن شادی امید قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن از زمان پیوستن به سپاهان شیوه محتاطانه تری در صحبت هایش در پیش گرفته؛ او حالا در یکی از پرافتخارترین تیم لیگ برتر بازی می کند و تمام توانایی هایش را وقف این تیم کرده است.

پیوستن نورافکن به سپاهان که در نیم فصل دوم فصل گذشته از بلژیک به استقلال بازگشت و برای تیم شفر و فرهاد مجیدی بازی کرد، مورد انتظار و علاقه هواداران استقلال نبود و به همین دلیل کاپیتان تیم ملی امید که بنا به شرایط فوتبال حرفه ای در نهایت سر از سپاهان و تیم امیرقلعه نویی درآورد، سعی کرده در این مدت با احترام در مورد تیم سابقش و همینطور هوادارانش صحبت کند و در اصفهان هم اینقدر خوب کار کرده که محبوب هواداران شده باشد و یکی از 11 بازیکن اصلی تیم امیرقلعه نویی.

شاید به همین دلیل بود که نورافکن پس از گلزنی در وقت های اضافی مقابل تیم سابقش و قطع کردن روند پیروزی های این تیم، ابتدا با تمام وجود شادی کرد و سپس وقتی بازیکنان یکی یکی حلقه شادی‌ای که درمرکزش امید نورافکن و امیرقلعه نویی قرار داشتند را ترک کردند، او تصمیم عجیب خود را عملی کرد.

معمولا بازیکنان وقتی مقابل تیم های سابقشان بازی می کنند و گل می زنند، شادی نکردن را برای ادای احترام به هواداران می‌پذیرند ولی امید نورافکن که در اوج جوانی بازیکن با تجربه ای به شمار می رود و **** تیم ملی امید ایران هم به شمار می رود، پس از فاصله گرفتن از امیرقلعه نویی به سمت ضلع شمال غربی استادیوم رفت؛ یعنی جایی که هواداران استقلال نشسته بودند. نورافکن رفته رفته قدم هایش را آهسته تر و آهسته تر کرد و سپس روبروی نرده های جایگاه هواداران مغموم استقلال سرجای خود ایستاد و چند ثانیه به آنها تعظیم کرد تا نشان دهد که آنها را فراموش نکرده است.

امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پس از پایان بازی، ضمن گلایه از رفتار چند بازیکن استقلال و نحوه برخورد آنها با هواداران سپاهان، از نورافکن تمجید کرد، با این وجود هواداران هر دو تیم استقلال و سپاهان چنین عقیده ای ندارند؛ هواداران استقلال نورافکن را به دلیل برپایی شادی گل مقابل تیم محبوبشان مواخذه می کنند و طرفداران سپاهان هم می خواهند که تمام حواس بازیکنانشان معطوف به تیم خودی باشد.

امید نورافکن اما تازه کیلومترهای ابتدایی مسیر حرفه ای خود در فوتبال را آغاز کرده ؛ او همین حالا و در 21 سالگی به عنوان معتمدترین بازیکن تیم ملی امید به شما می رود و در سپاهان هم به خوبی نقش خودش را پیدا کرده است، تا حدس زدن این نکته که آینده درخشانی پیش روی او قرار دارد، کار سختی نباشد؛ حالا چه در سپاهان، چه در بازگشت به بلژیک و بازی برای شالروآ، چه تیم های سرشناس‌تر اروپایی و در نهایت چه در استقلال که از آنجا به فوتبال ایران معرفی شد.

01455323.jpg

01455334.jpg

01455333.jpg

01455335.jpg

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
مشکل شادی کردن نورافکن نیست ، موضوع مدل خوشحالیه! دشمن استقلال هم بهش گل بزنه اینجوری خوشحالی نمیکنه .به گفته خودش 8 سال تو تیم های پایه و بزرگسالان استقلال بازی کرده، مگه نورافکن رو از استقلال اخراج کرده بودند و بهش توهین کرده بودن که اینقدر کینه از استقلال به دل داشته باشه.
اصلا نوش جونش ، دقیقه آخر گل زد ، خیلی خوشحال شدش و با تموم وجودش میخواست خوشحالی کنه به هیچ کسم ربطی نداره ولی حداقل اینقدر مردم رو خر فرض نکنه که بعدش بگه من عشقم و جونم اسقلاله ...
این روزها میگذره و نورافکن ها میان و میرن و فقط استقلال میمونه

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
حسینی هم اون دروازه بان فصل قبل نیست با اینکه بعضی توپ ها رو خوب در میاره اما میتونه بهترم باشه مثلا دو تا گل دیروز راحت میتونست یکیشو بگیره

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
حسینی هم اون دروازه بان فصل قبل نیست با اینکه بعضی توپ ها رو خوب در میاره اما میتونه بهترم باشه مثلا دو تا گل دیروز راحت میتونست یکیشو بگیره

