• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بسیار عالی:)

«ترکیب پرسپولیس»

نیلسون

حسینی سید جلال بنگر ماهینی

دهنوی کفشگری

عالیشاه صادقیان خلعتبری

سید صالحی

امروز از اون روزاست که واقعا لحظه شماری میکنم بازی شروع شه. و با این ترکیب هر تیمی رو له میکنیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بهتره بپرسی چرا مثل بقیه سپاهانی نشدی. نه اینکه چطوری پرسپولیسی شدی. من اعتقاد دارم همه انسانها پرسپولیسی بدنیا میان ولی راهشون رو گم میکنند و سرکشی میکنند. من از 6 سالگی پرسپولیسی بودم و تا نفس دارم خواهم بود حتی اگه انگ بی غیرتی بخورم (که خیلی خوردم) 25 سال پیش سیمان سپاهان کجای این فوتبال بود که بخوام هوادارش باشم. دنیا یکی . خدا یکی . مادر یکی . تیم پرسپولیس هم یکی

اقا رحمان پرچم بالاست ............مر30 تعصب............... شما تیم دومت اصفهانی انتخاب کن ................ که اون ایرادم نگیرن!:)

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اقا رحمان پرچم بالاست ............مر30 تعصب............... شما تیم دومت اصفهانی انتخاب کن ................ که اون ایرادم نگیرن!:)
عزیزم گفتم که یار یکی خدا یکی تیم هم یکی. تیم دوم معنی نداره

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]تسويه حساب دنيزلي با پرسپوليس[/h]
[h=2]مصطفي دنيزلي ضمن پرداخت آخرين قسط بدهي خود با باشگاه پرسپوليس تسويه حساب کرد.[/h]
00943647.gif

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، مصطفي شکري مشاور حقوقي و بين الملل باشگاه پرسپوليس که به ترکيه سفر کرده است پس از ملاقات با مصطفي دنيزلي گفت: ديدار صميمانه و بسيار خوبي با آقاي دنيزلي داشتيم و در جريان مذاکرات انجام شده طبق قول و قرار قبلي آقاي دنيزلي ضمن پرداخت آخرين قسط بدهي خود با باشگاه پرسپوليس تسويه حساب کرد.

وي افزود: مجموع طلب ما از آقاي دنيزلي 700 هزار دلار بود که 100 هزار دلار از اين مطالبات باقي مانده را نيز به ما پرداخت کرد و در نهايت با امضاي توافق نامه باشگاه پرسپوليس و دنيزلي اعلام داشتند ادعايي در خصوص روابط و مسايل مالي نسبت به يکديگر ندارند.

شکري در پايان گفت: آقاي دنيزلي خاطرات خوبي از خود در ايران و براي هواداران پرسپوليس بر جاي گذاشتند و پس از امضاي توافقنامه تاکيد داشتند من مردم ايران و پرسپوليس را صميمانه دوست دارم و هرگز ايران و پرسپوليس را فراموش نمي‌کنم و نمي‌خواستم اين موضوع روابط دو سويه مخدوش کند. حالا نيز خوشحالم که اين توافقنامه امضا شده و براي پرسپوليس و هوادرانش آرزوي موفقيت و سربلندي دارم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]گلايه پرسپوليس از بليت‌فروشي بازي سپاهان[/h]
[h=2]رييس کانون هواداران باشگاه پرسپوليس نسبت به آنچه يک بام دو هوا در شهر نصف جهان خواند نسبت به وضعيت بليت فروشي ديدار امشب اين تيم برابر سپاهان اعتراض کرد.[/h]
00944748.jpg

حسين فريدوني اظهار کرد: وظيفه سازماني بنده حمايت ازهواداران است. اما فارغ از اين که اين مسووليت روي دوش بنده هست يا خير امروز با اتفاق عجيبي در ورزشگاه فولادشهر مواجه شديم. مسوولان هيات فوتبال استان اصفهان براي بازي با سپاهان دو نوع بليت را بين هواداران توزيع کردند که يکي از آن‌ها چاپ امسال و مربوط به رقابت‌هاي فصل 93-92 است که در اختيار هواداران سپاهان قرار گرفته و يک بليت هم باقيمانده از بليت‌هاي فصل گذشته است که با چسب روي تاريخ آن‌ها پوشانده شده است.

