برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
یارو گفته پسر من نبود.باشه قبول پس تو نبود تو خودت اونجا چکار میکردی؟؟رفته بودی هوا خوری؟؟بعد هم به طور غیر منتظره با یحیی و افشین چرک دست دادی؟بعد هم دست پسر بچه ای که بچه ات نبود رو گرفتی و از کادر خارج شدی

این یکی هم نوبره
ساپینتو پس از گل استقلال خیلی دیر به سمت نیمکت خودش برگشت. ظاهراً او مقابل نیمکت پرسپولیس حرکتی انجام داد که باعث اعتراض شدید یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی و دیگر نیمکت‌نشینان پرسپولیس شده بود و آنها به علیرضا ایلدروم کمک داور بازی اعتراض کردند. من حرکت ساپینتو را ندیدم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد اما پس از صحبت‌های ایلدروم با زاهدی‌فر، ساپینتو اخراج شد.

ایلدروم هم به وظیفه اش عمل کرد و لبخند افشین سبیل هم بی معنی نبود

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سرمربی بعدیمونم جواد نکونام هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
photo_2023-06-03_16-41-42.jpg

ادعای جدید قربان‌زاده علیه فتح‌الله‌زاده؛ زمین کمپ تمرین استقلال را به نام روزنامه استقلال جوان زد و بعد از آن به یک فرد حقیقی فروخته شد!

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
ما در صدر بودیم که لجن بازی های قربان زاده شروع شد. عامل اصلی جام نگرفتن امسالمون و حتی حذفمون از آسیا این بشر بود. یک سلطانی فر جدید که سهام استقلال رو کم تر اعلام کرد، به بانک ها دستور داد که به ما وام ندن، مدام مصاحبه هایی در جهت تضعیف و یا خلاف منافع استقلال انجام داد، فتح الله زاده و آجرلو رو به جون هم انداخت و از مدیران قبلی و الان شکایت کرد، برای پرونده سازی بازرس فرستاد سر تمرین و اسناد و در نهایت باعث استعفای مدیر عامل شد، پست کری خونی های رقیب رو لایک میزد و..... بعد از دربی هم که خیالش راحت شد، یه مدت غیبش زد.

Last edited:

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
ما در صدر بودیم که لجن بازی های قربان زاده شروع شد. عامل اصلی جام نگرفتن امسالمون و حتی حذفمون از آسیا این بشر بود. یک سلطانی فر جدید که سهام استقلال رو کم تر اعلام کرد، به بانک ها دستور داد که به ما وام ندن، مدام مصاحبه هایی در جهت تضعیف و یا خلاف منافع استقلال انجام داد، فتح الله زاده و آجرلو رو به جون هم انداخت و از مدیران قبلی و الان شکایت کرد، برای پرونده سازی بازرس فرستاد سر تمرین و اسناد و در نهایت باعث استعفای مدیر عامل شد، پست کری خونی های رقیب رو لایک میزد و..... بعد از دربی هم که خیالش راحت شد، یه مدت غیبش زد.
قربانزاده استقلالیه;)باور نمیکنی؟؟از حسین خبیری بپرس

یک مثالی بود دنبال دزد میفتن شلوغ که میشه دزد هم داد میزنه ای دزد ای دزد.شبیه این باباست.

از همه جا خوردن و نفع بردن و ضررش رو استقلال برد الان طرف خنجر به دست استقلالی شد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ما دربی اول رو بد بازی کردیم. دربی دوم رو هم با گل دقیقه 101 مرادمند به بازی برگشتیم و روی گل دوم هم دفاع کم کاری کرد هم سید حسینی. حسینی اصلا توپ رو ندید شایدم زمین خورد و تغییر جهت داد، ولی بنظرم حسینی روی اون گل میتونست بهتر عمل کنه، امروز غلامپور حسابی از حسینی دفاع کرده ولی خودمونیم آقای غلامپور حسینی بعد بازی انگلیس دیگه حسینی نشد.. رو گل دربي هم میتونست جاگیری بهتری داشته باشه