ولی یک توپ از فاصله کم در اورد و رفت دوباره یس نشون داد

جو گرفتش گل خورد

من نمیدونم دلیل یس گفتن چیه ؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
مشکل شادی کردن نورافکن نیست ، موضوع مدل خوشحالیه! دشمن استقلال هم بهش گل بزنه اینجوری خوشحالی نمیکنه .به گفته خودش 8 سال تو تیم های پایه و بزرگسالان استقلال بازی کرده، مگه نورافکن رو از استقلال اخراج کرده بودند و بهش توهین کرده بودن که اینقدر کینه از استقلال به دل داشته باشه.
اصلا نوش جونش ، دقیقه آخر گل زد ، خیلی خوشحال شدش و با تموم وجودش میخواست خوشحالی کنه به هیچ کسم ربطی نداره ولی حداقل اینقدر مردم رو خر فرض نکنه که بعدش بگه من عشقم و جونم اسقلاله ...
این روزها میگذره و نورافکن ها میان و میرن و فقط استقلال میمونه
دوست عزیز 22 سالشه

وقتی هوادار لقب بمب افکن میده بهش !

بهترین عملکردش تو زمانی که از نقل و انتقالات محروم شدیم نشون داد

انتظار داشت بمونه

فروختنش به باشگاه بلژیکی

باشگاه بلژیکی هم با صد هزار تا قرض داد به سپاهان

منم بودم .. کینه مو به مسئولین باشگاه اینطور نشون میدادم

نورافکن با هوادارا که در نیفتاد

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
دوست عزیز 22 سالشه

وقتی هوادار لقب بمب افکن میده بهش !

بهترین عملکردش تو زمانی که از نقل و انتقالات محروم شدیم نشون داد

انتظار داشت بمونه

فروختنش به باشگاه بلژیکی

باشگاه بلژیکی هم با صد هزار تا قرض داد به سپاهان

منم بودم .. کینه مو به مسئولین باشگاه اینطور نشون میدادم

نورافکن با هوادارا که در نیفتاد
دقیقا با هوادار در افتادش با این خوشحالی ، این نوع خوشحالی فقط حال هوادار رو میگیره نه مدیرا رو- بازیکنی که تو استقلال بزرگ شدش نباید اینجوری حال هوادار رو بد کنه - ارسلان مطهری یه دقیقه برای استقلال بازی نکردش و همه جا گفته من استقلالیم و همیشه هم جلوی استقلال عالی بازی کردش (دمش گرم- باشرفه و وظیفش رو انجام دادش) ،ولی همیشه بعد گل زدن خوشحالی نکردش - بازی امسالم گل دوم رو دقایق آخر زد ولی کوچکترین خوشحالی نکردش.
ما نمیگیم مثل بازیکنای تیمای دیگه که مقابل تیم سابقشون بازی میکنن بازی رو وا بده و کم کاری کنه (وظیفشه خوب بازی کنه) یا حتی خوشحالی نکنه - ولی این مدل خوشحالی به نظرم فقط هوادار رو عذاب دادش

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
تو این فصل اینقدر استقلال قشنگ بازی میکنه ، آدم دلش تنگ میشه و دوست داره هر روز بازی کنه.:):)

فتحی گفته استرا فصل بعدم هست و نیم فصل خرید بازیکن خارجی جدید صد در صد شدش - با توجه به سابقه صحبت های فتحی ،باید ترسید که هم استرا رو از دست میدیم و هم خارجیامونو

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,721
با اختلاف قابل ملاحظه ای بهترین تیم ایرانیم
فقط یک سوال برای من پیش اومده - تو اکثر بازی ها استرا قائدی رو تعویض میکنه - بعدشم همیشه استقلال یه افت شدید تو فاز هجومی پیدا کرده - این تعویضم هیچ وقت نتیجه ندادش
حالا چرا باید این تعویض همیشه انجام بشه - قائدی بازیکنی که تو یه ثانیه میتونه تاثیر بزاره تو نتیجه بازی
شاید از نظر بدنی قاعدی کشش نداره که تعویضش میکنه
به نظرم برای جایگزینش یکی مثل محسن کریمی باید میبود که مدافعا دنبالش بدو ان

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چه عجب یه داور بخاطر اشتباه فاحشش محروم شد!
گمونم اولین بار باشه بخاطر خورده شدن حق استقلال یه داور رو محروم کرده باشن!
کجایی اون بنده خدایی که می گفتی داورا همش به نفع استقلال میگیرن؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اوه..اوه!!!! تو جام حذفی میزبان سپاهان شدیم!!!!

1398/10/02 16:00 استقلال-سپاهان

امیدوارم مساوی ناعادلانه رو در آزادی تهران جبران کنیم....میبریمشون:)

بالا