برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

ilia19822

Registered User
لایک‌ها
104
گل دوم هم خورد امروز نسبتا بد بازی کرد

blueman6

Registered User
لایک‌ها
85
تا قبل گل اول بد نبودیم ولی بعد گل کاملا دستپاچه و سردرگم بودیم، هر دو گل هم ایراد تاکتیکی بود.
سبک بازی استقلال از ری اکتیو به پرو اکتیو تغییر کرده که مورد انتظار هم بود.
ان شاالله تیم بعد از چند هفته شکل بهتری میگیره، امیدوارم تا اون موقع کمتر امتیاز از دست بدیم. باید صبور بود.
سپاهان هم بسیار با برنامه بود.

ilia19822

Registered User
لایک‌ها
104
تا قبل گل اول بد نبودیم ولی بعد گل کاملا دستپاچه و سردرگم بودیم، هر دو گل هم ایراد تاکتیکی بود.
سبک بازی استقلال از ری اکتیو به پرو اکتیو تغییر کرده که مورد انتظار هم بود.
ان شاالله تیم بعد از چند هفته شکل بهتری میگیره، امیدوارم تا اون موقع کمتر امتیاز از دست بدیم. باید صبور بود.
سپاهان هم بسیار با برنامه بود.
امیدوارم حرف های شما قابلا درسته

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تیمی که بازیساز نداشته باشه تنها تاکتیکش میشه پاس کوتاه میانه ی میدان و وقتی به یک سوم دفاعی حریف رسید سانتر کردن از هر نقطه !!! هیچ پلن B و C هم در کار نخواهد بود
این باخت هم کاملا قابل پیش بینی بود تیمی که تمام سرمایه اش رو فقط مهاجم خریده و امروز مهدی قائدی هم به تیم اضافه شده سرنوشتش میشه همین
شما نمیتونی جای بازیکن های غایب تیمت رو با مهاجم پر کنی
این فصل هم باخت های استقلال زیاد خواهد بود چون بنظر میاد سرمربی هم پلن خاصی نداره

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
باخت بدی بود مقابل یکی از رقبای مستقیم
اما نمیشه قضاوت کرد و نباید بازیکن و کادر فنی رو تخریب کرد
تا هفته 8-9 نمیشه قضاوت کرد

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
قبل بازی اصلی همه میگفتند امانوف ترکیب اصلی
اما بازی نکرد
اخه سلمانی هافبک هجومی ؟
اصلا انتظار همچین ترکیبی رو نداشتم
خیلی ترکیب اولیه بد بود
تیم فقط سانتر میکرد...یاد امیر قلعه نوعی افتادم یه لحظه:دی
حالا حردانی -کاوه - محبی بیان خیلی تاثیر گذارن
قاعدی هم از هفته 3م 4م احتمالا اضافه میشه
دفاعمون با وجود چشمی یک لول پایینتر هست
سیلوا واقعا خوبه ولی خیلی کند هست خیلی... امسال جای سیاوش یزدانیی احساس میشه

نمیشه گفت تا هفته 8-9 صبر باید کرد چون خیلی دیر هست
اگه سپاهان و پیروزی و تراکتور تا هفته 8-9 امتیاز بگیرن اونوقت فقط ما باید صبر کنیم ؟؟!!!
اعیار و اهداف بازی ما از هفته سوم یا چهارم مشخص میشه

من فقط فکر میکنم از نطر بدنی بچه ها اماده نیستن و بازی اول هم بازیش سنگین بود
سپاهان چیزی نداشت از تیم ما بدتر بود وفقط رو یه اشتباه ما و یه ضد حمله بد بهمراه یه بدشاس ما گل خوردیم
وگرنه جفت تیم ها خیلی بد بودند ...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
همون موقع که وریا رفت گفتم عقل و منطق و اصول میگه که تیمی مربی و کاپیتانی که باهاشون قهرمان شده رو از دست بده نه تنها قهرمانی این فصل بلکه فصل آیندش هم از دست میده!!!

اما خوب مربی هم تازه اومده و نمیشه بهش وقت نداد هر چند اعتقاد دارم بهش هم وقت بدیم چیز خاصی نداره!!!

پ.ن: استراماچونی هم فکر کنم اولین بازی رو باخت

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
همون موقع که وریا رفت گفتم عقل و منطق و اصول میگه که تیمی مربی و کاپیتانی که باهاشون قهرمان شده رو از دست بده نه تنها قهرمانی این فصل بلکه فصل آیندش هم از دست میده!!!

اما خوب مربی هم تازه اومده و نمیشه بهش وقت نداد هر چند اعتقاد دارم بهش هم وقت بدیم چیز خاصی نداره!!!