در مورد قربان زاده هم من با دوستمون موافقم. همه حرفه‌ای قربان اده قبول، فتح الله زاده بد عمل کرد ولی مگر فقط تو استقلال از این اتفاقها میفته همچین شمشیر رو برای استقلال از رو بست که تیم ما رو ترکوند! ما هم پول رو دادیم به استراماچونی هم از آسیا حذف شدیم هم تو دربی و جام رو از دست دادیم. بازیکنا واقعا گل کاشتند که با ایتکن شرایط تا همینجا هم دوام آوردند. اگر این بلا رو سر تیم روبرو می‌آوردند ببین چه الم شنگنه ای که به پا نمیشد!
جالبه امروز تو خبرا خوندم که هیئت مدیره تیم روبرو بدون تغییر باقی میمونه ولی کلا استقلال دستخوش تغییر خواهد شد. میگن علی خطیر میخواد بشه مدیر عامل!! یه استراماگونی دیگه بکنه تو پاچه مون که تا سه سال دیگه به فکر جور کردن پولش باشیم!
من موندم چه مرضی داشتند که به تیم برنده دست بزنن و مدیرعامل برای ما عوض کنن و آجورلو رو بردارن؟! بعد مدتها داشتیم به ثبات می‌رسیدیم! نتونستن ببینن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

کارتون شده هر شیش ماه یکبار برای ما هیئت مدیره و مدیرعامل انتخاب کنید و هر یکسال یکبار هم سرمربی!
خوشتون اومده!
با این تغییرات مدیریتی هر تیم دیگه بود تا حالا تو لیگ برتر هم باقی نمیموند چه برسه به این که تو کورس رقابت‌ها باشه!
حواسمون هم به سایت نامیزون ورزش 3 هست که برای موفقیت‌های تیم محبوبیت چه قشقرقی راه میندازی و منتظر نقاط ضعف استقلالی!
کافیه یه مقایسه کنیم بین قهرمانی ارسال لیگ و قهرمانی امسال لیگ..
باشه میگذره.. ما بیخود هوادار این تیم نشدیم.. این نشون میده از موفقیت‌های تیم ما چقدر فشار اومده بهتون
مطمئنم اگر تو حذفی پارسال شما 6 تا زده بودید و برده بودید الان یه تراژدی دیگه می‌ساختید. ولی ما 6 تا زدیم و حرفتون کردیم ولی برامون خیلی عادی بود چون یه تیم معمولی رو برده بودیم
بقول فرهاد عزیز یه قهرمانی باشه ولی پاک باشه!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ساپینتو خداحافظی کرد امیدوارم هر جا هستم یادش باشه ادب مرد به ز دولت اوست!
البته منم موافقم که ساپینتو بره، بشرط اینکه سریع حق و حقوقشو بدن که استراماچونی دوم نشه برامون!
آدمی که بعد گل مساوی تو دربی اونم تو دقیقه 101 برامون جنگولک بازی و قیرقیز بازی دربیاره دیگه دربی ببر ازش درنمیاد!!!
الان بهترین گزینه جواد نکونام هست... سریع باید جوادنکونام رو دریابند.
موندن یا رفتن حسینی هم به نظر نکونام بستگی داره.

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
خوب این تاپیک هم زده شد حالا هر چی استقلالی داریم بیاین اینجا 1 ماه و چند رو بیشتر به شروع جام باشگاههای آسیا نمونده.( راستی لطفا کل کل هم نکنید)

esteghlal.jpg
فقط استقلال
esteghlal.jpg
یه مطلب بی ربط :
شونزده سال از روزی که این مطلب ثبت شده گذشته,شونزده فاکینگ سااال!!!
دلتون نمیگیره وقتی یهو چشمتون به پیام یا پیام هایی میخوره که برای سال ها قبله؟کنجکاو نمیشید که آخرین بازدید نویسنده این پیام کِی بوده و برای رفع کنجکاوی رو پروفایلش کیلیک کنید..؟یا فقط من اینطوری اَم .. ؟بگید که تنها نیستم!!

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
ساپینتو خداحافظی کرد امیدوارم هر جا هستم یادش باشه ادب مرد به ز دولت اوست!
البته منم موافقم که ساپینتو بره، بشرط اینکه سریع حق و حقوقشو بدن که استراماچونی دوم نشه برامون!
آدمی که بعد گل مساوی تو دربی اونم تو دقیقه 101 برامون جنگولک بازی و قیرقیز بازی دربیاره دیگه دربی ببر ازش درنمیاد!!!
الان بهترین گزینه جواد نکونام هست... سریع باید جوادنکونام رو دریابند.
موندن یا رفتن حسینی هم به نظر نکونام بستگی داره.
این یه "نقطه ضعف" برای ساپینتو بود که سریع با هر حرکتی تحریک می‌شد و همون‌جا هم دنبال تسویه حساب بود.
روحیه‌ی جنگندگی و حریص بودن برای برد خوبه، ولی نباید تبدیل به یه نقطه ضعف می‌شد براش.

