برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آجرلو هم نشون داد فرقی با مدیر عامل های قبلی نداره بعد 1 ماه آشغال ترین سرمربی دنیا رو که اخراجی لیگ دسته دوم یونان بوده و تیمش سقوط کرده ( فوتبال دست دوم یونان فکر کنم از فوتبال ایرانم ضعیف تره ) رو برداشته آورده سرمربی استقلال کرده با بازیکنی هم تمدید نکرده و خرید جدید هم نداشته و تیم رو هواست و نقل و انتقالات هم تعطیل
پس یادتون باشه استقلال این قهرمانی رو فقط و فقط مدیون فرهاد مجیدی و در کنارش پین هست و هیچ کسی کمکش نکرده نه آجرلو و نه کس دیگه ای ... هر چی بوده خود فرهاد بوده پس حق بدید که از این تیم بره چون دیگه کم آورده بوده
انشالله هفته بعد آجورلو بره واسه انتخابات فدراسیون بلکه اونجا مجبورش کنن استعفا بده. کسی که یک ماه از لیگ گذشته هنوز تمدید و خرید درست حسابی نکرده واسه استقلال، هر ثانیه بیشتر موندنش رو مخ هواداره.
‏پارسال این موقه ها مددی زبیر و حسین زاده و صادقی رو خریده بود
اجرلو همونم نکرده!!!

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سعید صادقی تا ۲۸ سالگی حتی یک ثانیه بازی ملی هم نداشت. با استقلال به توافق رسید. خبرش به گوش گل محمدی که رسید بیکباره دعوتش کردن تیم ملی. تو اردوی تیم ملی از طریق حمید استیلی و اسکوچیچ بهش گفته شد اگه میخای این دعوت به تیم ملی تداوم پیدا کنه باید به پرسپولیس بری. از اردو برگشت.توافق با استقلال رو نادیده گرفت و به پرسپولیس رفت.
دنبال مافیای فوتبال یا فوتبال پاک میگردید ...

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
وریا غفوری از فولاد و آلومینیوم اراک پیشنهاد دارد و در صورتی که تا دوشنبه باشگاه استقلال با او تماسی نگیرد به احتمال فراوان راهی فولاد خوزستان خواهد شد.
احتمال جدا شدن این دونفر زیاد است...
مهدی‌پور به العربی قطر
حسین زاده به شارلوا بلژیک

اون لژیونری که گفته میشه بر خواهدگشت و باهاش مذاکرات جدی شده کسی نیست جز فرشید اسماعیلی!! (بدترین خرید ممکن )

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
وقتی سرمربی بالا سر تیم نباشه همین میشه
شما این شرایط رو مقایسه کنید با کوران مسابقات و زمانی که سیاوش یزدانی و مرادوند رو از دست دادیم تو کوتاه ترین زمان ممکن مدافع خوب گرفتیم.بخاطر فشار زیاد فرهاد و عملگرایی که داشت.نه مث بعضیا که تو 24 ساعت 3 ساعت هم نمیخوابن ولی خروجی کارشون میشه فرشید اسماعیلی و هیچ
تمام شد به نظر من امسال دیگه قافیه رو باختیم سالی که نکوست از بهارش پیداست این اقایون تو خواب خرگوشی موندن و لاکپشت ها دارن چهار نعل میتازن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
وقتی سرمربی بالا سر تیم نباشه همین میشه
شما این شرایط رو مقایسه کنید با کوران مسابقات و زمانی که سیاوش یزدانی و مرادوند رو از دست دادیم تو کوتاه ترین زمان ممکن مدافع خوب گرفتیم.بخاطر فشار زیاد فرهاد و عملگرایی که داشت.نه مث بعضیا که تو 24 ساعت 3 ساعت هم نمیخوابن ولی خروجی کارشون میشه فرشید اسماعیلی و هیچ
تمام شد به نظر من امسال دیگه قافیه رو باختیم سالی که نکوست از بهارش پیداست این اقایون تو خواب خرگوشی موندن و لاکپشت ها دارن چهار نعل میتازن
اگر خیلی بخوایم بدبینانه نگاه کنیم همینی میشه که شما گفتید...واقعا نقش فرهاد هم تو این قهرمانی انکار ناپذیر بود...ولی خب حمایت آجرلو هم درصدتاثیری داشت
البته الان دیگه سرمربی داریم..من بنظرم بازیکنایی که داریم میگیریم بیشتر با نظر هیئت مدیره است والا ساپینتو که شناختی نداره و تازه بجای 365 روز بناست 364 روز و نصفی بمونه تو تیم! اینکه بازیکنا رو دارن با نظر هیئت مدیره میگیرن رو من از اونجا متوجه شدم که مظلومی گفت سعید صادقی یه بازیکن معمولیه!....یا همین سجاد شهبازاده که دارن باهاش 2 ساله میبندن..سپاهان اونوخ رفته سراغ کاوه رضایی!.نمیخوام بگم نظر هیئت مدیره درسته یا غلطه یا آجرلو میره از باشگاه یا میمونه( که بنظر من میره)، همه هم میدونیم ساپینتو خیلی مربی معمولی ای هست حداقل نسبت به مورایس!...ولی بنظرم چاره دیگه ای نداریم جز اینکه با همین شرایط بسازیم...به همون استراماچونی تیم نمیدادن...وقتی اومد استقلال نتایج خوبی گرفت..تازه بعد رفتنش بازهم خونه نشین بود تا رفت تو الغراضه قطر سرمربی شد و اون نتاج افتضاح رو گرفت! من میگم زمان بدیم...همیشه شرایط با اونی که ما میخوایم سازگار نیست و بعضی وقتها دور از انتظار ماست...بعضی وقتها هم نه!
آقای داسیلوا ممنون که اومدی و ممنون که خیلی زود با بقیه مچ شدی..میموندی خوشحالتر بودیم:

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
احتمالا حسین زاده بره و جاش مهدی قایدی بیاد...کاش دیاباته هم برگرده
مهدی پور احتمالا میره علی کریمی میاد
(بازگشت به تنظیمات کارخانه)

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,721
منم به عنوان یه هوادار بهت توصیه میکنم برای کسی تعیین تکلیف نکن! .. بله میدونم این سایت بعضی وقتا قرمزه ولی وقتی سایت دیگه ای با این پوشش خبری گسترده نداریم چاره ای نیست..هر وقت سایتتو بالا اوردی خبر بده خبراشو دنبال کنیم!

متاسفم که هر شخصی هر حرفی با شما میزنه سریع جبهه میگیرید و با کل کل و بحث میخواید تعداد پست و تشکراتتون رو بالا ببرید.
اگه باز بهتون برنمیخوره و جبهه نمیگیرید و براتون تعیین تکلیف تلقی نمیشه پیشنهاد میکنم خبرنگارهای حوزه استقلال رو بشناسید و از طریق اون ها و پیج ها و رسانه های شخصیشون اخبار استقلال رو دنبال کنید. این جور سایت ها فقط و فقط دنبال حاشیه درست کردن و کسب درآمد هستند. بنده هم کار تخصصیم طراحی سایت هست اما کار من خبرنگاری نیست که بتونم تو این حوزه فعالیت کنم.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این فصل رو کلا امیدی نداشته باشید
هر فصلی ما پیش فصل خوبی نداشتیم ته فصلش داشتیم برای سهمیه دست و پا میزدیم
بنظر من اگر قرار بود توی این بی پولی و آشفتگی مدیریتی فرهاد هم بمونه فایده ای برایمون نداشت
تهش این بود قهرمانی خودش رو با یک رتبه چهارم پنجمی توی لیگ خراب میکرد و همه میگفتن شانسی قهرمان شده مثل داستان قلعه نوعی

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دو تا سوال ذهنمو مشغول کرده:
-چرا هیئت مدیره و مسولین باشگاه ما رزومه ساپینتو رو قوی تر از مورایس دیدن یا حداقل ساپینتو رو گزینه بهتری نسبت به مورایس برای استقلال در نظر گرفتند؟
-چرا فقط هواداری تیم ما میریزن تو پیج سرمربی ها و قیمت رو بالا میبرن؟ چرا تو پیج آلکس نوری رفتن تو پیج ساپینتو نرفتن؟ یا چرا هوادارای سپاهان اصلا به پیج مورایس کاری نداشتند؟!

در هر صورت بنظرم راست میگه میثم منیعی..مدیری که بعد 9 سال میاد یه تیم رو قهرمان میکنه، حداقل یه فصل میشه بهش اطمینان کرد..
photo_2022-06-26_09-23-11.jpg

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
متاسفم که هر شخصی هر حرفی با شما میزنه سریع جبهه میگیرید و با کل کل و بحث میخواید تعداد پست و تشکراتتون رو بالا ببرید.
اگه باز بهتون برنمیخوره و جبهه نمیگیرید و براتون تعیین تکلیف تلقی نمیشه پیشنهاد میکنم خبرنگارهای حوزه استقلال رو بشناسید و از طریق اون ها و پیج ها و رسانه های شخصیشون اخبار استقلال رو دنبال کنید. این جور سایت ها فقط و فقط دنبال حاشیه درست کردن و کسب درآمد هستند. بنده هم کار تخصصیم طراحی سایت هست اما کار من خبرنگاری نیست که بتونم تو این حوزه فعالیت کنم.

رفیق جان ، ورزش سه و خبر ورزشی و .. یه مشت عشق پولن که شکماشون رو یه عده با ناهار های خاص پر میکنن ...

خبرنگارهای استقلالی هم نصف و نیمه عشق فالورن و خبرهای کذب زیادی منتشر میکنن ، سر قضیه ی مربی ندیدید چه تیترهایی میزدن ؟

استقلال بشدت تنهاست ، چطور یه تیمی میتونه اینقدر منفعل باشه ؟ حتی تیم های ته جدولی هم بهتر از مدیریت استقلال عمل کردن و بازیکن های تاپی گرفتن ...