پ.ن: استراماچونی هم فکر کنم اولین بازی رو باخت
آخه این سرمربی کجای فوتبال دنیا بوده !! سرمربی سپاهان به مراتب سرمربی بهتری هست امروز کاملا استقلال رو مهار کرد و مشخص بود بازیکن های سپاهان میدونستن چجوری مانع حمله استقلال بشن
در ضمن بی برنامگی بازیکن ها کاملا مشهود بود بازیکن ها نمیدونستن دقیقا باید چطور حمله کنن که این دیگه بحث تاکتیکی هست و به هفته اول و دهم ربط نداره
استقلال بازیکن های خوبی داره ولی تیم بنظرم نامتعادل هست و یک کاپیتان با غیرت هم وسط زمین کم داره
بنظر من این سرمربی بعد چند هفته اخراج میشه و احتمالا یکی از استقلالی های قدیمی جایگزینش میشه
نکته آخر اینکه نظر شخصیم اینه این فصل سپاهان خیلی به قهرمانی نزدیکه

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
چیزی که منو به نسبت مربی بدبین کرد این بود که با اینکه ما کلی مهاجم داشتیم و با مصدومیت حردانی راستمون اون وزن کافی رو نداشت، یامگا رو مهاجم نوک گذاشته بود!!! و بین دو نیمه متوجه شد!!!

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
بازهم این داوری های مزخرف شروع شد . ولی این دفعه از همون هفته اول!!!
فاجعه داوری دیروز به ضرر ما (پنالتی و اون دروازه خالی) و امروز به نفع تیم رقیب ( پنالتی فوق فوق واضح و اخراج)
واقعا باید یه کاری کرد ، اگر بخواد اینجوری پیش بره بعدا دیگه خیلی دیر میشه اگر باشگاه بخواد کاری کنه

blueman6

Registered User
لایک‌ها
85
بازهم این داوری های مزخرف شروع شد . ولی این دفعه از همون هفته اول!!!
فاجعه داوری دیروز به ضرر ما (پنالتی و اون دروازه خالی) و امروز به نفع تیم رقیب ( پنالتی فوق فوق واضح و اخراج)
واقعا باید یه کاری کرد ، اگر بخواد اینجوری پیش بره بعدا دیگه خیلی دیر میشه اگر باشگاه بخواد کاری کنه
سال قبل و سال جاری تنها تفاوتی که نسبت به دوران سلطانی فر ایجاد شده، اینه که دیگه نیرویی نیست که از درون رقبا رو تضعیف کنه و این خیلی مهمه و چیزیه که میتونیم بهش تکیه کنیم.
واقعا فوتبالمون آلودس، خیلی بد تر از کالچو پولی.
فصل پیش پلیس فتا در مورد اون پرونده n صفحه مدرک فساد تحویل داد، چندین بار با استیناف در حال شکستن رای بودن!!!
چیزی که متوجه شدم، هر چقدر اینا مکر و حیله میکنن، اگه ما از درون متحد باشیم، خدا مکر و حیله اونها رو خنثی میکنه، مثل فصل قبل.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
0uyr1zzl.jpg

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
متاسفانه دفاع اصلا اون دفاع فصل پیش نیست . به شدت به نادری احتیاج داشتیم که بهش پیشنهاد ندادن جاش رفتن این پسره ی الوات قائدی رو آوردن فوتبالش رو دوباره احیا کنن بعد پس بدنش به تیم قبلیش !!! این مربی اگر چیزی بارش بود الان با اومدن قائدی مخالفت میکرد چون بشدت افت کرده و از فوتبال کلا دور شده . باید یکی دو تا مهاجم هم کنار میزاشت و یک بازیساز و دو دفاع در راست و مرکز و یک بازیکن دیگه هم جای غفوری میگرفت نه اینکه 5 تا مهاجم اضافه بگیری اما توی خطوط دیگه ات حتی بازیکن تعویضی نداشته باشی !!!
این تیم با تیم مجیدی قابل مقایسه نیست مجیدی تیمش هم در دفاع خوب بود هم تهاجمی بازی میکرد هم توی همه پست ها متعادل بودیم و نقطه ضعفی نداشتیم اما الان حتی تاکتیک درست حسابی هم نداریم

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
تیم خوبی داریم با اومدن سیاوش و قایدی تقریبا تیم کامل هست فقط اگه این سرمربی و کادرش بتونن حاشیه رو از تیم دور کنن و اختلاف تو تیم نباشه بچه ها رو یکدست و یکدل کنن تیم نتیجه میگیره

بالا