کمیته داوران و کمیته انضباطی از همین نقطه ضعف استفاده کردن و جوری نقره‌داغش کردن که هم خودش، هم باشگاه و هم هوادارا راضی باشن به رفتنش.
اگر کنترل بیشتری روی خودش داشت و کم‌تر محروم می‌شد، خیلی کارای بزرگی می‌تونست انجام بده. انتظار حرفه‌ای بودن بیشتری ازش داشتم. رزومه‌ی خودش رو هم خراب می‌کنه.

جواد نکونام هم خوبه برای جانشینی. ولی اون هم نشون داده که به خشم و اعتراض هوادارا حساسیت داره و ممکنه زیر فشار کار رو بذاره زمین و دست‌مون بمونه تو پوست گردو.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
یادم نمی‌ره که نکونام وقتی استعفا داد و کشید کنار که باید جلوی الهلال می‌رفتن تو زمین.

اینا رو باید در نظر بگیرن برای انتخاب مربی. فصل بعد، مثل فصل‌های قبلی، باز هم ناداوری و حاشیه زیاد خواهد بود برای استقلال. یه مربی می‌خوایم که سفت باشه و وایسه پای تیم. اگه قرار باشه هم از حواشی بخوریم، هم مربی تیم تحمل نداشته باشه؛ این استقلال خواهد بود که ضرر می‌کنه.

ساکت الهامی مرد پخته‌تری هست. انگیزه‌های خاص خودش رو هم داره. اگه مهره داشته باشه، می‌تونه تیم خوبی ببنده. صبری که بعد از شیش تا خوردن از استقلال نشون داد، خیلی خوب بود. کنفرانس بعد بازی هم با آرامش حرفاش رو زد. تیکه‌هاش رو انداخت، ولی با ژست آروم و منطقی.

اگر تو گزینه‌های ایرانی، نکونام و ساکت رو داشته باشیم. من بی‌درنگ ساکت رو انتخاب می‌کنم. زیرک‌تر و مسئولیت‌پذیرتر از نکونام هست.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
یادم نمی‌ره که نکونام وقتی استعفا داد و کشید کنار که باید جلوی الهلال می‌رفتن تو زمین.

اینا رو باید در نظر بگیرن برای انتخاب مربی. فصل بعد، مثل فصل‌های قبلی، باز هم ناداوری و حاشیه زیاد خواهد بود برای استقلال. یه مربی می‌خوایم که سفت باشه و وایسه پای تیم. اگه قرار باشه هم از حواشی بخوریم، هم مربی تیم تحمل نداشته باشه؛ این استقلال خواهد بود که ضرر می‌کنه.

ساکت الهامی مرد پخته‌تری هست. انگیزه‌های خاص خودش رو هم داره. اگه مهره داشته باشه، می‌تونه تیم خوبی ببنده. صبری که بعد از شیش تا خوردن از استقلال نشون داد، خیلی خوب بود. کنفرانس بعد بازی هم با آرامش حرفاش رو زد. تیکه‌هاش رو انداخت، ولی با ژست آروم و منطقی.

اگر تو گزینه‌های ایرانی، نکونام و ساکت رو داشته باشیم. من بی‌درنگ ساکت رو انتخاب می‌کنم. زیرک‌تر و مسئولیت‌پذیرتر از نکونام هست.
من هم یادم میاد که نکونام تو بازی فولاد پرسپولیس خیلی از کوره در رفت.. کلا هر کی استقلالی باشه جلوی اون تیم و هواداراش مشکل داره بس که.. بالایی دارند
مگر امیر خان قلعه نوعی رو یادمون رفته؟

از لحاظ فنی نکونام مربی قابل احترامی هست و باشخصیت، ولی خب به اندازه فرهاد مجیدی استقلالی نبوده و نیست، الان همه از جمله خودم نکونام اولین گزینه ای بود که به ذهنمون رسید، من قبل اینکه که کانالا رو چک کنم اومدم اینجا گفتم نکونام، بعد دیدم تو کانالا هم از نکونام اسم آوردند

ولی در کل ما تیممون ثبات نداشته باشه و مدیرعامل و هیئت مدیره نداشته باشیم کارمون لنگه مثل امسال
دقت کردید هر مربی خارجی هم میاد تو استقلال نتیجه میگیره مثل شفر استراماچونی ساپینتو و.. ولی کسی نیست مدیریتش کنه و دست آخر سر مسائل مالی یا مسائل دیگه قهر میکنه میره!

بنظرم جالبه در مقابل عدم ثبات تیم ما، چه جزیره ثباتی برای تیم روبرو ساختند! دقت کردید؟ قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی و ثبات سازی برای پرسپولیس، حتی میخواد به هیئت مدیره شون دست نزنه! .. برانکو چه ثباتی داشت.. گل محمدی میخواد بازم بمونه، حالا بیا اینور تیم ما رو ببین، سالی یه مدیرعامل یه سرمربی!
اینجوری که نمیشه، ساپینتو غیر از بحث اخلاقیش تو سال اول تو استقلال خوب نتیجه گرفت اگر یه مدیری مثل آجرلو بالاسرش بود قطعا یه جام حداقل داشتیم...
ضمنا به شخصه در مورد ساکت الهام یا الهام ساکت (نمیدونم کدومش درسته) نظر مثبتی ندارم. خوبه ها برای هوادار نه استقلال!
جواد نکونام رو که حتی گزینه سرمربیگری تیم ملی بود و سابقه لالیگا داره رو بذاریم بریم سراغ ساکت الهام؟!!!

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
من هم یادم میاد که نکونام تو بازی فولاد پرسپولیس خیلی از کوره در رفت.. کلا هر کی استقلالی باشه جلوی اون تیم و هواداراش مشکل داره بس که.. بالایی دارند
مگر امیر خان قلعه نوعی رو یادمون رفته؟

از لحاظ فنی نکونام مربی قابل احترامی هست و باشخصیت، ولی خب به اندازه فرهاد مجیدی استقلالی نبوده و نیست، الان همه از جمله خودم نکونام اولین گزینه ای بود که به ذهنمون رسید، من قبل اینکه که کاتالان رو چک کنم اومدم اینجا گفتم نکونام، بعد دیدم تو کانال هم از نکونام اسم آوردند

ولی در کل ما تیممون ثبات نداشته باشه و مدیرعامل و هیئت مدیره نداشته باشیم کارمون لنگه مثل امسال
دقت کردید هر مربی خارجی هم میاد تو استقلال نتیجه میگیره مثل شفر استراماچونی ساپینتو و.. ولی کسی نیست مدیریتش کنه و دست آخر سر مسائل مالی یا مسائل دیگه قهر میکنه میره!

بنظرم جالبه در مقابل عدم ثبات تیم ما، چه جزیره ثباتی برای تیم روبرو ساختند! دقت کردید؟ قربان اده حتی میخواد به هیئت مدیره شون دست نزنه.. برانکو چه ثباتی داشت.. گل محمدی میخواد بازم بمونه، حالا بیا اینور تیم ما رو ببین، سالی یه مدیرعامل یه سرمربی!
اینجوری که نمیشه، ساپینتو غیر از بحث اخلاقیش تو سال اول تو استقلال خوب نتیجه گرفت اگر یه مدیری مثل آجرلو بالاسرش بود قطعا یه جام حداقل داشتیم...
ضمنا به شخصه در مورد ساکت الهام یا الهام ساکت (نمیدونم کدومش درسته) نظر مثبتی ندارم. خوبه ها برای هوادار نه استقلال!
جواد نکونام رو که حتی گزینه سرمربیگری تیم ملی بود و سابقه لالیگا داره رو بذاریم بریم سراغ ساکت الهام؟!!!
ساکت الهامی تا یه مدتی دستیار بود و اولین تجربه‌ی دستیاریش توی استقلال بوده. سال‌های اخیر، تو سه تا تیم سرمربی بوده. تراکتور، نساجی و هوادار. ۲ تا جام حذفی برده. یکی با تراکتور، یکی هم با نساجی. کارنامه داره و از لحاظ فنی حالیشه واقعاً.
نکونام بازیکن خوبی بود، ولی دلیل نمی‌شه چون بازیکن بهتری بوده نسبت به الهامی، مربی بهتری هم باشه.

من فکر می‌کنم تیم تحت هدایت الهامی، کم‌تر وارد حاشیه خواهد شد و رابطه‌اش با هیئت مدیره هم بهتر خواهد بود.

اصلاً دیگه حوصله‌ی حاشیه و جنجال بین کادر فنی و هیئت مدیره رو ندارم. به نظرم نکونام زودتر درگیر حاشیه و مصاحبه‌های جنجالی می‌شه.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ساکت الهامی تا یه مدتی دستیار بود و اولین تجربه‌ی دستیاریش توی استقلال بوده. سال‌های اخیر، تو سه تا تیم سرمربی بوده. تراکتور، نساجی و هوادار. ۲ تا جام حذفی برده. یکی با تراکتور، یکی هم با نساجی. کارنامه داره و از لحاظ فنی حالیشه واقعاً.
نکونام بازیکن خوبی بود، ولی دلیل نمی‌شه چون بازیکن بهتری بوده نسبت به الهامی، مربی بهتری هم باشه.

من فکر می‌کنم تیم تحت هدایت الهامی، کم‌تر وارد حاشیه خواهد شد و رابطه‌اش با هیئت مدیره هم بهتر خواهد بود.

اصلاً دیگه حوصله‌ی حاشیه و جنجال بین کادر فنی و هیئت مدیره رو ندارم. به نظرم نکونام زودتر درگیر حاشیه و مصاحبه‌های جنجالی می‌شه.
شما بگو گواردیولا، ولی بدرد استقلال نمیخوره
مشتهای گره کرده شو که از میله های جایگاه سرمربیگری آویزون شده بود یادمون نرفته اگر اشتباه نکنم تو بازی جلوی استقلال بود
از لحاظ شخصیتی مطمئن باش غیر قابل کنترل تر از نکونامه
نکونام یا کار غیر حرفه ای کرد قبل بازی با الهلال استعفا داد به بارم جلوی پرسپولیس از کوره در رفت. البته حافظه من شاید یاری نمیکنه
تو حافظه بلندمدت نکونام فاکتورهای بهتری داره نسبت به بقیه
البته فعلا تیم ما صاحب نداره و هر کی هم بیاد آخرش به چوخ میره، فعلا حجت کریمی میخواد با دو تا خارجی صحبت کنه، آخه بگو تو اصلا مربی میشناسی؟ تو مربی بیاری؟ تو خیلی هنر داشتی ساپینتو رو کنترل میکردی و نگه میداشتی
ولی در کل نظرم اینه که آجورلو مدیرعامل بشه نکونام سرمربی، تامام! :)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چقدر جالب هرسال این پروسه تکرار میشه
مدیرعامل و هیئت مدیره و سرمربی پرسپولیس تقریبا ثابت! حتی بازیکن ها هم 95 درصد ثابت!
برای سپاهان هم ثابت! همین الان سپاهان رضا شکاری رو از گل گهر خرید!
اونوقت تازه ما به این نتیجه رسیدیم ساپینتو نمیخواد ادامه همکاری بده و باید بگردیم دنبال سرمربی!!!
بعد یه ماه اگر مربی مون مشخص شده تازه شروع میکنیم به ناز کشیدن بازیکنا. ابوالفضل جلالی ملی پوش فسخ کرده جعفر سلمانی هم میخواد بره تراکتور قایدی هم که خداحافظی کرد!
راستی چرا خبری از مورایس نیست؟ چرا مورایس نرفته از سپاهان؟ شرایطش چرا مورد تایید هیئت مدیره شون هست؟
اونوخ ما هوادار بدبخت انتظار داریم با لین مدیریت تیممون هر سال قهرمان بشه بریم آسیا بازی کنیم!