چند روز قبل بود زارت و زارت صدا و سیما از صادقی مطلب میذاشت که استقلال بهش وعده کلان داده و صد در صد استقلالیه و استقلال این همه پول از کجا میاره ؟ ، همین هرزه ها بعد اینکه صادقی با یه تیم خاص قرار داد بست دهنشون رو بستن و گفتن مبلغی نیست و لاشو بالا نیاوردن ...

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
حسن روشن:

فقط همین کم بود که این آقا(ساپینتو) کنار زمین ادا دربیاورد، کارهای عجیب و غریب کند و رفتارهایی داشته باشد که به جای بازیکنان درون زمین، هواداران استقلال را سرگرم کند. دورنمایی خوبی برای استقلال متصور نیستم. با این مربی اصلاً نمی‌توان به آینده استقلال امیدوار بود. البته آرزوی ما این است که استقلال همیشه در اوج باشد اما هر کاری اصول خودش را دارد.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
محمد محبی و محسن آذرباد گزینه های مد نظر استقلال با سپاهان به توافق رسیدن!/ایلنا
کاوه رضایی ۲ هفته است در تهران منتظر تماس استقلال است اما به دلیل تعلل مدیران استقلال در حال نهایی کردن توافق با سپاهان است.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
🔵۴۸ ساعت تا انتخاب سرنوشت ساز کاپیتان استقلال!

وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال که از باشگاه فولاد پیشنهاد جدی دارد، تا ۴۸ ساعت آینده منتظر تماس مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قراردادش میماند و اگر خبری از مدیران استقلال نشد به پیشنهاد فولاد پاسخ مثبت خواهد داد.

پ.ن: نشستی از گرونی و مردم حرف میزنی حالا یک کاریت میکنن یادت نیاد چه رشته ی ورزشی رو بازی میکردی !!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان کمربندهاتون رو ببندید و خودتون رو آماده کنید که یک سری مزدور باشگاه بعد اینکه استقلال بعد چند هفته چسبید ته جدول شروع کنن همه چیز رو گردن فرهاد مجیدی بندازن و هوادار رو جلوی فرهاد قرار بدن تا گند کاریشون رو بپوشونن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ساپینتو تا پایان هفته به ایران بازمی‌گردد.

پ.ن: پدر سگ تو الان باید بالای سر تیم باشی فقط اومدی قول 4 قهرمانی با تیمی که نمیدونی چیه و ایرانی که نمیدونی کجاست رو دادی و داری تو پرتقال حال میکنی با قراردادت
خنده دارش اینه که میگه من از اول هوادار استقلال بودم و بازی هاش رو دنبال میکردم ... همینقدر هوچیگر و پدر سوخته هست این سرمربیه ...
من دوست دارم حمایت کنم اما هرجور فکر میکنم گاهی حمایت الکی کردن هم با خیانت فرقی نداره ...

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دوستان کمربندهاتون رو ببندید و خودتون رو آماده کنید که یک سری مزدور باشگاه بعد اینکه استقلال بعد چند هفته چسبید ته جدول شروع کنن همه چیز رو گردن فرهاد مجیدی بندازن و هوادار رو جلوی فرهاد قرار بدن تا گند کاریشون رو بپوشونن
جالبه میگن فرهاد مجیدی استقلال رو به این روز انداخته! حالا خوبه لیگ جدید شروع نشده و هنوز تیم قهرمان ماییم:) یا میگن آجورلو پرسپولیسیه! اگر اینجوریه چرا گذاشت ما قهرمان بشیم؟! این فازشون معلوم نیست چیه بوخودا

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
جالبه میگن فرهاد مجیدی استقلال رو به این روز انداخته! حالا خوبه لیگ جدید شروع نشده و هنوز تیم قهرمان ماییم:) یا میگن آجورلو پرسپولیسیه! اگر اینجوریه چرا گذاشت ما قهرمان بشیم؟! این فازشون معلوم نیست چیه بوخودا
فرهاد خار چشم خیلی هاست ... چون تنها کسی بود که حق استقلال رو از حلقوم بقیه بیرون کشید و نشون داد اگر بزارن استقلال بی رقیب ترین تیم آسیاست

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
مثلا رفتم کانال هوادارای استقلال تو تلگرام
یه خبر اول زده که با فرشید اسماعیلی دارن قرارداد میبندن، دو تا پست پایننتر گفته اصلا فرشید اسماعیلی تو لیست خرید ما نیست! :)
خودشونم به تناقض رسیدن
باز ورزش 3 اگر قرمزه تا خبری قطعی نشده سعی میکنه نذاره! البته اشتباهم ممکنه داشته باشه ولی اینقدر ضد و نقیض دیگه نمیگه

Last edited:
بالا