به نقل از ايسنا، وي افزود: مسوولان فوتبال استان اصفهان اين بليت‌ها را در اختيار هواداران پرسپوليس قرار دادند. به اعتقاد بنده اين نوع بليت فروشي زيبنده فوتبال اصفهان نيست و ما نه تنها اين را يک توهين باشگاه پرسپوليس و هوادارانش مي‌دانيم بلکه اين يک توهين بزرگ به مردم و شهر اصفهان است.

رييس کانون هواداران باشگاه پرسپوليس با اشاره به ظرفيت 12 هزار نفري ورزشگاه فولادشهر گفت: در حالي که بايد براساس قانون 10 درصد از ظرفيت ورزشگاه هواداران پرسپوليس قرار گيرد تنها 800 قطعه بليت به هواداران اختصاص يافته که اين نيز زيبنده است.

فريدوني در ادامه به نحوه بليت فروشي هم اشاره داشت و گفت: براساس اعلام باشگاه سپاهان بليت فروشي در روز قبل از بازي صورت گرفته اما در تماس‌هايي که امروز با نمايندگانمان در ورزشگاه فولادشهر داشتيم به ما گزارش دادند که بليت‌هاي بازي در بازار سياه تا 40 هزار تومان هم فروخته مي‌شود که اين نيز يک تخلف است اگر قرار بوده بليت فروشي تنها روز قبل از بازي انجام گيرد اين بليت‌هايي که امروز در بازار سياه به فروش مي رسد از کجا تهيه شده است اين‌ها سوالاتي است که مطرح شده است. ضمن اين که فکر نمي کنم برد و باخت هيچ يک از دو تيم در بازي امشب ربطي به ايجاد چنين مسائلي داشته باشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تسويه حساب دنيزلي با پرسپوليس

باشگاه خیلی پشت صحنه در حال فعالیته! سعی دارن مشکلات حقوقی رو هم حل کنن ..... رویانیان در تمام زمینه ها باشگاه داری میکنه............

فولاد 1 بر صفر از سایپا عقبه (البته بازی تازه شروع شده) اگه ببازه امشب بیاری خدا میریم صدر

نتیجه این بازی در هر دو جهت! انگیزه رو بالا میبره .................... امیدوارم شاهد یه بازی بی نقص و رون باشیم که داور هم در نتیجش تاثیر گذار نباشه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]ترکيب پرسپوليس مشخص شد[/h]
[h=2]ترکيب تيم پرسپوليس براي ديدار با سپاهان مشخص شد.[/h]
00945412.jpg

پرسپوليس در ديدار با سپاهان با اين ترکيب به ميدان مي‌رود: نيلسون، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، ميثم حسيني، حسين ماهيني، مهرداد کفشگري، قاسم دهنوي، محمدرضا خلعتبري، اميد عاليشاه، سيدمهدي سيدصالحي و پيام صادقيان.

به نقل از فارس، اتوبوس
پرسپوليس توسط نيروي انتظامي از هتل تا ورزشگاه اسکورت شد.

*شماري از هواداران سپاهان مقابل هتل
پرسپوليس تجمع کرده بودند و عليه اين تيم شعار سر دادند.

*ميلاد غريبي و عباس‌زاده از فهرست
پرسپوليس خط خوردند.

*از ساعت 18:30 ديگر تماشاگري به ورزشگاه راه داده نشده است.

*پس از ورود
پرسپوليس به رختکن ماموران انتظامي با دو دوربين با برخي از بازيکنان پرسپوليس در مورد رضايت آنها از اقدامات نيروي انتظامي سوالاتي کردند که اين مسئله باعث تعجب بازيکنان پرسپوليس شد.