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
شما بگو گواردیولا، ولی بدرد استقلال نمیخوره
مشتهای گره کرده شو که از میله های جایگاه سرمربیگری آویزون شده بود یادمون نرفته اگر اشتباه نکنم تو بازی جلوی استقلال بود
از لحاظ شخصیتی مطمئن باش غیر قابل کنترل تر از نکونامه
نکونام یا کار غیر حرفه ای کرد قبل بازی با الهلال استعفا داد به بارم جلوی پرسپولیس از کوره در رفت. البته حافظه من شاید یاری نمیکنه
تو حافظه بلندمدت نکونام فاکتورهای بهتری داره نسبت به بقیه
البته فعلا تیم ما صاحب نداره و هر کی هم بیاد آخرش به چوخ میره، فعلا حجت کریمی میخواد با دو تا خارجی صحبت کنه، آخه بگو تو اصلا مربی میشناسی؟ تو مربی بیاری؟ تو خیلی هنر داشتی ساپینتو رو کنترل میکردی و نگه میداشتی
ولی در کل نظرم اینه که آجورلو مدیرعامل بشه نکونام سرمربی، تامام! :)
نکونام وقتی تو خونه به خونه هم سرمربی شد، با هیئت مدیره درگیر شد و سر تمرین نرفت و ول کرد کلاً تیم رو.

بعدش رفت نساجی، باز هم هیئت مدیره گذاشتش کنار.

بعدش هم رفت فولاد. بهترین امکانات در اختیارش بود. تونست یه حذفی و یه سوپرکاپ بگیره. ولی آخرش رو خراب کرد و اون‌جوری تیم رو ول کرد به امان خدا، قبل بازی الهلال.

"نکونام" اسم جذابی هست و اسمش سریع تو ذهن همه می‌آد برای سرمربیگری. ولی خربزه‌ای هست که حسابی باید پای لرزش هم بشینیم.

آجرلو رو هم دیگه نمی‌ذازن مدیر بشه. محاله. هیئت مدیره داره زیر و رو می‌شه و شرایط فصل بعد، خیلی متفاوت‌تر از امسال خواهد بود.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
نکونام وقتی تو خونه به خونه هم سرمربی شد، با هیئت مدیره درگیر شد و سر تمرین نرفت و ول کرد کلاً تیم رو.

بعدش رفت نساجی، باز هم هیئت مدیره گذاشتش کنار.

بعدش هم رفت فولاد. بهترین امکانات در اختیارش بود. تونست یه حذفی و یه سوپرکاپ بگیره. ولی آخرش رو خراب کرد و اون‌جوری تیم رو ول کرد به امان خدا، قبل بازی الهلال.

"نکونام" اسم جذابی هست و اسمش سریع تو ذهن همه می‌آد برای سرمربیگری. ولی خربزه‌ای هست که حسابی باید پای لرزش هم بشینیم.

آجرلو رو هم دیگه نمی‌ذازن مدیر بشه. محاله. هیئت مدیره داره زیر و رو می‌شه و شرایط فصل بعد، خیلی متفاوت‌تر از امسال خواهد بود.
من حوصله ندارم نبش قبر کنم، بنظرم خیلی هم فرقی نمیکنه کی سرمربی بشه چون تیممون ساختار نداره.. ولی کلا با ساکت الهام مخالفم
دوست داشتی این لینکو تا آخر بخون

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
من حوصله ندارم نبش قبر کنم، بنظرم خیلی هم فرقی نمیکنه کی سرمربی بشه چون تیممون ساختار نداره.. ولی کلا با ساکت الهام مخالفمد
دوست داشتی این لینکو تا آخر بخون
ساکت شاید به خوشتیپی نکونام نباشه و تو نگاه اول، غیرجذاب به نظر بیاد. ولی مطمئنم ما با نکونام عاقبت به خیر نمی‌شیم و پایان خوشی هم نخواهد داشت همکاری باشگاه و نکونام.
همه‌ی استقلالی‌ها مثل امیر قلعه‌نوعی و ناصر حجازی نمی‌شن که حضورشون باعث وحدت همه‌جانبه تو باشگاه می‌شد.
الان یکیو می‌خوایم که "آرامش" و "ثبات" برامون بیاره. وقت ماجراجویی و ناز کشیدن نداریم.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بشخصه دوست داشتم اگر امسال قهرمان نشدیم سپاهان قهرمان بشه
ولی خب استقلال ساپینتو قوی‌تر ا سپاهان مورایس بود
تیم ما رو ترکیب قربان اده و فتح ا.. زاده و ساپینتو زاده زمین زد! ساپینتو صرفا بخاطر همون خروس جنگی بازیاش و الا که خیلی با تصب و پرانرژی بود.

بالا