• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
یک امتیاز ارزشمند که میتونست سه امتیاز کامل بازی باشه ..

زمین و آب و هوای نامساعد کیفیت بازی هر تیمی رو میتونه دچار مشکل کنه ، نگرانیم از این بود که مصدوم بدیم ، خداروشکر بخیر گذشت ..

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
من که نیمه دوم رو ندیدم ولی نوار پیروزیهامون قطع شد!
با احترام به تفکرات سرمربی با حضور قاسمی نژاد از دقیقه اول موافق نیستم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

واقعا زمین بدی بود ، اصلا تیم نمی تونست پاسکاری کنه و اهداف مربی رو براورده کنن ، مرادمند صحنه گل ارسلان رو استوری کرده ، فقط کمک داور رو ببینید کجا جاگیری کرده !!!

همه کاسه کوزها سر حسینی شکست دقیقا عین سر خوردن مرادمند تو بازی الهلال ، بقول فرهاد گل زشتی خوردیم ...

داوری سر تیم رو برید و گزارشگری که رو اعصاب هممون بود ، نیمه دوم بنظر میومد داره بیسکوییتی چیزی میخوره ،با دهن پر گزارش میکرد ...

این تیم اگر اشتباهات فردی رو در نظر نگیریم خوب بازی میکنه و انشالله قهرمانیم 💙💙💙💙

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
حسینی نیمه اول هم یه شوت راحت دوضرب گرفته بود
نمیخوام بخاطر یبازی سرزنش کنم
ولی کییفیت مظاهری یه لول بالاتر از حسینیه
مجیدی از عمد از مظاهری استفاده نمیکنه
درضمن غفوری بی کیفیته باید بره بیرون تا کیفیتش خوب بشه
همون یامگا رو بندازه دفاع راست اتوبان میکنه سمت خودشو
مطهری و ژستد نوک بمونن
نمیدونم دلیل داشتن غفوری تو ترکیب چیه
یکی غفوری یکی مرادمند که همش بی کیفیت و کارهای اضافه میکنه ادمم نمیشه

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
یک امتیاز ارزشمندی بود تو این زمین اونم بارون هم بباره
نمیشه با توجه به این شرایط زمین تیم رو قضاوت کرد
به نظرم انتقادات هفته قبل از حسین زاده بیجا بود... چون خط هافبکمون امروز به شدت کند و ایستا بود
یامگا هم موقعیت خوبی رو از دست داد و کلا امروز خوب نبود.. ژستد هم ازش چیزی ندیدیم

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
صدر جدول رو به همه آبی پوشان و آبی دلان تبریک میگم..ایشالا تا آخر فصل جدول همین شکلی باقی بمونه:)
سپاهان هم که باخته...بسی جالب بود
14 آبان سالگرد منصورخان پورحیدری رو هم گرامی میداریم..روحش شاد....بچه ها پیکسوتا رو به این سرعت فراموش نکنید...
لااقل یه پستی چیزی یادی.......منصورخان خیلی زحمت کشیده برای این تیم
ضمنا معلوم نیست بازی بعدیمون با کدوم تیمه..کاش بخوریم به پرسپولیس:)
واقعا زمین بدی بود ، اصلا تیم نمی تونست پاسکاری کنه و اهداف مربی رو براورده کنن ، مرادمند صحنه گل ارسلان رو استوری کرده ، فقط کمک داور رو ببینید کجا جاگیری کرده !!!

همه کاسه کوزها سر حسینی شکست دقیقا عین سر خوردن مرادمند تو بازی الهلال ، بقول فرهاد گل زشتی خوردیم ...

داوری سر تیم رو برید و گزارشگری که رو اعصاب هممون بود ، نیمه دوم بنظر میومد داره بیسکوییتی چیزی میخوره ،با دهن پر گزارش میکرد ...