ديدار دو تيم ساعت 20 در ورزشگاه فولادشهر برگزار مي‌شود.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
نفت مساوی کرد. تراکتور هم که باخت. فولاد ببازه عالی میشه . خداکنه ببریم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ترکيب پرسپوليس مشخص شد

ترکيب تيم پرسپوليس براي ديدار با سپاهان مشخص شد.
00945412.jpg

پرسپوليس در ديدار با سپاهان با اين ترکيب به ميدان مي‌رود: نيلسون، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، ميثم حسيني، حسين ماهيني، مهرداد کفشگري، قاسم دهنوي، محمدرضا خلعتبري، اميد عاليشاه، سيدمهدي سيدصالحي و پيام صادقيان.

به نقل از فارس، اتوبوس
پرسپوليس توسط نيروي انتظامي از هتل تا ورزشگاه اسکورت شد.

*شماري از هواداران سپاهان مقابل هتل
پرسپوليس تجمع کرده بودند و عليه اين تيم شعار سر دادند.

*ميلاد غريبي و عباس‌زاده از فهرست
پرسپوليس خط خوردند.

*از ساعت 18:30 ديگر تماشاگري به ورزشگاه راه داده نشده است.

*پس از ورود
پرسپوليس به رختکن ماموران انتظامي با دو دوربين با برخي از بازيکنان پرسپوليس در مورد رضايت آنها از اقدامات نيروي انتظامي سوالاتي کردند که اين مسئله باعث تعجب بازيکنان پرسپوليس شد.

ديدار دو تيم ساعت 20 در ورزشگاه فولادشهر برگزار مي‌شود.

داوود جون حدست درست دراومد. ایول به این ترکیب. میریم بترکونیم سپاهان رو

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دهنوی خراب کرد !
ولی باز ترکیب خوبیه

دهنوی این بازی میترکونه!

عجب ترکیبیه!!!!!!

به این میگن ترکیب!

میبریم شدید

همه باختن و فقط با برد پرپسولیس لیگ کامل میشه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حاشيه ديدار سپاهان و پرسپوليس[/h]
[h=2]خودروي يکي از تماشاگران مقابل ورزشگاه آتش گرفت که با کمک ماموران آتش‌نشاني اين آتش مهار شد.[/h]
00945232.jpg

خودروي پرايد يکي از تماشاگران بيرون از ورزشگاه دچار حريق شد که با کمک ماموران آتش نشاني اين آتش مهار شد.

به نقلاز فارس، عليرضا حقيقي دروازه‌بان
پرسپوليس با شهاب گردان دروازه‌بان سپاهان خوش و بش گرمي انجام داد.

*هواداران سپاهان عليه محمد رويانيان مديرعامل
پرسپوليس شعار سر دادند.

*محمدرضا خلعتبري با کرانچار سرمربي سپاهان و بازيکنان اين تيم خوش و بش کرد.

*ساعت 19 ظرفيت ورزشگاه فولادشهر تکميل شد.

*محرم نويدکيا از سوي هواداران سپاهان به شدت تشويق شد. دو عروسک با لباس شير که نماد باشگاه سپاهان است در بين تماشاگران اين تيم حضور دارند.

*فروزاني دستيار علي دايي در هنگام گرم کردن بازيکنان سپاهان نکاتي را از اين تيم يادداشت کرد.

*بازار سياه بليت در بيرون از ورزشگاه وجود دارد.

*ديدار دو تيم ساعت 20 آغاز مي‌شود.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دهنوی این بازی میترکونه!

عجب ترکیبیه!!!!!!

به این میگن ترکیب!

میبریم شدید

همه باختن و فقط با برد پرپسولیس لیگ کامل میشه!
ایشالله که با یه برد خوب روحیه میده به همه ما

بالا