برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
روحش شاد
01605264.jpg

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
انتظار داری چشممون رو به روی واقعیتها (فرصت سوزی عجیب رمضانی برابر الشرطه) ببندیم ؟؟

بازیکن اصلی وقتی هشتاد دقیقه نمیتونه کاری کنه یه نیمکت نشین ده دقیقه میخواد چیکار کنه ؟ همین که پاش به توپ برسه شاهکار کرده ، مربی وقتی گل و بلبله که ترکیب رو عوض نمیکنه ..

قرار نیست اسم کسی مطرح بشه و بشیم هوادارش قرار هم نیست با یک یا چند تا اشتباه اونم تو سخت ترین دقایق بازی بکوبیم و لهش کنیم و دو زار بفروشیمش ..

همین مظاهری و حسینی فقط به اسم داریم از عملکردشون دفاع میکنیم و الا مظاهری هم به توپ های خیلی ابکی بله گفت مثل حسینی ، وقتی دو بازی بی انگیزه هستن هیچ اشکالی نداره تعویض بشن ..‌

زمان رحمتی رو یادتونه ؟ همین حسینی داشت رکورد میزد و خیلی سیوهای قشنگی داشت ، درسته بی تجربگی هم میکرد اما انگیزه داشت ، حالا شاید مظاهری مصدوم بوده اما مربی باید ازش دلجویی میکرد و میفهمید مشکل کارش کجاست ..

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
محمودخان فکری:
...و در مورد بازیکنان استقلال که سوال کردید هم باید بگویم که دلخوری نداشتم یا کنایه‌ای هم به کسی نزدم. در استقلال که بودم شاید یکی دو بازیکن اذیت کرده باشند اما سایر بازیکنان تیم بازی کردند و مشکل من در استقلال بازیکنان نبودند. مشکل من جاهای دیگر بود. از روز اول ما را اذیت کردند و نگذاشتند که کارمان را پیش ببریم.

شما مثلا می‌دیدید که هیات مدیره با یک سرمربی دیگر مذاکره کرده است. هر هفته یک اتفاق عجیب را ایجاد می‌کردند که تمرکز بازیکن بهم بخورد. این مسائل تمرکز بازیکن را بهم می‌ریخت. وقتی بازیکن بداند که تا پایان فصل با یک سرمربی کار می‌کند خیالش راحت است اما وقتی هر هفته یک حاشیه را می‌دید یا متوجه می‌شد که با یک سرمربی مذاکره کرده‌اند یا کسی را می‌خواهند کنار بگذارند، ناخواسته تمرکز بازیکنان را بهم می‌ریخت. همین بهم خوردن شرایط باعث می‌شود که به بازیکنان اتهام کم کاری بزنند که منصفانه نیست. از روز اولی که وارد استقلال شدم به آن بازیکنان اعتقاد داشتم و می‌گفتم و الان هم می‌گویم که بازیکنان بسیار خوب و توانمند هستند. مشکلی از بابت بازیکن نداشتم و شاید یکی دو بازیکن شیطنت کردند باعث شدند اذیت شویم اما اکثر بازیکنان خوب بودند که همیشه تلاش خودشان را می‌کردند.

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ژاوی و السد قطر مشتری مهدی قایدی شدن! ژاوی؟ مهدی قایدی؟ !!!!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
میتونست رکورد بهتری بجا بذاره ...

اگر منظورت ضعف مربی سید حسین و مظاهریه قبول دارم
دیگه بهتر از این که رکورد کلین شیت در یک فصل رو زد ؟؟
زدن این رکورد کار دروازه بانهای معمولی نیست !! و حالا حالاها کسی قادر به شکستنش نخواهد بود ...
توانایی سید حسین رو دیدیم که میگیم مشکل از مربی دروازه بانهاست !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
میلیچ داره فسخ میکنه؟:eek::mad:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
دیگه هیئت مدیره انتصابی هم بهش فشار اومده داره میگه داستان چیه!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دلایلی که هیئت مدیره بخاطرش داره استعفا میده برای نابودی تیم کافیه
خدا لهنتت نکنه..... مسعود

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
توجه کنید که خلیل زاده برکنار نشد با وجودیکه زندانی شد !!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
درسته نشد استراماچونی رو بیاریم(هر چند همین الان پول بلیطاش رو هم میخواد) ولی ظاهرا فرهاد مجیدی داره موفق میشه یه ماکتی از استراماچونی رو بیاره به عنوان دستیار
آخه بدجوری هوادارای استقلال به ایتالیا علاقمند شدن
البته فرهاد مجیدی حواسش نیست داره آلترناتیو خودش رو با دست خودش از ایتالیا میاره! کافیه دو تا بازی ببازه یا جام حذفی رو از دست بده..حتم دارم گابریل پین سریع جایگزینش میشه..با توجه به اینکه قانون منع قرارداد با خارجیها هم برداشته شده یا در حال برداشته شدنه
البته هوادارا هم بدشون نمیاد..الان 4 ساله میگه استراماچونی! البته با کم و زیادش4 سال:)

فعلا تا 11 مرداد همین جور کژ دار و مریض بریم جلو ببینیم چی میشه

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
عجب...پس فرهاد با فابیو کاناوارو مشورت کرده؟:) خیلی هم خوب....