این تیم اگر اشتباهات فردی رو در نظر نگیریم خوب بازی میکنه و انشالله قهرمانیم 💙💙💙💙
معمولا گزارشگرهای شهرستانی خیلی رو مخن...مخصوصا تو رادیو که من بعضی وقتا میخوام از رادیو گوش کنم
همون آقای ارمنده است یا یکی دیگه یادم نیست، یه ایرادی که داره هیچ قت اعلام نمیکنه بازی چندچنده؟ تو رادیو هم که مشخص نمیشه!
نیمه اول رو که دیدم زمین بدرد گاوآهن و شخم زدن میخورد که برای سال بعد یونجه بکاریم توش:)
حسینی دروازه بان خوبیه و من قبولش دارم..شاید شیراز و فجر سپاسی اونو به خاطره های نوستالژیکش برده باشه و حواسش پرت میشه
تیم خوبیه ولی فرهاد باید حواسش باشه تو تله ارنج اشتباه نیفته
این بازی جای ژستد و قاسمی نژاد نبود
حسینی نیمه اول هم یه شوت راحت دوضرب گرفته بود
نمیخوام بخاطر یبازی سرزنش کنم
ولی کییفیت مظاهری یه لول بالاتر از حسینیه
مجیدی از عمد از مظاهری استفاده نمیکنه
درضمن غفوری بی کیفیته باید بره بیرون تا کیفیتش خوب بشه
همون یامگا رو بندازه دفاع راست اتوبان میکنه سمت خودشو
مطهری و ژستد نوک بمونن
نمیدونم دلیل داشتن غفوری تو ترکیب چیه
یکی غفوری یکی مرادمند که همش بی کیفیت و کارهای اضافه میکنه ادمم نمیشه
دو تا دروازه بان خوبن هر چند من حسینی رو ترجیح میدم
مظاهری حاشیه های بدی داره...
نمیدونم رو چه حسابی مجیدی به حسینی میدون داد ولی قلبا از این انتخابش راضیم
حاشیه فصل قبل مظاهری رو دوست نداشتم
غفوری هم بازیکن باکیفیتیه..ولی رو چمن...نه روی یونجه!:)
مرادمند هم من مخالف سرسختش بودم ولی تو چندتا بازی اول لیگ واقعا خوب بازی کرد

یک امتیاز ارزشمندی بود تو این زمین اونم بارون هم بباره
نمیشه با توجه به این شرایط زمین تیم رو قضاوت کرد
به نظرم انتقادات هفته قبل از حسین زاده بیجا بود... چون خط هافبکمون امروز به شدت کند و ایستا بود
یامگا هم موقعیت خوبی رو از دست داد و کلا امروز خوب نبود.. ژستد هم ازش چیزی ندیدیم
بله تو اون یونجه زار شیراز ارزشمند بود
من منتقد حسین زاده بودم..بنظرم انتقادم بیجا نبود!...
حسین زاده تو فضا سازی عالیه، تو کار گروهی و ضربه آخر خیلی اوته!، باید روش کار کنن..
هر چند بنظرم تو شیراز جاش خالی بود و تو اون یونجه زار حسین زاده شاید یه توپی رو از لای یونجه ها گل میکرد:)
اگر موقعیت نیمه اول یامگا رو میگی که خیلی حیف شد...من میگم ژستد نباید تو این بازی بازی میکرد،مثل این میمونه که سیتروئن 2021 رو بیاری تو علفزار!

راستی تیم روبرو هم از رو دست ما نگاه کرده و داره بازیکن خارجی میخره....ما کار خودمونو میکنیم...تا اینجا بنظرم یامگا خرید خوبی بود...

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
بازی بعدی با نساجی داریم(28 آبان)، نساجی که بازی قبلی رو باخته
الان فشار رو ساکت الهامی زیاده و بازم میخواد بیاد کنار زمین و شلوغ بازی در بیاره
بازی بعدش با گل گهر داریم و دربی هم 13 آذره
امشب هم از بین سعید مهری و موسوی یکی باید از لیست خارج بشه...فقط تا امشب فرصت هست
ولی بعید میدونم موسوی ول کنه

از 20 ابان هم ورود تماشگر آزاد میشه، حیف که بابامسععود نیست:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
واقعا کی دلش میاد از این تیم بره؟ مخصوصا که احتمال بالابردن جام یا دو تا جام هم در این فصل زیاده!
من خودم بودم از سید احمد موسوی سرتق تر میشدم!!
گفتنش راحته برو..ولی کجا بره آدم از این جا بهتر
بابک مرادی هم جزو گزینه هاست..کسی نره ژستد میره رو هوا

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
اوضاع سختیه..آجورلو نباید میذاشت کار به اینجا بکشه

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
هدف موسوی با مشورتی که بهش شد! فقط این بود که نزاره استقلال تو پنجره نقل و انتقالات بازیساز بگیره!
الان کار خیلی سخت شده - باید دنبال بازیساز با کیفیت باشه که قرارداد نداشته باشه . . .

