• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
وجدانا چطوری میخوای همینجا حلش کنیم :دی

مشکل مهاجم نیست ... مشکل هدف تیم هست ... برنامه زیاد داریم مهاجم گیج میشه آیا حرکت کنه یا نه :دی

پ.ن: با اینکه توانایی بازی در تمامی پست هارو دارم ولی پیشنهادت رو رد میکنم :دی

موافقم که مشکل از مهاجمین نیست ، مشکل از هافبک هاست !

شما داری در حق تیم ظلم میکنی ! در راه رضای خدا و شادی دل هوادارا و دریافت ۱ میلیارد ( البته شرمنده کمه ولی خوب میدونم که هدف شما خوشحالی دل هواداره ) برو وایسا هافبک وسط ، اعصاب ما رو هم آسوده کن

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
درسته برد خفیف بود ابجی
ولی 3 امتیاز بهتره تا گل بیشتر
تو بازی با فولاد هم 3 تا گل زدیم:)

اون که بعله
اما وقتی تراکم تیم ها بالای جدول زیاد بشه آوراژ گل هست که میتونه یه تیم رو از سایرین جدا کنه
غصه ام از اینه که موقعیت ها با بی دقتی گل نمیشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اون که بعله
اما وقتی تراکم تیم ها بالای جدول زیاد بشه آوراژ گل هست که میتونه یه تیم رو از سایرین جدا کنه
غصه ام از اینه که موقعیت ها با بی دقتی گل نمیشه

نگرانی به جایی هست . اما اولویت دوم .

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
تیم عالی بازی میکنه.خط دفاعمون فوق العاده اس.غیر از اون چند دقیقه ای که اونا فشار آوردن بقیه بازی دستمون بود و میتونستیم بازم گل بزنیم.سید جلال اگه ده میلیارد هم بگیره حقشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
سرمربی در رابطه با کم گلزنی نظرشو میگه ......................

[h=1]دايي: در يک بازي سخت پيروز شديم[/h]
[h=2]سرمربي پرسپوليس گفت: در يک بازي سخت به پيروزي رسيديم.[/h]
00034578.jpg

علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل گسترش فولاد تبريز در نشست خبري اظهار داشت: فکر مي‌کنم امروز بازي خيلي سختي را برديم و با تيم سختي بازي داشتيم. آنها در ورزشگاه آزادي خيلي خوب کار کردند و فکر مي‌کنم سرعت بازي خيلي بالا بود و هر دو تيم براي برد به ميدان آمده بودند. گسترش فولاد هم پا پس نکشيد اما بايد از تمامي بازيکنان پرسپوليس و هواداران تشکر کنم و اميدوارم دست به دست هم بدهيم تا تيم به موفقيت‌هاي بيشتري برسد.

به نقل از فارس، وي در مورد اظهار نظر رسول خطيبي در مورد نگرفتن پنالتي روي ايمان موسوي از سوي داور، گفت: از صحنه خيلي دور بودم و چنين چيزي را نديدم و نمي‌توانم در مورد اين صحنه نظر بدهم.

دايي در مورد از دست دادن موقعيت‌هاي گلزني مهاجمان
پرسپوليس، گفت: بازيکنانم آنقدر با تجربه شده‌اند و از بازي‌هاي گذشته درس گرفته‌اند. همين که تيم موقعيت سازي مي‌کند و خيلي راحت روي دروازه‌ حريفان حمله مي‌کنيم نشانه پيشرفت است و در بازي‌هاي آينده بيشتر گل مي‌زنيم و امشب به دنبال سه امتياز بوديم و خدا را شکر مي‌کنم که در يک بازي خيلي سخت به برد رسيديم. بايد بيشتر کار کنيم و جا براي پيشرفت بيشتر تمام شد.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
داداشم آخرای بازی رسیده ، میگه این چیه؟ بازیه؟ ( منظورش بود که خوب بازی نمی کنن)
بهش گفتم آره راست این بازی نیست ، دیشب بازی بود ،خیلی هم قشنگ بود و در ادامه اشاره به وان تو تری فور کردم :دی

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
گل زده رقیب 13 تاست ولی رده .... خب این به چه دردی میخوره؟ وقتی ببازه تیم میگن باخت ! ببره میگن برد
اگه امتیازی داشت بازی زیبای پرگل خوب بود ولی الان بارسلونا و رئال مادرید هم میبازن میگن باخت نمیگن که بارسلونا یا رئال مادرید چنبره زده بود روی دروازه حریف !
بماند.
من نه کلمه تویهن آمیزی به کار بردم نه واژه مناسب تری برای این موضوع بود.

بازی بعدی تیم کی و کجاست؟
بازی بعدی با سپاهانه . نمیدونم کجا!

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
تبريك بابت برد امروزمون
يكي از مشكلاي اصلي تيم مالكيت توپه كه توي بعضي از دقايق كه بايد حفظ توپ كنن توپ رو بي هدف به زمين حريف ميفرستن كه بعضا اين مشكل باعث شده دقايق اخر بازي تيم گل بخوره ، درسته امروز گل نخوردن ولي چند بار توپ رو تقديم بازيكناي تيم مقابل كردن كه چيزي براي از دست دادن نداشتن و خطرناك ظاهر ميشدن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
صادقيان:
[h=1]نمي‌خواهيم از کورس‌قهرماني عقب بمانيم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي هر بازي برنامه داريم و مي‌خواهيم با کسب امتياز‌ها از کورس عقب نمانيم.[/h]
00945332.jpg

پيام صادقيان پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل گسترش فولاد گفت: براي هر مسابقه برنامه داريم. خدا را شکر امروز خيلي کار کرديم و توانستيم سه امتياز را بگيريم. موقعيت‌هاي زيادي داشتيم و حتي مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه
پرسپوليس در پايان نيم فصل اول چه جايگاهي خواهد داشت، گفت: ما در هر بازي برنامه‌اي داريم و در آن مسابقه به فکر کسب پيروزي و سه امتياز هستيم. نمي‌خواهيم از کورس قهرماني عقب بمانيم و سعي مي‌کنيم در هر بازي نتيجه بگيريم تا به موفقيت برسيم.

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
تبریک بابت برد تیم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بالا