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

پست آتشین فرهاد علیه وزیر، اسپانسر و مدیرعامل​

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به شدت از وزیرورزش، اسپانسر باشگاه و مدیرعامل آبی پوشان انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر اخبار زیادی پیرامون مشکلات مالی استقلال در رسانه ها منتشر شد و حتی فرهاد مجیدی چند روز پیش با ارسال متنی طولانی در کانال رسمی خود، به این مسائل اشاره کرد.

طبق گفته های مجیدی، مشکلات مالی استقلال باعث شده بود تا بازیکنان این تیم از یکدیگر پول قرض گرفته و یا در مواردی، خود فرهاد مجیدی برای پرداخت هزینه ناهار بازیکنان دست به جیب شود.

در آخرین نمونه از مشکلات متعدد مالی آبی پوشان، امروز یکی از طلبکاران استقلال با یک دستگاه خاور و با در دست داشتن حکم دادگاه، سعی داشت تا اموال باشگاه را مصادره کند.

در حالیکه طی ماه های گذشته، فرهاد مجیدی از حضور یک مربی و مشاور ایتالیایی در کادرفنی خود خبر داده بود، عصر امروز ورزش سه در خبری اختصاصی از مخالف احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور گابریله پین همان مشاور معرفی شده فرهاد مجیدی خبر داد و همانطور که انتظار می رفت، این مسئله با واکنش تند مجیدی همراه شد.

سرمربی آبی پوشان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به شدت نسبت به عملکرد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، اسپانسر استقلال و احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان انتقاد کرد.

01609247.jpg

مجیدی در ابتدای این پست با اعتراض به وزارت ورزش، وزیر ارتباطات و اسپانسر باشگاه نوشته است:« احتمالا اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت بعضی از مسؤولان وزارت ورزش در امور باشگاه استقلال باعث شده است که اسپانسر کم کار شود و مسؤولان مورد حمایت معاون و مشاور وزارت ورزش در باشگاه استقلال چوب لای چرخ مسائل تیم بگذارند.»

او سپس به مسئله حضور دستیار ایتالیایی پرداخته و درخصوص مخالفت احمد مددی با اضافه شدن گابریله پین به کادرفنی تیم نوشته است: « خیلی تلاش کردم تا یک مشاور خوب خارجی را با کمک آقای علی نامداری به تهران بیاورم (بدون اینکه هزینه ای برای باشگاه داشته باشد) اما به اطلاع می رسانم باوجود اعلام رسمی فدراسیون برای بلامانع بودن حضور خارجی ها در فصل بعد، آقای مدیرعامل می گوید که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و نمی تواند تعهد بدهد!»

01610045.jpg

سرمربی آبی پوشان از مذاکراتش با هیئت مدیره و وزارت ورزش برای حل مشکلات پرده برداشته است. مجیدی نوشت: « با هیات مدیره هم صحبت کردم و آنها می گویند که مشکلات را به وزارت ورزش انتقال دادند اما پاسخی دریافت نکرده اند.»

سرمربی آبی پوشان در ادامه خطاب به هواداران استقلال نوشته است: « از این به بعد مشکلات را با شما هواداران درمیان خواهم گذاشت، چون به اندازه کافی به مدیر و مسئول گفته ام اما حل نشده، ناراحت شده اند و طور دیگری موضع گرفته اند؟»

او در پایان با اشاره به اینکه در برابر این مشکلات و کارشکنی ها کم نمی آورد نوشت: «خطاب به آنهایی که خیال می کنند با این کارشکنیها من کنار خواهم رفت، صریح و بدون تعارف بگویم که این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی را رقم زده اند.»

01607915.jpg

فرهاد مجیدی پس از انتشار این پست، در کانال رسمی خود اعلام کرد که علی نامداری هوادار متمول استقلال که گفته می شود قرار است به هیئت مدیره آبی پوشان اضافه شود، هزینه حضور گابریله پین را تا آخر فصل پرداخت خواهد کرد.

پس از این پست آتشین از سوی فرهاد مجیدی که با مشکلات استقلال به سیم آخر زده است، باید منتظر واکنش وزارت ورزش و مدیرعامل آبی پوشان بود. اعضای هیئت مدیره استقلال طی هفته های گذشته به دنبال برکناری مددی از صندلی ریاست آبی پوشان بودند ولی این اتفاق با دخالت وزارت ورزش منتفی شد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
کی این 11 مرداد میاد؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بالا