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
وقتی هاشم بیگ زاده بگه شرایط استقلال خوبه، پس حتما شرایطمون خوبه:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
علیرغم اینکه میگن سنگ بزرگ علامت نزدنه، ولی این نگاه آجورلو رو به استقلال دوست دارم:

• می‌خواهم کار تجاری کنم. فوتبال حرفه ای صنعت است و فوتبال حرفه ای ایران مسخره است. به من می‌گویند تبلیغات محیطی را به تو نمی‌دهیم چون تیم های دیگر ضعیف هستند‌. گفتم مگر ارث خودت را به برادرت می‌دهی یا برادرت ارثش را به تو می‌دهد؟ مگر بدهی استقلال را تو می‌دهی؟ این ثروتی که باید دربیاورد را به خیابان ببرد؟ مگر شما وضع خوبی داری دارایی ات را با استقلالی ها تقسیم کرده‌ای؟ چهل سال از بغل استقلال برند درست کرده‌اند و بزرگ شده‌اند و برای خودشان امکانات و خانه و زندگی ساخته‌اند و استقلال زمین تمرین ندارد.

• بدا به حال کسانی که می گویند ما بزرگیم. شما کجا بزرگید که استقلال را کوچک کرده اید. چرا ما باید فقیر باشیم؟ چون همصدا نیستیم و با هم قهر می کنیم. قرار نیست من با شما عکس بگیرم و بگویم من آجورلو هستم و بزرگ شده ام. من کوچک همه استقلالی ها هستم. هیچ کس حق ندارد چیزی را برای خودش سند بزند و بگوید پیمان مدیریتی را به من بدهید. شما کی هستید؟ استقلال مال استقلالی هاست.

• من مهمان شما هستم. ممکن است تا فردا و یا یک سال تا 2 سال دیگر باشم. تا روزی که هستم هیچ چیزی را با اقتصاد و آینده استقلال برای خودم گرو نمی گذارم که دوباره برگردم. من یک تا 2 سال کار می کنم و می روم و دیگر برنمی گردم. کار مال شماست. من نباید می آمدم. آقایان مومنی، حیدری، طباطبایی و ... هستند. باشگاه این همه بزرگ دارد. چرا من که 40 سال مدیر بوده ام را می آوردید؟ با همدیگر تفاهم و همکاری کنید.
  • در جریان احمد موسوی گفتند که کادرفنی او را نمی خواهد. من به این بازیکن گفتم پولت را می دهم و هر جا دوست داشتی برو. حالا چون کادرفنی او را نخواسته دلیلی ندارد من هم بداخلاقی کنم. فوتبال محل یک زندگی تمیز است.

• من باید به وزارت دفاع بروم و سر کج کنم بگویم به من زمین بدهید و ده روز دیگر بازی ام شروع می‌شود. به من می‌گوید چهار دختر با موبایل آمده‌اند و در و دیوار آنجا را گرفته‌اند و زمین نمی‌دهیم چون فلان می‌شود. این دختر ها چه کسانی هستند؟ دخترهای من و تو هستند. به من زمین ندادند که اسم رفیقم آقای حسن تهرانی مقدم را گفتم و گفتم ایشان استقلالی است و اگر من را نمی‌شناسید به حرمت ایشان بدهید، ما زمین نداریم و بازهم ندادند. در خانه رفیق خوب ارامنه ام رفتم. در را باز کردند و به من پناه دادند. بدا به حال همه آنهایی که می‌گویند ما بزرگ هستیم.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
تصاویر مراسم بزرگداشت و تجلیل از پیشکسوتان باشگاه استقلال در صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه :

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
ما که جای خالی نداریم، تازه رو بوفه هم پره!
به گزارش "ورزش سه"، تیم های حاضر در لیگ برتر برای به‌خدمت گیری بازیکن جدید جدا از داشتن جای خالی باید با بازیکنانی به توافق برسند که آزاد باشند. این سهمیه برای هر تیم 3 بازیکن است و اصلا هم مهم نیست این بازیکنان در چه رده سنی قرار داشته باشند. مهم برای جذب این بازیکنان ابتدا جای خالی و دوم وضعیت قراردادی آنهاست. جذب 3 بازیکن آزاد در صورت داشتن جای خالی اجازه ای است که سازمان لیگ به تیم ها می دهد.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی در ایران بر اساس تصمیم فیفا در 12 هفته برگزار و در نهایت 16 آبان به پایان رسید. تیم ها در پنجره زمستانی قادر خواهند بود قرارداد 6 بازیکن خود را فسخ و به جای آنها بازیکنان جدید حتی تحت قرارداد با باشگاه ها را در اختیار بگیرند. سهمیه فیفا خارج از پنجره های نقل و انتقالات به واقع تنها برای در اختیار گرفتن بازیکنان آزاد است آنهم به شرطی که تیم جای خالی در لیست داشته باشد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
دوستان برید تو پیج esteghlal یا esteghlal_news تو اینستا، دارن فیزیک درس میدن! خدائیش فیزیک رو هم باید اینجوری درس داد:))

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
:unsure: o_O

حسن آقا این بار گیر داد به مجیدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا